barbas'ı takip etmek zorunda mıyım?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Nikki Bosco
Puan: 4.2/5(61 oy)

Her iki öğenin de benzersiz olduğunu, ancak yalnızca Clavicus Vile'ın Maskesi Oblivion Walker başarısına sayılır, bu nedenle Barbas'ı canlı tutmanız önerilir. Seçiminiz ne olursa olsun, Barbas ve Clavicus Vile yeniden bir araya gelecek ve ödülünüzü alacaksınız.

Barbas Skyrim'i takip etmek zorunda mıyım?

Faydalanmak. Clavicus Vile'ın heykeli ile ilk kez konuştuktan sonra görevi tamamlamazsanız Barbas'ı refakatçi olarak tutabilirsiniz. Hayvan takipçisi olduğu için hiçbir şey taşıyamaz, yönergeleri takip edemez. Yine de, aynı anda ona ve en az bir insansı takipçiye sahip olabilirsiniz. .

Barbas kalıcı bir takipçi mi?

Ek olarak, Dragonborn baltayı geri almayı ve bunu ertelemeyi seçerse, Barbas kalıcı ve yenilmez bir takipçi olabilir .Barbas Daedric Prens mi?

sakal Daedric Prens Clavicus Vile'ın köpek arkadaşı . Creeper adında bir Scamp kılığına girdiği bilinmesine rağmen, genellikle bir Köpek görünümüne bürünen, şekil değiştiren bir Daedra'dır.

Hem kederli AX'i hem de The Masque of Clavicus Vile'ı alabilir misin?

Bu özel arayışta, her iki öğeyi de ödül olarak alamazsınız . Ya Barbas'ı (zavallı it) öldürür ve Kederli Baltayı elinizde tutarsınız. Baltayı Clavicus Vile'a verin ve onun gerçek daedrik eserini alın, yani. Clavicus Vile'nin Maskesi.

Barbas'ı Neden Öldürmemelisiniz | Skyrim'deki En Zor Kararlar | Elder Scrolls Lore

15 ilgili soru bulundu

Baltayı Clavicus Vile'a vermeli miyim?

Oblivion Walker Başarısını elde etmek istiyorsanız, baltayı değiştir Bir Daedra'nın En İyi Arkadaşı görevi sırasında Clavicus Vile Maskesi için. Maske, Speech'iniz 95 veya daha yüksek olmadığı sürece, oyundaki herhangi bir başlığın satıcılarında en büyük avantajı sağlar.

Baltayı Clavicus'a verirsem ne olur?

Yaklaşıldığında, Clavicus Vile'ın oynamak için son bir şakası var ve size bir seçenek sunacak: Barbas'ı öldürmek için kullanırsan Kederli Balta sende kalabilir. . ... Barbas'ı öldür ve Kederli Baltayı elinde tut ya da baltayı Clavicus Vile'a ver ve onun gerçek daedric eseri olan Clavicus Vile'ın Maskesini al.

Daedra neye dayanıyor?

Rağmen ağırlıklı olarak çeşitli mitolojilerdeki iblislere dayanıyor , The Elder Scrolls serisinin Daedric Princes'i, aksi takdirde korkunç tasarımlarının ima edeceğinden çok daha karmaşıktır.

Barbas onu görevden aldıktan sonra nerede?

Seni takip etmeyi bırakmasını söylersen barbas nereye gider? O. Clavicas Vile heykeline geri döner .


Clavicus'un adı ne anlama geliyor?

Clavicus'un adı, kuşlarda bulunan iki kaynaşmış Klavikula veya köprücük kemiğinden oluşan kemik olan Furcula'dan gelir. Furcula, Wishbone olarak da bilinir ve Clavicus, dileklerin Daedric Prensi . Adının aşağılık kısmı, dilekleri, onları yapanların aleyhine çevirmekten duyduğu zevke işaret eder.

En iyi Skyrim takipçisi kim?

En iyi Skyrim takipçileri

  • 1) Lidya. Biliyorum biliyorum. ...
  • 2) Avcı Aela. Yüksek rütbeli bir Yoldaş olarak Aela, Ejderdoğan'ın Jorrvaskr'da hata yaparak gelmesinden çok önce yetenekli bir savaşçıydı. ...
  • 3) Sakallar. ...
  • 4) Lioness Mjoll. ...
  • 5) zargo. ...
  • 6) Annekke Crag-Jumper. ...
  • 7) Serana - Dawnguard DLC'si. ...
  • 8) Teldryn Sero – Dragonborn DLC'si.

Umbra kılıcını iade etmeli miyim?

Umbra'yı sıfır ağırlıklı bir görev öğesi olarak tutmak istiyorsanız, Clavicus Vile'ın tapınağına asla geri dönme . Ancak bu görevi resmi olarak bitirmek istiyorsanız, tapınağa geri dönmelisiniz. Vile ile konuştuğunuzda toplamda üç seçeneğiniz var: Kılıcınız yok.

Meeko nereye gidiyor?

Meeko, içinde bulunabilecek bir köpek ve olası takipçidir. Meeko'nun Kulübesi , Solitude'un güneyinde (kereste fabrikasının güneyinde ve su boyunca). Meeko'nun Kulübesi'nin dışındaki yolda Meeko ile karşılaşabilirsiniz ve o sizi kulübeye götürecektir. Nord sahibi öldüğünden beri köpek kendi haline bırakılmıştır.


Meridia'nın İşareti ne işe yarar?

Özellikler Meridia'nın İşareti alındığında, 'Şafak Vakti' görevi başlayacak. Meridia, tapınağını bahsedilen 'Karanlık'tan temizlemek için Dragonborn'dan feneri heykeline geri götürmesini isteyecek. .' İşaret, 12. seviyeden sonra neredeyse tüm patron sandıklarında bulunabilir.

Skyrim'de evcil hayvan alabilir misin?

Bununla birlikte, Hearthfire DLC'nin piyasaya sürülmesiyle birlikte, oyuncular sonunda evcil hayvanları evlat edinme yeteneğiyle kutsandı. Vahşi köpeklerden uysal küçük tavşanlara kadar, Skyrim'de sadece takipçi olarak değil, evcil hayvan olarak da bakılabilecek en iyi sekiz hayvan burada.

Barbas ile hızlı seyahat edebilir misin?

Ya onunla seyahat edebilirsin ya da oraya hızlı seyahat edebilirsin. ; er ya da geç oraya varacaktır. Barbas seninle dışarıda buluşacağını söylese bile, aslında çoktan mağaranın derinliklerine inmiş olacak, o yüzden içeri gir ve savaşarak geç.

Lod'a bir köpek getirebilir misin?

SE Sürümü burada bulunabilir.

bir ekler Lod için diyalog seçeneği (Falkreath'deki Demirci) Meeko'yu (Hjaalmarch'taki kulübeden gelen köpek) ona vermek için. ... Oyuncu en azından köpeği Falkreath'in dışında yakalama konusunda Lod'u kabul etmiş olmalı.


Skyrim'de kaç takipçiniz olabilir?

Genel olarak, yalnızca sahip olabilirsiniz herhangi bir zamanda bir insansı takipçi ve bir hayvan takipçisi , ancak bunun istisnaları vardır (aşağıdaki Beş veya Daha Fazla Parti Almak bölümüne bakın). Birini değiştirmek istiyorsanız, mevcut olanı bırakmanız ve diğerinden katılmasını istemeniz gerekir.

Sith nedir?

Akel, SITHISIT, Psijii olarak da bilinen Sithis,[UL1]Dread-Baba ve bazen Padomay, boşluk ve Void bir tanrı temsilcisi . Diğer kaynaklar, onun aynı zamanda mutlak bir insan düşmanlığı temsili olduğunu söylüyor.

Daedric Princes cinsiyetsiz midir?

Hiçbiri gerçekten herhangi bir cinsiyet değil . Belirli bir cinsiyet olarak görünmeyi seçerler. Boethiah ve Mephala bir noktada her iki cinsiyette olmuştur.

Daedric Prenses var mı?

Hepsinde, var on yedi Ölümlülerin bildiği güçlü Prensler: Azura, Boethiah, Clavicus Vile, Hermaeus Mora, Hircine, Jyggalag, Malacath, Mehrunes Dagon, Mephala, Meridia, Molag Bal, Namira, Nocturnal, Peryite, Sanguine, Sheogorath ve Vaermina.


Wuuthrad'ı Skyrim'de alabilir misin?

Kazanma. Wuuthrad elde edilebilir 'Ölülerin Zaferi sırasında .' Wuuthrad'ın tüm parçaları Gümüş El'den alındıktan sonra Eorlund Gray-Yele tarafından yeniden dövülür.

Kimler Skyrim ile evlenebilir?

Skyrim'de şunları yapabilirsiniz: herhangi bir cinsiyet veya ırktan biriyle evlenmek .

Sinding'i ayırmalı mıyım?

Sinding'i öldürme . Bunun yerine avcıları öldürmesine yardım edin. Hircine, Sinding'i öldürmeni söyleyecek. Şimdi çıkın ve Hircine, Sinding'i öldürüp öldürmediğinizi sormak için bekarlığa veda ihtişamıyla tekrar görünecek.