Bozulabilir gıda usps'leri nasıl gönderilir?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Maggie Prohaska
Puan: 4.8/5(32 oy)

USPS

  1. Sevkiyatlar için herhangi bir özel soğutma hizmeti sunmazlar.
  2. Eşyaları taze tutmak için kuru buz kullanarak paketleme yapabilirsiniz.
  3. Kapların sızdırmaz olmasına ve ayrıca kokuya neden olmamasına dikkat edin. ...
  4. Uluslararası nakliye yaparken kuru buz ambalajına izin verilmediğini unutmayın.

Bozulabilir yiyecekleri USPS aracılığıyla gönderebilir misiniz?

Bozulabilir ürünler, canlı hayvanlar, yiyecekler ve bitkiler gibi postada bozulabilen malzemelerdir. İzin verilen bozulabilir ürünler postayı gönderenin kendi sorumluluğunda gönderilir . Bu eşyalar, bozulmaya başlamadan önce varmaları için özel olarak paketlenmeli ve postalanmalıdır.

Bozulabilir gıdaları göndermenin maliyeti nedir?

Dondurulmuş gıda nakliyesinin ortalama maliyeti, 30 ila 150 dolar . Her paketin içeriği, boyutları ve ağırlığı farklı olduğundan, donmuş gıdaların nakliyesinin tam maliyetini önceden bilemezsiniz.Bozulabilir yiyecekleri nasıl postalarsınız?

Uç. Bir soğuk nakliye kutusu ve kuru buz (dondurulmuş yiyecekler için) veya jel buz paketleri (soğutulmuş yiyecekler için). Herhangi bir yerel nakliye şirketi paketi taşıyabilir, ancak içinde kuru buz olup olmadığını açıkladığınızdan emin olun.

Bozulabilir soğuk yiyecekleri nasıl gönderirsiniz?

Strafor kutu kullanmanızı veya bir nakliye mağazasından soğuk bir nakliye kutusu satın almanızı öneririz. Dondurulmuş yiyecekleri göndermenin en iyi yolu, ürünlerin kutuya koymadan önce tamamen donmuş olduğundan emin olmaktır. Bunları dondurucuda saklayın ve göndermeden önce mümkün olan son ana kadar tamamen dondurun.

Bozulabilir yiyecekleri göndermenin maliyeti nedir: Bozulabilir Yiyecekleri USPS aracılığıyla Gönderebilir misiniz?

41 ilgili soru bulundu

USPS bozulabilir ürünler gönderir mi?

Bozulabilir ürünler USPS ile gönderilebilir gönderiyi paketlerken özel önlemler alındığı sürece. ...Unutmayın, USPS bozulabilir postaları riski size ait olmak üzere gönderiliyor olarak tanımlar. Öğeniz nerede 'bozulur' kategorisine girerse girsin, ambalajı belirtilen gereksinimleri karşılamalıdır.

Postayla bozulmayan yiyecekler gönderebilir misiniz?

Bozulmayan gıda maddelerinin çoğu, düzgün paketlenmişse yurt içinde postalanabilir . USPS.com Gönderi Kısıtlamalarına bakın.

Postayla ev yapımı yiyecek gönderebilir misin?

Meyveli kek ve bisküvi gibi yoğun ve kuru unlu mamuller. Çikolatalar, kurabiyeler, sert şekerler ve pralin ve şekerleme gibi ev yapımı tatlılar, güvenli soğuk veya oda sıcaklığında göndermek için. Acı sos ve çeşniler de dahil olmak üzere çeşniler de postalama için güvenlidir.

Postayla cips gönderebilir miyim?

GÖNDERİLECEK DOĞRU PİŞİRME MALLARININ SEÇİLMESİ: Temel kural: Elinizde dağılan veya dağılmayan herhangi bir ikram, postada da kalmaz, bu yüzden MAIL YAPMAYIN . Aynı şey, krem ​​peynir veya kremalı krema veya yaz aylarında çikolata parçaları gibi, soğutma gerektiren bozulabilir içerikli ürünler için de geçerlidir.


Yiyecekleri bir gecede postalayabilir misin?

Bozulabilir ürünler bir gecede sevk edilmelidir , ve yiyeceklerin soğutulması veya dondurulması gerekiyorsa uygun şekilde etiketlenmesi gerekir. ... Ürünlerin yerinde kalmasına yardımcı olmak için baloncuklu naylon veya ambalaj fıstıkları ile kaplanmış bir karton kutu içinde sevk edilebilir.

Kuru buz nakliye için ne kadar sürer?

Kuru Buz Nakliye İçin Ne Kadar Sürer? Soğuk tutulması ve yalıtılması gereken eşyaların çoğu strafor kutuların içinde sevk edilir. 1 kiloluk bir kuru buz torbası, aralarında herhangi bir yerde kalabilir. 12 ila 24 saat bu kutuların içinde.

FedEx yiyecek gönderiyor mu?

Kolay bozulan gıdaları FedEx aracılığıyla bir yerden başka bir yere gönderebilirsiniz. ; göndermeden önce ekstra önlemler almanız yeterlidir. ... Sevk edilen yiyecekler yoldayken yüksek sıcaklık veya nem ile karşı karşıya kalabilir ve yalıtım ve soğutma, bu bozulabilir yiyecekleri gelene kadar taze tutacaktır.

Postayla meyve gönderebilir misin?

Yayın 52 - Tehlikeli, Kısıtlı ve Bozulabilir Posta

Taze meyve ve sebzeler, kuru (kurutulmamış) bir durumda sunulmadıkça postalanamaz. . Kolayca parçalanabilen veya bozulmadan hedeflerine ulaşamayan diğer bozulabilir gıdalar postalanamaz.


Sıvıları postalayabilir misin?

USPS Kuralları

Yanıcı olmayan sıvılar ve tehlikeli olmayan sıvılar USPS yoluyla gönderilecek , su geçirmez bir kap içinde kapatılmışsa. Yakın zamanda önerilen bir kural değişikliği, postacıların, içeriğin yapısını belirtmek için sıvı içeren bir posta parçasının dış kabını işaretlemesi ve yönlendirme okları içermesi gerektiğini belirtir.

Pişmiş yiyecekleri gönderebilir miyim?

Gıda ürünlerini dağıtmak, gıdanın kabında sıçramadığından emin olmaktan daha fazlasını gerektirir. Yemeye hazır yemeklerin postalanması, teslimat sırasında gıdanın güvenliği ve kalitesinden ödün verilmemesi için uygun koşullarda yapılmalıdır.

Postayla patates cipsi nasıl gönderilir?

İki seçeneğiniz var:

  1. Çipleri açın ve bir tupper eşyası gibi daha sağlam ve sıkı bir kaba koyun.
  2. Çift kutu. daha küçük bir kutuya koyduğunuz cipsleri alın ve daha büyük bir kutuya koyun. daha spesifik talimatlar için bana PM atın.

Eşyalarımı nakliye için nasıl korurum?

ile öğenizi koruyun kabarcık sargısı

Gönderdiğiniz üründe bir açıklık veya delik varsa, boş alanı biraz buruşuk kağıt veya balonlu naylonla doldurun. Kırılgan eşyanızı bir kağıt tabakasıyla örtün. Gerekirse yerinde tutmak için biraz Scotch Tape kullanın. Tüm parçaları kapladığınızdan emin olarak bir veya iki kat balonlu naylon ekleyin.


Nasıl güvenli bir şekilde posta gönderebilirim?

Taahhütlü posta USPS aracılığıyla bir paket göndermenin en güvenli yoludur. Bu posta sınıfının güvenlik koşullarının bir parçası olarak, Kayıtlı Posta, Postaneye gitmeyi gerektiren posta kanıtıyla birlikte gönderilmelidir (paketinizi bir toplama kutusuna bırakamazsınız).

Postayla dondurulmuş gıda gönderebilir miyim?

Dondurulmuş ürünleri aşağıdaki gibi ambalaj malzemeleri kullanarak gönderebilirsiniz: Kuru Buz, kendi sorumluluğunuzdadır ve Kuru Buz hakkındaki Yayın 52 bölümüne göre. Dondurulmuş ürün sızdırmayacak ve koku yapmayacak şekilde paketlenmelidir. Sizinki düzgün bir şekilde paketlenmemişse, diğer postaların zarar görmesinden sorumlu tutulabilirsiniz.

Alkollü USPS gönderirseniz ne olur?

USPS, alkol sevkiyatını tamamen yasaklıyor , FedEx ve UPS ise bazı kısıtlamalarla buna izin veriyor. Bu nedenle, alkol göndermek istiyorsanız UPS veya FedEx ile gitmenizi öneririz.

UPS ile alkol gönderebilir miyim?

UPS, alkollü içki nakliye hizmetleri sağlar ruhları sevk etme lisansına sahip onaylı müşteriler için. Programımız hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki bağlantıları seçin. Tüm alkollü içki göndericileri, bir 'Onaylı Alkollü İçecek Göndericileri için UPS Sözleşmesi'ne girmelidir.


Lysol USPS'i nasıl gönderirim?

Aerosol kutularının Yurtiçi postayla gönderilmesine izin verilir, ancak Uluslararası postayla gönderilmez. Sen onlara yalnızca Parsel Postası olan yüzey postalarını postalamalısınız . Tepki vermesine neden olabilecek diğer öğelerle değil, tek başına göndermelisiniz.

Sıvıları USPS'ye nasıl gönderirim?

USPS, tüm içerikleri açıkça etiketlenmiş kapalı kaplarda oldukları sürece, tehlikeli olmayan sıvıların nakliyesine izin verir. 4 oz üzerinde gemi istiyorsanız. sıvı için yalıtım malzemeleri kullanmalı, kutularınızı üç kez paketlemeli ve nakliye cam şişeleri gibi sıkıca kapatılmış kaplar kullanmalısınız.