carmax cosigners yapar mı?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Wanda Carroll
Puan: 4.8/5(29 oy)

Carmax, müşterileri bir cosigner'a karşı teşvik etmemelidir . Bu bir tür faul ve onların çıkarlarının dışında. Herkesin durumu farklıdır ve bazen bir ortak imzalayan müşteri için daha iyi bir anlaşma yaratabilir.

Ortak imzamın CarMax'te olması gerekiyor mu?

Cosigners, ilk kez araba satın alanlar veya sadece daha düşük bir kredi puanına sahip olanlar için yaygındır. ... Bir ortak imzalayan kişi, imzaladığı araba üzerinde herhangi bir hak alamaz ve adı başlıkta listelenmez. Bir aracı takas etmek veya satmak için, birincil borçlu, bir satışta bulunmalı ve unvanı imzalamalıdır .

CarMax'a bir ortak imzalayıcı ekleyebilir misiniz?

Üç iş günü içinde daha iyi bir finansman seçeneği keşfederseniz, CarMax kredinizi ücretsiz olarak başka bir finansman seçeneğiyle değiştirmenize olanak tanır. Ön onay veya finansman başvurularına ortak alıcılar ekleyebilirsiniz .Bir cosigner ile bir araba kredisi reddedilebilir mi?

Bir cosigner, borçlu bir krediyi temerrüde düşürürse ödeme sözü verir. Borç veren için ek bir sigorta katmanı sağlar, ancak bir cosigner kabul etme zorunluluğu yoktur ve banka sizi yine de reddedebilir .

CarMax herkesi onaylıyor mu?

Kredim bozuk veya hasarlıysa onay alabilir miyim? Müşterilere başarıyla seçenekler sunuyoruz birçok farklı kredi profili çünkü onaylanma şansınızı artıran ülkenin önde gelen finans kurumlarından bazılarıyla çalışıyoruz.

W5: Gizli müşteriler, Calgary otomobil bayilerini test ediyor

43 ilgili soru bulundu

CarMax neden bu kadar pahalı?

CarMax Eksileri:

Fiyatları diğer bayilerinki kadar düşük değil. The Truth About Cars, benzer araçların eBay ve CarMax'teki satış fiyatlarını analiz etti ve fiyatlarının sürekli olarak, genellikle birkaç bin dolar daha yüksek olduğunu buldu. çünkü onlar daha fazla yükü var , sitenin işaret ettiği.

CarMax araba almak için kötü bir yer mi?

Satın alma CarMax sorunsuz, pazarlıksız bir işlemdir . Tüm fiyatları tartışılamaz ve satış görevlilerine sabit komisyon esasına göre ödeme yapılır, bu da size BMW veya Ford satsalar da aynı tutarı alacakları anlamına gelir. ... Bununla birlikte, fiyatları diğer kullanılmış araba kaynaklarına göre daha yüksek olma eğilimindedir.

Bir cosigner gelir kanıtı göstermek zorunda mı?

İyi veya mükemmel bir kredi puanına sahip olmanın yanı sıra, potansiyel eş imzanızın temerrüde düşmeniz durumunda krediyi geri ödemek için yeterli gelire sahip olmaları . Yeterli gelire sahip değillerse, borç verenin riskini dengeleyemezler ve birlikte imzalayamayabilirler.

Müşterimin bir araba için hangi kredi puanına ihtiyacı var?

Cosigner'ınızın muhtemelen bir kredi puanına ihtiyacı olacaktır. 670 veya üzeri yeterli gelirle birlikte, hak kazanmak için. Borç verenler, aylık araba ödemelerini karşılayıp karşılayamayacaklarını belirleyen borç-gelir oranını hesaplamak için alıcının gelirini kullanır.


Bir ortak imzalayan bir araba kredisi devralabilir mi?

Bir eş imza sahibinin, birlikte imzaladığı araba üzerinde herhangi bir yasal hakkı yoktur, bu nedenle sahibinden araç alamazlar . Kredi temerrüde düşerse, ortak imzalayanlar birincil borçlu ile aynı yükümlülüklere sahiptir, ancak borç veren, kredinin bu noktadan önce ödenmesini sağlamak için ortak imzalayanla iletişime geçecektir.

CarMax'ta ön ödemeye mi ihtiyacınız var?

A: CarMax'ta finansman için ön ödeme gerekli değildir . Ancak peşinat ödemek akıllıca bir fikir çünkü ödünç almanız ve geri ödemeniz gereken miktarı azaltır. Peşinatla, kredi onay şansınızı ve faiz oranı veya APR dahil olmak üzere daha iyi koşullar da artırabilirsiniz.

CarMax ve Carvana arasındaki fark nedir?

CarMax ve Carvana arasındaki en büyük fark, CarMax'in ülke genelinde yayılmış fiziksel alanları var . Bu, yerel envanteri şahsen satın alabileceğiniz ve hatta sürüş arabalarını test edebileceğiniz anlamına gelir. Diğer taraftan, CarMax'ın Carvana'dan daha fazla ek yükü olduğu anlamına gelir ve bu da daha yüksek fiyatlara dönüşebilir.

CarMax hangi kredi puanını kullanır?

Carmax büyük ihtimalle çekecek Experian VE Transunion VE Equifax . BİRDEN FAZLA kez, genel olarak 10-12 gibi. Nasıl çalıştıklarını görün, başvurunuzu MULTIPLE kredi verenlere vurdular. Ve her borç veren istediği büroyu, bazen birden fazla büroyu çeker.


CarMax geliri nasıl doğrular?

Ödeme koçanınızın kopyası. Banka ekstresi, işlem özeti veya alındı ​​kanıtı olarak canlı/iptal edilmiş çek .

Ortak imzalayanın kredisi etkilenir mi?

Olmak bir ortak imzalayanın kendisi kredi puanınızı etkilemez . Ancak asıl hesap sahibi ödemeleri kaçırırsa puanınız olumsuz etkilenebilir. ... Daha fazla borcunuz olacak: Alıcının borcu kredi raporunuzda görüneceği için borcunuz da artabilir.

CarMax ön onayı doğru mu?

Muhtemelen %100 yasaldır , ancak bu yolculuğu yapmadan önce şartların farkında olmanız gerekir. %13 faiz oranıyla 72 aylığına onaylandınız desinler diye oraya kadar gitmek istemezsiniz.

Bir araba için bir cosigner'a ihtiyacım olup olmadığını nasıl anlarım?

Sosyal güvenlik veya maluliyet gibi haczedilemeyecek sabit bir geliriniz varsa, bir borç veren, garnitür gelir . ... Gelirinizi artırmanız gerekiyor: Subprime borç verenlerin asgari gelir, borçtan gelire ve gelire ödeme gereksinimlerine sahip olmanız gerekir.


450 kredi notu olan bir arabayı finanse edebilir miyim?

Kredi notu 450 olan borçlular çoğu banka ve borç veren tarafından genellikle kötü krediye sahip olduğu düşünülür . ... Buradan al burada öde araba bayileri, bütçenize uygun, uygun koşullar ve aylık ödemelerle kötü kredili araç kredisi sunar ve 450 kredi puanınız sorun olmaz.

Kim bir cosigner olarak nitelendirilir?

Cosigner Nedir? Özetle, bir cosigner Borçlunun borcunu ödeyememesi durumunda borcunu ödemekten yasal olarak sorumlu olacağını garanti eden kimse . Ulaşmayı düşünmeniz gereken en iyi kişilerden bazıları, iyi bir kredi geçmişine ve sağlam bir gelir geçmişine sahip güvenilir bir arkadaş veya aile üyesidir.

Bir cosigner bankaya ne getirmeli?

Belgeler. Borç veren, aşağıdakiler de dahil olmak üzere, ortak imzalayanın başvuru hakkındaki bilgilerini destekleyen belgeleri incelemelidir: son ödeme taslakları, banka hesap özetleri, vergi beyannameleri , işvereninizden işinizin doğrulanması ve bir kredi raporu. Eş-imzalayan, borçlunun yapamaması durumunda aylık konut ödemesini yapabileceğini göstermelidir.

Ortak imzalayan bir iş sahibi olamaz mı?

Asgari kredi hesapları, iki yıldan az bir kredi geçmişi ve gelire kıyasla yüksek borçlar, ortak imza sahibi kullanmanın yaygın nedenleridir. Geliriniz istihdama bağlı değilse, işsizken birlikte imza atabilirsiniz. ve borçlunun ödemesini üstlenebilirsiniz.


Bir cosigner serbest meslek sahibi olabilir mi?

Onaylanmak için bir ortak imzalayana ihtiyacınız olacak.

BT bir ipotek için onaylanması mümkündür sadece serbest meslek geliri üzerinden. Krediyi desteklemek için yeterli, istikrarlı gelir ve iyi kredi gösterebilirseniz, W-2'ye sahip bir ortak imzacı gerekli değildir.

CarMax'in en büyük rakibi kim?

CarMax'in en iyi rakipleri arasında Vroom , Inchcape, Copart, Penske Otomotiv Grubu ve AutoNation.

CarMax'ta hangi ücretleri ödüyorsunuz?

CarMax lokasyonlarının yaklaşık %50'si bayi ücreti alır ve 100 ila 400 dolar . Teslimat ücreti. Aracınızı online satın alırken teslim almak için mesafeye göre bir teslimat ücreti ödemeniz gerekir.

CarMax, Carvana ile eşleşir mi?

Hayır, Carvana eşleşmeyecek bir rakip tarafından teklif edilen fiyat veya aracınızı satın almak için herhangi bir teklif. ... CarMax ve Vroom da fiyat açısından eşleşmiyor.