Camille ne zaman vampir olur?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Lorena Emmerich MD
Puan: 4.3/5(28 oy)

Camille 'Orijinalleri' Açmayı Seçmek zorunda kaldıAurora onu vampir kanını içmeye zorladı ve boğazını kesti. Klaus ona aşkını ilan ettiğinde , ve şimdi Cami geçiş aşamasındadır. Ancak Klaus, insan kanıyla beslenip bir vampire dönüştüğü konusunda ısrar ederken, Cami bir insanı öldürmeye kararlıdır (özür dilerim).

Camille hangi bölümde ölüyor?

Ve yine de, Perşembe gecesi bölümü 'Artık Kalp Kırıklığı Yok' Lucien onu süper melez kurt adam ısırması ile ısırdıktan sonra Cami'yi ölüm döşeğinde yatarken buldu. Ve Marcel, Freya, Vincent, Davina, Hayley, Elijah, Hope ve Klaus bir tedavi bulmak için yarışırken bile Cami, The Originals'da öldü.

Aurora Cami'yi hangi bölümde öldürüyor?

Şeytan buraya gelir ve iç çeker , Cami, Klaus'u Lucien Kalesi'nden kurtarmaya çalışırken Aurora ile yeniden bir araya gelir. Aurora, bağlı bir Klaus'un önünde Cami'yi yavaş ve acılı bir şekilde öldürmeye çalışır.Camille nasıl öldü?

Cami öldü Lucien'in zehri yüzünden , çete onu kurtarmanın bir yolunu bulamıyor. En azından hayranlara Klaus ve Cami için bir cehennem bölümü verildi, çift bu üç küçük kelimeyi değiş tokuş etti ve gerçek bir randevuya çıktı.

Camille'i kim vampir yaptı?

Camille 'Orijinalleri' Açmayı Seçmek zorunda kaldı

Aurora Klaus ona aşkını ilan ettiğinde onu vampir kanını içmeye ve boğazını kesmeye zorladı ve şimdi Cami geçiş sürecinde. Ancak Klaus, insan kanıyla beslenip bir vampire dönüştüğü konusunda ısrar ederken, Cami bir insanı öldürmeye kararlıdır (özür dilerim).

The Originals 3x10 Cami geçişe uyanıyor (Aurora tarafından öldürüldü)

42 ilgili soru bulundu

Camille hayata geri mi dönüyor?

Zehirli ısırığa karşı birkaç başarısız mücadele girişiminin ardından, kısa sürede tedavisinin olmadığı anlaşıldı ve arkadaşlarının gözyaşlarıyla vedalaşmasından sonra, Camille sonunda Klaus ile öldü onu sevdiğini söyleyerek ve huzur bulacağına söz vererek.

Camille neden Death in Paradise'ı terk etti?

Paris'e dönmek ve gizli çalışmak için Saint Marie'den ayrıldı. Camille dördüncü serinin sonunda diziden ayrıldı. O DI Humphrey Goodman'ı bir ayrılık öpücüğü ile terk etti , uzun süredir devam eden istemeyecekler-ilişkilerinin ardından.

Klaus Camille'e aşık mı?

Cami ölmeden önce Klaus'a korktuğunu itiraf eder. Ancak Klaus, Cami'ye ölümüne kadar onun yanında olacağına dair güvence verdi. Birbirlerine aşklarını itiraf ediyorlar son bir kez ve Klaus onu kollarında ölene kadar teselli etti.

Hayley ve Elijah bir araya geliyor mu?

Ve 4. Sezon galasında sonunda tüm malzemeleri topladı. Hayley ve Elijah The Originals'da yeniden bir araya geldiler, ancak Klaus hala Marcel tarafından esir tutuluyor. ... Elijah, Marcel tarafından ısırılmadan önce, hayranlar bunu hatırlayacaktır. o ve Hayley sonunda bir araya geldi .


Lucien neden Klaus'u öldürmek istedi?

Eski Frenemiler (Eski Dostlar), Eski Müttefikler, Düşmanlar; Yüzyıllar öncesinden Eski Tanıdıklar, Lucien, Klaus'un ilk vampir efendisi, diye diledi Lucien. sireline tehdit altında olduğu için Klaus'u korumak için , Lucien, Klaus'a ve ailesine sırt çevirmeden önce Klaus'u arkadaşı olarak gördü, Lucien kaçırdı ve Klaus'u elde etmeye çalıştı ...

Aurora Lucien gibi mi oluyor?

Ama bin yaşından büyük olduğu için, var olan en güçlü vampirlerden biriydi ve Orijinal Vampirlerden sonra ikinci sıradaydı. Aurora, Lucien'den sonra dönüştürülen Trinity'nin ikinci üyesiydi. Lucien Canavar olana kadar onu grubun en güçlü ikinci üyesi yaptı.

Diana Mikaelson kimdir?

Dianna Nicole Mikaelssen, Doktora. (nee Labonair) bir Orijinal Ölümsüz Tribrid'dir. Alaina Olsen ve Cyrus Labonair'in kızıdır. O Elijah Mikaelson'ın karısı , Saga Mikaelssen'in üvey annesi ve Olympia Mikaelson'ın annesi.

Rebekah orijinallerde ölüyor mu?

Rebekah ölümlü vücudunda intihar etti Zoraki bir Marcel'in Klaus'un emirleri yüzünden hayatına son vermesini engellemek için. Beklediği gibi, ev sahibi bedeninin ölümü, ruhunun orijinal bedenine dönmesine neden oldu.


Davina öldü mü?

Evet, Davina, görünüşe göre 20. bölümün sonunda gitmiş. , ama atalarla anlatacak daha çok hikaye var. Kol ve Vincent ve hatta Marcel'in onlardan intikam almak istemesiyle ilgili anlatacak daha çok hikaye var. Davina ile anlatacak daha çok hikayem olduğunu söyleyebilirim.

Lucien neden yüzünü kesiyor?

Klaus ve Elijah, Lucien'i Tristan'dan kurtarmaya çalıştılar ama Tristan onları, gerçekte ne olduklarını bildiği ve ona bir şey yapmaya kalkışırlarsa ifşa edeceği bilgisiyle tehdit etti. Tristan daha sonra bir hançer çıkardı ve Lucien'in ağzını kesti. , yüzünü yaralıyor.

Klaus, Caroline'ı mı yoksa Camille'i mi daha çok seviyordu?

Cami'ye daha çok aşıktı . Onunlayken aslında daha iyi bir insan olmak isterken, Caroline ile sadece onu mutlu etmek için iyi şeyler yaptı. Cami ile birlikte olduktan sonra aslında daha iyiye doğru değişmeye başladı.

Caroline Klaus'u seviyor muydu?

Oradan itibaren, Klaus, Caroline için gerçek bir sevgi gösteriyor ve dizi devam ettikçe ona olan çekiciliği ve sevgisi artmaya devam ediyor. Sonunda, içinde iyi şeyler olduğunu kanıtladıktan sonra arkadaş olurlar. ... Ne kadar sürerse sürsün onun son aşkı olmaya niyetlidir.


Caroline gerçekten kimi sevdi?

Caroline ve Mat dizinin birinci ve ikinci sezonlarında bir ilişki içindeydiler. Caroline ve Tyler, dizinin üçüncü sezonundan beşinci sezonuna kadar bir çiftti. Caroline, Elena ve Damon'ın aşkını şiddetle onaylamaz, ta ki o sonunda serinin sonuna doğru ilişkilerini kabul edene kadar.

Humphrey, Death in Paradise'da bir kız arkadaş ediniyor mu?

Martha Lloyd Death in Paradise'ın beş bölümünde (5:8 Flames of Love 6:6 Man Overboard - Part Two) yer alır. Sally Bretton tarafından canlandırılıyor. Humphrey Goodman'ın eski arkadaşı ve sevgilisidir. 5:8 Flames of Love'da (neredeyse kelimenin tam anlamıyla) onunla karşılaşır.

Josephine Jobert, Cennette Ölüm'e mi dönüyor?

Death In Paradise: Ralf Little, çekimlerin gizli bir görüntüsünü paylaşıyor

Florence (Josephine Jobert tarafından oynanır) dizisinin 10. sezonunda Death in Paradise'a dönüşü Dedektif Çavuş rolünü üstlenmek için göster.

Camille ve Humphrey, Cennette Ölüm'de bir araya geliyorlar mı?

Humphrey aşık oldu Dedektif Çavuş Camille Bordey, sık sık onun için duygularını açıklamaya yaklaşıyor. Paris'te bir iş istediğinde ayrılmasını engellemeye çalıştı ama kabul etti. Adadan ayrılmadan hemen önce onunla tutkulu bir öpücük paylaştı (4:4 Ölüm Sizden Ayrılana Kadar).


Cami orijinallerde hamile mi?

Dianna Mikaelson, Cami'nin ihanetini onunla tartışmak için ziyarete gittiğinde karnındaki bebeğin kalp atışlarını duyduğunda Niklaus Mikaelson tarafından hamile olduğu ortaya çıkar. Cami'ye duyduklarını anlatır ve ortaya çıkar. aslında bir bebek bekliyor .

Orijinallerde Camiş abi ne oldu?

The Vampire Diaries yan dizisinin son bölümünde Camille'in ikiz kardeşi Sean'ın, cadılar tarafından büyülenmişti , kilisede ölümcül bir öfkeye yol açmasına neden oldu.

Cami insanlığını kapattı mı?

Sanki yazarlar, onu öldürmek istediklerini bildikleri için vampir Camille'i sevmemizi istemediler. Aynen öyle!!! Ben de biliyorum ki, birisinin Cami'nin insanlığını kapattığı zamanki gibi davranması gibi davranması için, ama cami yapmadı , bu yüzden duyguları yükselse bile, yine de aynı kalmalı.