Caroline ve alarik birlikte mi?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Bayan Karlee Lynch I
Puan: 4.7/5(46 oy)

Caroline ve Alaric 2016 yılında birbirleriyle nişanlandılar. . Caroline, Alaric'in ikizlerini doğurdu; Josie Saltzman ve Lizzie Saltzman. ... Ancak, Caroline onun sevgisine karşılık vermiyor, hala Stefan'a karşı hisleri vardı ve ikiz kızları için o zamanlar onunla evlenmek ona mantıklı geliyordu.

Alaric ve Caroline neden nişanlı?

Caroline ve Alaric olur çocukları büyütmek için birbirlerine yardım etmek için üç yıl boyunca meşgul ikizler büyüdükçe aile bağlarını güçlendirdi. Alaric ve Caroline, nişanları bozulsa da ikizleri büyütmeye devam eder.

Caroline kiminle çıkıyor?

The Vampire Diaries'in sonunda, Caroline, Damon ve Elena yeniden insan olurken ve Stefan ve Enzo öldükçe kalan son Vampirdir. Caroline ve Elena Gilbert, dizinin sonunda her ikisi de bir Salvatore erkek kardeşle evlenirken aile olurlar. Caroline ile evli Stefan ve Elena, Damon ile evlenir.Caroline, Alaric ile yattı mı?

Alaric, Caroline'a gerçekten aşık oldu, ama Caroline, çocuklarına birlikte ebeveynlik yaptıkları için sadece o kadar uzun süre kaldı. Onlar bir süre nişanlıyken, Alaric ve Caroline ayrı odalarda uyudular. , ilişkilerinin asla sürmesi gerekmediğini açıkça ortaya koyuyor.

Alaric Caroline'ı öpüyor mu?

Vampir Günlükleri: 7x19 - Caroline, Alaric'i Stefan'ın önünde öpüyor ve onu görmezden gelir [HD]

► Alaric ve Caroline'ın hikayesi || { Kronolojik Sıra 6x01-7x22}

19 ilgili soru bulundu

Caroline Klaus'la mı yatıyor?

6 Ormandaki Tutkulu Buluşmaları. Klaus, 5. sezonun '500 Years of Solitude' bölümünde kısa bir süre Mystic Falls'a döndü ve o ve Caroline sonunda birbirlerine olan hislerine teslim oldular. ... Yine de, Bunun yerine Caroline ile barışır ve ikisi ilk kez birlikte uyur. .

Klaus ve Caroline birlikte mi kalıyor?

Klaus ve Caroline, resmi olarak asla bir araya gelmemelerine rağmen The Vampire Diaries'in en sevilen çiftlerinden biriydi. ... Ama The Originals'ın yaratıcısı Julie Plec hayranların ricalarını duydu ve nedenini açıkladı Klaus ve Caroline asla birlikte olmadılar . Ve hepsi Stefan Salvatore ile ilgiliydi.

Stefan'ın gerçek aşkı kimdi?

Stefan Salvatore aşkı buldu Caroline Forbes The Vampire Diaries'in sonraki sezonlarında. Gösteri başlangıçta Elena Gilbert ile olan ilişkisine odaklanmış olsa da, Elena Damon'a aşık olduktan sonra aşk üçgeni öncülünden yavaş yavaş uzaklaşıyor.

Alaric, Caroline'ı aldatıyor mu?

Sonunda Alaric Caroline'a aşık oldu ve ona teklif etti. ... Ancak Alaric, Yedinci Sezonun sonunda Caroline'den ayrıldı. Alaric, ona hâlâ aşık olmasına rağmen, Caroline'ın Stefan'ı gerçekten sevdiğini biliyordu ve onunla birlikte olmasının sorun olmadığını söyledi. Bu, birbirlerine olan bağlılıklarını sona erdirir.


Stefan, Caroline'ı neden terk etti?

İkinci Sezonda, Caroline'ın bir vampire dönüşmesi nedeniyle ilişkileri değişti. Damon hakkındayken Caroline'ı bıçaklamak Stefan onu durdurdu ve ona asla bir şey olmasına izin vermeyeceğine söz verdi.

Caroline Klaus'u öpüyor mu?

Caroline nihayet eve koşmadan önce nereye gittiğine bakarak bir anlığına arkasını döndü. ... Ona 'Güçlüsün ve önünde güzel bir gelecek var' diyor. Daha sonra öpüşürler, ki Klaus ve Caroline'ın ilk öpücüğü , Caroline'den habersiz.

Caroline Klaus ile evleniyor mu?

Hayır. Klaus kesinlikle Caroline'in kocası değildi. , ama her zaman önemli bir bağlantıyı paylaştılar ve Caroline'ın hala orijinal vampir için hisler beslediği açık. Onu sadece yaptığı fedakarlıktan dolayı öpmüş olabilirdi ama her şey hala eskisinden daha iyi görünüyordu.

Caroline ve Alaric hangi bölümle meşgul?

Şimdiye kadarki en büyük Vampir Günlükleri'nin ileriye dönük açıklaması olması gereken şeyde, Perşembe gecesi bölümünde öğrendik 'En İyi Servis Soğuk ' Caroline ve Alaric bundan üç yıl sonra TVD'de nişanlandılar - gerçekten asla söyleyeceğimi düşünmediğim bir cümle.


Lizzie Saltzman bir vampir mi?

Peki, vampir olmak için, Lizzie'nin tek yapması gereken ölmekti . ... Ve sadece bu da değil, eğer ölürse ve vampir kanı içerek vampir olursa, biraz insan kanı emmek veya gerçekten ölmek için sadece 24 saati vardır.

Caroline hamile olduğunu hangi bölümde öğreniyor?

The Vampire Diaries: Caroline, Alaric'e Hamile — 7. Sezon 6. Bölüm Özet - Hollywood Hayatı.

Caroline hamile kalır mı?

Ancak dizinin yedinci sezonunda, Caroline (Candice King) aniden ortaya çıktığında, yerleşik mitolojisinden en büyük değişikliğini yaptı. sihirli bir transferle hamile kaldı . Bir vampir olmasına rağmen, bir şekilde Alaric (Matthew Davis) ve Jo'nun (Jodi Lyn O'Keefe) ikizlerini taşıyordu.

Klaus ve Caroline hangi bölümde birlikte yatar?

5. Sezon 11. Bölüm

Klaus ve Caroline, Mystic Falls'a döndüğünde birlikte uyudular.


Klaus'un kiminle bebeği var?

Dördüncü Sezon

Get It On'da Niklaus Mikaelson ve Hayley Marshall birlikte uyudu ve bir çocuğa hamile kaldı. Hayley'nin çocuğu The Originals'da cadı Sophie Deveraux, Hayley'nin aslında Klaus'un çocuğuna hamile olduğunu ortaya çıkardı.

Stefan'ın ruh eşi kimdi?

Stefan ve Elena Romantik olarak yeniden bağlandı, ancak gösteri mevsimleri boyunca insan Elena'nın Stefan'ın ruh eşi olduğu ve Elena'nın Damon'la birlikte olmak için bir vampire dönüşmesi gerektiği gerçeğini vurgulayarak bir noktaya değindi.

Paul Wesley 2020 Kiminle Çıkıyor?

2013'ün sonunda DeVitto'dan boşandıktan sonra Los Angeles'taki konutunu sattı. Şubat 2019 itibariyle Wesley evlidir. Inés de Ramon .

Klaus en çok kimi seviyor?

2 SEVDİĞİ KADINI NEREDEYSE ÇIKARIYOR

The Vampire Diaries'deki tüm karakterler Klaus'un aşık olduğunu biliyor. Caroline Caroline'ın kendisi de dahil.


Tyler Lockwood'la kim biter?

Tyler sonunda aşık olur Caroline Ama başka bir kurt adam olan Jules kasabaya gelip Tyler'a Caroline ve diğer iki vampirin, Stefan ve Damon Salvatore'un amcasının ölümünden sorumlu olduğunu söylediğinde, Tyler ihanete uğramış hisseder.

Klaus'la kim evlendi?

Niklaus Mikaelson, Orijinal Kurtadam-Vampir Melezidir. Ansel ve Esther Mikaelson arasındaki bir ilişkiden doğdu ve Mikael'in üvey oğlu. Hope Mikaelson ve Grace O'Connell-Mikaelson'ın babasıdır. o kocası Camille O'Connell-Mikaelson .