Bağlanmamış dts sesine ihtiyacım var mı?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Alvis Ryan
Puan: 5/5(13 oy)

DTS Sound Unbound, DTS Headphone:X gibi DTS'nin temel ses çözümleri için bir uygulama ve tek durak noktasıdır. ... için DTS ses çözümleri mevcuttur. ücretsiz deneme süresi ve uygulama içi satın alma.

DTS bağlanmamış buna değer mi?

DTS Headphone: X, sizi filmin içindeymiş gibi hissettiren sürükleyici bir ses deneyimi sunar. ... Yani bir film fanatiği iseniz, bu yazılım kesinlikle buna değer .

DTS sesi sınırsız mı?

deneyebilirsin DTS Sound Unbound iki hafta ücretsiz , ancak teknolojiyi kulaklıklarınızla kullanmaya devam etmek için bir kerelik uygulama içi satın alma yapmanız gerekecek. 19,99$'lık paket, hem DTS Headphone:X hem de DTS:X'i içerir. İkincisi, filmler ve TV şovları ile çalışır.Hangisi daha iyi Dolby erişimi veya DTS sesi bağlanmamış?

DTS daha yüksek bir bit hızında kodlanmıştır ve bu nedenle bazı uzmanlar tarafından daha kaliteli olarak kabul edilir. Diğerleri, Dolby Digital'in teknolojisinin daha gelişmiş olduğunu ve daha düşük bit hızında daha iyi ses kalitesi ürettiğini iddia ediyor.

DTS bağlantısız maliyet parası gibi görünüyor mu?

Şimdi, DTS Sound Unbound uygulaması, konsol platformuna getiren aylarca süren bir gecikmenin ardından nihayet hem PC'de hem de Xbox One'da mevcut. Uygulama, oyun oynamak için iki teknolojiyi denemenize ve kilidini açmanıza olanak tanır: DTS Headphone: X 2.0 ve DTS:X kod çözme. Her ikisinin de kilidini açmak 19,99 $ maliyeti .

Windows 10 için DTS Sound Unbound || DTS:X & DTS Kulaklık : X || ÜCRETSİZ Resmi Uygulama || Nasıl kurulur

17 ilgili soru bulundu

DTS sesini kaldırabilir miyim?

DTS:X Ultra, bilgisayarınızın Realtek ses sürücüsünün bir parçasıdır. DTS:X Ultra'yı tamamen kaldırmanın tek yolu, bilgisayarınızın Realtek ses sürücüsünü tamamen kaldırmaktır. Microsoft tarafından yazılmış Windows 10 genel ses sürücülerini kullanın .

DTS seslerini nasıl kapatabilirim?

Bu tamamlandığında, lütfen şu adımları izleyin:

 1. Görev çubuğundaki arama seçeneğini kullanarak 'Ses'i arayın.
 2. Kulaklıklar ve hoparlörler seçeneğine tıklayın.
 3. 'Özellikler'i tıklayın
 4. 'Geliştirmeler' sekmesini seçin.
 5. 'Tüm geliştirmeleri devre dışı bırak' kutusunu işaretleyin
 6. 'Uygula'yı ve ardından 'Tamam'ı tıklayın

Netflix Dolby veya DTS kullanıyor mu?

Netflix Dolby Digital Plus kullanarak çalışır (DD+). Bir filmin sesinin DD+ uyumlu olup olmadığını kontrol etmek için her filmin bilgi sayfasına bakmanız yeterlidir. DD+, HDMI üzerinden çalışır (sürüm 1.3'ten itibaren). Akış hizmetinden başka bir gereksinim, saniyede en az 3 mega bitlik bir bant genişliğidir (indirme akışı).

DTS Sound Unbound'umu nasıl ücretsiz yapabilirim?

Seçme DTS:X Ev Sineması için XBOX One S, XBOX One X, XBOX Series S veya XBOX Series X'inizde ve başlamak için ücretsiz DTS Sound Unbound uygulamasını indirin.

Hangisi daha iyi Dolby 7.1 veya Atmos?

Dolby 7.1 Dolby Atmos'a kıyasla biraz eski ama kulaklık kullanmıyorsanız pek bir fark yaratmaz, ancak Dolby Atmos, Dolby 7.1'den daha büyük bir yankılanma etkisi yarattığı için bir konser salonunda, sinema salonunda veya tiyatrolarda olur. Dolby Atmos daha iyi bir konser salonu ses kalitesi yaratır…

DTS ses için ödeme yapmam gerekiyor mu?

için DTS ses çözümleri mevcuttur. Bedava deneme süresi ve uygulama içi satın alma.

DTS sesini nasıl alabilirim?

PC'den DTS sesini nasıl alabilirim?

 1. Ses sorun gidericisini çalıştırın. Başlat'a sağ tıklayın. ...
 2. Profesyonel bir ses geliştirme uygulaması kullanmayı deneyin. ...
 3. DTS sesini yükleyin. ...
 4. Donanım ve aygıt sorun gidericisini çalıştırın. ...
 5. Windows Güncellemelerini yükleyin. ...
 6. Ses sürücüsünü güncelleyin. ...
 7. Farklı ses formatlarını deneyin. ...
 8. Ses geliştirmelerini kapatın.

DTS'yi nasıl alabilirim?

Bir DTS hesabı ve PKI sertifikası almak, genellikle bir sitede yeni olan kişiler için devam eden etkinliklerin bir parçası olarak gerçekleşir.

 1. Bir DTS Hesabı edinin. DTS hesap kurulumu için DTS Site Yöneticinizle (DTA) iletişime geçin.
 2. Bir PKI Sertifikası edinin. ...
 3. DTS'yi Nasıl Kullanacağınızı Öğrenin. ...
 4. YALNIZCA İş Ortağı Yöneticilerini İçe/Dışa Aktarın.

Netflix, DTS sesini destekliyor mu?

Yeni Netflix sesi, ses kalitesi açısından DVD'lerle eşleşebilirken, Blu-ray diskler daha iyi ses kullan Normal DVD'lerden çok daha az ses bilgisi kaybeden DTS Surround Sound ve Dolby TrueHD gibi.

Netflix ses kalitesi neden bu kadar kötü?

Ancak, Netflix çoğu cihazın yanlış olduğunu düşündüğü için değişiklikleri yapmış olsa da olduğundan daha yüksek sesi destekleyebilir İnternet bant genişliği sınırlamaları olan bazı kişiler, izlediklerinin arabelleğe alınmaması için ses kalitesinin düşürüleceğini göreceklerdir.

Hangisi daha iyi DTS Neo 2.5 veya Dolby Digital?

Arasındaki fark Dolby Dijital ve DTS NEO 2.5 sıkıştırma oranındadır. Dolby Digital'in sıkıştırma oranı daha yüksek iken, DTS'nin sıkıştırma oranı daha düşüktür. Bu nedenle, DTS NEO 2.5, orijinal kaynağa daha fazla aslına ve daha yüksek bir bit hızına sahiptir.

Ses geliştirmelerini devre dışı bırakmalı mıyım?

Windows'un aşağıdaki aygıt için ses geliştirmelerinin sorunlara neden olduğunu algıladığını belirten bir mesaj görürseniz ve ses sürücünüzün güncel olduğundan eminseniz ve sorunu yaşamaya devam ediyorsanız ve makinenizde ses çalışmıyorsa veya yapamıyorsanız müzik çalın, sistem seslerini duyun veya internetten herhangi bir ses çalın ...

DTS ses işleme nedir?

DTS Ses İşleme ile, cihazınızın hoparlörleri aracılığıyla gelişmiş ses , distorsiyonsuz ses seviyesi ve daha derin bas dahil. DTS Ses İşleme, ne dinliyor olursanız olun, küçük hoparlörlerin daha büyük ve daha iyi ses çıkarmasını sağlar.

DTS surround ses nedir?

DTS standları Dijital Sinema Sistemleri için , film prodüksiyonu için surround ses teknolojisinin geliştirilmesinde Dolby Labs'e rakip olarak 1993 yılında geliştirilen popüler bir ev sinema ses formatı. ... DTS ayrıca, 7.1 kanal hoparlör kurulumunu destekleyen kayıpsız bir DTS-HD Master Audio sürümüne sahiptir.

DTS ses efektlerini nasıl etkinleştiririm?

Ses efektlerini etkinleştir: 'Ses Düzeni' açılır menüsünü kullanma , Windows Varsayılanı'nı seçin. Ses olaylarını değiştirme: 'Program Olayları' altında, değiştirmek istediğiniz olayı tıklayın ve açılır menüyü kullanarak listeden bir ses seçin.

DRC açık mı yoksa kapalı mı olmalı?

Açıkçası 'en iyi' deneyim için, DRC'yi 'kapalı' olarak bırakmalı , ancak pratik nedenlerle (gece geç saatlerde izleme gibi) açmak isteyebilirsiniz.

Hangisi daha iyi Dolby veya Atmos?

Esasen, atmosfer sanki bir filmde ya da konserdeymişsiniz gibi hissettiriyor - ve bu inanılmaz. ... Dolby Audio, izlediğiniz her şeyde - ister spor etkinliği, ister akışlı film, hatta DVD veya Blu-ray olsun - ince geliştirmeler yapan bir 2D ses teknolojisidir, böylece genel olarak daha iyi ses çıkarır.

Dolby Atmos'tan daha iyi olan nedir?

Nedir DTS:X ? Dolby Atmos gibi, DTS:X., geleneksel surround ses sistemlerinde genişleyen nesne tabanlı bir surround ses teknolojisidir. Dolby Atmos'tan farklı olarak, DTS:X'in herhangi bir yapılandırmada ek yükseklik kanalları veya belirli sayıda hoparlör gereksinimi yoktur.

7.1 surround sesten daha iyi bir şey var mı?

5.1 surround ses sistemi, surround ses oluşturmak için 6 kanal (6 hoparlörü besler) kullanır. 7.1 surround ses sistemleri 8 kanal kullanır. İki ekstra ses kanalı (ve iki ekstra hoparlör), biraz daha iyi ses kalitesi .