Ari ve biniyam hala birlikteler mi?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Olga Heller
Puan: 4.7/5(44 oy)

90 Günlük Nişanlısı: Biniyam ve Ariela'nın Yeni Görüşü Birlikte olduklarını Onayladı. Biniyam Shibre ve Ariela Weinberg, New Jersey'de 90 Günlük Nişanlısı hayranıyla tanışıyor. ... 90 Günlük Nişanlısı bir izleyici yakın zamanda ABD'de Biniyam Shibre ve Ariela Weinberg ile tanıştı ve hayran fotoğrafı bunu doğruladı çift ​​hala birlikte .

Ariela Etiyopya'dan ayrılıyor mu?

'90 Day Nişanlısı': Biniyam gözyaşlarına boğuldu Ariela Etiyopya'dan Ayrılıyor Oğulları ile. ... Biniyam'ın ilk Amerikalı eski karısının onu terk etmesi ve oğullarını yanına alması nedeniyle yaşadığı travmanın boyutu, Pazar günkü 90 Günlük Nişanlısı: Öteki Yol'un yürek burkan bölümünde tüm çıplaklığıyla gözler önüne serildi.

Brittany ve Yazan hala birlikteler mi?

Yazan ve Brittany sonunda ayrıldı , ve Single Life yıldızı aldattığını iddia ediyor.Paul ve Karine 2020 hala birlikte mi?

Birçok ayrılık ve uzlaşmaya rağmen, çift bunu ortaya çıkardı. şu anda birlikteler ve bir çift olarak kaliteli zaman geçirmek. Franchise hayranları, Paul ve Karine'nin hala evli olduğu haberine olumsuz tepki gösterdi.

Nicole ve Azan 2021 yılında hala birlikteler mi?

Ezan ve ben yollarımıza gitmeye karar verdik. Birbirimize çok sevgi ve saygı duyduk ama hatalarımız da yoktu. Ne yazık ki, artık birlikte yolculuğumuza devam edemeyiz TLC kişiliği Temmuz 2021'de yaptığı açıklamada.

Ariela ve Biniyam hala birlikteler mi? 90 Günlük Nişanlısı Diğer Yol

18 ilgili soru bulundu

Melanie ve Devar 2020 hala evli mi?

Devar, Melanie'nin kaldığı tatil köyünde cankurtaran olarak çalıştı ve kaçışı sırasında evlenme teklif etti. Ailesinin ilişkiyle ilgili çekincelerine rağmen Melanie, kızı Avah'ı paylaştığı Devar ile evlendi. hala birlikteler .

Jihoon ve Deavan 2020 hala birlikte mi?

90 Günlük Nişanlısı: The Other Way 2. Sezon çifti Deavan Clegg ve Jihoon Lee 2020'de geri bölün , ancak ayrılık dramı 2021'e kadar devam edecek gibi görünüyor.

Natalie ve Mike hala birlikteler mi?

Mike ve Natalie Evli mi? Dramatik önizlemeye rağmen, Mike ve Natalie sonunda evlendi . In Touch, çevrimiçi kayıtlara göre çiftin 15 Nisan 2020'de Washington, Clallam County'de evlendiklerini doğrulayabilir.

90 günlük nişanlısı kim sınır dışı edildi?

'90 Günlük Nişanlısı' Yıldız Larissa Dos Santos Lima Göçmenlik ve Gümrük Muhafaza tarafından Gözaltından Serbest Bırakıldı. 90 Günlük Nişanlısı yıldız Larissa Dos Santos Lima, Cumartesi günü ABD Göçmenlik ve Gümrük Muhafaza tarafından gözaltına alındı, ET doğrulayabilir.