Boksör ve zoe bir araya geliyor mu?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Pete Eichmann
Puan: 4.2/5(29 oy)

Ne yazık ki, anlaşıldığı üzere Boxer Zoe'ye aşık oldum ve onu almak için İbiza'ya gelen ancak daha sonra karısının birlikteliğini fark eden kocası Mark'ı terk edip etmeyeceğinden ve ne kadar güçlü hissettiğinden emin değildi, çift ilişkilerini bitirdi.

Zoe ve Boxer birlikte mi oluyor?

Boksör. Anlık kimyaları bir ipucu için yeterli değilse, Boxer ve Zoe birlikte uyurlar ve sezonun çoğu için bunu yapmaya devam ederler. Zoe, neredeyse anında üstesinden gelmek isteyen kocası Mike'a itiraf eder. Ne yazık ki, aileleri için Zoe bunu yapmayı kabul etmiyor .

Boxer ve Zoe hangi bölümde bir araya geliyor?

Zoe ve Boxer'ın gelişen ilişkisi dizinin en büyük sürprizlerinden biri olmasına rağmen, daha önceki bir sahnede beşinci bölüm yaklaşmakta olan romantik kaçışları için önemli bir ipucu içeriyordu. Hayranlar, uzun bir içki ve kulüp gecesinden sonra çiftin nihayet kavuştuğunu görmekten heyecanlandılar.Zoe Boxer'ı öldürür mü?

bunu unutmayalım Boxer'ı zıpkınla bacağından vurdu Axel'in ölümü hakkında bilgi almak için bir sorgulama sırasında yüzme havuzunda boğulan Marcus'u kurtarmak için.

Boxer neden beyaz çizgilerin sonunda gülümsüyor?

Denize girdikten birkaç dakika sonra Boxer, ile gün batımına doğru sürüş gösteriliyor okyanusun hemen yanında yüzünde bir gülümseme. Bazıları, Zoe'yi takip edip, mutlu sonunun gelmesi ve hain Calafat ailesi altındaki işinden kaçması umuduyla onu kurtarmış olabileceğini düşünüyor.

Beyaz Çizgiler - Boxer ve Zoe Dansı

23 ilgili soru bulundu

Zoe boksörle hangi beyaz çizgiler bölümünde uyuyor?

White Lines'ın son montajında 1. Sezon 5. Bölüm , Zoe sıska dalmaya gider; Kika, Oriol ve Conchita, Andreu'nun başucunda toplanıyor; Boxer, Zoe'yi arar ve ona dün gecenin on yıl içinde aşık olduğu en yakın gece olduğunu söyler.

Beyaz çizgilerin dışında kalan Boxer kim?

Netflix izleyicileri, hit filmi White Lines'ı - ve özellikle, oynadığı Portekizli kötü çocuk Boxer'ın sağladığı sıcaklığı - alıyor. Nuno Lopes .

Zoe Manchester'a geri mi dönüyor?

Zoe kocasına ve çocuğuna geri dönecek mi? ... Clint'in ölümüne tepkilerini henüz görmemiş olsak da, belki de aile trajedisi Zoe'yi şu anda Manchester'daki kocasına ve çocuğuna geri getirmek için yeterli olacaktır. İbiza'dan geri uçmakta özgür davadan sonra.

Zoe Collins kiminle yattı?

Ayrıca yerel bir kulüp fedaisi Boxer (Nuno Lopes) ile heyecan verici bir ilişkiye girdiğinde hayatı alt üst olur. White Lines'ın 1. sezonunun sonunda, Zoe çok şey kaybetmiştir.


Axel'i beyaz çizgilere kim gömdü?

Ardından, ekran dışı, Anna ve Marcus muhtemelen Axel'in cesedini Almería'ya sürdü ve orada, Andreu Calafat'ın topraklarındaki çöle gömdü ve Axel'in en aleni rakibi olan Oriol'u suçladı. Marcus daha sonra Anna'ya cinayeti 20 yıl boyunca örtbas etmesine yardım etti ve bu noktaya kadar İspanyol zamanaşımı süresi doldu.

Beyaz çizgilerden boksör nerede?

Boxer, önceki film ve televizyon çalışmaları ağırlıklı olarak anadili olan 42 yaşındaki aktör Nuno Lopes için ender bir İngilizce rolüdür. Portekiz, İspanya ve Brezilya .

Beyaz çizgilerin 2. sezonu neden yok?

10 parter aslında sezon bir finalinde her şeyi (bir nevi) tamamlamış olsa da, ufukta daha fazla bölüm olacağına söz verildi. ... Bu yüzden Line Of Duty'den Marcus Ward'ı oynayan Daniel Mays bunu açıklayınca tamamen hayal kırıklığına uğradık. sonuçta dizi ikinci sezon için alınmayacak .

Beyaz boksörler ne kadar yaygındır?

S: Beyaz boksörler nadir midir? C: Beyaz boksörler nadir değildir. Amerikan Boksör Kulübüne göre, beyaz boksörler beyaz lekeli ebeveynlerden doğan tüm boksörlerin %25'ine kadar . ABD'de çok gösterişli boksörler olduğu için her yıl birçok beyaz boksör doğuyor.


Nuno Espirito Santo evli mi?

Kişisel hayat. Espirito Santo ve onun karısı Sandra 2020 itibariyle üç çocuğu var.

Nuno Lopes'a ne oldu?

Nuno'nun son çalışmaları şunları içerir: Netflix dizisi WHITE LINES'de 'Boxer' bunun için yaygın bir uluslararası beğeni topladı. Daha sonra Marco Martins'in GREAT YARMOUTH filminde görünecek; ve Matthieu Rozé'nin yönettiği Fransız uzun metrajlı filmi AZURO.

White Lines 2 çıkacak mı?

'Beyaz Çizgiler' Netflix'te Bir Sezon Sonra İptal Edildi; NoSeason 2 .

Beyaz Hatlar Neden İptal Edildi?

Beyaz Hatlar neden iptal edildi? kesin olarak bilmiyoruz Beyaz Hatlar neden Netflix tarafından iptal edildi, çünkü akış hizmeti tam izleyici sayıları hakkında çok gizli. Bununla birlikte, dizi birkaç hafta boyunca en çok izlenen 10 Netflix şovunda yer aldı, bu yüzden muhtemelen insanlar baştan sona izliyordu.


2. sezon White Lines olacak mı?

White Lines ikinci sezon için geri dönmeyecek , ortaya çıktı. Money Heist'in yaratıcısı Álex Pina'dan gelen Netflix dizisi, on bölümden oluşan ilk sezonuyla Mayıs ayında gösterime girdi. Ancak dizide Marcus'u oynayan aktör Daniel Mays, daha fazlası için geri dönmeyeceğini söyledi.

Zoe, Axel'ı kimin öldürdüğünü öğrenecek mi?

White Lines sezon finalinde Zoe ile karşılaştıktan sonra, Anna, Axel'i 20 yıl önce öldürdüğünü itiraf etti . Beyaz Çizgiler'in sonunda, izleyicilere Axel'in doğum günü partisine ve öldürüldüğü geceye geri dönüş sahneleri gösteriliyor ve bu, kader akşamında gerçekte ne olduğunu ortaya koyuyor.

Axel Collins'i kim öldürdü?

Aksel öldürüldü en iyi arkadaşları Anna ve Marcus tarafından .

Hem Boxer hem de Zoe, anında Axel'in en iyi arkadaşı Marcus'a (Daniel Mays) doğru yönelirler. İçgüdüleri yerindedir. Marcus neden 15 yaşındaki Zoe'yi arayıp Axel'in İbiza'dan Hindistan'a gittiğini ve bir daha geri dönmediğini söyledi?

Van Helsing'den Axel öldü mü?

Axel Van Helsing'de ölür mü? Axel Miller, Van Helsing'de görünen ve dizinin ayrılmaz bir parçası olan bir Denizcidir. İlk sezonun sonlarına doğru Axel aslında öldürüldü - ama o ölü kalmıyor .


Anna White Lines kimdir?

Anna Connor, Beyaz Çizgiler'deki ana karakterlerden biridir. O tarafından tasvir edilir Angela Griffin . Axel'in bir diğer arkadaşıydı ve şöhrete hızlı yükselişi sırasında yanındaydı. O ve Marcus gençken evlendiler ama şu anda boşanıyorlar, Marcus'un hala ona aşık olması zorlaşıyor.