Ana sahne ipad'de çalışıyor mu?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Kameron Ortiz
Puan: 4.1/5(56 oy)

MainStage'i, standart MIDI mesajları gönderen uzatma pedalları, ifade pedalları, ayak anahtarları, MIDI gitarlar ve rüzgar kontrolörleri dahil olmak üzere diğer MIDI kontrolörleriyle kullanabilirsiniz. ... iPad kullanarak, yazılım enstrümanlarını da çalabilirsiniz ve Logic Remote uygulamasını kullanarak MainStage'in diğer özelliklerini kontrol edin.

iPad'imi MainStage'e nasıl bağlarım?

Emin ol Mac ve iPad aynı Wi-Fi ağına bağlı . Cihazda Logic Remote'u açın. iPad'de, aygıtla aynı Wi-Fi ağında bulunan ve Mac uygulamasının (Logic Pro, GarageBand veya MainStage) açık olduğu Mac bilgisayarları gösteren bir bağlantı iletişim kutusu görünür.

MainStage'i çalıştırmak için ne gerekiyor?

OSX v10. 11 veya sonrası . Minimum 6 GB disk alanı . Uygulama içi indirme yoluyla 51 GB'a kadar isteğe bağlı içerik mevcuttur.MainStage, GarageBand'den daha mı iyi?

Farklı kullanımlar için farklı uygulamalardır: GarageBand beste yapmak içindir; Canlı kullanım için MainStage , Örneğin. bir düzeni yok. MainStage, size sesiniz üzerinde önemli ölçüde daha fazla kontrol sağlayan Logic Pro'nun tüm enstrümanlarını paylaşır.

MainStage'i çalıştırmak için mantığa ihtiyacınız var mı?

Evet ve bellek/CPU sorunları dayanmıyor, Ana sahne genellikle son derece iyi çalışıyor bunun için.

İPAD'İNİZİ MAINSTAGE / DREAM FOOT'A NASIL BAĞLAYABİLİRSİNİZ

21 ilgili soru bulundu

Ableton, MainStage'den daha mı iyi?

Ableton tam işlevli bir DAW iken Mainstage gerçekten daha fazla anlam ifade ediyor canlı performans için Ana sahne çok daha görsel ve Ableton çok daha gizli olma eğilimindedir.

GarageBand ve Logic Pro arasındaki fark nedir?

GarageBand (şimdiki değeri) Bedava , kullanımı oldukça kolaydır ve hem iOS hem de masaüstünde çalışır. Bu arada, Logic Pro X, profesyoneller için tasarlanmış, yalnızca 199 dolarlık bir masaüstü yazılımıdır. ... GarageBand'de Canlı Döngüler, bir hücre ızgarasında ses veya MIDI döngülerini katmanlayarak müzikal fikirler oluşturmak için kullanılır.

Kayıt için MainStage'i kullanabilir misiniz?

MainStage'in ses çıkışını kaydedebilirsiniz. konser. Ses çıkışını kaydettiğinizde, seçtiğiniz çıkıştaki tüm sesler kaydedilir (metronom vb. dahil). Ses çıkışını kaydetmeden önce, MainStage > Tercihler > Ses'te doğru çıkışın, kayıt konumunun ve dosya biçiminin ayarlandığından emin olun.

MainStage'i Windows'ta çalıştırabilir misiniz?

Yasal olarak konuşursak, hayır, yapamazsınız. MainStage yalnızca Apple için üretilmiştir ve Windows ile uyumlu değil .


MainStage, GarageBand ile uyumlu mu?

İşte anlaşma: MainStage, Logic ve Garageband'ı yapan aynı kişiler olan Apple tarafından yapılmıştır. Logic ve MainStage aynı eklentileri paylaşır, ancak aynı zamanda tamamı Garageband ile yarı uyumlu . Garageband'deki sesler, onlar üzerinde daha az kontrol sahibi olmanızı sağlar.

Apple MainStage ücretsiz mi?

Apple, Logic Pro X ve MainStage 3'ü Mac App Store'da, Logic Remote for iPad'i piyasaya sürdü. Güncelleme: Logic Pro X artık Mac App Store'da 199 $ ve yeni Logic Remote yardımcı iPad uygulaması için mevcut ücretsiz olarak kullanılabilir . MainStage 3 artık App Store'da da yayında.

MainStage ücretsiz mi?

MainStage'in belki de en iyi yanı, son derece uygun fiyat etiketi olmasıdır. Logic'e sahip olmasanız bile, uygulama mağazasından satın aldığınızda. MainStage 3, Logic Pro 10'un tüm enstrüman ve efekt kitaplığıyla birlikte gelir. Ek içeriğin yanı sıra ek ücret ödemeden indirebilir .

MainStage'in en son sürümü nedir?

Ana Aşama 3.5

  • Bir konser artık 1024'e kadar Ses artı Aux kanalını ve 1024 Yazılım Enstrümanı kanalını desteklemektedir.
  • Konser kanalı şeritleri - 4,5 dB ve - 6,0 dB için pan yasalarını destekler.
  • Puan ve şarkı sözü sayfaları artık Çalışma Alanında görüntülenebilir ve kontrol edilebilir.


Ableton Live'ı iPad'de kullanabilir misiniz?

Evet , bu iPad'deki Ableton Live. ... Bu, iPad'de Logic Pro X ve Ableton Live gibi bazı üst düzey Mac müzik uygulamalarını kullanabileceğiniz anlamına gelir. Birkaç yakalama var, ancak kullanımı kolay. Aslında, Sidecar o kadar iyi ki, iPad'de Mac uygulamalarını bu şekilde kullanmak aslında uygun ve mantıklı bir seçenek.

Windows'ta MainStage'i nasıl bulurum?

Kısa cevap MainStage'i bir bilgisayarda çalıştıramazsınız . Yasal olarak konuşursak, macOS'un yalnızca Apple donanımına yüklenmesi gerekiyor. Bu nedenle MainStage, macOS'e özel bir uygulama olduğundan Apple dışındaki donanımlarda kullanılmamalıdır.

Mantıksal uzaktan kumandayı iPad'e nasıl bağlarım?

Yıldırım kablosunu bağlayın

  1. Lightning kablosunu iOS aygıtınızdan Mac'inize bağlayın.
  2. Mac'inizde Logic Pro, MainStage veya GarageBand'i açın.
  3. iOS aygıtınızda Logic Remote'u açın.
  4. iOS aygıtınızdaki iletişim kutusunda, bağlı olduğunuz Mac'i seçin.

GarageBand'in PC versiyonu var mı?

Windows için GarageBand ses, ön ayarlar ve enstrümanlar içeren tamamen işlevsel ve eksiksiz bir ses kitaplığı ile birlikte gelir. Çok çeşitli oturum enstrümanları nedeniyle profesyoneller için mutlak bir varlıktır.


Apple MainStage ne için kullanılır?

MainStage tasarlanmış bir müzik uygulamasıdır. canlı performansta kullanmak için . MainStage, bilgisayarınızı sahnede performans sergilerken kullanabileceğiniz güçlü bir çoklu enstrüman ve efekt işlemcisine dönüştürür. İster şarkı söyleyin, ister klavye, gitar veya başka bir enstrüman çalıyor olun, canlı performans sergilerken MainStage'i kullanabilirsiniz.

Cantabile yazılımı nedir?

cantabile olduğunu canlı performans için tasarlanmış güçlü ve esnek bir VST ana bilgisayarı . sahne müzisyenleri daha iyi performans göstermek isteyenler. Cantabile, VST enstrümanını çalmanın ve eklentileri gerçek zamanlı olarak etkilemenin bildiğimiz en iyi yoludur.

MainStage seslerle mi geliyor?

Simya. Nihai örnek manipülasyon sentezleyicisi olan Alchemy, MainStage'deki en güçlü araçtır. ile birlikte gelir 3000'den fazla sesten oluşan muazzam bir kütüphane ve aradığınız şeye hızlıca odaklanmak için bir anahtar kelime tarayıcısı. Güçlü Performans Kontrolleri sizi seçtiğiniz sesleri keşfetmeye ve çalmaya davet ediyor...

MainStage yamaları nerede saklanır?

Yamalar saklanır MainStage'in içinde . Yeni bir sürüm yüklendiğinde eklenebilir, güncellenebilir veya kaldırılabilirler. Eklenti ayarları MainStage içinde ve /Library/Application Support/Logic/Plug-In Settings içinde saklanır.


MIDI'yi MainStage'e kaydedebilir misiniz?

Mainstage'de MIDI kaydedemezsiniz .

Profesyoneller GarageBand kullanıyor mu?

Evet, GarageBand, birçok profesyonel müzik yapımcısı ve şarkıcısı tarafından kullanılmaktadır. – Steve Lacy, T-Pain, Rihanna ve Oasis bir süredir GarageBand kullanıyor. GarageBand'i tüm Apple cihazlarınıza yükleyerek müzik prodüksiyonu için çok yönlü bir DAW haline getirebilirsiniz.

Logic, GarageBand üzerinde buna değer mi?

GarageBand'in öğrenme eğrisi artık neredeyse dik değil ve 199$'da Logic Pro X inanılmaz pazarlık . Ve Mac veya IOS aygıtlarında GarageBand'de projelere başlayabilir ve ardından Logic Pro X'te bunlar üzerinde çalışabilirsiniz. Müzik oluşturma konusunda ciddi olan bir GarageBand kullanıcısıysanız, bu yapmaya değer bir geçiştir.

GarageBand, Pro Tools'dan daha mı iyi?

Ynt: Kayıt için hangisi daha iyi, Garageband veya Protools? Picker bazı çok iyi noktalara varıyor - ProTools hemen hemen endüstri standardıdır. Garageband, temel parçalar için iyidir veya bazı yerel konserler için hızlı bir demoya ihtiyacınız varsa, ancak profesyonel düzeyde, ProTools'u anlamanız gerekir.