Brandi ve Jarrod ayrıldı mı?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Jaylen Walter
Puan: 4.2/5(25 oy)

Jarrod ve Brandi'nin 13. Sezon galasında paylaştığı gibi, artık birlikte değiller. Jarrod ve Brandi, ayrılıklarını iki yıldan fazla bir süre sır olarak saklamayı seçtiler. 2018'de yollar ayrıldı . Hiç evlenmemiş olmalarına rağmen iki çocukları var: Payton ve Cameron.

Brandi ve Jarrod neden ayrıldı?

Jarrod, farklı bir röportajda, çift olmasalar da aynı müzayedelere gidebileceklerini belirtiyor. ... Örneğin Jarrod, birimlerde Brandi'den daha fazla teklif verirdi onları almasını engellemek bile istemiyordu. Anlaşılan Brandi Passante ve Jarrod Schulz yıllar önce ayrılmışlar.

Depolama savaşlarından Jarrod neden hapse girdi?

Depolama Savaşları'ndan Jarrod Schulz tutuklandı ve karşı kabahat aile içi şiddet pili ile suçlandı eski sevgilisi Brandi Passante.Brandi, Storage Wars'tan neden ayrıldı?

The Dad Diary'e, Passante'nin 'Depolama Savaşları' programının yükünün umduğundan daha fazla olduğunu, uzun çalışma saatleri ve aileden uzak kalmanın zararları olduğunu söyledi. ... Çok eziciydi.' Aile hayatını odak noktası haline getiren ve evde daha fazla zaman geçirmesini sağlayan 'İşle Evli' hoş bir değişiklik sundu.

Jarrod ve Brandi ne zaman ayrıldı?

Bazı hayranlar şimdi diziye gelecek şeylerin bir işareti olarak bakıyor, çünkü tüm gösteri sadece sekiz bölüm sürdü. Geri 2018 , son sezonun çekimlerinin tamamlanmasından sadece bir yıl önce, Brandi ve Jarrod ayrıldılar, ancak ayrılmayı yaklaşık iki yıl boyunca gizli tutmayı seçtiler.

Brandi Passante ve Jarrod Schulz Neden Artık Birlikte Değiller? Ayrılma Nedeni Açıklandı

45 ilgili soru bulundu

Storage Wars'ın en zengin oyuncu kadrosu kim?

1. Thom Biraları - 25 milyon dolar. Storage Wars maaşlarının listesinin başında Thom Beers var. Şovun yapımcısı ve sesli anlatıcısı ve onu en değerli oyunculardan biri yapıyor.

Mary Padian şimdi nerede?

Şüphesiz bu, onu mevsimler arasında çok meşgul ediyor, ancak sadece muhteşem saygısız yaşam tarzından memnun değil. 2019 yazından itibaren, Padian köklerine geri döndü. Teksas , Ubuntu Life adlı kalbine yakın bir hayır kurumunu temsil etmek için Dallas ve Austin arasında zıplıyor.

Brandi Passante'nin hala bir mağazası var mı?

Ne yazık ki, o zamandan beri her iki mağaza da kapandı . Jarrod ve Brandi canlı bir ilişkiye girdiler ama hiç evlenmediler.

Depolama Savaşları dizisinden kimler öldü?

Otopsi bunu doğruladı Mark Balelo 40 yaşında intihar ederek öldü. Adli tıpa göre ölüm nedeni karbon monoksit zehirlenmesine bağlı boğulmaydı.


Jarrod Brandi'ye ne yaptı?

Haberlere göre, Brandi Passante, eski sevgilisi Jarrod Schulz'la birlikteyken Orange County'de bir bardaydı. ikisi aldı ısınan bir değiş tokuşa Bu sırada Passante'nin Schulz'dan ayrılmasını istediği iddia edildi. O uymadı, işler tırmandı ve Schulz'un Passante'yi iki kez ittiği iddia edildi.

Depolama Savaşlarından Barry hala hayatta mı?

Barry Weiss öldü mü? Hayır , Barry'nin ölümü, depolama tesisi müzayede bloğunu terk etmesinin nedeni değil. Aslında Barry, asıl işi olan 'profesyonel tembellik'e geri dönmek istediği için ayrıldı. (Bize tipik Barry gibi geliyor.) Depolama Savaşları'ndaki zamanı hakkında bir röportajda 'Çok eğlendim' dedi.

Storage Wars'daki Rene hala evli mi?

'Depolama Savaşları'ndan Rene ve Casey boşandı mı? Bunu keşfetmekten heyecan duyduk ikili hala evli ve TV'den YouTube'a başarıyla geçiş yaptı. Kanalları - adını çiftin Poway, California'sından alıyor.

Storage Wars'dan Dan'in değeri ne kadar?

Storage Wars'dan Dan'in net değeri şu anda 4,5 milyon dolar .


Depolama Savaşlarından Victor öldü mü?

Ne yazık ki, Mark Balelo kendi canına kıydı. Ventura County Adli Tıp Kurumu E'yi onayladı! 40 yaşındaki Storage Wars'ın yıldızı olduğu haberi karbon monoksit zehirlenmesinden öldü ve ölümüne hükmedildi ...

Mary Padian yaşamak için ne yapıyor?

Hâlâ editör olarak çalışırken buldu eski eşyaları toplamaya ve yeniden tasarlamaya ilgi . Daha sonra bununla ilgili videolar oluşturmaya karar verdi ve buna Mary's Finds adını verdi. 2010 yılında, çöpleri güzel bir şeye dönüştürme hayaliyle Dallas, Texas'ta aynı isimle bir mağaza açtı.

Barry Weiss zengin mi?

Barry Weiss Net Değeri: Barry Weiss, bir Amerikan gerçeklik televizyon yıldızı ve profesyonel bir hazine avcısıdır. net değeri 10 milyon dolar . Gösteride Barry, değerli antikalardan oluşan geniş koleksiyonu sayesinde 'Koleksiyoncu' olarak biliniyordu. ...

Depolama Savaşlarında Dan'e ne oldu?

2014 yılının Haziran ayında Dotson bir gecede çift anevrizma geçirdi onun evinde. Gecenin bir yarısı Dotson'ın karısı Laura uyandığını ve çok garip sorular sorduğunu bildirdi. ... 2014 yılında geçirdiği anevrizmadan sonra Dotson'ın rapor edilmiş herhangi bir sağlık sorunu olmadı.


Depolama Savaşlarında Barry Nasıl Zenginleşti?

Barry Weis Parasını Nasıl Harcadı? Barry, bir realite televizyon yıldızı olarak ünlenmesinden on yıllar önce, erkek kardeşiyle birlikte bir prodüksiyon işine başladı. Hayatının neredeyse 25 yılını işi büyütmek için harcadı ve sonunda erken emeklilik lüksünü karşılayabilecek önemli miktarda para kazandı.

Depolama Savaşları'ndaki orijinal müzayedecilere ne oldu?

A&E'nin Depolama Savaşları müzayedecisi Dan Dotson, Pazartesi günü evinde çöktükten sonra beyin anevrizmasını tedavi etmek için ameliyattan iyileşiyor .

Storage Wars'daki en pahalı dolap hangisiydi?

Storage Wars'daki en değerli bulgu bir nakit önbelleğiydi: 7.5 milyon dolar kilitli bir kasaya saklandı . Dolabın kazanan alıcısı, müzayededen sonra kasayı buldu ve bir çilingire götürdü.

İçinde 7,5 milyon dolar olan depolama birimini kim aldı?

California'daki Depo Dolabı Alıcısı Kasada 7,5 Milyon Buluyor Dan Dotson Bir müzayede evi işleten ve Storage Wars on A&E'de yıldız olan , bir depolama birimini 500 dolara açık artırmayla sattı. Yeni sahibi içinde milyonlar buldu ve parayı 1,2 milyona iade etmeyi kabul etti.


Depolama Savaşlarında milyon dolarlık dolabı kim aldı?

En değerli Depolama Savaşları dolap buluntuları listesinde en üst sıralarda yer almak için çok sayıda değerli yarışmacı var, ancak kazanan Darrell Sheets'in keşfi Bir uzman tarafından sitede yaklaşık 300.000 dolar değerinde olduğu değerlendirilen bir Frank Gutierrez sanat koleksiyonundan.