Apple TV'de uygulama mağazası nerede?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Tyree Bogan
Puan: 4.6/5(57 oy)

Apple TV'nizde App Store'a gitmek için: Ana ekrana gitmek için Apple TV uzaktan kumandanızdaki Geri düğmesini tıklayın (zaten orada değilseniz). App Store simgesini görene kadar uygulamalarınızda aşağı kaydırın ; üstüne tıkla.

Apple TV'mde neden App Store yok?

App Store'u bulamıyorsanız

App Store, Apple TV'de (3. nesil) kullanılamaz. Apple TV'nizde (3. nesil) kullanabileceğiniz yeni uygulamalar almak için güncelleyin senin yazılımın . Hangi Apple TV modeline sahip olduğunuzdan emin değilseniz Apple TV modelinizi nasıl belirleyeceğinizi öğrenin.

Apple TV Uygulamasına uygulamaları nasıl eklersiniz?

Uygulamaları Apple TV uygulamasına bağlayın

 1. Şimdi İzle'ye dokunun, Akış Uygulamaları'na gidin, ardından mevcut uygulamalara göz atın.
 2. Bir uygulamayı bağlamak için ona dokunun ve ardından ekrandaki talimatları izleyin.Apple TV'de hangi uygulamalar mevcut?

Apple TV uygulamaları: Eğlence

 • Netflix. Muhtemelen herhangi bir akıllı TV'ye veya akış kutusuna/çubuğa indirilen ilk uygulama; Netflix varsayılan bir seçenektir. ...
 • Disney+ ...
 • Amazon Prime Videosu. ...
 • YouTube TV. ...
 • Filmler Her Yerde. ...
 • Seğirme. ...
 • Bloomberg: İş Haberleri. ...
 • Havuç Hava Durumu.

Apple TV 2'de App Store var mı?

1., 2. ve 3. Nesil Apple TV'ye Uygulama Yükleme: Hayır

Bunun nedeni, 3. nesil Apple TV ve önceki modellerin üçüncü taraf uygulamalar için bir App Store'a sahip olmamasıdır. ... Apple artık 1., 2. veya 3. Nesil Apple TV'yi desteklememektedir, dolayısıyla bu modellere artık yeni kanallar eklenmeyecektir.

Uygulamaları Apple TV'ye Yükleme

33 ilgili soru bulundu

Tüm Apple TV'lerde App Store var mı?

Sadece 4. nesil (HD) ve Apple TV'nin 4k sürümü uygulama mağazasına erişebilir : birinci nesil bir modele uygulama ekleyemezsiniz ve daha da kötü hale getirmek için artık eskimiş olarak kabul edilir ve iTunes'un son sürümleri buna bağlanmayacaktır (eski olanlar olabilir).

Apple TV'de Discovery Plus'ı nasıl edinebilirim?

Bir Apple TV'de Discovery Plus Uygulaması Nasıl İndirilir

 1. Apple TV'yi başlatın ve App Store'a gidin.
 2. App Store'u açın.
 3. Arama simgesini tıklayın.
 4. Discovery Plus'ı arayın. Sonuçlardan Discovery Plus'ı seçin.
 5. İndir düğmesini seçin.
 6. Aç'ı tıklayın.
 7. Oturum Aç veya Şimdi Abone Ol'u seçin.

Apple TV'de Discovery Plus ne kadar?

Hizmet öncelikle kurgusal olmayan programlama veya gerçeklik TV şovlarına odaklanır. Discovery+, sınırlı reklamlarla ayda 4,99 ABD doları veya reklamsız 6,99 $ / ay .

Discovery Plus Amazon Prime'da mı?

Discovery+ artık bir Amazon Prime Video Kanalı olarak mevcut Discover+ uygulamasında yer alan tüm favori programlarınızı, kişiliklerinizi ve özel orijinalleri içeren .


Apple TV'ye nasıl indirebilirim?

Apple TV uygulaması aboneliklerinizden içerik indirme ve akış hakkında bilgi edinin.
...
Bir şov veya film indirin

 1. iPhone, iPad, iPod touch veya Mac'inizde Apple TV uygulamasını açın.
 2. Kanalın sayfasına gidin. Veya bir film veya TV şovu arayın.
 3. Dizi veya filmin yanındaki indir düğmesine dokunun veya tıklayın.

Apple TV'mi nasıl yükseltirim?

Güncellemeleri kontrol et

 1. Ayarları aç. Apple TV'de.
 2. Sistem > Yazılım Güncellemeleri'ne gidin ve Yazılımı Güncelle'yi seçin. Bir güncelleme varsa, bir mesaj görünür.
 3. İndirmeye başlamak için İndir ve Yükle'yi seçin. Güncelleme işlemi sırasında Apple TV'nizin bağlantısını kesmeyin. Güncelleme işlemi sırasında durum ışığı yavaş yanıp sönebilir.

Eski bir Apple TV'yi güncelleyebilir misiniz?

Apple TV'yi güncelleyin (3. nesil)

git Ayarlar > Genel > Yazılım Güncellemeleri ve Yazılımı Güncelle'yi seçin . Bir güncelleme varsa, indirin ve yükleyin. Apple TV'nizin güncellemeyi indirmesini bekleyin. Güncelleme tamamlanana kadar Apple TV'nizin bağlantısını kesmeyin veya fişini çekmeyin.

Apple TV'de uygulama sürümünü nasıl bulurum?

içinde en üstteki giriş olan Genel'i seçin. Ayarlar menüsü . Genel ayarlar menüsünde Hakkında'yı seçin. Hakkında menüsünde Apple TV'niz hakkında model, seri numarası ve tvOS sürümü dahil olmak üzere çeşitli bilgiler göreceksiniz.


Uygulamaları Apple TV'ye nasıl yeniden yüklerim?

iPhone'unuzda, Ayarlar>Genel>Yazılım Güncelleme'ye dokunun . Bir sonraki adım, iTunes ve App Store'dan çıkış yapmak ve ardından tekrar giriş yapmak olacaktır.
...
Şu adımları tavsiye ederiz:

 1. Ayarlar>iTunes ve App Stores>Apple Kimliği> Oturumu Kapat'a dokunun.
 2. Cihazınızı yeniden başlatın.
 3. iTunes ve App Store'da tekrar oturum açın.

Discovery Plus'ı ücretsiz olarak nasıl edinebilirim?

Discovery Plus ücretsizdir belirli Verizon Unlimited müşterileri için bir yıl boyunca . Discovery, HGTV ve Food Network'ten şovları barındıran akış hizmeti, genellikle reklamlarla ayda 5 ABD Doları veya reklamsız ayda 7 ABD Doları tutarındadır. Belirli Verizon Unlimited müşterileri şu anda bir yıllık Discovery Plus'ı ücretsiz olarak alabilirler.

Discovery Plus'ı nasıl ücretsiz izleyebilirim?

Ücretsiz Discovery Plus Nasıl Alınır

 1. 7 Günlük Ücretsiz Deneme ile Discover+ deneyin. ...
 2. Yeni veya Mevcut Verizon Wireless Aboneliğiyle Bir Yıla Kadar Kazanın. ...
 3. Yeni Verizon Fios veya 5G Ev İnternet Bağlantısı ile Ücretsiz Bir Yıla Kadar Kazanın.

Discovery Plus uygulaması ücretsiz mi?

Discovery Plus akış uygulaması, Google Play Store ve App Store'da ücretsiz olarak indirilebilir . Uygulama, Bilim, Macera, Yemek ve Yaşam Tarzı dahil olmak üzere 40'tan fazla türde içerik sunar. Artık popüler sunucu Bear Grill'in en sevdiğiniz Man Vs Wild şovunun tüm bölümlerinin keyfini uygulamada çıkarabilirsiniz.


Discovery Plus, Apple Plus'ın bir parçası mı?

Sen Discovery Plus'ı Apple TV'nizde yayınlayabilir , Android TV, Roku, Amazon Fire TV, Samsung Smart TV, Xbox, Chromecast, iPad, iPhone, Android telefon veya web tarayıcısı. Tüm uyumlu cihazları burada bulabilirsiniz.

Keşif ve keşif artı arasındaki fark nedir?

Discovery Plus, kablolu abonelik girişi gerektiren daha eski bir akış hizmeti olan Discovery Go'dan ayrı ve farklıdır . İkincisi, Discovery Plus'a özel orijinallere sahip değildir. Discovery Plus şu anda yalnızca ABD'de mevcuttur, ancak bu yıl içinde diğer ülkelere de yayılacaktır.

Discovery Plus hangi cihazlardır?

Discovery Plus uygulaması ve cihazları

 • Android telefonlar ve tabletler.
 • Android TV.
 • Amazon Yangın TV.
 • elma televizyonu.
 • Apple telefonları ve tabletleri (iOS 12 veya üstü)
 • Chromecast.
 • Yıl.
 • Samsung akıllı TV'ler (2017 ve sonrası)

Discovery Plus Uygulaması iyi mi?

Discovery Plus teklifleri tüm favori Discovery, TLC, Animal Planet, Food Network ve HGTV şovlarınız. Hizmet, reklamlarla ayda 5 ABD Doları veya reklamlar olmadan ayda 7 ABD Doları tutarındadır. Arayüzde kusurlar var, ancak düşük fiyat, Discovery'nin ağlarının hayranları için harika bir seçenek haline getiriyor.


Discovery Plus paraya değer mi?

Discovery Plus, sunduğu içeriği beğendiyseniz sağlam bir seçenektir. Ayda yalnızca 6,99 ABD dolarına reklamsız yayın yapma olanağına sahip olmak gerçek bir değerdir . 20 popüler kanaldan tonlarca orijinal içerik, şov ve film, ayda yalnızca 5 ABD doları karşılığında ve hiçbir sözleşme olmadan alın.

7+'ı Apple TV'ye nasıl indiririm?

7plus'a 4. Nesil Apple TV cihazlarında şu şekilde erişebilirsiniz: 7plus uygulamasını Apple TV App Store'dan indirme . Kullanılabilir cihazlar listesinden 'AirPlay ve Bluetooth'u ve ardından AirPlay'i kullanmak istediğiniz Apple TV cihazını seçin.

App Store Apple TV'de nasıl görünüyor?

Apple TV 4K ve Apple TV HD'de Uygulama mağazası, ana ekranın üst çubuğunda standart konumunda görünmelidir. Bu 'A şeklinde üç beyaz çizgili mavi bir dikdörtgen .' App Store, App Store simgesinin üzerine gelinirken uzaktan kumandanızdaki Seçim düğmesine basılı tutularak taşınabilir.