Boomtown biletleri iade edilebilir mi?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Robb Bednar
Puan: 5/5(61 oy)

11.8 olduğu durumlar dışında tüm biletler iade edilmez. madde 1.5 ile satır. 11.9 2020 veya 2021 etkinliği için bu biletlerden herhangi birini satın aldıysanız, bu biletler hala geçerlidir ve geri ödeme talep etmediğiniz sürece Boomtown 2022'ye devredilecektir.

Boomtown biletlerinin iadesini nasıl alabilirim?

Şuradan geri ödeme talebinde bulunabilirsiniz: TicketSellers hesabınıza giriş yapın , para iadeleri ve devretmelere tıklayarak ve hangi biletleri iade etmek istediğinizi seçerek. Boomtown web sitesine göre, bunu yapmak için son tarih 30 Mayıs. Ayrıca kamp ve telefon şarj hizmetleri gibi ilave ekstralar için para iadesi alabilirsiniz.

Boomtown'dan geri ödeme almak ne kadar sürer?

Geri ödeme için seçtiğiniz herhangi bir bilet, Haziran ortasından itibaren işleme alınacaktır. Lütfen dikkat, geri ödemeler alabilir 28 güne kadar işleme ve paranın hesabınıza geçmesi 5 gün kadar sürebilir.Boomtown'dan ayrılıp geri dönebilir misin?

Boomtown'dan ayrılıp ertesi gün geri gelmek mümkün mü? Evet elbette. istediğin zaman gidebilirsin ancak bilekliğiniz yanınızda olsa bile saat 21:30'dan sonra ertesi sabah saat 10:00'a kadar içeri giremezsiniz.

NASS Festivali 2021 İptal Edilecek mi?

NASS Festival, organizatörlerin COVID-19 kısıtlamalarını değiştirmekten endişe duymasıyla 2021 etkinliğinin devam etmeyeceğini duyurdu.

Trainline uygulaması yanıltıcı biletler, iade talebi

20 ilgili soru bulundu

NASS 2020 İptal Edildi mi?

Kaykay festivali NASS ikinci yıl için iptal edildi Sosyal mesafe kurallarının yeniden değiştirilmesinin çok büyük bir finansal risk olacağı korkusuyla üst üste.

NASS'tan nasıl para iadesi alırım?

NASS Eylül 2021 için geri ödeme talebinde bulunmak isterseniz, lütfen aşağıdaki bilgileri doldurduğunuzdan emin olun. geri ödeme talep formu 15 Eylül Çarşamba 23:59'a kadar. Geri ödememi ne zaman ve nasıl alacağım? NASS Eylül 2021 biletleri otomatik olarak NASS 2022'ye devredilecektir veya geri ödeme formumuzu kullanarak para iadesi talep edebilirsiniz.

Boomtown 2021 Neden İptal Edildi?

Boomtown Festivali 2021 etkinliğini iptal etti, Birleşik Krallık hükümetinin COVID'ye özel sigorta poliçesi eksikliğini gerekçe göstererek . Winchester merkezli festival, bu nedenle 2021 baskılarını iptal eden bir dizi etkinliğin en sonuncusu.

Boomtown daha fazla bilet mi satıyor?

Satışın göreceğini tahmin ediyoruz kalan yeniden satış biletleri son derece hızlı bir şekilde tükeniyor . 1 Haziran'dan sonra daha fazla bilet yayınlamayı planlamıyoruz, bu yüzden gittikleri zaman GONE olurlar. 11-15 Ağustos 2022'de dünyanın en heyecan verici partilerinden birinde yerinizi almaya hazır olun.


Boomtown biletlerini nasıl satarsınız?

1.13 Festival giriş biletinizi satmak isterseniz, TicketSellers satış platformu . TicketSellers hesabınızda oturum açtığınızda düğmeyi arayın.

Kayıp Köy devam ediyor mu?

Lost Village, kendisini sadece bir müzik festivalinden daha fazlası olarak tanımlıyor ve 'bir deneyimler dünyası' olduğunu iddia ediyor. ...Dediler ki: 'Şu anda şu esasa göre çalışıyoruz' 2021 Lost Village baskısı beklendiği gibi gerçekleşecek , ancak işler ilerledikçe durumu gözden geçireceğiz.

Boomtown festivali devam ediyor mu?

Boom Village artık ilerlemiyor ... ?? | Boomtown 'Toplantı' - 10-14 Ağustos 2022 | Bağımsız İngiltere Festivali.

Boomtown hangi müzik?

Boomtown kadrosu, dünyanın dört bir yanından ve yeraltından gelen müziği temsil ediyor. Dünyanın en iyilerini kutlamak konusunda uzun bir geçmişimiz var. reggae, kökler, halk ve dünya müziği ska, metal ve punk'a ev sahipliği yapmanın yanı sıra.


Boomtown 2021 daha mı küçük?

A daha küçük festival , daha az insan

Destansı ana sahneleri, şehir sokaklarını, gizli mekanları ve sürükleyici tiyatroları hayal edin. Ama şimdi daha küçük, daha yoğun ve daha samimi bir olayda. Aynı üretim seviyelerini bekleyebilirsiniz, ancak son yıllarda olduğu kadar çok insan olmadan. Ortalık karışacak!

Leeds festivali hiç tükendi mi?

Festival bugün web sitesinde duyurdu ki ' Leeds Festivali SATILDI ' - mevcut olan tüm gün, kamp ve hafta sonu biletlerini içerir.

Boomtown biletlerinin kaç aşaması var?

Var üç farklı Taksit Planı bileti seçenekleri, biletinizin bakiyesini ne zaman ödeyebileceğiniz konusunda size esneklik sağlar.

Önümüzdeki yıl hangi festivaller var?

kaçırmayın!

 • Camp Bestival 2022. Lulworth Kalesi, Dorset. ...
 • Sahilde Klasik Krem. İskele Başkanı, Liverpool. ...
 • cinch Creamfields 2022'yi sunar. Daresbury, Cheshire. ...
 • İndir 2022. Donnington Park, Derby. ...
 • Büyük Kaçış 2022. ...
 • cinch, Wight Adası 2022'yi sunar. ...
 • Enlem 2022. ...
 • Liam Gallagher, Knebworth Park'ta.


Nass depozitosu iade edilebilir mi?

Depozitolar iade edilmez . Ödeme Planlarımız yalnızca belirli bilet türleri için geçerlidir ve biletinizin maliyetini aylara yaymanıza olanak tanır.

See Tickets ile nasıl iletişim kurabilirim?

Ardından Biletleri Gör Müşteri Desteği ile iletişime geçin veya arayın 323-908-0607 ve yardım etmek için neler yapabileceğimizi göreceğiz.

NASS Festival ile nasıl iletişim kurabilirim?

BİLETLER

 1. Biletleri GÖR (NASS Web Sitesi) https://NASS.seecketets.com/customerservice.
 2. Polen/Verve.
 3. Büyük Yeşil Koç.
 4. Fıstık. https://support.festicket.com/hc/en-us.

NASS bu yıl nerede?

NASS Festivali, iki yıl aradan sonra Temmuz 2022'de geri dönüyor ve bir kez daha müzik, sokak sanatı, paten ve BMX ile inanılmaz bir hafta sonu geçirmeyi vaat ediyor. Kraliyet Banyosu ve Batı Gösteri Alanı .