Cüceye özgürlük ac valhalla vermeli miyim?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Elenora Mayert DVM
Puan: 5/5(21 oy)

Ivaldi ile mümkün olan en iyi sonuç için, ona hemen özgürlüğünü teklif etmelisin . Ancak burada minnettarlığı seçseniz bile, diyalog Havi'nin ne olursa olsun Ivaldi'ye özgürlüğünü sunması ile sonuçlanacaktır.

Ivaldi'ye özgürlüğünü verirsen ne olur?

İvaldi ikna olmayınca dilerse yurduna (Ateşler Ülkesi) dönebileceğini de ekliyorsunuz; özgürlüğünüz: Ivaldi işini yaparsa, sözleşmenin yerine getirilmiş sayılacağına ve cüceyi hizmetinden serbest bırakacağına söz veriyorsun. .

Hunwald Ealdorman olmalı mı?

Ama Aelfgar'ı mı yoksa Hunwald'ı mı seçmelisiniz? Aelfgar'ı seçtiyseniz, Hunwald, Ravensthorpe'a transfer olacak diğer yarısı Swanburrow ile birlikte. Bu, Aelfgar'ın bitirdiğinizi düşündüğünüzde geri dönüp Order of the Ancients üyelerini öldürmek zorunda kalmadan mükemmel bir Ealdorman seçimi yapacağı anlamına geliyor.Asgard Valhalla'da kimi seçmelisiniz?

Seçenek verildiğinde, birlikte savaşmak istediğiniz kahramanı seçin. Seçtik Thor . Bundan sonra, hedef işaretçisine gidin ve bazı Jotuntheim düşmanlarıyla savaşmaya hazırlanın. Şu ana kadar oyunda karşılaştığımız düşmanlardan farklı görünseler de büyük ölçüde aynı şekilde savaşıyorlar.

Jarl Vili veya Trygve kim olmalı?

Vili ile bir konuşma sırasında kimin Jarl olacağına karar verilir. Eivor, Vili'ye Jarl olması gerektiğini bildirerek veya ona şunu söyleyerek Vili'nin güvenini artırmaya karar verebilir. dene daha iyi bir seçim olacaktır. Trygve'nin yaşamasına izin verirseniz, onun Jarl olmasını da seçebilirsiniz.

Bir Cüce ile Tanışmak (Assassin's Creed Valhalla)

27 ilgili soru bulundu

Randvi AC Valhalla'dan ayrılmalı mıyım?

Assassin's Creed Valhalla'da Randvi'den ayrılırsanız, onunla işleri düzeltmek için hala bazı şanslar var . 'Daha iyi' bir son elde etmek için ilerlemelerini reddetmek veya ondan ayrılmak çok önemlidir. Randvi, Sigurd'un karısı ve AC Valhalla evreninde Eivor için olası bir başka romantik olasılık.

Vili AC Valhalla ile bir ilişkiniz olabilir mi?

Sen Under the Skin adlı görev sırasında oyunun oldukça geç saatlerinde Vili'yi romantizm seçeneğine sahip olacak . Bu görev, Kont öldükten sonra gelir. Vili ile madenden geçip kampa girdikten sonra onunla konuşabilirsiniz. ... Assassin's Creed Valhalla'da Vili'yi bu şekilde romantik yapabilirsiniz.

Randvi AC Valhalla ile yatarsan ne olur?

Buradaki en güvenli seçim, seni bir arkadaş olarak önemsiyorum'u seçmek. Ama kalbiniz AC Valhalla Randvi'yi romantizme adadıysa, her şey kaybolmaz. Onunla daha sonra güvenli bir şekilde bağlantı kurabileceksiniz, Sigurd ve Randvi ayrıldıktan sonra . Bu şekilde Sigurd'u üzmeyecek ve alacağınız sonu riske atmayacaksınız.

Dag Valhalla'yı kurtarabilir misin?

Ne yazık ki, Dag'ı reddedemezsiniz .

Dag'ı yenmelisiniz ve bu yüzleşme bir patron dövüşü olarak kabul edilir. İkinci seçenek ve çok daha önemlisi, savaşı kazandıktan hemen sonra - Eivor'un ölmekte olan Dag'ın üzerinde duracağı zaman - sizi bekliyor.


Dag AC Valhalla'ya ne demeliyim?

Dag diyalog seçenekleri

 • Sigurd başarılarımı kutlardı. Başarılarının klanın geri kalanının başarılarını nasıl azaltmadığını söylüyorsun, sonra cesaretlerini övüyorsun.
 • Sigurd'un dengi olduğumu iddia etmiyorum. Ona kendi zaferlerini küçümsemeyeceğini söyle ve zaferin hak edenleri bulmasını umarsın.
 • Sessiz ol Dağ.

Kim daha iyi Aelfgar veya Hunwald?

Şahsen ben öyle hissediyorum Aelfgar ve Hunwald, ikisi de değerli seçimlerdir. - ama sonuçta, arkadaşları için boyun eğdiren Hunwald'dır ve Kuzgun klanının peşinde olduğu güçlü bir ittifaktır. Özetlemek gerekirse, Lincolnscire Ealdorman'ı seçerken: Piskopos Herefrith'i seçmeyin, sadece bunu yapmayın.

Hunwald AC Valhalla'yı seçerseniz ne olur?

Hunwald'ı seçerseniz, Herefrith, Kadimler Düzeninin bir üyesi olarak ortaya çıkacak ve görev bitmeden askerlerini yenmeniz gerekecek. Bundan hemen sonra Anecastre'de Kılıç Duşu görevini de tamamlayabileceksiniz.

Ceolwulf Valhalla'ya güvenebilir miyiz?

Olabilmek eivor AC Valhalla'da Ceolwulf'a güveniyor musunuz? Ceolwulf, oyuna birkaç bölümden sonra tanıttığınız Anglo-Sakson tarihi karakterlerinden biridir. ... Ceolwulf kendini oyunda oldukça normal bir karakter olarak sunuyor, ancak Eivor'un ona pek güveneceğini söyleyemeyiz.


Cüceye özgürlüğünü vermeli misin?

Ivaldi ile mümkün olan en iyi sonuç için, ona hemen özgürlüğünü teklif etmelisin . Ancak burada minnettarlığı seçseniz bile, diyalog Havi'nin ne olursa olsun Ivaldi'ye özgürlüğünü sunması ile sonuçlanacaktır.

Hain rulolar kim?

Gerhild hain - Rollo ile konuş ve ona toplanan kanıtları göster. Eğer yanlış bir seçim yaparsanız, yani Lork'u hain olarak seçerseniz, Estrid yakın gelecekte yaralanacak (yaralanacak ama ölmeyecek).

Colbert AC Valhalla'yı kurtarabilir misin?

İlk olarak, orada sahip olabileceğin bir yol değil Ceolbert'i kurtardı, ne yazık ki Sciropescire'deki barış arayışınızın zavallı kayıplarından biri. Ancak King Killer görevinde etkileyebileceğiniz iki büyük karar var. Birincisi Ivarr'ın kaderi.

Dag'ın Valhalla'ya gitmesine izin vermeli miyim?

Buradaki en iyi seçim, Dag'a baltasını ver . Bunu yapmazsanız, oyunun sonunu değiştirecek ve Assassin's Creed Valhalla için gerçek sona ulaşamayacaksınız. Sonunun ne olduğu umurunuzda değilse, hangi seçeneği beğendiğinizi seçin.


Dag'ın AC Valhalla yerleşiminde kalmasına izin vermeli misiniz?

Sigurd'u kurtarmak için kurtarma görevi hazır olduğunda, ona katılmasını veya kalmasını isteme seçeneğine sahipsiniz. Dag, anlaşmayı izlemek için geride kalması gerektiğini söyledi. . Ona ister katılması gerektiğini söyle, ister istediğini yapabilir, Dag bu yolculuğa seninle çıkmama seçimini yapacaktır.

Dag AC Valhalla'yı nasıl yenersiniz?

Assassin's Creed Valhalla'da Dag'ı yenmek için yapmanız gerekenler zayıf noktalarına zarar ver . Zayıf noktaları kalkanındadır, elini, sol dizini ve sağ omzunu tutar. Zayıf noktalarını hedeflemek ve dayanıklılık çubuğunu düşürmek için yayı kullanın.

AC Valhalla'da evlenebilir misin?

Oyuncular, oyun boyunca bir dizi romantik seçeneğin peşinden koşabilecekler. Viking düğünleri çok gerçek bir seçenek. Ubisoft Montreal'in baş yapımcısı Julien Laferriere, Eurogamer ile yaptığı röportajda bu özelliği açıkladı.

Randvi AC Valhalla ile evlenebilir misin?

Randvi'nin kim olduğunu, onunla nerede tanışabileceğinizi, onunla romantizme başlamak için hangi adımları atmanız gerektiğini ve Randvi ile yatmanın mümkün olup olmadığını size bildiririz. Randvi ile Romantizm her iki cinsiyet için de mevcuttur . Erkek veya kadın karakter olarak oynayabilirsiniz – bu, romantizm seçeneklerinin hiçbirini engellemez.


AC Valhalla'da kiminle çıkabilirsin?

Assassin's Creed Valhalla'daki romantizm seçenekleri listesi

 • Bil. Bil Romance gereksinimi: Rygjafylke'deki Comb of Champions dünya etkinliğinin bir parçası olarak tarağını bulun. ...
 • Petra. Petra Romantizm gereksinimi: Yerleşim yerinde Hunter's Shack inşa edin. ...
 • Broder. Broder Romance gereksinimi: Doğu Anglia'yı Kurtarın. ...
 • Günlodr. ...
 • Stig. ...
 • Tarbe'de. ...
 • Tewdwr ...
 • Vili.

AC Valhalla'da hile yapabilir misin?

Assassin's Creed Valhalla'da tüm hikaye izleri Sigurd . ... Sigurd olayı öğrenirse, iyi sonda Eivor'a eşlik etmesi daha az olasıdır. Yani teknik olarak Randvi zina yapıyor olsa da, bu düşüncesizliğin Assassin's Creed Valhalla'nın hikayesi üzerinde büyük bir etkisi olabilir.

Valhalla'daki en iyi romantizm kim?

Assassin's Creed Valhalla, Eivor'a birçok farklı NPC ile romantizm yapma şansı veriyor ve en iyi romantik seçim Petra adlı avcı .

Assassin's Creed Valhalla'daki kötü son nedir?

Biri Sigurd'a ihanet edeceklerine dair bir kehanet, diğeri ise All-Peder Odin'in kendisi. Eivor, sık sık Odin'in onları şeref yerine şanı seçmeye zorlayan vizyonları yaşar. Eivor, İskandinav bilgelik ve bilgi tanrısının tavsiyesine kulak verirse , oyuncular kötü son alır.