cartagena plajları güzel mi?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Caden Arzu
Puan: 4.9/5(46 oy)

Cartagena ayrıca en çok Karayip Yarımadası'ndaki güzel plajlar . Ortalama 81,6 derecelik sıcaklıkla, neredeyse her gün sahile gitmek için mükemmeldir. Şehri çevreleyen tropik adalar ve plajlar dünyanın dört bir yanından ziyaretçi çekiyor.

Cartagena'da yüzebilir misin?

Ancak Cartagena denize o kadar yakın kurulmuş olsa da, kelimenin tam anlamıyla tadına bakabilirsiniz, aslında o sularda yüzmek çaylak bir hatadır. Castillogrande ve Bocagrande'deki şehrin en güzel plajları bile çöp ve acımasız satıcılarla dolup taşıyor.

Cartagena Kolombiya'daki en iyi plaj hangisi?

Cartagena'daki en iyi 5 plaj

 1. Tierra Bomba'daki Punta Arenası. Punta Arena plajı, Castillogrande plajlarının hemen önünde bulunan Tierra Bomba adasında yer almaktadır. ...
 2. Baru'daki Beyaz Plaj. ...
 3. Castillogrande Plajı. ...
 4. Ağızlık Plajı. ...
 5. Manzanillo del Mar Plajı.Kolombiya'daki en güzel plaj hangisidir?

Kolombiya'daki En Popüler 11 Plaj

 • Tayrona Ulusal Tabiat Parkı. Tayrona Ulusal Tabiat Parkı. ...
 • Beyaz Sahil. Beyaz Sahil. ...
 • Palomino plajları. Palomino plajları. ...
 • Isla de Providencia (Providencia Adası) Plajları ...
 • Ağızlık. ...
 • Rodadero plajı. ...
 • Capurgana Plajları ve Panama'daki La Miel'e Yürüyüş. ...
 • Denizin Manzanillo'su.

Cartagena'daki plajlar açık mı?

Cartagena'da hangi plajların açık olduğuna gelince, şimdiye kadar şehirde birkaç plaj yeniden açıldı , yanı sıra çevredeki adalarda bir dizi plaj kulübü ve otel. ... Aşağıdaki adalarda açık olan plaj kulüpleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Café del Mar Ibiza Chill Radio & Webcam 24/7 (Chillout · Downtempo · Relax)

36 ilgili soru bulundu

Cartagena'da su mavi mi?

Playa Blanca (Cartagena Eski Kenti'ne 1 saat sürüş mesafesinde)

Su güzel bir turkuaz mavisi , kum şekerli yumuşacık ve esintiyle sallanan ve sizi güneşten koruyan palmiye ağaçları var. ... Çok sayıda iyi restoran ve kabin vardır, bu nedenle sahilde dinlenmek ve manzaranın tadını çıkarmak için biraz mahremiyetiniz vardır.

Cartagena güvenli mi?

Cartagena bugün aslında oldukça güvenli – aslında, Kolombiya'daki daha güvenli yerlerden biri. Sokakta çok sayıda polis memuru var ve şehir suç oranında ve genel güvenlikte iyileştirmeler görüyor. Cartagena'yı ziyaret eden çoğu turist sorunsuz bir zaman geçirir.

Cartagena'dan Santa Marta'ya taksi ne kadar?

Cartagena'dan Santa Marta'ya ulaşmanın en hızlı yolu taksi yapmaktır. 100 - 120 $ ve 3h 25dk sürer.

Medellin'in plajı var mı?

Rağmen Medellin'e yakın plaj yok , Medellin'i üs olarak kullanırken seyahat edebileceğiniz birçok çarpıcı plaj var ve Kolombiya'daki her plajın sunabileceği farklı bir şey var.

Kolombiya okyanusa yakın mı?

Kolombiya genellikle coğrafyasını, Ekvador, Venezuela ile paylaşılan bir bölge olan Andes dağ silsilesinden beş doğal bölgeye ayırır; en Pasifik Okyanusu Panama ve Ekvador ile paylaşılan kıyı bölgesi; Venezuela ve Panama ile paylaşılan Karayip Denizi kıyı bölgesi; Venezüella ile paylaşılan Llanos (ovalar); ...

Cartagena uygun fiyatlı mı?

Cartagena muhtemelen Karayipler'deki en iyi pazarlık bu noktada oteller, yiyecek, içecek ve eğlence için. ... Oteller, yüksek sezonda bile oldukça ucuzdur, bu nedenle burası Kuzey Amerika kışında güneş arayanlar için çok popüler bir destinasyondur.

Cartagena Kolombiya güzel mi?

Şehrin çevresinde gerçek dinlenme cennetleri olan birkaç takımada ve ada vardır. ... Çarpıcı körfezi ile çevrili Cartagena de Indias, Amerika'nın en güzel ve iyi korunmuş şehirlerinden biridir; şu anda en çok ziyaret edilen turistik yerlerden biri olan bir hazine Kolombiya .

Cartagena'da iyi şnorkelle yüzme var mı?

Büyük ada küçük bir cennettir.

Cartagena yakınlarında şnorkelle yüzmek için en iyi yer! Ve mangrovların yemyeşil bitki örtüsü, birçok kuş için pastoral bir yaşam alanıdır.

Cartagena yakınlarında plaj var mı?

Cartagena yakınlarındaki en ünlü ve popüler plaj cenneti Beyaz Sahil , Isla Barú'da tekneyle şehirden yaklaşık 40 dakika. Hafta sonları çok sayıda ziyaretçi ve satıcı ile meşgul olabilse de beyaz kumları ve berrak mavi suları onu şehre yakın ziyaret edilebilecek en güzel plajlardan biri yapar.

Cartagena Kolombiya'ya gitmek için en iyi zaman nedir?

Cartagena'yı ziyaret etmek için en iyi zaman Aralık'tan Nisan'a . Şehrin tropik iklimi, sıcaklıkların yıl boyunca 80'lerin ortalarında kalma eğiliminde olmasına rağmen, her mevsim yağış miktarının çılgınca değiştiği anlamına gelir.

Kolombiya ucuz mu pahalı mı?

Kolombiya'da para biriktirmek için çok şey yapmanıza gerek yok. Ziyaret etmek nispeten ucuz , ve ülke genelinde birçok iyi anlaşma var.

Medellin neden bu kadar popüler?

Birçok gezginin Medellin'i ziyaret etmeyi seçmesinin başlıca nedenlerinden biri, şehrin kıskanılacak gece hayatı . ... Çok sayıda canlı müzik mekanı, düzenli festivaller ve gerçek bir kutlama ve sosyalleşme sevgisi ile Medellin, Kolombiya'da bir gecenin tadını çıkarabileceğiniz en iyi şehirlerden biridir.

Kolombiya pembe denizinde yüzebilir misin?

Pembe Denizde yüzebilir miyim? Yüksek tuz konsantrasyonuna rağmen, su zararsızdır ve girebilirsiniz . Ancak dikkatli olun çünkü tuz kristalleri çıplak ayaklarınıza karşı keskindir.

Kolombiya'yı ziyaret etmek için yılın hangi zamanı daha iyidir?

Kolombiya'yı Ziyaret Etmek İçin En İyi Zaman Ne Zaman? Kolombiya'yı ziyaret etmek için en iyi zaman, yaz ayları temmuz ve ağustos ve Aralık ve Ocak kış ayları. Bu aylar, yılın en düşük yağışlarından bazılarına sahiptir.

Hangisi daha iyi Santa Marta veya Cartagena?

Tavsiyemizi isterseniz, geziyi seçebilirsiniz. Santa Marta Daha maceralı bir destinasyon olarak, Lost City of Colombia'ya trekking yapın ve ardından cennet gibi kumsalların keyfini çıkarmak için Cartagena de Indias'a gidin. Olursa olsun, her iki yer de muhteşem.

Cartagena'da kaç gün geçirmelisiniz?

3 gün Cartagena'da geçirilen zamanın neredeyse mükemmel bir miktarı. Tüm ana yerleri görmek ve sahilde bir günün tadını çıkarmak için yeterli zaman ve diğer destinasyonlardan bazılarını görmek için size zaman bırakacaktır.

Santa Marta, Cartagena'ya yakın mı?

Santa Marta arasındaki mesafe Kartagena 171 km. Yol mesafesi 226,2 km . Santa Marta'dan Cartagena'ya arabasız nasıl gidebilirim? Santa Marta'dan Cartagena'ya arabasız gitmenin en iyi yolu, Cartagena üzerinden 3 saat 44 milyon süren ve 12 - 24 $ arasında değişen bir otobüse binmektir.

Cartagena bir parti şehri mi?

Medellin ve Cartagena Kolombiya'nın bekarlığa veda partisi başkentleri . En iyi bekarlığa veda partisi destinasyonları.

Cartagena hangi yemekle ünlüdür?

Cartagena'da Yenilecek En İyi 10 Şey

 • Mojarra.
 • İşkembe çorbası.
 • Bonus ekmek.
 • Posta Negra Cartagena.
 • Kolombiyalı Empanadalar.
 • Peynir Arepası.
 • Tres Leches Kek.
 • Ceviche.

Cartagena fakir mi?

Cartagena de Indias, Kolombiya'nın Karayip Kıyısında bulunan yaklaşık 900.000 nüfuslu bir şehirdir. ... Tahmin ediliyor ki Cartagena de Indias ve çevresinde yaklaşık 500.000 kişi yoksulluk içinde yaşıyor . Ekonomik eşitsizlik ülkenin her yerinde çok belirgin ve özellikle Cartagena gibi bir şehirde kendini gösteriyor.