arabella ve wes hala birlikteler mi?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Miller Koss
Puan: 4.6/5(26 oy)

Wes Nelson ve Arabella Chi ayrıldı . Çift dokuz aydır çıkıyor, ancak 'uzaklaştığı' ve altı yıllık yaş farkının daha fazla farkına vardığı söyleniyor. 22 yaşındaki Wes'in, 29 yaşındaki modelle paylaştığı evden, yeni karantina kurallarına göre birlikte tecrit etmek zorunda kalmamak için taşındığı söyleniyor.

Arabella ve Wes ayrıldı mı?

bu çift, Megan'ın Wes'le olan açık kavgasının ardından ayrıldı Buzda Dans partneri Vanessa Bauer. Wes daha sonra Love Island 2019 yıldızı Arabella Chi ile anlaşmadan önce kısa bir süre blogcu Alicia Lissy Roddy ile çıktı. Geçen Aralık ayında birlikte taşındılar, ancak Nisan ayında ilişkilerine zaman ayırdılar.

Arabella ve Wes neden ayrıldı?

Ancak ikilinin bir arkadaşı, ikisi arasında sadakatsizlik olmadığını ve ilişkinin sadece kendi seyrini sürdürdüğünü açıkladı. Çifte yakın bir kaynak tamam dedi! online: 'Wes ve Arabella'nın ayrılma nedeni çünkü kıvılcım gitmişti.Wes, Arabella'yı ne zaman ayırdı?

Wes, 2018 serisinde yer aldı ve Megan Barton-Hanson ile bir araya geldikten sonra genel seride dördüncü oldu. Ancak çift ayrıldı Ocak 2019 , Dancing On Ice'a olan bağlılığının ardından romantizmini ve dans partneri Vanessa Bayer'e artan yakınlığını zorladı.

Arabella şimdi kimin yanında?

ARABELLA Chi, 2019 Love Island'da göründüğünden beri PR etkinliklerinde tur yapıyor. ITV2 realite şovunda aşkı bulamamış olabilir, ama şimdi çıkıyor Wes Nelson .

Hala Birlikte Olan Aşk Adası ABD Çiftleri

19 ilgili soru bulundu

Tom Zanetti, Arabella Chi ile mi çıkıyor?

Güneşin battığı gönderiler, Arabella ve DJ Tom Zanetti'nin geçen ay çiçek açan romantizmlerini onaylamasının ardından geldi. Müzik yapımcısı onunla İbiza'da görüldü ve geçen hafta dans edip akşam yemeğinin ve içeceklerin tadını çıkarırken birkaç rahat enstantane ve video paylaşmak için Instagram hikayesine gitti.

Arabella Chi'nin boyu kaç?

Love Island'ın en uzun kızı, sezon beş villasında duran Arabella Chi'ye benziyor. 5ft10 buçuk .

Wes ve Megan Hala Birlikte mi 2020?

Megan Barton Hanson, eski beau Wes Nelson'dan parayı ve kariyerini ilişkilerinin üzerine koyduğunda ayrıldığını açıkladı. 26 yaşındaki Love Island yıldızı Wes ile ayrıldı. 22 , geçen yıl 2018'de realite şovunda buluştuktan sonra, bunun aslında hayatlarının farklı aşamalarında olmaları nedeniyle olduğunu söyledi.

Wes Nelsons'ın kız arkadaşı kim?

Daha önce milyoner olduğunu açıklayan realite yıldızı, flört etti. Megan Barton Hanson , 26, geçen yıl Love Island villasında buluştuktan sonra ve 29 yaşındaki Arabella Chi.


Love Island'dan Amy ve Wes birlikte mi?

Love Island USA hayranları bunu bilmekten heyecan duyacaktır. Aimee ve Wesley hala birlikteler . Instagram hesapları, çiftin son zamanlarda Hawaii'de tatil yaptığını ortaya koyuyor. 26 yaşındaki özel şef Aimee, başlangıçta şovda Jeremy Hershberg ile birleşti.

Danny ve Jordan birlikte mi kaldılar?

29 Ekim 2019'da The Sun münhasıran şunu açıkladı: Jourdan, Danny'yi terk etmişti. Onu bütün gece başka kadınlarla dışarıda kalmakla suçladıktan sonra. The Sun Online'a konuşan bir kaynak: Jourdan ve Danny diziden ayrıldıktan sonra bazı iniş çıkışlar yaşadılar ancak son zamanlarda çok iyi anlaşıyorlar ve Jourdan çok mutluydu.

Wes Off Love Island kiminle flört ediyor?

arabella chi :

Aylar sonra, Wes'in Love Island 2019 yıldızı Arabella Chi ile çıktığı söylentileri yaygındı. Arabella villadan ayrıldıktan sadece haftalar sonra birkaç kez birlikte görüldükten sonra, çift Ağustos 2019'da aşklarıyla Instagram'a gitti.

Megan Barson 2020 kiminle flört ediyor?

MEGAN Barton-Hanson ve kız arkadaşı Chelcee Grimes Maldivler'de sahilde eğlenirken ellerini ya da dudaklarını birbirlerinden uzak tutamadılar. Geçen yıl çıkmaya başlayan çift, lüks Heritance Aarah beldesinde güneşlenirken vurulmuş görünüyordu.


Hangi aşk adalıları en çok parayı kazandı?

Alex Bowen ve Olivia Buckland

2016'da Love Island'da tanışan ve 2018'de evlenen çift, şovda göründüklerinden beri 4,5 milyon sterlinlik ortak bir servetle eski Adalılardan en fazlasını kazandıklarını açıkladı.

Laura ve Paul birlikte mi kaldılar?

Aşk Adası 2018 sona erdiğinden beri, birkaç çift ayrıldı Laura ve Paul, Laura Crane ve Jack Fowler ve Ellie Brown ve Charlie Brake dahil. Laura ve Paul geçen ay ayrıldılar ve o sırada yoğun programlarının ayrılmanın nedeni olduğu bildirildi.

Dani ve Jack 2020'de hala birlikteler mi?

Dani ve Jack Hala Birlikteler mi? Hayır değiller . Ne yazık ki, Dani ve Jack 2019'un başlarında ayrıldılar. İlişkilerinin gelişimini Instagram hikayesinde açıklayan Jack oldu: Ben ve Dani artık bir ilişkimiz yok…

Arabella Chi'nin bebeği var mı?

Arabella ağzını açar açmaz bunu doğruladı ve yoga öğretmeni olma planlarını açıkladı. Ancak, kapsamlı özgeçmişinde gözden kaçırdığı şey, onun bir annelik modeli olmasıydı. Evet, Arabella ASOS'un doğum polikliniğine modellik yaparken yakalandı ve hayır, o hamile değil – en azından bildiğimiz kadarıyla…


Aşk Adası'ndaki Sophie'nin boyu ne kadar?

İlk birleşme sırasında Nas, kızlardan birinin onun için öne çıkıp çıkmayacağını görmek için bekledi ama hiçbiri yapmadı. Laura tarafından neden Nas ile eşleştirilmek istemediği sorulduğunda, Sophie onun için fazla uzun olduğunu düşündüğünü söyledi. 23 yaşındaki inşaatçı 5ft 7in yani Sophie bundan daha uzun.

Arabella Chi bekar mı?

32 yaşındaki Tom'la çıkıp çıkmadığı sorulduğunda Arabella, 'Birlikte çekim yaptık ama sadece iyi arkadaşız! İnsanlar olduğundan daha fazlasını varsaydılar. yüzde yüz bekarım ve hayatımda ilk kez kendim hakkında bir şeyler öğreniyorum ve artık bir erkekte ne istediğimi biliyorum.

Tom Zanetti zengin mi?

Leeds doğumlu Tom Zanetti, DJ'den müzik yapımcısına, TV ve sosyal medya kişiliğine kadar her şeydi ve şimdi bir 2 milyon sterlin üzerinde net değer . Instagram'da 700 binden fazla takipçi ve Made in Chelsea'de göründükten sonra bir hayran ordusu topladı.

Chris ve Harley'e ne oldu?

' Harley ve Chris birkaç gün önce ayrıldılar. İçeriden biri The Sun'a verdiği demeçte, gerçekten dostaneydi ve ikisi de arkadaş kalacakları konusunda anlaştılar. Ne yazık ki orada romantizm yok - sadece bir tatil kaçamağıydı.'


Cinco gerçekten bakire mi?

Clair açıkladı adalılardan biri hala bakire . Bu, hayranların Aimee Flores olduğuna inanmasına neden oldu. Diğerleri, hala iffetli olanın Cinco olduğunu düşündü.

Amy ve Wes 2021'de hala birlikteler mi?

Love Island USA 3. sezonundan atılmış olmasına rağmen, Wes Ogsbury ve Aimee Flores gösteriden sonra hala birlikteler . Aimee, Love Island villasına 3. günde getirildi. O, Los Angeles, California'dan 26 yaşında bir özel şef olarak tanımlandı.

Cashay ve Cinco birlikte mi?

Love Island ABD'nin üçüncü sezonunda, Cashay ve Cinco sezonun ilk eşleşmesinde bir araya geldi . ... Cinco, daha sonra Cashay'e karşı devam eden hisleri nedeniyle 25 yaşındaki Trina ile olan sert ilişkisine son verdi ve ardından Ada'dan atıldı. Cashay Proudfoot ve Melvin 'Cinco' Holland Jr.