Uyuşmazlıkta boşta ne anlama geliyor?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Emile O'Connell
Puan: 4.6/5(52 oy)

31 Aralık 2020, 11:54. Discord, insanların aktif olduğunuzu bilmesini istemiyorsanız, durumunuzu manuel olarak boşta olarak işaretlemenize olanak tanır. Shutterstock. Discord'da 'Boşta' durumu genellikle şu anlama gelir: kullanıcının bilgisayarında veya web tarayıcısında Discord açık ancak bir süredir bakmamışsa .

Birinin Discord'da boşta olup olmadığını nasıl anlarsınız?

Durumdaki bir değişiklik, bir değişiklikle belirtilir. avatarınızdaki noktanın rengi . Çevrimiçiyseniz yeşilsiniz, Boşta sarı, Rahatsız Etmeyin kırmızı ve Görünmez içi boş gri bir nokta. Değişikliği yaptığınızda bunun avatarınıza yansıdığını görmelisiniz.

Discord'da nasıl çevrimdışı olurum?

Discord'u Aç Profil resminize tıklayın Discord'da çevrimdışı görünmek için 'Görünmez' seçeneğini seçin

  1. Discord'u açın.
  2. Profil resminize tıklayın.
  3. Discord'da çevrimdışı görünmek için 'Görünmez' seçeneğini seçin.Discord'da neden herkes görünmez?

Rahatsız Etmeyin durumu, diğer kullanıcıların çevrimiçi olduğunuzu, ancak rahatsız edilmemeyi tercih ettiğinizi bilmelerini sağlar. Görünmez durum diğer kullanıcıların sizi çevrimiçi olarak hiç görmeyeceği anlamına gelir .

Discord, hangi oyunda çevrimdışı olduğunuzu gösteriyor mu?

Discord, çevrimdışı ne yaptığınızı gösteriyor mu? Teşekkürler! Sizi çevrimdışı olarak gösterecek ve oyun durumunuzu göstermeyecek , kendiniz görünse bile.

Her Discord Kullanıcı Durumunun Anlamı

17 ilgili soru bulundu

Bir Discord aramasında boşta kalabilir misin?

Discord'da 'Boşta' durumu genellikle şu anlama gelir: kullanıcının bilgisayarında veya web tarayıcısında Discord açık ancak bir süredir bakmamışsa . Discord'a göz atarken boşta görünmek için durumunuzu manuel olarak değiştirmek istiyorsanız, bunu profil resminize dokunarak ve durumunuzu değiştirerek yapabilirsiniz.

Discord'un boşta kalması ne kadar sürer?

Herkes adına konuşmuyorum, ancak durumunuz beğeniden sonra otomatik olarak Boşta olduğunda otomatik olarak boşta kalırsa harika olur 5-10 dakika , 5-10 dakika boyunca sohbet etmediyseniz veya Discord'u kontrol etmediyseniz Discord'un sizi Boşta kalmaya zorlamasını istemiyorsanız devre dışı bırakma seçeneğine sahip olacaktır.

GRİ daire Discord'da ne anlama geliyor?

gri = Görünmez/Çevrimdışı . Bir AFK (klavyeden uzakta) ses kanalına taşınmaya benzer şekilde, yalnızca cihazınızdan bir süre uzak kaldığınızda bekleme durumuna geçebileceğinizi unutmayın.

Discord sunucu sahipleri görünmez görebilir mi?

Ancak birinin Discord'da görünmez olup olmadığını söyleyebilir misiniz? Kısa cevap hayır yapamazsın . Sunucu sahipleri ve yöneticiler bile birinin görünmez olup olmadığını göremez. Bir kullanıcının Discord'da oturum açmasına izin veren ancak kimse tarafından görülmemesine izin veren tam bir karartma.

GRİ daire ne anlama geliyor?

Gri Daire Simgesi

Bu gri daire şunu gösterir: sohbet ettiğiniz kişi artık çevrimdışı . Anlık mesaj gönderemezsiniz, ancak o kişi tekrar oturum açtığında okunacak özel mesajlar gönderebilirsiniz.

Discord'da zengin mevcudiyet ne anlama geliyor?

Rich Presence, Discord'un sunduğu yeni bir özelliktir. Oyununuzu oynarken bir Discord kullanıcısının profilinde benzersiz, ilginç ve işlem yapılabilir verileri ortaya çıkarmanıza olanak tanır ! ... Zengin Durum verileri, birlikte oynamak isteyip istemediklerine karar verebilmeleri için başkalarına birinin ne yaptığına dair net bir anlayış sağlamalıdır.

Discord'da görünmez ne anlama geliyor?

'Görünmez - Seni herkese çevrimdışı gösteriyor ama yine de masaüstü bildirimleri alıyorsun ve Discord'a tam erişime sahipsin . kendi ekranınızda çevrimdışı, diğer kullanıcıların ekranlarında nokta yok (çünkü çevrimdışı olarak görüntüleniyorsunuz).'

Discord neden beni aramalardan atıyor?

Discord'unuz rastgele sesli sohbetten çıkıyorsa, bunun nedeni büyük olasılıkla Discord'un ses sunucusuna bağlanması engelleniyor . ... Discord yalnızca UDP'ye sahip VPN'ler üzerinden çalışacaktır. UDP'li bir VPN, PC'nizin veya dizüstü bilgisayarınızın mümkün olan en hızlı bant genişliğini çevrimiçi olarak almasına izin verir.

Discord'un hesabı silmesi ne kadar sürer?

Maalesef silme işlemi sürüyor 14-30 gün tamamen tamamlamak için.

Discord AFK nasıl çalışır?

AFK, 'Klavyeden Uzak' anlamına gelir. Dolayısıyla bir AFK kanalı, klavyesinden bir süre uzak kalan kullanıcılar içindir. ... Discord, belirli bir dakika boyunca etkin olmadıklarında kullanıcıları AFK kanallarına ekler . Bu süreye sunucu sahibi karar verir.

Discord neden kesiliyor ve yeniden bağlanıyor?

Discord'da Sunucu Sesi Bölgesini Değiştirin

Discord'unuzun bağlantısının kesilmeye devam etmesinin nedeninin, bağlı olduğunuz yerel sunucu bölgesi meşgul . En son güncellemeye göre Discord bölgenizi otomatik olarak belirler ve sizi en yakın sunucuya bağlar.

Discord sizi DM aramalarından atıyor mu?

Sunucunuzun bir AFK kanalı varsa, hareketsizlik nedeniyle otomatik olarak ona yönlendirilirsiniz. Bir DM aramasındaysanız, tekmelenmeden önce 5 dakikadan fazla boş görüşme yapamazsınız .

Discord aramaları otomatik olarak bitirir mi?

Aramaları Bitir İçeride kimse olmadığında otomatik olarak Mobil'de - Anlaşmazlık.

Discord'da metni nasıl gizlerim?

Bir metin mesajına spoiler etiketi eklemek için, mesajın başına /spoiler yazın . /spoiler Bu bir Discord sunucusunda bir spoiler mesajı göndermek, alıcılar onu görüntülemeye karar verene kadar mesajı gizleyecektir. Alternatif olarak, mesajınızın başına ve sonuna iki dikey çubuk yazabilirsiniz.

Görünmezlik durumu nedir?

Durumunuzu Görünmez olarak ayarlamak, kapı çaldığını duyduğunuzda evde kimse yokmuş gibi davranmaya benzer. Bu statü ile siz birisi kişi listesinde adınızı gördüğünde çevrimdışı görünüyorsunuz , ancak yine de metin, sesli ve görüntülü mesajlar veya aramalar yapabilir ve alabilirsiniz.

Discord arkadaşları ne görebilir?

Üç sütunda görebilirsiniz adları, durumları ve oyun oynamaları ve hangi ortak sunucuları paylaştığınız . Karşılıklı sunucularınızı göremiyorsanız, pencerenizi genişletin. Oradalar, sadece pencere çok küçükse saklanmayı seviyorlar.

BetterDiscord güvenli mi?

BetterDiscord, birçok kişinin kullandığı harika bir uzantıdır, ancak Discord Hizmet Şartlarını ihlal eder ve güvenlik sorunlarına neden olabilir . ... Kullanıcıları bildirmeye benzer şekilde, Discord'a belirli eklentilerin ve temaların kuralları ihlal ettiğini söylemenin bir yolu olarak eklentileri ve temaları bildirmek de mümkün olmalıdır.

Daha iyi Discord seni banlatabilir mi?

Evet . BetterDiscord, müşteriyi değiştirerek Discord'un hizmet şartlarını ihlal ediyor, ancak discord'un müşterisini değiştiren kullanıcılara karşı umursadığına veya bunlara karşı önlem aldığına dair hiçbir kanıt yok. ... Discord'un politikalarını daha fazla ihlal etmek için hizmeti kötüye kullanırsanız, hesabınızın askıya alınması riskini alırsınız.

Discord zengin varlığını nasıl kapatırım?

Discord on Twitter: 'Zengin Varlık oyun durumu öncelik aldığında, Kullanıcı Ayarlarınıza > Görünüm > oyun algılamayı devre dışı bırakın! ...'

Çekli bir daire ne anlama geliyor?

Çek ile mavi daire mesajının yanında mesajınızın gönderildiği anlamına gelir. Mesajınızın yanında içi doldurulmuş mavi daire, mesajınızın iletildiği anlamına gelir. Ve bir arkadaşınız mesajınızı okuduğunda, arkadaşınızın fotoğrafının küçük bir versiyonu mesajınızın yanında görünecektir. Mesaj gönder.