Baltalar minecraft kılıçlarından daha mı iyi?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Desmond Predovic
Puan: 4.6/5(8 oy)

Kılıçtan daha fazla hasar verirler ve tahta balta elmas kılıçla aynı hasara sahiptir. ... Baltayla saldırmak, iki kat dayanıklılık hasarı almasına neden olur. Kılıçlar gibi, silah tabanlı büyülerle büyü yapmak için bir örs gerektirirler. Baltanın bekleme süresi kılıçtan daha uzundur.

Netherite baltası kılıçtan daha mı iyi?

Bu, baltaların kılıçlardan biraz daha fazla DPS'ye sahip olmasıyla sonuçlanacaktır. ... Netherite baltasından daha iyi çalışır ! Elbette, bir daha az DPS'si var, ancak bu çok daha az. Aslında çoğu senaryoda daha iyidir çünkü daha yüksek hızı daha fazla geri tepme sağlar ve kullanımı kolaylaştırır!

Hangisi daha iyi balta mı kılıç mı?

Baltalar kalın zırhlara karşı daha iyidir ve genellikle kullanımı daha kolay ve daha fazla güçle vuruyor. Kör bir balta, kör bir kılıçtan çok daha etkilidir çünkü onunla hala birini dövebilirsin.Minecraft 2020'de balta kılıçtan daha mı iyi?

Hasar açısından, balta kılıçtan iyidir . Balta, gücünü tek bir düşmana odaklayabilir. Bu, oyuncuların belirli bir düşmana çok yüksek hasar vermelerini ve onları bir veya iki vuruşta yok etmelerini sağlar. ... Belirtildiği gibi, kılıç düşmanlara daha az zarar verir.

Baltalar kılıçlardan daha mı iyi Minecraft ana kayası?

Kılıçlar daha çok zarar verir. Sebebi eski PvP sistemidir, spam salınımı yapabilirsiniz. Baltalar yalnızca Java'da daha fazla hasar verir çünkü daha uzun bekleme süreleri vardır. Bedrock'ta her şey aynı saldırı bekleme süresine sahiptir, hiçbiri, yani kılıçlar daha güçlü .

Minecraft: Kılıç vs Balta - Savaş İçin Hangisi Daha İyi?

43 ilgili soru bulundu

Baltalar ana kayada zırhı daha hızlı kırar mı?

Üye. daha hızlı kırıyorlar Bir kılıçla ve zırhım kırmızıya indiğinde, kılıçla savaştığımda ya da hala yeşil olduğunda, baltayla aynı süre boyunca bir adamla savaştım.

Elmas balta kılıçtan daha mı iyi?

3 Cevap. Bir balta, bir kılıçtan 2 daha fazla hasar verir . Elmas kılıç 7 hasar verirse, elmas balta 9 hasar verir. En fazla hasarı almak için bekleme süresinin bitmesi için biraz daha beklemeniz gerekiyor.

Minecraft 2021'deki en güçlü silah nedir?

Hollanda Kılıcı

Hollanda Kılıçları Netherite güncellemesinde tanıtıldı ve ayrıca 2021'de Minecraft'taki en iyi silahlardan biri. Elmas Kılıçtan yükseltilebilir, büyü olmadan 8'e kadar hasar verebilir. Ayrıca Trident'ten daha fazla dayanıklılığa sahiptir. Ancak, Netherite'yi Nether'de bulmak zor olabilir.

Minecraft'taki en güçlü eşya nedir?

Minecraft En Güçlü 10 Silah (Ve Nasıl Elde Edilir)

 1. Netherite Sword: 1.17 Netherite Sword Büyü Rehberi (En İyi Büyüler)
 2. Trident: Bir Trident Minecraft'ta Ne Kadar Hasar Veriyor? ...
 3. Netherite Balta: Minecraft'ta Balta Ne Kadar Hasar Veriyor? ...
 4. Elmas Kılıç: ...
 5. Arbalet: ...
 6. Yay: ...
 7. Taş balta: ...
 8. Demir kılıç: ...

Netherite kılıcı Trident'ten daha mı güçlü?

Trident bir netherit formu almazsa, daha önce belirtildiği gibi, daha az insan onu kullanırdı. kılıçtan veya baltadan çok daha zayıf . ... Tüm Netherite araçları gibi, bir Netherite trident +1 hasar, %33 daha fazla dayanıklılık alır, daha büyüleyici olur ve ateş veya lav tarafından yok edilmez.

Bir baltada şans ne yapar?

Baltadaki servet size daha fazla fayda sağlayacaktır. O olacak tohum ve fidan gibi eşyaları toplamanıza yardımcı olur . Ayrıca, çiftçilik yaparken toplam düşüşlerin artmasına yardımcı olacaktır. Baltadaki talih, elma düşme olasılığını artırır ve bir karpuzdan daha fazla kavun elde etmenize yardımcı olur.

En iyi ortaçağ silahı nedir?

mızrak Doğu'dan Batı'ya, şövalyeler, kabile savaşçıları veya samuraylar olsun, hemen hemen her kültürde ve insanda en temel silahtı ve bunun iyi bir nedeni vardı. Ortaçağın AK47'siydi. Üretimi kolay ve ucuz, bakımı kolay ve kullanımı basitti.

Bir baltayı kılıçla savuşturabilir misin?

Evet . Balta çok ağırdır ve muhtemelen bir tarafı diğerlerinden daha fazla desteklemektedir.

Keskinlik 5 Netherite kılıcı ne kadar hasar verir?

Sharpness V ve Fire Aspect II'ye sahip bir netherite kılıcı, normal bir vuruşta toplam 18 puan verir veya Kritik vuruşta 22 puan hasar .

Elmas zırhı Netherite'ye çevirebilir misin?

Diamond zırhınızı Netherite zırhına dönüştürmek için yapmanız gerekenler: ellerinizi bir Smithing Table'a alın . 2x2 karelik ahşap kalasların üzerine iki demir külçe yerleştirerek bir tane üretebilir veya köylerde de ortaya çıkabilirler. Bir tane aldığınızda, bir Netherite Külçe alın ve ikisini birleştirin.

Netherite kılıcı ne kadar güçlü?

Minecraft'ta bir netherite kılıcı, Nether Güncellemesinde tanıtılan yeni bir silahtır. Netherite kılıcı şimdi +8 saldırı gücü ile en güçlü kılıç .

Minecraft'taki en nadir şey nedir?

Minecraft'taki En Nadir 10 Öğe

 • Cehennem yıldızı. Bir Wither'ı yenerek elde edilir. ...
 • Ejderha Yumurtası. Bu belki de Minecraft'ta bulunabilecek tek gerçekten benzersiz öğedir, çünkü oyun başına bunlardan yalnızca biri vardır. ...
 • Deniz Feneri. ...
 • Zincir Posta Zırhı. ...
 • Mafya Başkanları. ...
 • Zümrüt cevheri....
 • İşaret Bloğu. ...
 • Müzik Diskleri.

Minecraft'taki en gereksiz eşya nedir?

Son derece gereksiz 5 Minecraft eşyası

 • #5 - Altın Çapa. Minecraft üzerinden görüntü. Altın çapalar biraz işe yaradığı için bu listede beşinci sıradalar. ...
 • #4 - Saat. Minecraft üzerinden görüntü. ...
 • #3 - Zehirli Patates. Minecraft üzerinden görüntü. ...
 • #2 - Sünger. Minecraft üzerinden görüntü. ...
 • #1 - Ölü Çalı. Minecraft üzerinden görüntü.

Netherite elmastan daha mı güçlü?

Oyuncular bu yeni harika malzemeyi zırhlarıyla birleştirirse elmastan daha yüksek tokluğa ve dayanıklılığa sahip olacak! Evet, elmastan daha sert ! Ayrıca geri tepme direncine sahiptir, yani oyuncular oklarla vurulursa zar zor hareket eder. Netherite ile yapılan herhangi bir silah da elmaslardan daha fazla hasar verecektir.

Altın balta, Netherite baltasından daha mı hızlı?

Altın ayrıca, geç oyun Minecraft'ında önemli şeyler olan altın elmalar ve altın havuçlar da yapar. İşaretsiz altın madeni netheritten daha hızlı bu yüzden şerit madenciliği için daha iyidir ve daha boldur.

Dünyanın en güçlü silahı nedir?

25 megaton hidrojen bombası

B-41 hidrojen bombası İlk olarak Eylül 1960'ta konuşlandırılan, maksimum 25 megaton veya 25 milyon ton TNT'ye eşdeğer verimle ABD tarafından şimdiye kadar yaratılmış en güçlü silahtır. Fat Man'den kabaca 4.000 kat daha fazla ölümcüllük indeksi ile aynı zamanda en ölümcül olanı.

Minecraft'taki en op kılıcı nedir?

Büyülü kılıçlar Minecraft'ın sunduğu en güçlü silahlardır. Herhangi bir Minecraft dünyasında hayatta kalmak söz konusu olduğunda, herhangi bir ciddi oyuncunun ilk envanter yuvasında olması gerekir.

Trident Minecraft'taki en iyi silah mı?

Üçgen kesinlikle en iyi silahlardan biri vanilya Minecraft'ta, bu yüzden kesinlikle koleksiyonunuza eklemeye değer. Ayrıca, özellikle Minecraft Nether'a giriyorsanız, düşmanları alt etmek için Minecraft trident'inizin yanında kullanmak için bir Minecraft kalkanı oluşturabilir ve özelleştirebilirsiniz.

Baltalar kalkanları daha hızlı kırar mı?

A tahta balta, bir tahta bloğu elle olduğundan iki kat daha hızlı kırar , bir taş baltayı tekrar iki kat daha hızlı ve birbirinizi %30 ya da daha hızlı ütüleyin. ... Bir kalkana baltayla saldırmak, onu beş saniyeliğine devre dışı bırakma şansına sahiptir – tutucusunu çok daha fazla hasara açar.

Eksenler zırhı görmezden gelir mi?

Video - Eksenler zırha daha fazla hasar ver !