awg ev garanti bölümü kimdir?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Osborne Conroy
Puan: 4.1/5(75 oy)

AWG Evde Garanti Bölümü, şimdi Aegis Ev Garanti Grubu , birçok ev aletleri ve sistemleri için onarım ve değiştirme maliyetlerini karşılayan bir ev garanti şirketidir. 2016 yılında kurulan Aegis Home Warranty Group, 10.000 $'a kadar onarım veya değiştirme değeri sağladığını iddia ediyor.

AWG meşru bir şirket mi?

Süre AWG gerçek bir şirket gibi görünüyor , tüketiciler, çevrimiçi olarak Better Business Bureau'ya, kaba müşteri hizmetleri çalışanlarından, sadece iddiaları reddetmeye, kapsama için yem ve geçiş fiyatlandırmasına kadar değişen şikayetlerle dokuz şikayette bulundu. Aegis Home Warranty da benzer olumsuz eleştiriler aldı.

En iyi 3 ev garanti şirketi hangileridir?

2021 Derecelendirmesinin En İyi Ev Garantilerimiz

  • #1 Liberty Ev Muhafızları.
  • #2 İlk Amerikan Ev Garantisi.
  • #3 Amerikan Ev Kalkanı.
  • #3 Landmark Ana Sayfa Garantisi.
  • #3 Seçenek Ev Garantisi.
  • #3 Ev Garantisi'ni seçin.
  • #7 AFC Ev Kulübü.
  • #8 Cinch Ev Hizmetleri.Ev garantisini kim sipariş eder?

Evin satıcısı tipik olarak ev garantisini sipariş eder.

Evin satıcısı satışın bir parçası olarak ev garantisi sunduğunda, bir ev aleti veya sistemi arızalandığında alıcı kolay bir geçiş ve atması gereken adımlara sahip olacaktır.

500 dolarlık ev garantisi neleri kapsıyor?

500 dolarlık bir yıllık hizmet sözleşmesi genellikle klima, elektrik ve sıhhi tesisat gibi temel sistemler ve buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi ve kurutma makinesi gibi önemli cihazlar . Ayrıca, 500 $ ev garantisi ile bir havuz veya spa küveti için isteğe bağlı kapsama dahil edebilirsiniz.

Ev garantisi nedir ve buna değer mi? Ev alıcılarının bilmesi gerekenler

41 ilgili soru bulundu

Ev garantileri eski cihazları kapsıyor mu?

Bir ev garantisi hizmeti kapsar büyük ev aletleri ve sistemlerinin onarımı veya değiştirilmesi. Özellikle kapsanan ürünler eskiyse ve artık üretici garantileri kapsamında değilse, gönül rahatlığı sağlayabilir.

En iyi ev garanti şirketi hangisidir?

En İyi Genel: Amerikan Ev Kalkanı

Amerikan Ev Kalkanı (AHS) mevcut en iyi ev garanti şirketidir. Ev garantisi sektöründe deneyimli olan AHS, 50 yıldır faaliyet göstermektedir ve bu da onu piyasadaki en güvenilir ev garantilerinden biri haline getirmektedir.

ABD Ev Muhafızları yasal mı?

HomeGuard, Better Business Bureau (BBB) ​​tarafından akredite edilmiştir ve bir A+ derecesi . Şirket, 12 müşteri incelemesinden yalnızca bir yıldız aldı.

AWG adlı şirketin adı nedir?

AWG Evde Garanti Bölümü, şimdi Aegis Ev Garanti Grubu , birçok ev aletleri ve sistemleri için onarım ve değiştirme maliyetlerini karşılayan bir ev garanti şirketidir.


Bir yıllık ev garantisi ne kadardır?

Temel bir plan için, bir ev garantisinin yıllık ortalama maliyeti 350 – 600 $ , bu da aylık ortalama 25 $ - 50 $ ödemeye bölünür. Bir servis sağlayıcı evinize her geldiğinde yaklaşık 60 - 100 $ arasında bir servis arama ücreti ödemeyi bekleyin.

Bir ev garantisi HVAC'ı kapsıyor mu?

HVAC sistemleri tipik olarak ev garantileri kapsamındadır . Temel veya yükseltilmiş bir plana dahil edilebilirler veya sözleşmenize bir ekleme gerektirebilirler. Bununla birlikte, özellikle HVAC sisteminiz en çok ihtiyaç duyduğunuz anda arızalanırsa, HVAC ev garanti kapsamının çok değerli olabileceği açıktır.

Ev garantisine ihtiyacım var mı?

Yeni Güney Galler ve Batı Avustralya'da, ev inşaatçılarının ve tadilatçıların 20.000 ABD Doları veya daha fazla değerde konut inşaatı sözleşmeleri için Ev Garantisi Sigortası .

Amazon ev garantisini istediğiniz zaman iptal edebilir misiniz?

Amazon Ev Garantisi, kaydolduktan sonra 30 günlük bir ödemesiz süreye sahiptir . Bu süre zarfında planınızı iptal edebilir ve tam bir geri ödeme alabilirsiniz. ... Amazon Ev Garantisi planlarının 30 günlük servis çalışması garantisi vardır, yani bir teknisyen bir cihazı onarır ve 30 gün içinde bozulursa, ikinci bir servis ücreti alınmaz.


Amazon ev garantisi freon'u kapsıyor mu?

Ancak, sıhhi tesisat ve elektrik gibi bazı kapalı ürünler 500 dolarla sınırlandırılmıştır. Neyse ki, pahalı HVAC ekipmanı için maksimum ödeme 2.500 dolara kadar korunmaktadır. ayrıca var Freon'da kapsama alanı yok Bu, pound başına 10 ABD doları olan sektör ortalamasından daha cömerttir.

cinch ev hizmetleri iyi mi.

Cinch Ev Hizmetleri (şimdiki değeri) ülkedeki en iyi ev garanti şirketleri arasında sağlam kapsama planları ve benzersiz avantajlarla. Birçok müşteri için, yüksek maliyeti, sektördeki En İyi Hizmet Garantisi olarak kabul ettiğimiz şey ve yeni cihazlarda indirimleri ile telafi edilenden daha fazladır.

AAA ev garantisi sunuyor mu?

AAA Ana Sayfa Garanti, tek bir kapsamlı Standart Kapsam Planı aracılığıyla ev sistemleri ve cihazları için teminat sağlar . AAA'nın Standart Kapsama Planı şu öğeler için koruma sağlar: Birincil gaz, yağ veya elektrikli ısıtıcı. Klima veya soğutucu.

AHS ev garantisi ne kadardır?

AHS'ye göre, ev garanti planlarının maliyeti olabilir yılda yaklaşık 500 ila 700 dolar , bazı bireyler için ayda 39,99 $ gibi düşük temel planlarla başlayarak.


Seçim Ev Garantisi için servis ücreti nedir?

Seçim Ev Garantisi ne kadar? Toplam planın ücreti aylık 55 ABD Doları veya 13 ay için 660 ABD Dolarıdır ve 85 $ servis ziyaret ücreti . Temel planın maliyeti ayda 46,83 ABD doları veya yıl için 560 ABD dolarıdır. Bu fiyat, derecelendirdiğimiz diğer ev garantileriyle karşılaştırılabilir.

Satın aldıktan sonra ev garantimi ne kadar sürede kullanabilirim?

American Home Shield ile bir ev garantisi satın aldığınızda, 30 günlük bekleme süresi servis talebinde bulunmadan ve ev garanti planınızı kullanmadan önce.

Ev garantisi eski eve değer mi?

Evet, eski bir evde ev garantisi alabilirsiniz ve çok iyi bir yatırım olabilir. Ev garantileri sadece yeni evler için değildir. Aslında, eski evler genellikle çok daha fazla bilinmeyenle birlikte geldiğinden, garanti planları bakım maliyetlerinden büyük tasarruf etmenize ve beklenmedik masraflara karşı koruma sağlamanıza yardımcı olabilir.

Ev garantisi cihazları nasıl değiştirir?

Sözleşmede adı geçen bir cihaz veya sistemle ilgili bir sorun ortaya çıkarsa, bir servis talebi gönderebilirsiniz; ev garanti şirketi teşhis, onarım için bir müteahhit göndermek ve muhtemelen öğeyi değiştirin. 60$ ile 150$ arasında değişen bir servis ücreti ödersiniz.


Bir ev satın aldığınızda ev garantisi neleri kapsar?

Bir ev garanti planı satın aldığınızda, genellikle büyük ev sistemlerinin en önemli bileşenleri HVAC, sıcak su ısıtıcıları, sıhhi tesisat, elektrik ve daha fazlası gibi. Ayrıca çamaşır makineleri, kurutucular, buzdolapları ve sobalar gibi normal cihazları da kapsayabilir.