austen kroll ve madison çıkıyorlar mı

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Josiane Hermiston
Puan: 4.8/5(67 oy)

Çiftin çalkantılı ilişkisi gösteride oynamaya devam ederken, salon sahibi Aralık 2020'de Bize özel olarak kendisinin ve Kroll'un tamamen ayrıldığını söyledi. şu an birlikte değiliz . Ben yüzde 1000 bekarım, o da öyle, dedi Bize. Yani hanımlar, onu istiyorsanız, ona sahip olabilirsiniz.

Austen ve Madison hala çıkıyorlar mı?

Aralık ayında 30 yaşındaki salon sahibi, kendisinin ve Austen'ın ayrı yollarına gitmeye karar verdiklerini açıkladı. ' şu an birlikte değiliz . Ben yüzde 1000 bekarım ve o da öyle,' diye onayladı Madison, o sırada Us Weekly'ye.

Pringle Madison'la mı çıkıyor?

Pringle, Kroll'a LeCroy ile Çıkma Konusunda 'Tasarımları' Olduğunu Söyledi

Çıkışın bildirdiğine göre, şirketini ve kişiliğini çok sevdiğini, ancak gelecekte birlikte romantik bir ilişki görmediğini belirtti. Bence şu anda sadece onu romantik görmüyorum , o Showbiz Cheat Sheet'e başvurdu.Whitney Madison'la mı çıkıyor?

Instagram'da aslında biriyle çıktığını kabul etmesine rağmen, o kişinin adını henüz koymadı . Instagram'daki birkaç yorum, 'Southern Charm' oyuncularından Whitney Sudler-Smith ile çıkıyor olabileceğini ima etti. ... Madison'ın Whitney'in annesi Patricia Altschul ile de yakın olduğu söyleniyor.

Austin ve Madison neden ayrıldı?

'Onu arayabilmeyi özleyeceğim ve biliyorsun, o her zaman müsait.' Madison diyor ki karantinaya almak koronavirüs pandemisi sırasında ilişkiyi bir 'yap ya da kır' noktasına götürdü ve nihayetinde kırdı. Austen'ın kendisi ve hatta 8 yaşındaki oğlu Hudson için yeterince yetişkin olmadığını fark etti.

Austen Kroll, Sızan Madison Videosunda Ne Olduğunu Açıkladı | Southern Charm After Show 605 Pt 1

15 ilgili soru bulundu

Madison'ın bebek babası kim?

Madison'ın bebek babası 'Southern Charm'da hala bir gizem. ' Josh Hughes Hudson'ın babası ama Madison'ın aksine Bravo'nun ilgi odağı değil. Bu yüzden, onun hakkında kötü ya da başka bir şey söylemek için ortaya çıkmamış olsa da, birçok Southern Charm hayranı için gizemli bir figür olmaya devam ediyor.

Madison'ın dudağının nesi var?

Southern Charm hayranları, LeCroy'un çarpık bir dudağı olduğunu fark ettiler ve bunun için ona paçavra atıyorlar. sahip olduğuna dair söylentiler dolaşıyor. Bir inme bu da çarpıklığa neden oldu. Diğerleri estetik ameliyat olmuş olabileceğine inanıyordu ve bir şeyler ters gitti. LeCroy, söylentileri dağıtmak için Instagram'a gitti.

Whitney ve Larissa birlikte mi?

Whitney ve Kelly sadece arkadaş ve oldukça uzun bir süredir olsalar da The Daily Dish bunu doğruluyor. Whitney hala Larissa Marolt ile çok fazla çıkıyor .

Whitney Sudler 2020 kiminle flört ediyor?

'Onun kız arkadaşı Larissa Marolt Avrupa'da bir süperstar. Avusturya'nın bir sonraki top modeliydi, yıldızlarla dansın Avrupa versiyonundaydı ve televizyondaki çalışmasıyla Oscar'a eşdeğer bir ödül kazandı.

Madison güverte altında yelken açan kim?

Under Deck Sailing Yacht'tan Madison Stalker, çıktığı bir röportajda açıklayarak hayranlarını şok etti Rob Westergaard Güverte Med'in altından. Under Deck Sailing Yacht'tan Madison Stalker, Under Deck Mediterranean'dan Rob Westergaard ile çıktığına dair bir bomba patlattı.

Sheps'in sevgilisi Taylor kimdir?

Southern Charm'ın oyuncu kadrosu, çiftin tatili kutlamanın 'çok zıt' yolunu da açıkladı. Shep Rose, kız arkadaşıyla işler daha ciddi hale geldiğinden beri tamamen yeni bir adam gibi görünüyor. Taylor Ann Yeşil .

Jay Cutler, Madison LeCroy ile mi çıkıyor?

Bravo yıldızı Madison LeCroy, farklı erkeklerle bağlantılıydı, ancak çoğunlukla flört hayatı hakkında annemi korudu. Madison LeCroy, eski NFL oyun kurucu ile bağlantılı jay kesici . Cutler ile eski NFL yıldızını gördüğünü gösteren bir fotoğrafını paylaştı.

Southern Charm'ın en zengini kim?

Thomas Ravenel net değer: 6 milyon dolar

Thomas, şüphesiz Southern Charm'daki en zengin ana kadro üyesiydi.

Patricia Altschul kiminle evlendi?

1996 yılında evlendi Arthur Goodhart Altschul , 1959'dan 1977'ye kadar Goldman, Sachs & Company'nin yatırım bankacılığı firmasında genel ortak ve daha sonra sınırlı ortak. Aynı zamanda General American Investors'ın kurucularından biriydi.

Southern Charm'da kim çıkıyor?

Kathryn Dennis erkek arkadaşıyla bir yılını kutladı Chleb Ravenell bu haftasonu. 29 yaşındaki Southern Charm yıldızı, yıldönümlerinde sevgilisini özel bir gönderiyle onurlandırmak için Cumartesi günü Instagram'a gitti.

Michael gerçekten Patricia'nın uşağı mı?

Patricia Altschul'un sevgilisi uşak Michael Kelcourse felç geçirdikten sonra iyileşiyor. ... Oğlundan alıntı yapan Altschul, gönderisinde Kelcourse hakkında şunları yazdı: 'Yenilmez bir ruhu var ve fizik tedavisi için çok çalışıyor.'

Sheps'in sevgilisi Taylor ne yapıyor?

Taylor, Kuzey Carolina'dan geliyor, ancak geçen yıl Charleston'da çalışmak için taşındı. ortodonti ofisi .

Whitney Sudler-Smith kaç yaşında?

Whitney Sudler-Smith ( 2 Haziran 1968 doğumlu ) Amerikalı bir film yapımcısı, televizyon yönetmeni ve klasik eğitim almış bir gitaristtir. Charleston, Güney Carolina'daki yaşam hakkında bir 'realite belgesel dizisi' olan Bravo's Southern Charm'ın Yaratıcısı ve Baş Yapımcısıdır.

Southern Charm 2021'de mi çekiliyor?

Southern Charm'ın 8. Sezonu için yeşil ışık yakıldı ve bildirildiğine göre çekimlere başlayacak eylülde . İddiaya göre kadroya dört yeni ekleme yapılacak. Southern Charm'ın 8. Sezonu için yeşil ışık yakıldı ve bildirildiğine göre, Charleston ekibine katılan birkaç yeni oyuncuyla Eylül ayında çekimlere başlayacak.

Southern Charm'daki Danni'nin gözü tembel mi?

Instagram Danni Baird. Southern Charm hayranları son zamanlarda Danni Baird'in dikkatini çekti göz , bir Aralık bölümünde seğiriyor gibi görünüyordu. 10 Aralık 2020 bölümünde, hayranlar, göz seğirmesi ile uğraşıyor gibi göründükten sonra realite yıldızının sağlığıyla ilgili endişelerini sosyal medyaya taşıdı.

Madison, Southern Charm'da ne yapıyor?

Madison olarak çalışır profesyonel serbest makyaj sanatçısı ve saç stilisti Charleston, Güney Karolina merkezli.

Halsey'in 2021'deki bebek babası kim?

İşte Bilmeniz Gereken Her Şey Alev Aydin , Halsey'in Bebeğinin Babası. Halsey resmi olarak bir ebeveyndir. Şarkıcı, ilk çocuğu Ender Ridley Aydın'ı 14 Temmuz 2021'de karşıladı ve erkek arkadaşı Alev Aydın da yanlarındaydı.

Madison LeCroy'un kiminle bebeği oldu?

Josh Hughes

LeCroy, 2010 yılında 20 yaşındayken Hughes ile evlendi. Çift, oğulları Hudson'ı Kasım 2012'de karşıladı ve üç yıl sonra ayrıldı.