Arthur Morgan'ı tedavi edebilir misin?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Andy Farrell IV
Puan: 4.5/5(38 oy)

Kısa cevap hayır, RDR2'de tüberkülozun tedavisi yok . ... Hangi yoldan kesilirse kesilsin, Red Dead Redemption 2'nin ikinci bölümünde Arthur Morgan'ın Downes ailesini gasp ettiği ikinci bölümde, o ölü gibi ve RDR2'de oyuncuların tüberkülozunu iyileştirmesinin bir yolu yok.

Arthur Morgan hayatta kalabilir mi?

Arthur Morgan Ölüyor mu? Ne yaparsan yap, Arthur Morgan ölür. Şu anda bir şekilde hayatta kaldığı yerde gizli bir son yok , yeni bir isim altında zamanın sislerine karışıyor. Yukarıdaki sonlarda belirtildiği gibi, ya tüberkülozdan, kafasına bir kurşun ya da sırtından bir bıçaktan ölür.

Arthur Morgan'ın ölmesini durdurabilir misin?

Hareketlerinin onun nasıl öleceği üzerinde bir etkisi var ama onun ölümünü engelleyemezsin. Arthur'u kurtarmanın bir yolu yok Red Dead Redemption 2'de.Lenny'yi kurtarabilir misin?

Ne yazık ki, Lenny'yi de nasıl kurtarabileceğinize dair hiçbir bilgi yok , bu da çoğu Red Dead Redemption 2 oyuncusunun sempatik karakterin tekrar tekrar ölmesini izlemek zorunda kalacağı anlamına geliyor. Önemli olan, Lenny'nin senaryolu ölümünün tümü Van der Linde çetesinin anlatısına uyuyor.

Bay Downes, Arthur'a tüberküloz mu verdi?

Kan öksürmek verem'in başlıca belirtilerinden biridir, bu nedenle bu yalnızca Thomas Downes'ın hasta olduğunu doğrulamakla kalmadı, aynı zamanda Arthur TB'yi verenin o olduğunu doğruluyor , çünkü birinin yüzüne enfekte kanı öksürmek, gerçek hayatta olduğu gibi RDR2'de de onlara tüberküloz bulaştırmanın kesin bir yoludur.

Bu GİZLİ Misyon, Arthur'a Tüberküloz Tedavisi ve Red Dead Redemption 2'deki EN İYİ Ürün Sağlıyor!

37 ilgili soru bulundu

Arthur Morgan yatabilir mi?

Tıpkı ilk Red Dead Redemption'da olduğu gibi, fuhuş kesinlikle dünyanın bir parçası olacak, ancak yararlanabileceğiniz bir parçası olmayacak. Basitçe söylemek gerekirse, sen, Arthur Morgan, bir fahişe alamaz . ... Red Dead Redemption 2'de fahişelerle seks yok.

Jack aslında Arthur'un oğlu mu?

Jack, sonsözde kendini John'dan sonra modellese de, aslında en çok benzeyen Arthur'dur. Her ikisi de duyarlıdır, ikisi de okumak kadar, ikisi de yazmak gibi ve her ikisi de özünde sanatsal halktır. Jack, John'un oğlu ama Arthur'un onun üzerinde büyük bir etkisi olduğu açıktı.

Jack Marston Dutch'ın oğlu mu?

John, 12 yaşında hırsızlık yaparken yakalandıktan sonra linç edilmekle tehdit edildiğinde, onu çetesine alıp büyüten Hollandalı van der Linde tarafından kurtarıldı. Abigail Roberts çeteye katıldığında, o ve John birbirlerine aşık oldular ve adında bir oğlu oldu. Jack .

John neden Red Dead 2'de yaşıyor?

John Marston

(Çete arkadaşları, 1906'da başarısız bir soygun sırasında vurulduğunda onu ölüme terk eder. önümüzdeki beş yıl boyunca reforme edilmiş bir adam olarak barış içinde yaşıyor , isimsiz kızının öldüğü bir dönem.

Hollandalı neden Micah'ı vurdu?

Dutch, Micah'ın kendisine ihanet ettiğini biliyor, bu yüzden Arthur Morgan öldükten sonra Red Dead Redemption 2'nin iyi sonu sırasında Dutch Micah'a sırtını dönüyor. Dutch, Micah'ı sadece intikam almak için değil, aynı zamanda kendisi için kurtuluş bulmanın bir yolu olarak , ve belki de bir tür kapanış bulmak.

RDR3 olacak mı?

ne yazık ki Red Dead Redemption 3 için henüz bir çıkış tarihi yok . ... Bu nedenle, Red Dead Redemption 3'ün şu anda yapım aşamasında olmadığı varsayılıyor. Ancak birinci ve ikinci RDR oyunları arasında 8 yıl geçti, bu nedenle RDR3'ün 2026 gibi geç bir tarihte ortaya çıkması düşünülemezdi.

Doktor Arthur'a ne verdi?

Kulağı, nefesi ve ağzı muayene edildikten sonra Arthur'a teşhis konur. tüberküloz . ... Doktor ona tüberkülozun ilerleyici bir hastalık olduğunu söyler ve Arthur'a sıcak ve kuru bir yere gitmesini tavsiye eder.

Arthur TB'yi kim verdi?

Bugün hala yılda bir milyondan fazla insan tüberkülozdan ölmektedir. On dokuzuncu ve yirminci yüzyıllarda hastalık tüm dünyaya yayıldı ve aileleri, toplulukları ve tüm ülkeleri etkiledi. Arthur Morgan örneğinde, ona tüberküloz bulaştıran adam, Thomas Downes , o para için sallar.

Yağmur damlaları Arthur'a hangi otları verdi?

Rains Fall, yol boyunca otlar toplar - İngilizce Topuz ve Ginseng - Arthur'a vermek için.

Abigail, Arthur'la yattı mı?

Abigail Marston

BT Dutch, Arthur'un Abigail ile ilişkisinden önce seks yapmış olabileceğini ima etti. John, çetenin diğer üyeleri gibi, 1911'de Blackwater'daki bankada John ile karşı karşıya kaldığında. ... Abigail'in derinden takdir ettiği bir şey, onun gerçekten istediği tek şey, çoğunlukla Jack'in hatırı için.

Red Harlow amca mı?

Red Harlow amca değil Oyunlarda John Marston ile aşağı yukarı aynı yaşta olduğu için, Red Harlow 1860 ile 1870 arasında doğmuş ve Red Dead Revolver 1880'lerde, muhtemelen 1888'de geçiyor ve bu yüzden ikisi de aynı kişi olamaz.

John rdr2 kaç yaşında?

Arthur, 1885'te Dutch'ın çocuğu çiftlik sahiplerinden çaldıktan sonra bir linçten kurtarmasıyla 12 yaşındaki John Marston ile tanışır. John bu nedenle 1873'te doğdu, bu da onu Red Dead Redemption 2'de 26 ve Red Dead Redemption'da 38.

rdr2'de biriyle yatabilir misin?

Şu anda Red Dead Redemption 2'de yapmanızın engellendiği yalnızca birkaç şey var. çocukları öldüremezsin ya da seks işçileriyle yatmak – size hizmet sunduklarında bile.

rdr2 gerçek bir hikayeye mi dayanıyor?

Red Dead Redemption 2'de birçok karakter var. doğrudan gerçek hayattaki tarihsel figürlere dayalı . Referanslardan bazıları mizahi, bazıları son derece acımasız ve hepsi Rockstar'ın Batı dünyasının gerçekte ne kadar ayrıntılı olduğunu hatırlatıyor.

Ya Arthur hiç tüberküloz olmadıysa?

Arthur'un öleceğini söylemek için teşhise ihtiyacı yoktu; Vurulmaktan veya asılmaktan bir şekilde kurtulsa bile ölümü kaçınılmazdır. Sonuç olarak, oyun şunu öneriyor: Arthur bile mahkum edildi Tüberküloza hiç yakalanmamış olsaydı. Hollandalı Van Der Linde'nin dediği gibi, 'değişimle savaşamayız.

Thomas, Arthur'u hasta mı etti?

John Marston'ı hapisten kurtarmak için Sadie Adler ile buluşmak için seyahat ederken, şiddetli bir öksürük, Arthur'un bilincini kaybetmesine neden olur. Bir yabancı tarafından bir kliniğe yardım edildikten sonra, Arthur doktordan öğrenir. tüberküloza yakalandı , ki bu terminal ve sonunda onu öldürecek.

Thomas Downes, Arthur'a bilerek mi tükürdü?

Thomas Downes'ın kasıtlı olarak Arthur Tüberküloz'u verdiğini düşünüyor musunuz? Arthur'un Thomas Downes'tan para almakla görevlendirildiğini hepimiz biliyoruz. onu döverken Mr. Downes, Arthur'un yüzüne tükürdü .