aternos sunucuları ücretsiz mi?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Bayan Natalia Schiller
Puan: 4.9/5(7 oy)

Özgürüz , ve biz her zaman herkes için her zaman özgür olacağız.

Aternos sunucuları ne kadar sürer?

Sunucu verilerinizi şu tarihte kaydetmeye çalışıyoruz: en az üç ay sunucunuzu son kez kullandıktan sonra. Sunucunuzun ne zaman silineceği, Aternos'un genel kullanımına ve mevcut mali durumuna bağlıdır.

Aternos için ödeme yapmanız gerekiyor mu?

Aternos sonsuza kadar ÜCRETSİZ Her zaman ÜCRETSİZ olacak ve isterseniz bir hosting transfer edebilirsiniz.Aternos ne kadar süre özgür olabilir?

zaman sınırı yok .

Aternos sunucusu sonsuza kadar mı?

Aternos kaynakları sınırlı . Bu, Aternos'un tüm sunucuları aynı anda çalıştıramayacağı anlamına gelir.

Aternos İncelemesi: Ücretsiz Yaşayın, Aternos ile Daha Zor Maden!

45 ilgili soru bulundu

Aternos neden bu kadar gecikmeli?

Çok fazla veya yanlış kullanılan modlar, eklentiler veya dünyalar sunucu gecikmelerine neden olabilir . Makul miktarda eklenti kurduğunuzdan emin olun ve çok fazla dünya yaratmayın. Mod özellikleri, ör. makineler veya yığın yükleyiciler de gecikmelere neden olabilir. Buradaki sorunu belirlemek için günlüğünüzü kontrol etmeniz faydalı olabilir (https://aternos.org/log).

Aternos yasal mı?

Aternos Hosting güvenli, güvenli ve yasal .

Aternos sunucuları tasarruf sağlar mı?

Aternos dünyanızı kurtarmaya çalışıyor , ancak sistemin her gün binlerce sunucuyu yönetmesi gerekiyor, bu nedenle veri kayıpları olabilir. Yani dünyanız bir nedenden dolayı kaybolursa ve dünyanızı daha önce indirmediyseniz, bu sadece sizin hatanızdır.

Ücretli aternos var mı?

Aternos %100 ücretsizdir , ücretli bir host istiyorsanız, daha iyi sunucular almak için ödeme yapabileceğiniz Aternos'u yapan aynı kişiler tarafından yapılan https://exaroton.com'u deneyin. Hızlı yardıma ihtiyacınız varsa Aternos Discord'a katılın.


Bir aternos sunucusu ne kadar?

RAM'den eklentilere ve özelleştirmelere kadar tüm özelliklerini sıfır maliyetle sunan oldukça yaygın ve oldukça popüler bir platformdur. Doğru; her şey yüzde yüz ücretsiz . Aternos'un sloganı aslında; Minecraft Sunucuları – Ücretsiz.

aternos sunucusunu yükseltebilir misiniz?

Zorla yükseltme modunu etkinleştirmenizi öneririz. https://atenos.org/worlds/ 1.13'e geçtikten sonra ancak sunucuyu ilk kez başlatmadan önce. Bu mod, sunucunuz başlatılırken tüm dünyayı yeni biçime dönüştürür. Bu, sunucuda oynarken performansı artıracaktır.

Aternos sunucuları silinir mi?

Aternos sunucunuzu asla bildiklerimden silmez . Yedeklemeler için Aternos hesabınıza bir google hesabı bağladıysanız, bu hesabın Google Drive'ınızda saklanması gerekir.

İki Aternos sunucum olabilir mi?

Her neyse, tekrar teşekkürler! Sadece iki hesap yap , yönetimi o zaman daha kolaydır ve dünyalarınızı her zaman indirip yüklemeniz gerekmez. Sadece iki hesap oluşturun, o zaman yönetimi daha kolaydır ve dünyalarınızı her zaman indirip yüklemeniz gerekmez.


aternos sunucusu satın alabilir miyim?

Bir sunucuyu nereden satın alabilirim? Ve ne kadara mal olur? Ziyaret edebilirsin https://exaroton.com/ bunun için.

Aternos sunucusuna daha fazla RAM tahsis edebilir misiniz?

Aternos'ta koçunuzu artıramazsınız. ama extrarontonda ramınızı arttırabilirsiniz ya da adı her ne ise aternos ekibi tarafından yapılır. Aternos'ta koçunuzu arttıramazsınız ama extraronton'da koçunuzu arttırabilirsiniz ya da adı her ne ise aternos ekibi tarafından yapılır.

En iyi ücretsiz minecraft sunucu barındırma nedir?

Aternos Minecraft söz konusu olduğunda muhtemelen en iyi ücretsiz sunucunuzdur. Aslında, Minecraft oyuncularına ücretsiz sunucu barındırma sağlamak amacıyla yaratılmıştır. Bu sağlayıcı ile, tam özelleştirmelerle 8 ila 20 oyuncu slotu elde edeceksiniz.

Aternos'ta görünümleri neden göremiyorum?

Çevrimiçi modunuz kırılmışsa, hiçbir görünüm yüklenmiyordu. Bunun nedeni, crack yapan kullanıcıların premium moda katılamamasıdır. Ve crackli sunucularda premium olan kullanıcılar, orada dış görünümlere sahip değiller. Sunucunuzu premium moda değiştirin ve derileri görebilmeniz gerekir.


Aternos virüs verir mi?

Hayır, pes etmiyoruz .

Aternos'ta Modpack çalıştırabilir misiniz?

Modpack listesine bir Modpack eklenmesini istiyorsanız forumlardan talep edebilirsiniz ( https://board.atenos.org/ ).

Aternos ana kaya mı?

Ana kaya oyuncuları için sunucular sunuyoruz , ancak Java ve Bedrock oyuncuları hala birlikte oynayamıyor.

Sunucumu nasıl daha az gecikmeli hale getiririm?

Gecikmeyi azaltmanın birçok yolu vardır. Yapabilirsiniz eklentileri al gecikmeyi azaltmaya yardımcı olabilir, sunucu ram'inizi yükseltebilir, jar'ınızı daha optimize edilmiş bir Minecraft sürümüne geçirebilir, dosyalarınızı optimize edebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Tüm bu çözümlerle, gecikmeye neyin neden olduğunu merak ediyor olabilirsiniz.


Pingimi nasıl düşürürüm?

Gecikmeyi azaltmak ve ping'i düzeltmek için 9 ipucu daha

  1. Arka plan programlarını ve uygulamalarını kapatın. ...
  2. Güncellemeleri geçici olarak devre dışı bırakın. ...
  3. Bir ethernet kablosu kullanın. ...
  4. Ağınızdan diğer cihazları kaldırın. ...
  5. Oyun sunucusunun pingini kontrol edin. ...
  6. Size en yakın oyuncu sunucusunu seçin. ...
  7. Kare hızınızı ayarlayın. ...
  8. Yönlendiricinizi yükseltin.

Neden bir Aternos sunucusuna katılamıyorum?

Başka bir etki alanına koymayı deneyin. bu sorunu çözebilir. Yani bunun sorunu ortadan kaldırmasının tek yolu, sunucunuzu tamamen sıfırlayarak . Dolayısıyla, bunun sorunu ortadan kaldırmasının tek yolu, sunucunuzu tamamen sıfırlamaktır.

Nasıl sunucu oluşturabilirim?

Sunucu Oluştur düğmesini tıklayın Yeni bir sunucu oluşturmak için. Sunucunuza bir ad verin, sizinkini doğru algılamadıysa farklı bir bölge seçin ve ardından Oluştur düğmesini tıklayın. Yeni sunucunuz oluşturulur ve ona otomatik olarak bağlanırsınız.

Nasıl başka bir Aternos Minecraft sunucusu yapabilirim?

Kaydolduktan veya giriş yaptıktan sonra sunucu oluşturabileceğiniz hesap panelinize yönlendirileceksiniz. Tıklamanız gereken ana sayfada Oluştur yazan yeşil bir düğme olacaktır. Bir sunucu profili ve Oluştur yazan başka bir mavi düğme getirecektir. Yeni sunucunuzu başlatmak için ikisine de tıklayın.