Beyin ve özgürlük aynı şirket mi?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Esperanza Tillman
Puan: 4.5/5(42 oy)

Cool Knobs & Pulls, gururlu bir distribütörüdür. Liberty Hardware'in Brainerd ürün yelpazesi. Brainerd donanımı, ev geliştirme nişinde güvenilir ve iyi bilinen bir markadır.

Franklin Brass, Brainerd ile aynı mı?

Yüksek kaliteli banyo ve mutfak donanımına ihtiyacınız varsa, güvenebilirsiniz beyin fırtınası teslim etmek. ... Franklin Brass, herhangi bir banyo dekoruyla uyumlu dekoratif banyo donanımları ve banyo güvenlik ürünleri sunar.

Franklin Brass ve özgürlük aynı şirket mi?

Liberty Donanım İmalatı şirket Franklin Brass ürün portföyünü daha da geliştirmek için üç yeni banyo aksesuar koleksiyonu yarattı. Üç koleksiyon, Las Vegas'taki 2015 Kitchen and Bath Industry Show'da (KBIS) görücüye çıkacak.Liberty Hardware iyi bir marka mı?

1942'den beri Liberty Hardware, kapsamlı bir ürün yelpazesi sunarak itibarını artırdı. yüksek kaliteli mobilya ve dolap donanım ürünleri en düşük maliyetle. Masif pirinç, ahşap ve porselen gibi malzemelerden üretilen her Liberty Hardware parçası, her ev için olağanüstü bir değer ve ideal bir seçimdir.

Özgürlük dolabı donanımı nerede yapılır?

Koleksiyonda el yapımı düğmeler ve kulplar yer alıyor. ABD'de üç zanaatkar tarafından: Tammy Newhof (Grand Rapids, MI'dan) çekmecesini erimiş camdan çeker ve topuz yapar; Sue Salvaterra-Hintz (Weaverville, NC'den) dolap düğmelerini kilden el işi yapıyor; ve demirci Matt Waldrop (Zirkonya, NC'den) her şeyi dövüyor ...

FİLM YAPIMCI SÜRÜSÜNÜN STARCRAFT KALBİNE VE VOID SİNEMATİK RÖMORKLARIN MİRASINA TEPKİ VERİYOR!

27 ilgili soru bulundu

Freedom, dolap donanımı için iyi bir marka mı?

1942'den beri, Özgürlük Donanımı En düşük maliyetle kapsamlı bir yüksek kaliteli mobilya ve dolap donanımı ürünleri yelpazesi sunarak itibarını oluşturmuştur. Masif pirinç, ahşap ve porselen gibi malzemelerden üretilen her Liberty Hardware parçası, her ev için olağanüstü bir değer ve ideal bir seçimdir.

Gliderite iyi bir marka mı?

5 yıldız üzerinden 5,0görünüyorlar İyi , ağır, ama pahalı. Bunları mutfak dolaplarımıza yerleştirdik ve harika görünüyorlar ve kaliteliler, çok sağlam hissettiriyorlar.

Brainerd ve özgürlük aynı mıdır?

Cool Knobs & Pulls, Liberty Hardware'in Brainerd ürün yelpazesinin gururlu bir distribütörüdür. Brainerd donanımı, ev geliştirme nişinde güvenilir ve iyi bilinen bir markadır.

Dolaplar için hangi boyut çeker?

Seçmek için doğru veya yanlış bir boyut yoktur, ancak en az bir boyutu olan çekmeleri seçmenizi öneririz. 3-3/4' merkezden merkeze (vida delikleri arasındaki mesafe). Bu boyut, çoğu dolapta hoş görünürken, yine de rahatça kavrayacak kadar büyüktür. 5 'çekmeler de mükemmel bir seçimdir.


Çekmece çekmelerini nasıl ölçersiniz?

Çekmeceyi, dişli direkler yukarı bakacak şekilde bir çalışma yüzeyine yerleştirin. Bir mezura ile bir dişli direkteki vida deliğinin ortasından diğer vida deliğinin merkezine kadar ölçün . Bu, yedek çekmeleri seçerken gerekli olan ölçümdür.

Hangi uzunlukta çekmece çekerlerine ihtiyacım var?

Belirlenmiş bir kural olmamakla birlikte, genellikle çekme uzunluğunun dolap veya çekmece genişliğinin yaklaşık 1/3'ü . 12 veya daha küçük olan Küçük Çekmeceler, tipik olarak en iyi şekilde 3 ila 4 uzunluğunda bir çekme veya 1 çapında bir topuz ile çalışır.

Çekmece kulpları için standart ölçü nedir?

Standart Çekmeceler (yaklaşık 12″ – 36″)

Standart boyutlu çekmecelerde aşağıdaki çekme ölçülerinden herhangi biri kullanılabilir: 3 (bir veya iki), 4 (bir veya iki), 96 mm ve 128 mm .

Çekmece çekmelerini nasıl ortalarsınız?

Cetveli çekmecenin önünde çapraz olarak diğer yönde, sağ üst köşeden sol alt köşeye doğru hareket ettirin. Cetvelin iç çizgisini takip edin. İki doğrunun kesiştiği yer merkezdir çekmecenin noktası, yatay ve dikey olarak ortalanır.


Kabin çekmelerini nasıl hizalarsınız?

İyi bir kural, alt kapı rayının üst kısmı ile bir topuzu hizalayın . Kapı kulpları takıyorsanız, kulpun altını kapı rayının üst kısmı ile hizalayın. Bunları her zaman kapı direğine ortalayın.

Dolap kapısı çekmeleri nereye gider?

Hem üst hem de alt dolaplar için çekmeler kapının köşesinden 2 ½ – 3 inç dikey olarak monte edilir . Çekmeceler için, kapının ortasına yatay olarak monte edilmelidirler. Çekmecelerinizin boyutu için kesin bir kural olmasa da, daha büyük çekmece ve dolaplarda daha uzun olanları kullanmayı düşünün.

Mutfak dolaplarına düğme mi yoksa çekme mi koymalısınız?

Mutfak dolaplarında düğme mi yoksa çekme mi kullanmalıyım? Mutfak dolaplarınız için düğme mi yoksa çekme mi kullanmalısınız? kişisel tercihe kadar . Düğmeler, dolap kapakları için daha rahat bir seçenek olabilir, çünkü siz açarken eliniz doğal olarak döner.

36 inç dolaplar için hangi boyut çeker?

3-7 inç uzunluğundaki çekmeler, 24 inçten daha kısa kapılara en rahat şekilde oturacaktır. 24-36 inç yüksekliğindeki dolap kapıları en iyi şekilde çekmelerle süslenir 7-12 inç uzunluğunda , kiler, ankastre ve çekmece gibi 36 inçten uzun dolaplara 12 inçten uzun çekmeler eşlik etmelidir.


Mutfak dolabımın çekmeleri musluğumla eşleşmeli mi?

Dolap donanımının musluğunuza uyması gerekiyor mu? Hayır ama, geleneksel olarak mutfaklar ve banyolar, bitişleri bağlamak için donanım yüzeylerini musluğa eşleştirecektir birlikte odada. Dolap donanımını musluğunuzla eşleştirmek, uyumlu bir görünüm yaratır.

Bir mutfakta krom ve fırçalanmış nikeli karıştırabilir misiniz?

Hem O'Brien hem de Feldman, takip edilmesi gereken bazı kurallar olduğu konusunda hemfikirdir. O'Brien, pirinç ve koyu bronz, pirinç ve krom veya pirinç ve nikelin karıştırılmasını önerir, ancak diyor ki nikel ve kromu asla karıştırmamak . Ayrıca, bir odada kaç tane metal cilayı karıştırabileceğinizin bir sınırı olduğu konusunda uyarıyor.

Çekmecelerde düğme mi yoksa çekme mi olmalı?

Bir düğme mi yoksa bir çekme mi yoksa her ikisini birden mi seçeceğinizi seçerken uyulması gereken katı kurallar yoktur. Bir tercih tüm kapılar için düğmeler ve tüm çekmeceler için kulplar kullanmak . Kiler ve herhangi bir sürgülü kapı (çekilebilir taban kilerleri veya çöp çekmeceleri dahil) gibi herhangi bir büyük kapı için bir çekme kullanın.

Evdeki tüm donanımlar Eşleşmeli mi?

Bir metal seçip onu evinizde kullanmak zorunda değilsiniz. Karıştırıp eşleştirebilirsiniz , diyor Renee. Cilasız pirinç dolap donanımı ile cilalı nikel ışık ve musluk yapabilirsiniz. Karışmasını ve çarpışmaya dikkat etmesini istiyorsunuz, ancak kesinlikle metalleri karıştırabilirsiniz.


Tüm dolap çekmeceleri aynı boyutta mı olmalı?

Standart boy dolap çekmeleri, küçük çubuk ve parmak çekmeleri için 1 inç arasında değişebilir ve cihaz çekmeleri için 20+ inç'e kadar çıkın . Yukarıda belirttiğimiz gibi, bir boyut seçmek için kesin bir kural yoktur, ancak aşağıda, müşterilerle dolapları için en iyi boyut çekme hakkında konuşurken genellikle takip ettiğimiz kurallar vardır.