birine laf atmak ne demek?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Prof. Francisco Corwin
Puan: 4.5/5(70 oy)

biriyle flört etmek veya birine karşı cinsel ilişkide bulunmak (sıklıkla takip eder): Gecelerini bayanlarla alay ederek geçirirler.

Takılmak deyimi nereden geliyor?

(Aslında, bir düşünün, pezevenklik giderken 'Macking' 19. yüzyıla kadar uzanır ve Fransız kökenlidir. , ancak 20. yüzyılda esas olarak Siyah argo bir terim olarak geri döndü; oradan ana akıma geri süzülür.)

fluke argo ne demek?

bir şanssızlık beklenmedik bir iyi şans vuruşu . O elli dolarlık banknotu yerde bulmak bir tesadüftü ve günün geri kalanında seni gülümsetti. ... Hiç beklemediğiniz bir anda başınıza iyi bir şey gelirse, bu bir tesadüftür. Fluke kelimesi olumsuz veya aşağılayıcı bir şekilde de kullanılabilir.NY argosunda Macked ne anlama geliyor?

1. isim, argo Bir fahişe için müşteri temin eden kimse ; bir pezevenk.

Mack argo nedir?

(argo) Sözel becerileri kullanarak baştan çıkarma sanatında yetenekli bir kişi . Onunla ayrıldı; o gerçek bir mack olmalı. isim.

Kirli ezme ne anlama geliyor?

34 ilgili soru bulundu

birini yapmak ne demek?

deyim. : evlenmek (bir kadın, özellikle daha önce seks yapmış bir kadın)

Macked out ne anlama geliyor?

siktir et. argo Yeni bileşenler veya süslemelerle özelleştirerek bir şeyin performansını veya görünümünü iyileştirmek . 'mack' ve 'out' arasında bir isim veya zamir kullanılabilir. 2.000 dolardan daha ucuza bir araba aldım, sonra onu hoparlörler, yeni lastikler ve bozuk bir boya işiyle doldurdum.

boyunlu ne demek?

Thesaurus.com'da boyun atmanın eş anlamlılarına bakın. ? İlköğretim Seviyesi. isim. Gayri resmi. partnerler arasında öpüşme, okşama ve diğer cinsel aktiviteler bu, cinsel organların veya cinsel ilişkinin uyarılmasını içermez.

pezevenk argo ne demek?

Bir kişi , özellikle bir fahişe veya genelev için müşteri talep eden bir adam, genellikle kazançtan bir pay karşılığında; pander; alıcı. aşağılık bir insan.


Fluke hata anlamına mı geliyor?

TANIMLAR1. bir kaza veya iyi şans nedeniyle beklenmedik bir şekilde olan bir şey . Bence son galibiyetleri sadece bir şanstı. Eş anlamlılar ve ilgili kelimeler.

Bir cümlede fluke nasıl kullanılır?

Fluke cümle örneği

  1. O Fluke Luke'du ama sen ona öyle demedin. ...
  2. Bara doğru yürüdüklerinde, tanıştıkları gecenin tesadüf olmadığından emin olmaya karar verdi. ...
  3. Genlerimizin kontrolü sürdürmesi için çok zekiyiz, tesadüf dışında.

Fluke neye benziyor?

Bir fluke simetrik gövdesi, hücresel olmayan bir kütikül ile kaplıdır. Çoğu düzleştirilmiş ve yapraksı veya kurdele benzeri , ancak bazıları enine kesitte kalın ve daireseldir. Bağlantı için karın (alt) yüzeydeki kaslı emiciler, kancalar ve dikenler kullanılır.

çakmak ne demek?

biriyle flört etmek veya birine karşı cinsel ilişkide bulunmak (sıklıkla takip eder): Gecelerini bayanlarla alay ederek geçirirler.


Mack Daddy ne anlama geliyor?

1 argo: göze çarpan başarılı bir pezevenk . 2 argo: kurnaz bir kadın avcısı. 3 argo : en iyisi.

İngiltere'de Mack nedir?

mack (belirtme hâli mack'i, çoğulu mack'ler) (İngiltere) Bir yağmurluk veya mackintosh .

İngilizce'de secde nedir?

1 : hayranlık ya da boyun eğmek için yüzü yere dönük olarak uzanmış ayrıca : düz yatmak. 2: Tamamen yenilmiş ve canlılık, irade veya yükselme gücünden yoksun sıcaktan secde edildi. 3: yerde sürünen: öne eğilmiş secde çalıları.

Ağır sevişme argosu nedir?

isim. Gayri resmi. yoğun sevişme Bu, cinsel organların karşılıklı olarak uyarılmasını içerir, ancak cinsel ilişkiyi içermez.


birbirine boyun eğmek ne demek?

1 : bir sütunun veya pilastrın tepesine yakın dar bir kalıplama . 2: aşkla öpüşme ve okşama eylemi veya uygulaması.

içine muck ne anlama geliyor?

İngiliz, gayri resmi. : özellikle zor işlerle uğraşarak yardım etmek .

Birinin size Mac demesi ne anlama gelir?

(mæk) isim. Argo . dost . bir erkek veya oğlan çocuğu için genel bir hitap şekli olarak kullanılır.

yapılmış ne demek?

Filtreler . (standart dışı, konuşma dili) Basit geçmiş zaman ve make'nin geçmiş katılımcısı.


Mak bir kelime mi?

Hayır, mak scrabble'da değil sözlük.

Birine bir şey yaptıran nedir?

Bazı yaygın eş anlamlılar Kuvvet zorlamak, zorlamak, kısıtlamak ve mecbur kılmaktır. Bütün bu kelimeler 'birini veya bir şeyi boyun eğdirmek' anlamına gelse de, kuvvet genel bir terimdir ve kuvvet, güç veya baskı uygulayarak direnişin üstesinden gelinmesini ifade eder.

Birinin gününü yapmak ne anlama geliyor?

: birinin gününün keyifli veya mutlu geçmesine neden olmak İltifat için teşekkürler . Gerçekten benim günümü yaptın! Gülen yüzünü görmek günümü güzelleştirdi.