Bister Köyü bugün meşgul müydü?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Tarafından soruldu: Grayson Stoltenberg DDS
Puan: 4.6/5(3 oy)

Bicester Village, Oxfordshire, İngiltere'de bir kasaba olan Bicester'in eteklerinde bir outlet alışveriş merkezidir. Value Retail plc'ye aittir. Merkez 1995 yılında açılmıştır. Mağazalarının çoğu lüks eşya ve tasarım giyim sektöründedir.

Bicester Köyü neden kapalı?

Bicester Köyü'nde 100'den fazla mağaza var koronavirüs pandemisi nedeniyle kapatma kararı aldı . Tasarımcılar bu hafta sosyal medyada sessiz kaldı, çünkü insanlar hala açık olup olmadığını sordu.

Bicester Köyü'nü ziyaret etmeye değer mi?

Bicester Köyü kesinlikle gezmeye değer çünkü harika indirimlerden yararlanacaksınız , özellikle İngiliz lüks markaları için. İngiliz olmayan markalara gelince, indirimler o kadar çekici olmasa da daha ucuzlar. Genel olarak, burada alışveriş yapmak Londra'nın merkezinde alışveriş yapmaktan daha ucuz olacak.Bicester Köyü hangi günlerde stok yapıyor?

Mağazalar Perşembe, Cuma ve Cumartesi günleri saat 21.00'e kadar açıktır ve perakende dünyasında stok yenileme normalde Perşembe sabahı .

Bicester Köyü neden bu kadar ucuz?

'Bicester Köyü'nde Satıştaki malların yüzde 98'i geçen sezonun teklifleri . Aynı malzemelerden veya eşit kalitede yapılmış fazla ürün veya yeni stoklardır. ... Bicester'da olduğu gibi outletler için özel olarak üretilmiş stoğu bulmak uzun sürmüyor.

BICESTER KÖYÜNE EN BAŞARILI GEZİM | CHANEL, DIOR, HERMES | Lydia Elise Millen

16 ilgili soru bulundu

Outlet mağazaları sahte ürün satıyor mu?

Çoğu outlet mağazası çoğunlukla - veya tamamen - outlet için üretilmiş ürünler satar. Birçok marka satıyor kendi ürünlerinin daha ucuz, taklit versiyonları ana mağaza ürünlerinde büyük indirimler sunma bahanesi altında.

Çıkış malzemeleri sahte mi?

Tasarımcı outlet mağazalarında satılan ürünler sahte değil . Marka, ürünleri açıkça üretti, satış noktasına gönderdi ve outlet mağazasından kar elde edecek. Yani kesinlikle gerçek.

Bicester Village'da %10 indirim nasıl elde edilir?

Bicester Village'da %10 indirim kazanın

Tüm yıl boyunca önerilen perakende satış fiyatında %60'a varan indirimler vardır ve Üye olarak %10 ek indirim alabilirsiniz VIP Pass'ınızla katılımcı butiklerde . Ya da dilerseniz Sanal Alışveriş hizmeti sayesinde VIP Pass'ınızı kullanarak evden alışveriş yapabilirsiniz.

Bicester Village mavi ışık kartını kullanabilir misin?

Oxfordshire'ın kalbinde yer alan Bicester Village, Links of London, Lululemon ve The White Company gibi dünyaca ünlü markalara ait 160'tan fazla güzel butiğe ev sahipliği yapmaktadır. Özel konuk olarak Blue Light Card üyeleri şunları yapabilir: Köy fiyatında %10 daha fazla indirimin keyfini çıkarın .


Bicester Köyü'nde ücretsiz park yeri var mı?

Bicester Köyü düşündüğünüzden daha yakın

The Village, Londra'ya bir saatten az ve Oxford'a 10 dakika uzaklıktadır. geniş ücretsiz park yeri ve daha yoğun zamanlarda çalışan bir Park Et ve Devam Et hizmeti.

Bicester Köyü 'e gitmek ne kadara mal olur?

Bicester Village'a giden trenlerimiz, Londra Marylebone'dan hafta içi her gün ortalama 36 trenle 30 dakikada bir hareket etmektedir. Londra Marylebone'dan Bicester Village'a yolculuk, direkt trenle 43 dakika sürer. Londra'dan Bicester Village'a yoğun olmayan dönüş tren fiyatı £28.00 .

Bicester Village için nasıl VIP kartı alabilirim?

VIP gün kartını değiştirmek için bir davetiyeye ihtiyacınız olacak. Bicester ve Kuzey Oxfordshire bölgesindeki otellerde konaklayan müşterilere VIP davetiyesi verilebilir. otel kapıcısı Bicester Ziyaretçi Merkezinde bir VIP günü kartı ile takas etmek için.

Bicester Köyü neyle ünlüdür?

Bicester Köyü outlet alışveriş merkezi Oxfordshire, İngiltere'de bir kasaba olan Bicester'ın eteklerinde. Value Retail plc'ye aittir. Merkez 1995 yılında açılmıştır. Mağazalarının çoğu lüks eşya ve tasarım giyim sektöründedir.


Bicester Köyü kilit altında mı?

Çalışma saatleri ve kuralları nelerdir? Bicester Village, 12 Nisan Pazartesi günü yeniden açılacak , koronavirüs kilitleme kısıtlamaları hafifletildiği için. ... Bicester Village'da dünyanın önde gelen tasarımcılarının markalarını satan 160 civarında butik vardır.

Bicester Köyü'ne girmek için para ödemeniz gerekiyor mu?

Bu hizmet Bedava Bicester North veya Bicester Village'a tren biletiniz varsa; lütfen biletinizi sürücüye gösterin. Alternatif olarak yetişkin bileti 2,25 £ ve çocuk bileti 1,15 £'dir.

Bicester'da nasıl VIP olunur?

O nasıl çalışır?

  1. Giriş yapın. Web sitemiz veya uygulamamız aracılığıyla hesabınıza giriş yapın.
  2. Tara. Köydeki her satın alma işleminizde benzersiz kodunuzu tarayın. ...
  3. Tazmin etmek. Ne kadar çok alışveriş yaparsanız, o kadar çok ödül kazanırsınız.

Bicester Village'daki indirimler ne kadar büyük?

Oldukça sık bir şekilde, köy genelinde ek bir indirim günü vardır. alışverişlerinizde ekstra %20 indirim – bir kerede yüzlerce kilo veriyorsanız gerçek bir fark yaratabilecek bir şey.


Bicester Köyü'nde Kara Cuma var mı?

Bicester Köyü sözcüsü şunları söyledi: ' Bicester Village, Black Friday'de yer almıyor . 'İnsanlar Noel alışverişine başlarken bu dönemin her zaman meşgul olmasını bekleriz.

Bicester Village, Boxing Day satışları yapıyor mu?

Bicester Köyü'ndeki araba parklarının bu sabah saat 9'a kadar dolu olduğu bildirildi. Boks Günü pazarlıkları başlamak. 26 Aralık için artık yıllık bir gelenekte, ülkenin dört bir yanından binlerce pazarlık avcısı Noel sonrası fırsatlar almak için outlet merkezine akın etti.

Tanger satış noktaları neden bu kadar ucuz?

Ama gerçek şu ki, birçok outlet mağazası kaliteleri daha ucuz olduğu için ürünlerini perakende muadillerinden daha ucuza fiyatlandırın , fazla. ... Tarihsel olarak, satış noktaları, perakendecilerin normal perakende mağazalarında satamayacakları fazla envanter ve hafif hasarlı mallar sunuyordu.

Nike satış noktaları gerçek mi?

Nike'ın meşru bir çevrimiçi çıkışı var , ancak tamamı şirketin resmi web sitesi olan Nike.com'un bir parçasıdır. Böylece paranızı boşa harcamamış olursunuz. Don't Waste Your Money EW Scripps Co'nun tescilli ticari markasıdır.


Nike outlet daha mı ucuz?

Nike satış noktaları daha mı ucuz? Fabrika mağazaları, outlet alışveriş merkezleri için özel olarak üretilen ürünleri satmaktadır. Bu ürünler normal perakende mağazalarındaki ürünlere benzeyip aynı adı taşısalar da, genellikle daha ucuz kumaşlar veya daha az özellik ile yapılmış tam fiyat meslektaşlarından daha.

Outletler daha mı kalitesiz?

Outlet alışveriş merkezleri normal perakende alışveriş merkezlerine benziyor ancak o kadar lüks değil. ... Yine de, genellikle normal perakende mağazalarında bulunan benzer ürünlerden daha düşük kalitededir . Her şey bir pazarlık olmadığı için, yeni outlet alışveriş merkezlerinde bir anlaşma bulmak biraz çalışma gerektiriyor.

Satış noktaları gerçekten daha ucuz mu?

Bu, hayal edebileceğiniz kadar yüksek değil, ama kötü de değil. Tüketici Raporları tarafından yapılan ve test uzmanlarının benzer ürünleri satış noktalarından ve normal yerlerden satın alıp karşılaştırdığı bir başka araştırma, şunları buldu: outlet mağaza ürünlerinin çoğu perakende satış noktalarından %3 ila %72 daha ucuzdu .