Arşın nerede harcanır?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Evert Nolan I
Puan: 5/5(66 oy)

Cubits gibi şeyler satın almak için kullanılabilir:

 • Binekler.
 • Sınıflar.
 • Kostümler.
 • Reaktifler.
 • Tarifler
 • Tasarımlar

Trove'a ne kadar kredi harcamalıyım?

Arşın harcama, Önem sırasına göre:

 • Bir Şişe (Şimdiye kadarki en önemli şey. ...
 • 2 Amblem (Ana ambleminiz için olmalı, ben şahsen bir Arcane amblemi ve bir Vampir Amblemi için saklıyorum)
 • Tomes (Ejderha Sikkeleri size Ustalık kazandırdığı için Ejderha en önemlisidir.)
 • Çeşitli Eşyalar (3 Ejderha Yumurtası gibi)

Kübik kalelerde Cubit almanın en hızlı yolu nedir?

Kübik Kalelerin ana para birimi arşındır.
...
Şu anda Cubit almanın 6 yolu var;

 1. Basitçe maden blokları. ...
 2. Cubit Store'da gerçek para birimiyle Cubit satın alın.
 3. Diğer oyuncularla ticaret yapmak.
 4. Bir Tip Piggy'niz varsa, Herkes size arşın bağışlayabilir. ...
 5. Günlük Görevleri tamamlayın.Trove'de nasıl ücretsiz kredi alırsınız?

Onları almanın en kolay yolu onları Mağazada gerçek parayla satın almak için , oyunun geliştiricilerini destekler. Belirli Ustalık kademesi başarılarında küçük miktarlarda Kredi de elde edilebilir.

Trove'de dersleri nasıl alırsınız?

Trove'da sınıfların kilidini açma yöntemleri nelerdir?

 1. Chaos Core Crafter[trove.wikia.com] ve Trove oynayarak topladığınız malzemeleri kullanarak oyundaki herhangi bir sınıfı oluşturun.
 2. Tüm dersler deneme süresi boyunca ücretsiz olarak oynanabilir! ...
 3. Trove'a başladığınızda ilk dersinizi ücretsiz olarak seçebilirsiniz.

TROVE | KÜBİTLERİNİZİ NASIL HARCAMA YAPABİLİRSİNİZ! (PC/PS4/Xbox One) | Trove Rehberi ve Eğitimi

20 ilgili soru bulundu

Trove'de akı nasıl elde edilir?

Trove Flux çiftçiliği tipik olarak cevher madenciliği yapmayı veya güneş ışığı ampullerini hasat etmeyi ve bunları piyasada satmayı gerektirir. orada olmalısın seviye 20 ticaret yapmak için pazarın kilidini açmak için.

Hazinede gökkuşağı paralarını nasıl elde edersiniz?

kaynak alırsın oyuna giriş (günde bir kez ödül) ve ardından yıldız çubuğunu doldurarak (inleri/zindanları tamamlamak, bu çubuk da günde bir kez). Açık olmak gerekirse, sarı paralardan bahsediyorum. Fuzbuggit'in dediği gibi oyunu destekleyerek alacağınız gökkuşağı paraları.

Trove'deki en iyi sınıf hangisi?

Yakın dövüş DPS'yi seviyorsanız bumeranger . Daha çok Tank olmayı seviyorsanız, Candy Barbarian veya Dracolyte en iyisi olacaktır. Yüksek DPS'ye sahip bir sınıf istiyorsanız, Fae Trickster'a gidin. Sizin için savaşmak için çağrı almayı seviyorsanız, Pirate Captain veya Tomb Raiser'ı kullanabilirsiniz.

Cubits ile ne satın alabilirim?

Cubits, satın almak için kullanılan oyun içi bir para birimidir. Ejderha Paraları, binekler, kanatlar ve daha fazlası Trove Mağazasından.


Akıyı hazineye sokmanın en hızlı yolu nedir?

Gerçek Para Ticareti yüksek miktarda Flux, en iyi Stellar ekipmanı ve nadir Binekler elde etmenin en hızlı yoludur. Geode - Çiftçilik Flux Geode, Geode İçerik Güncellemesi ile yakın zamanda mümkün hale geldi. Flux in Trove'u yeni oyuncular için bile toplamanın en iyi ve en etkili yollarından biridir.

Trove'de akı ticareti yapabilir misin?

Akı. Flux, oyuncular tarafından çok yaygın bir ticaret para birimi türüdür. Bu öğe resmi bir para birimi değildir, ancak çoğu, oyundaki birçok öğenin ticaretini yapmak için kullanır. ... 1) takas edilebilir Cubits ve Credits'in aksine.

2021 hazinesinde seviye atlamanın en hızlı yolu nedir?

20. lvl'ye kadar bombacı Royale yapın, o zaman sadece zindanları ez ve yapabildiğin kadar çok npc görevini tamamla , ayrıca jeode mağara görevleri bir ton exp verir, bu yüzden 20'nizden sonra bunları tekrarlayın.

Trove'da kaç sınıf var?

Şu anda mevcut olan tüm öğeleri alın 16 sınıf Trove'da! Halihazırda sahip olduğunuz her sınıf için, takas edilebilir bir Kredi Kesesi alacaksınız.


Trove'da sınıfını değiştirebilir misin?

Sınıf değiştirmek için, J veya belirtilen sınıf değiştirme düğmesine basın . Sınıfı değiştirmenin eski yolu- oyuncu, merkezde bulunan ve Crafting Bench kullanılarak üretilebilen 'sınıf değiştirici'ye gitmelidir.

Trove'da büyü hasarı ne yapar?

Magic Find tetiklendiğinde, bir teçhizat parçasını daha yüksek bir nadirliğe yükseltir normalde oyuncunun mevcut dünyasında ne düşer. Sihirli bulgunun birden çok kez tetiklenme şansı vardır, bu da nadirliği daha da artırır.

Hazinedeki şeyleri satabilir misin?

Bir eşya satmak için, 'Sat' sekmesini tıklayın , envanterinizi açın ve öğeyi 'Pazar İndirimi Oluştur' yuvasına sürükleyin, öğenizi hangi para birimine satmak istediğinizi ve fiyatı seçin. ... Tüm oyuncular, slot başına 200 kredi veya 2500 arşın olan ek satış slotları ile bir ücretsiz satış slotuyla başlar.

Trove'de binek ticareti nasıl yapılır?

Onunla takas edebilmelisin Hub'daki Ticaret Postası aracılığıyla . Agme'de elde edilebilecek tüm Binekleri/Evcil Hayvanları Mağazadaki Gameplay ro aracılığıyla takas edebilirsiniz. Destekçi ödüllerinden aldığınız şeyleri takas edemezsiniz. Bulduğunuz şeyler, pinata veya halı, takas edebilir veya takas edebilirsiniz.


Glim'i nasıl çiftlerim?

Glim, tüm Biyomlarda çim tarafından ve düşmanları yenerek düşürülebilir. Bunun için farm yapmanın en kolay ve en hızlı yolu, düşük seviyeli bir macera bölgesine gidin ve orada bulduğunuz çimleri ve düşmanları yok edin . Fae Trickster'ın bombaları bunun için iyidir.

Troveflux com yasal mı?

onlar yasal , ancak çoğu aslında stokta hiçbir şey yok. Akışı size satıyorlar, sonra onu almak için saatlerce günlerce bekletiyorlar. Sadece diğer satıcılardan akıyı satın alırlar ve daha fazlası için size satarlar. Aylardır xbox'ta flux satıyorum.

Hazinede nasıl para kazanılır?

arşın sadece oyunu oynayarak elde ettiğiniz bir para birimidir. Oyuncular, Ustalık, Altın İplik başarımlarını tamamlayarak, Rozetler elde ederek ve Trove'un günlük Star Bar'ı ile birçok farklı şekilde arşın elde edebilirler. Dükkandaki tüm eşyalar Cubits ile satın alınamaz, ancak birçok eşya alınabilir.

Flux kristalleri ile neler yapabilirsiniz?

Flux Crystal, şu alanlarda kullanılan bir öğedir: Redstone Arsenal'deki Flux Infused Obsidian Rod ve Fluxed Armor Kaplama için işçiliği tarifi .


Hazinede arşın satın alabilir misin?

Cubits, Trove'un standart para birimidir. Krediler (oyunun premium para birimi) gibi, Kübitler de hesap bağlı ve işlem yapılamıyor . Günlük Star Bar, Cubits verir.