Ağlayan ormandaki anormallik miydi?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Bayan Nelda Tillman
Puan: 4.6/5(31 oy)

Ağlayan Orman anomalisi şurada bulunabilir: Ağlayan Ormandaki Muhafız Karakolu . Bu, The Spire'ın doğrudan güneybatısında bulunan birçok oyuncu için popüler bir bırakma bölgesidir. Aşağıdaki haritada işaretli konumunu görebilirsiniz. Bu sezondaki diğer anormallikler gibi, parlayan bir kelebek arıyorsunuz.

Weeping Woods fortnite'daki bir anomaliyi nasıl araştırırsınız?

Ağlayan Ormanda Bir Anomaliyi Araştırın

  1. Önce Ağlayan Orman'a gitmek isteyeceksiniz elbette. ...
  2. Yaklaştıkça, Anomali ortaya çıkacak ve küçük Spire'ı yukarı hareket ettirmeye başlayacak. ...
  3. Bunu tamamlayarak, beceriksiz kahramanımızı yeni ve havalı bir pelerinle süsleyen Ajan Jones (Jump 88) Stilinin kilidini açacaksınız.

Gizli kalede anormallik nerede tespit edildi?

anormallik bulunur Stealthy Stronghold merkezinin hemen doğusunda . Doğru yere ulaştığınızda, bu sezon için önceki anomaliler gibi parlayan bir kelebek belirecek. Kelebeği bulduğunuzda, tek yapmanız gereken onu çevrede takip etmek.Fortnite'da anormalliği nerede buluyorsunuz?

Bir Sideways anomalisinin yerini bulmanın en kolay yolu, mor yarıklar olarak görünecekleri Fortnite haritasını açmak için . Daha sonra tercih ettiğiniz anomaliye bir işaret koyarsınız ve uygun şekilde hazırlandıktan sonra ona doğru yol alırsınız. Yan anomalileri gösteren mor yarık örnekleri.

Kaç tane animus anomalisi var?

Var on Animus Anomalisi harita boyunca dağılmışlardır ve oyunda ilerledikçe giderek daha zor hale gelirler.

Fortnite - Weeping Woods & Misty Meadows'da Kayıp Kişi İşaretlerini Yerleştirin (7. Sezon 4. Hafta Mücadeleleri)

42 ilgili soru bulundu

Fortnite'daki kelebek nedir?

Kelebek In-Between içinde yaşayan bir varlık . Yarık parçalarından yapılmış bir kelebek.

Tembel Göl'deki anomaliyi nasıl araştırırsınız?

Başlamak için, Lazy Lake'in kuzeybatı köşesine, '2' (yukarıda tasvir edilmiştir) ile işaretlenmiş bir eve gidin. Giriş garip bir kelebeği tetiklemek için ev . Bu kelebek, Shark Adası'nda tespit edilen bir anomaliyi araştırırken bulacaklarına benzer. Kaybolana kadar kelebeği bodruma kadar takip edin.

Tembel Göl'deki bir anomaliyi nasıl araştırırsınız?

Tembel Göl'e gidin ve sarı Ev şehrin kuzey/kuzeybatı köşesinde. Daha sonra içeri girin ve alt kata, TV ve birkaç sandalyenin bulunduğu mümkün olan en alt kata gidin. Bash, aşağıda görülen gizli bir alanı keşfetmek için o TV ile duvarı açın.

Tembel Göldeki kelebek nerede?

Anomali şurada bulunur: Tembel Gölün iki numaralı evi , dönüm noktasının kuzey-batı köşesinde bulunabilir. Eve girdikten sonra bodrum katına gidin ve içeride belirecek ve sizi Anomali'ye götürecek kelebeği takip edin. Kelebek kaybolduğunda, yerin bulunduğu anlamına gelir.


fortnite nasıl kılık değiştirirsin

Bir kılığı etkinleştirmek için oyuncuların önce yukarıda listelenen dört NPC'den birini bulması gerekir. Onlar da gerekir üzerlerinde de 75 Bar olduğundan emin olun . Ne de olsa NPC'ler bunları bedavaya vermiyor. Elinizde nakit varken, bir sonraki adım NPC ile etkileşim kurmaktır.

Anomaliyi nerede araştırabilirim?

Fortnite bir anormallik konumlarını araştırıyor

  • Tembel Göl - Seviye 14.
  • Köpekbalığı Adası - Seviye 28.
  • Kedi Köşesi - Seviye 49.
  • Gizli Kale - Seviye 60.
  • Ağlayan Orman - Seviye 76.

Lazy Lake fortnite nerede?

Fortnite oyuncuları, Tembel Göl'ü ve içindeki çiçek vazolarını haritanın güneydoğusunda bulabilir, Catty Corner ve Retail Row'un hemen yanında .

Fortnite'daki kelebekle ne yapacağım?

Kelebek sana yol gösterecek her iki tarafında mücevher olan kare bir masaya . Bulmacayı çözmek ve meydan okumayı tamamlamak için bu dört mücevherle doğru sırayla etkileşime girmelisiniz. Çözüm Kırmızı, Mor, Mavi, Yeşil. Şekillere göre gitmeyi tercih ederseniz, o zaman Daire, Gözyaşı, Kalkan, Kare.


Kelebek olayı neydi?

Etkinlik şunlardan oluşuyordu: KÜP patlıyor ve her oyuncuyu başka bir boyuta taşıyor . CUBE, Leaky Lake'in üzerindeki konumundan her saniye daha hızlı dönmeye başladı. Birkaç saniye döndükten sonra KÜP patladı. Oyuncular başka bir boyuta ışınlandı, havada kaldı.

Fortnite'ta çarpıntı nadir midir?

çarpıntı Nadir bir Kıyafet Fortnite: Battle Royale'de Item Shop'tan 1.200 V-Papel karşılığında satın alınabilir. Bu Kıyafet ilk olarak 9. Sezonda ortaya çıktı ve Chrysalis Mürettebat Setinin bir parçası.

Valhalla'da kaç tane animus anomalisi var?

AC Valhalla'da Animus Anomaliler, oyuncuların isteyeceği değerli bilgileri ve ödülleri içeren bulmacalardır. toplamda var 10 Animus Anomalisi Oyuncuların bulması gereken yerler.

Animus anomalisini nasıl tamamlarsınız?

Animus Anomalileri platform oluşturma bölümleridir. Onları etkinleştirdikten sonra etrafınızdaki dünya bir platform oluşturma bölümüne dönüşecek. amaç platform oluşturma bölümünün sonuna ulaşmak için Anomaliyi tamamlamak ve bir video parçasının kilidini açmak için. Hepsini yapmak, Gizli Gerçek kupasını veya başarısını açar.


Basım Loki mi?

Öyle anlaşılıyor ki Basim, Eivor's Norse'da Loki'nin reenkarnasyonudur. Isu geçmiş, yani oğluna yaptıkları muamelenin intikamını almak için yoldaşı Isu'nun ölmesini istiyor. ...tüm umutlarımı kırdın. Basim'in bahsettiği oğlun, Eivor'un Norse Isu tarihinde Loki'nin kurt oğlu olduğu ortaya çıktı.

kılık değiştirmek ne demek?

8, 2020, 13:05 Fortnite hakkında. Morgan Shaver tarafından. Fortnite'ta, oyuncuların tamamlaması gereken Don a Disguise adlı yeni bir hızlı meydan okuma var. bir maç oynarken kılık değiştirmeyle ilgili görevler .

Nerede kılık değiştirebilirim?

üzerinde kılık görebilirsiniz haritanın sağ alt köşesi . Parlıyor, bu yüzden patikanın güneydoğu köşesinde yerde bulmakta sorun yaşamazsınız. Onunla etkileşime geçin ve ardından Spire'ın kendisine geri dönün. Kulenin tabanındaki kaya duvara yapışan kristalleri uygun bulacaksınız.