Teslim olmak iyi bir pokemon hareketi midir?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Betty Bode
Puan: 5/5(39 oy)

Gönderme, kullanmamak için birçok neden sunan bir harekettir. Sadece sahip değil %80 doğruluk , ancak Teslimiyet ayrıca yalnızca 80 BP ile herhangi bir geri tepme hareketinin en düşük Taban Gücüne sahiptir. Hareket isabet ederse, kullanıcı rakibe verilen hasarın %25'ini alacaktır.

Teslim olmak iyi bir Pokemon go move mi?

Gönderim bir Dövüş tipi Ana hareket 60 hasar veren ve 50 enerji harcayan Pokémon GO'da. Normal, Rock, Steel, Ice ve Dark Pokémon'a karşı güçlü ve Flying, Poison, Bug, Psychic ve Fairy Pokémon'a karşı zayıftır.

Pokemon'da teslimiyet ne işe yarar?

Gönderim: saldırgan bir Dövüş tipi hareket . Gönderme hasar verir ve kullanıcı, hedefe verilen hasarın %25'ine eşit geri tepme hasarı alır. Submission kullanıcısı önce saldırır ve geri tepme hasarı nedeniyle bayılırsa, hedef bu turda saldırmaz veya tekrarlayan hasara maruz kalmaz.Teslimiyet machamp için iyi mi?

Gördüğünüz gibi, Machamp'ın birçok farklı Dövüş tipi saldırıya erişimi var. En iyisi Hasar için Yakın dövüş ve PVP'de kalkan tuzağı için Çapraz Kesme ve baskın ve spor salonu savaşlarında en iyisi Dinamik Yumruk. Kesinlikle Submission kullanmayınız.

Teslimiyet Poliwrath için iyi mi?

PVE Defansif Hareket Açıklaması

Ice Punch, Poliwrath'ın birçok sayacına etkili bir şekilde vurur ve 3 çubuğu olduğu için sık sık ateş eder. Dynamic Punch, yüksek güç, STAB ve 2 çubuk ile harika bir seçenektir. Gönderme kesinlikle daha kötü . Haşlanma, hasar ve hız açısından hafif bir düşüş, ancak genel olarak yine de iyi.

En İyi 10 Pokémon Hareketi

42 ilgili soru bulundu

Poliwrath için en iyi saldırılar nelerdir?

Poliwrath için en iyi hamleler Kabarcık ve Dinamik Yumruk Spor Salonlarında Pokémon'a saldırırken. Bu hareket kombinasyonu en yüksek toplam DPS'ye sahiptir ve aynı zamanda PVP savaşları için en iyi hamle setidir.

Hangisi daha güçlü Poliwrath veya Politoed?

Poliwrath, Dövüş tipi nedeniyle biraz daha çeşitliliğe sahiptir, ancak diğer birçok şeye karşı onu zayıflatırken, Politoed yalnızca Elektrik ve Çim tipi saldırılara karşı zayıftır. ... Etraflı, Politoed çok daha iyi bir seçenek . XL şeker ile Politoed, Büyük ve Ultra Ligler söz konusu olduğunda daha iyi bir Pokémon haline geldi.

Machamp için geri ödeme buna değer mi?

Geri ödeme iyi bir seçenektir . Ancak şu ana kadar Machamp bu hareketi kullanabilen tek Pokémon. Dark-tipi veya genellikle Ghost ve Psychic-types tarafından alınan diğer Pokémon'a gidene kadar, iyi kalacak ve sadece Machamp'ı sıralamada daha da yukarı çekecek.

Machamp mı yoksa gölge machamp mı daha iyi?

ATK'sına %20 bonus ile, Shadow Machamp toplu alım satım yapıyor Machamp'a karşı avantajları olan Altaria ve Azumarill gibi Pokemon'a karşı kazanma koşullarıyla daha güçlü hücum için. Ancak, yüksek hasar çıkışı veya daha hızlı hareket setleri olan Pokemon'a karşı, Shadow Machamp daha çabuk bayılabilir.


machamp iyi bir rekabet mi?

Her ikisi de Pokémon harika saldırganların partinize dahil edilmesi. Bir Dövüş türü olarak Machamp, mahsulün kremasıdır. Machamp, 54. seviyede Dynamic Punch ve 60. seviyede Cross Chop gibi harika hareketler öğrenir. ... Her iki Pokémon da rekabetçi takımınıza harika bir katkı olacaktır.

Gönderme hareketi nedir?

Gönderme (Japonca: Jigokuguruma Hell Wheel) Nesil I'de tanıtılan hasar veren Dövüş tipi bir hareket . Nesil I'deki TM17 idi.

Teslim olma eylemi nedir?

: Bir belgeyi, öneriyi, yazı parçasını vb., dikkate alınabilmesi veya onaylanabilmesi için birine verme eylemi: bir şey sunma eylemi. : sunulan şey. : itaatkar olma durumu : başkasının otoritesini veya kontrolünü kabul etme eylemi.

TM17 ne işe yarar?

TM17, uyumlu bir Pokémon'a geçiş yapmayı öğretir. TM17: 1. Nesilde Gönderim . Nesillerde Koruyun 2- 7.


Teslimiyet eski bir hareket mi?

*Taş Kenar ve Gönderim bir miras hareket eder ve Elite Charged TM aracılığıyla açılabilir. Team GO Rocket Grunts aracılığıyla, Arındırılmış bir Machamp, Normal tip Yüklü Geri Dönüş Saldırısına sahip olabilir ve bir Gölge Machamp, Normal tip Yüklü Hüsran Saldırısına sahip olabilir.

Sismik Toss ne kadar güçlü?

Sismik Toss'un zararı kullanıcının seviyesine eşittir . Yani 100. seviyede Pokémon 100 HP hasar verecek.

Sayaç iyi bir hareket mi?

Direkt hasar vermeyen bir hamle olarak Counter hala çok iyi bir hareket çok kullanım ile. Temel olarak Pokemon dünyasının 'kendine vurmayı bırak' olan Counter, tüm fiziksel hareketleri engelleyecek ve kullanıcıya iki kat zarar verecek.

Gölge Pokemon daha mı iyi?

Gölge Pokemon standart veya saflaştırılmış muadillerinden daha fazla hasar almak . Savunmaları 0,8333 ile çarpılır. Bu, Pokemon'a bağlı olarak ihmal edilebilir gibi görünse de, daha savunmasız savaşçıların normalden daha fazla bir cam top haline gelmesine neden olabilir.


Gölge Pokemon tutmaya değer mi?

Gölge Pokemon tutmak ve yükseltmek buna değer olabilir , Pokemon'a ve eğitmenin onlar için planlarına bağlı olarak. Farklı gölge Pokemon türleri, PVP savaşları ve baskınlar için uygun olabilir, ancak hepsi her ikisi için de iyi olmayacak.

Gölge Machamp ne kadar güçlü?

Gölge Machamp istatistikleri

bir 3455 maksimum CP , Pokémon GO'da şu istatistiklerle: 234 ATK, 159 DEF ve 207 STA. Shadow Machamp'ın Pokémon GO'daki en iyi hamleleri Counter ve Dynamic Punch'tır (17.30 DPS). Shadow Machamp, Fairy, Flying ve Psychic tipi hareketlere karşı savunmasızdır. Machamp, Bulutlu havalarda güçlenir.

Geri ödemeli Machamp, PVP için iyi mi?

Gerçek şu ki Machamp, mevcut Rock/Dövüş hücum hareket kombinasyonlarıyla çok iyi çalışıyor , ve Payback'in çekiciliği yüzeyde açıkken (Mewtwo!

Pokemon go'daki hamle geri ödemesi ne kadar iyi?

Payback, Pokémon GO'da 100 hasar veren ve 100 enerjiye mal olan Karanlık tip bir Ana hamledir. Bu Ghost ve Psychic Pokémon'a karşı güçlü ve Fighting, Dark ve Fairy Pokémon'a karşı zayıf.


Geri ödeme, Machamp Reddit için iyi bir hamle mi?

PVE için geri ödeme machamp'ta hiç iyi değil. Dinamik yumruk en iyisidir bir machamp üzerinde pve için.

Hangisi Daha İyi Politoed veya Yavaşlatmak?

Yavaşlamanın aksine , Politoed, ikinci değil, üçüncü aşama bir evrimdir. Üçüncü aşama evrimleri daha güçlü olma eğilimindedir; bu durumda, bir karar vermeden önce her Pokémon'un istatistiklerini kontrol etmek isteyeceksiniz. Politoed, Slowking'in basitçe yapamayacağı, Hidropomp ve deprem gibi belirli saldırıları da öğrenebilir.

Politoed iyi Pokemon kılıcı mı?

Politoed sadece sevimli ve aptal görünmekle kalmaz, aynı zamanda inanılmaz derecede güçlü Su tipi . Politoed'in gizli yeteneği Drizzle varsa, onu rekabetçi oyun için en iyi Pokemonlardan biri yapar.

Poliwhirl'i geliştirmek için en iyi seviye nedir?

2 Cevap. Poliwhirl'in Poliwrath'ın sahip olduğu tek hamle Belly Drum. 37. seviyede Göbek Tamburu alırsınız. Ama Göbek Tamburu kullanmak istemiyorsanız (Göbek Tamburu almamanızı öneririm) o zaman sadece şimdi hangi seviyedeyse onu geliştir .