Hodge'lardan biri yarım düzine öldü mü?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Eleanore Armstrong
Puan: 4.1/5(51 oy)

Gösteri 2017'de sona erdi. Ancak, 1. sezonun çekimlerinin ardından üzücü bir olayla, en büyük beşlisi Connell 2018'de vefat etti. O sadece 10 aylıktı. Raporlara göre, Connell'in bağışıklık sistemi zayıftı ve menenjitten öldü .

Yarım düzine Hodges'a ne oldu?

Quints'in 2018 yılının Mart ayındaki ilk doğum gününe iki aydan kısa bir süre kala, Hodges'ın güzel erkek bebekleri Connell vefat etti . Connell ve kardeşi Liam, 24 Mart 2017'de üç ay erken geldikten sonra hastaneden ayrılan beş bebekten ilkiydi. ...

Hodges bugün nerede?

Hodges ailesi Temple'de yaşıyor , ancak bebekler Austin'de Seton Tıp Merkezi'nde doğdu. Hodges bebekleri 24 Mart - üç ay erken doğdu. Bebeklerin isimleri Teagan, Connell, Liam, Nolan ve Dillon'dur.Daniel Hodges hala tıp fakültesinde mi?

Daniel, Irak'taki görevi de dahil olmak üzere eski bir denizcidir ve Şu anda Texas A&M'de (Tapınak) tıp fakültesinde .

Hodges beşli isimleri nelerdir?

Seton, 2010'dan bu yana Austin'de doğan ilk beşli set olduklarını bildirdi. Hodges ailesi, TLC tarafından filme alınan bir realite-TV hikayesinin konusudur. Daniel ve Liz Hodges, 2 yaşındaki oğulları Rowan ile Temple'da yaşıyor. Beşizlerin isimleri Teagan, Connell, Liam, Nolan ve Dillon.

Hodges Yarım Düzine Doğduğunda Hastaneyi Ziyaret Edin!

21 ilgili soru bulundu

Casey ve Ethan Jones hala birlikteler mi?

Instagram profillerine göre artık televizyonda görünmeseler de, Casey ve Ethan hala çok birlikteler . Düzenli olarak kendilerinin ve çocuklarının fotoğraflarını yayınlarlar, yine de günlük yaşamlarını belgeliyorlar. 19 Haziran'da çift, 20. evlilik yıldönümlerini bile kutladı.

Outdaughted ebeveynler hala birlikte mi?

Muhtemelen Danielle ve Adam'ın beşizlerini eve getirdikleri zamanki kadar vahşi bir eve sahip olmalarına rağmen, hala birlikteler . Fırsat buldukça birlikte vakit geçirmeyi ve hatta fırsat bulduklarında randevu gecelerinde kendilerini şımartmayı bir noktaya getiriyorlar.

Hodges beşizleri kaç yaşında?

Beşizler şimdi üç yaşında . Rowan beşinci yılında ve değişikliklerle iyi başa çıkıyor.

Daniel Hodge doktor mu oldu?

Hodges mezun oldu Texas A&M Üniversitesi Sistem Sağlık Bilimleri Merkezi Tıp Fakültesi'nden 2019'da. Temple, TX'de çalışmakta ve Genel Cerrahi konusunda uzmanlaşmıştır.


Şaşırtıcı bir şekilde Quints'ten Eliot kaç yaşında?

Quint'ler geri döndü ve bu Jones'lara ayak uydurmak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı! onların ile altı yaşındaki kızı Eliot ve iki yaşındaki beşizleri Ethan ve Casey'nin elleri dolu.

Sabit MD nedir?

SteadyMD şunları sunar: üyelik teletıp hizmeti benzersiz özenli bakım sunar. ... SteadyMD, teletıp ile pahalı bir konsiyerj tıbbi uygulamasının faydalarını birleştiren üyelik tabanlı bir hizmettir.

Busby beşlileri doğal mı?

Uzun lafın kısası: Hayır, Quints IVF ile tasarlanmadı Ancak çift, birkaç yıl önce ilk kızlarını doğurduktan sonra gebe kalmakta zorlandıktan sonra, ilk kez hamile kalmalarına yardımcı olan doğurganlık ilaçlarını kullanmaya devam ettiler.

Otobüsçülerin dadıları var mı?

Evet, Busby'lerin dadıları var , ve ihtiyaç duyduklarında yardım istemekten korkmamaları oldukça harika. Busby'lerin neden zaman zaman ekstra yardım istemeleri anlaşılabilir. Ne de olsa altı kızın ebeveyni ve beşi beşiz, bu da beş kat kaos anlamına geliyor.


OutDaughtered'da Danielle'in annesine ne oldu?

Danielle'in Annesi Çok Şey Yaşadı. ... Danielle'in annesi Michelle Mimi Theriot, alıngan tavrıyla şovun temel taşı haline geldi. Özel büyükanne, beşlileri doğurduktan sonra kızına daha yakın olmak için Louisiana'dan Houston'a taşındı. ne yazık ki Mimi, Teksas'taki evini kaybetti .

Quints by sürpriz ne kadar maaş alıyor?

InTouch Weekly tarafından bildirildiği üzere, gerçeklik yapımcısı Terence Michael, TLC'nin bölüm başına yaklaşık 250.000 ila 400.000 dolar arasında bütçe ayırdığını tahmin ediyordu, bu da Busby's'in kabaca kazandığı anlamına geliyordu. Bölüm başına 25.000 ila 40.000 ABD Doları .

Quints bugün sürpriz olarak nerede?

Aile öyküsü

2005'ten beri çift, Texas Steiner Ranch topluluğu . Aile kurma istekleri kısırlık nedeniyle engellendi. Ethan'ın aşırı derecede düşük sperm sayısına sahip olduğu keşfedildi. Rahim içi tohumlama (IUI) ile birlikte bir sperm donörü kullanarak doğurganlık tedavilerine yöneldiler.

Busby'ler şimdi nerede yaşıyor?

OutdDaughtered'ın ilk sezonunda, Busby'ler bir eve taşınırlar. League City, Houston, Teksas . Ev, Galveston'dan 1,6 km uzaklıkta ve Marbella Community'deki Kemah Boardwalk'a çok yakın.


OutDaughtered'daki anne ikiz mi?

Danielle Busby OutDaughtered'dan ikiz kız kardeşleri var.

Bunun nedeni, annesi Michelle Theriot'un (aka 'Mimi') aslında TLC serisinde sıklıkla yer alan Crystal Mills ve Ashley Mowbray adında ikiz kızları olmasıdır.

Busby ailesinin değeri ne kadar?

Adam Busby de kendi işlerini yürütüyor. Meaww.com, toplam net değerlerinin 5 milyon dolar civarında olduğunu yazıyor. TVOvermind, 2019'da ailenin net değerinin tahmin edildiğini yazdı: 4,5 milyon dolar . 2021'de Busby'lerin net değerinin 5 milyon dolar olduğunu varsayabiliriz.

Sweet Home altılılarında IVF var mıydı?

Tamam, ama Sweet Home Sextuplets'in de IVF'si var mıydı? İnan ya da inanma, Courtney ve Eric bu tekniği kullanmış gibi görünmüyor. . İn vitro fertilizasyon, katları üretmek için iyi bilinir - prosedürde ikizler ve üçüzler hiç de nadir değildir.

OutDaughtered'daki ebeveynler doğal olarak mı hamile kaldı?

Adam ve Danielle infertilite ile mücadele etmiş, sonuçta iki kez de intrauterin tohumlama ile hamile kalmıştır. Danielle, beşizleri hamileliğin 28. haftasında sezaryen ile doğurdu. Doğumdan kısa bir süre sonra, beş kız çocuğunda da kalp üfürümleri tespit edildi; bu ilaçla tedavi edildi.


SteadyMD yasal mı?

SteadyMD İncelemeleri

Deneyen hastalar SteadyMD övgülerinde neredeyse aynı fikirde platformun. SteadyMD incelemelerinden alınan bu alıntılar, bu hizmetin sunduğu değeri göstermektedir: Bu, bir tıp uzmanıyla yaşadığım en iyi deneyimdi.

SteadyMD'nin sahibi kimdir?

Kurucular Guy Friedman ve Yarone Goren 2016 yılında SteadyMD'yi doğrudan tüketiciye yönelik bir telesağlık şirketi olarak başlattı ve bireylere ve ailelere sağlık ve yaşam tarzlarıyla benzersiz bir şekilde eşleşen bir birinci basamak hekimine sınırsız, doğrudan erişim sağladı.