Cabela ve bass pro aynı şirkete mi ait?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Lempi Willms
Puan: 4.6/5(35 oy)

Bass Pro Mağazaları, Cabela's ve Sportsman's Warehouse yakında aynı şirketin parçası olacak Great American Outdoors Group ve Sportsman's Warehouse arasında bir anlaşma yapılırsa. ... Birleşme sözleşmesi Sportsman's Warehouse yönetim kurulu tarafından oy birliği ile kabul edildi.

Bass Pro'yu veya Cabela'yı kim satın aldı?

Bass Pro Shops'un ana şirketi Cabela's, White River Deniz Grubu ve doğa temelli tatil köylerinden oluşan bir koleksiyon, Sportsman's Warehouse'u hisse başına nakit olarak 18,00$'a satın alacak. İşlemin 2021'in ikinci yarısında tamamlanması bekleniyor.

Cabela'nın hediye kartını Bass Pro'da kullanabilir miyim?

Cabela'nın hediye kartları, e hediye kartları ve hediye çekleri herhangi bir Bass Pro Shops perakende satış noktasında ödeme için sunulmalıdır . ... Cabela'da kullanmak istediğiniz bir Bass Pro Shops hediye kartını değiştirmek için 1-800-237-4444 numaralı telefonu arayarak değiştirtiniz.Cabela neden Bass Pro'ya satıldı?

Hedge fonu Cabela'nın birleşmesini zorladı, azaltılmış işler Sidney, Nebraska'da. ... Cabela's'ın Bass Pro Shops'a satışı, Singer's Elliott Management'ın yüzde 11 hissesini açıklamasından bir yıl sonra, 2016'da duyuruldu ve Cabela's'ın olası bir satışı araştırması gerektiğini söyledi.

Bass Pro Shop'u Cabela's'a iade edebilir misin?

Evet , Cabela'nın satın aldığı ürünler, Bass Pro Shops'taki müşteri hizmetleri sayaçlarımıza veya tam tersi şekilde veya çevrimiçi müşteri hizmetleri merkezlerimizle iletişime geçilerek iade edilebilir.

Toz veya astarları olmadığı sürece... Ben de cabelas ile işim var... bas pro ile aynı....

32 ilgili soru bulundu

Bass Pro Shop ve Cabela's arasındaki fark nedir?

Birleşme, ülkenin en iyi doğa sporları markalarından üçünü bir araya getirdi: Avcılık konusunda uzmanlaşmış Cabela's; balıkçılık konusunda uzmanlaşmış Bass Pro Shops; ve Beyaz Nehir Deniz Grubu , teknecilik konusunda uzmanlaşmış bir Bass Pro Shops şirketi.

Bass Pro Shop'a bir şeyi iade etmem için ne kadar sürem var?

Genel Bass Pro Mağazaları İade Politikası

Bass Pro Shops ürünlerinizi iade edebilirsiniz satın alma tarihinden itibaren 60 gün içinde eşit bir değişim veya tam bir geri ödeme için. 60 gün sonra iade ettiğiniz ürünler için bir Bass Pro personeli tarafından kontrol edilmesi gerekir ve şirketin, talebinizi kabul edip etmeyeceği konusunda yegane takdir yetkisi vardır.

Amerika'daki en büyük Bass Pro Shop nerede?

Bass Pro Shops, Amerika Birleşik Devletleri'nde ve Kanada'da perakende satış yerleri işletmektedir. En büyük amiral gemisi mağazaları Outdoor World mağazaları olarak bilinir. Şu anda en büyük mağaza Memphis, Tennessee'deki Piramit .

Bass Pro çalışanları hangi markalarda indirim alır?

Cabela's/Bass Pro markalı tüm ekipmanlarda %45 indirim ve Markasız ürünlerde %15 indirim . Silah ve Mühimmat veya silahlarla ilgili her şey indirimlidir. İndirim tabi ki markaya ve fiyata göre değişiyor. Çalışan indirimi iki sayıya göre değişir.


Bass Pro'da kaç tane hediye kartı kullanabilirsiniz?

C: Bu, devam eden bir üye avantajıdır. Sen istediğiniz kadar kart satın alabilirsiniz , ancak hediye kartı başına maksimum 2.000 ABD Doları tutar vardır..

Cabela'nın hediye kartını nakit olarak değiştirebilir miyim?

Nakit Geri Ödeme: Kanunen zorunlu kılınmadıkça, Kart nakit, çek veya krediye çevrilemez veya değiştirilemez .

Bass Pro kredi kartımı her yerde kullanabilir miyim?

Mastercard ağında çalışmasına rağmen ve hemen her yerde kullanılabilir , Bass Pro Shops kartını avantajları olan bir mağaza kartı olarak düşünmek en iyisidir.

Hangisi önce Bass Pro veya Cabela's geldi?

Cabela's kuruldu 1961'de Dick Cabela, karısı Mary ve erkek kardeşi Jim ile birlikte mutfak masasından posta yoluyla balık sinekleri satmaya başladığında. Bass Pro, 1971'de kurucusu Johnny Morris'in babasının Springfield'daki içki dükkanında yüksek kaliteli olta takımı satmaya başlamasıyla başladı.


Bass Pro Shops, Sportsman's Warehouse'u satın aldı mı?

Sportsman's Warehouse, Bass Pro Shops'un ana şirketi olan Great American Outdoors Group'a katılmak için kesin bir anlaşma imzaladı. ... Anlaşma kapsamında Sporcu Deposu, nakit olarak hisse başına 18,00 $ karşılığında satın alındı .

Cabela kime ait?

Cabela's Inc., bir yan kuruluştur. Bas Pro Mağazaları , Sidney, Nebraska merkezli bir Amerikan doğrudan pazarlamacı ve açık hava eğlence ürünlerinin özel perakendecisi. Cabela's, 1961'de Richard N. Cabela tarafından kuruldu. Cabela'nın posta siparişi katalogları 50 eyalet ve 120 ülkeye gönderiliyor.

Bass Pro çalışanları ne giyer?

Çalışan kıyafet kuralı nedir? onlar tedarik 2 yeşil logolu polo tişört ve polar fermuarlı ceket . Gömleğin altına siyah veya beyaz uzun kollu giyebilirsin....

Yükselen bir Bass Pro markası mı?

Bass Pro Shops markaları şunları içerir: Johnny Morris, Bob Timberlake, Natural Reflections, RedHead, White River Fly Shop, Walleye Angler, XPS, Bass Pro Shops, Worldwide Sportsman, Offshore Angler, Prowler trolling motors ve Ascend.


Şimdiye kadar yakalanan en büyük bas nedir?

Resmi Çorap Dünya Rekoru: George Perry'nin Yenilmez Bas. 2 Haziran 1932'de George Perry, Gürcistan'ın güneyindeki Ocmulgee Nehri'nin açıklarındaki bir oxbow gölü olan Montgomery Gölü'nden şu anki dünya rekorunu kırdı. Balık (whopper) tartıldı 22 pound, 4 ons .

Memphis'teki Bass Pro neden bir piramit?

Memphis Piramidi hayata bir 1991 yılında basketbol sahası ... [+] Çizgi, oltayı ikiye bükerek ve milyonlarca dolarlık bir anlaşmanın başlangıcını işaret ederek gerildi. Mississippi Nehri'nin dibindeki bir yayın balığı bir anda bir sivil ikonun kaderini değiştirmişti.

Bass Pro'da iade etmek için bir makbuza ihtiyacım var mı?

Makbuzunuz yok mu? Makbuzunuz yoksa, geçerli bir resim kimliği gerekli olacaktır . Eşit bir değişim veya sadece mal kartı verilecektir. Bass Pro Shops, mağaza fişi olmadan iade sayısını sınırlama hakkını saklı tutar.

Güneş gözlüklerini Bass Pro'ya geri verebilir misin?

Birinde bulunan Sunglass Hut aracılığıyla yapılan satın almalar perakende mağazalarımız mağazada iade edilmelidir . Bass Pro Katalog Outlet mağazasından satın alınan ürün, doğrudan o perakende satış noktasına iade edilmelidir.


Ayakkabıları Bass Pro'ya iade edebilir misin?

Bass Pro Mağazaları İade Politikası

Öğe(ler) bir Bass Pro Shop perakende satış noktasından satın alındıysa, ürünü/ürünleri satın alma tarihinden itibaren 60 gün içinde iade edebilirsiniz . Ürün(ler) şahsen iade edilebilir veya perakende mağazanın bulunduğu yere postalanabilir, ayrıca ürün(ler) Katalog İade Departmanına postalanabilir/gönderilebilir.