britni nicol ve brad hala birlikteler mi?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Betty Quitzon
Puan: 4.8/5(4 oy)

Brad Fiorenza ve Britni Thornton, yaklaşık bir yıllık birlikteliğinin ardından ilişkilerini sonlandırdı. . ... Haberi ilk paylaşan Brad oldu, tweet attı, Britni Nicol ve ben özel bir ilişki içinde değiliz.

Meydan okumadan Brad ve Britni hala birlikteler mi?

TARİHÇE: Şovun bir sezonunda (2008'in The Gauntlet III) tanışıp birlikte yarışmaya devam ettikten sonra, çift 2010'da evlendi ve birlikte iki çocuğu oldu. ... Uzun bir aradan sonra, Brad sezonda yarışmak için geri döndü 31 , Britni Thornton ile takılıyor.

Brad ve Tori'ye ne oldu?

Tori ve Brad, The Challenge'da bir araya geldi: Gauntlet III ve düğümü iki yıl sonra bağladı Evlilikleri birkaç yıl sürdü ve 2015'te ayrılmadan ve 2016'da resmen boşanmadan önce iki oğlu birlikte oldu.Britni ve Chuck tekrar bir araya geldi mi?

Britni ve Chuck doğrulanmış bir Eşleşmedi ve yine de gösteriden sonra çıktılar. Sonunda The Challenge: Vendettas'ta yarışmak için ayrılmadan önce ayrıldılar. Diziyi çektiğinden beri, televizyoncu özgeçmişini oyuncu ve mankenlik kredilerini içerecek şekilde genişletti.

'Benden Pizza İster misin?' Resmi Gizli Bakış | Zorluk: Kan davası | MTV

38 ilgili soru bulundu