Amazon bir posta kutusuna teslim edebilir mi?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Prof. Susan Lynch
Puan: 4.3/5(39 oy)

evet şirket yapıyor . Ancak adresinizi nasıl doldurduğunuz, paketinizin Posta Kutunuza gelip gelmeyeceğini belirleyecektir. Bu nedenle, paketinizin kutunuza gönderilmesini istiyorsanız, kargo adresinizin 1 satırlık alanında Posta Kutunuzun olmasına izin verin.

Amazon'da adres olarak bir Posta Kutusu kullanabilir misiniz?

Cevap: Amazon teslimat adresinizi bir posta kutusu ile doldurmak basittir. İşin püf noktası burada – 'Adres satırı 1' alanına yalnızca posta kutunuzu yazın ve sokak adresinizi girmeyin. ... Yalnızca posta kutunuzu gönderim adresine koymanız, Amazon'un USPS yoluyla göndermeleri gerektiğini bilmesini sağlar .

Posta kutusuna ne teslim edilemez?

Özel nakliye şirketleri veya taşıyıcıları UPS, FedEx ve Amazon gibi, bir Posta Kutusuna teslimat yapamaz (postayı yerleştiremez). Yalnızca Amerika Birleşik Devletleri Posta Servisi'nin bir Posta Kutusuna posta teslim etmesine (posta yerleştirmesine) izin verilir.Posta kutuma paketleri teslim alabilir miyim?

Yukarıda belirtildiği gibi, özel nakliye şirketleri veya FedEx, UPS ve Amazon gibi taşıyıcılar Posta veya paketler bir P.O.'ya yerleştirilemez. alıcı, Sokak Adresleme için kaydolmadıkça .

Amazon'u postaneye gönderebilir miyim?

Amazon.com ve pazarı satıcılar, 2021'den itibaren belirli ürünleri bir posta kutusuna gönderecek . Ancak, genellikle posta kutularına teslimat yapmayan taşıyıcılar kullanırlar, bu nedenle pek çok ürün hariç tutulur. ... Gerçekten online bir ürün sipariş etmek istiyorsanız ve tek posta adresiniz bir posta kutusu ise, tüm umutlar kaybolmaz.

Yeni Bir Amazon Adresi Nasıl Eklenir, P.O. iPhone'da Kutu

38 ilgili soru bulundu

Paketimi bir postaneye gönderebilir miyim?

Paketleri gönderirken, Alım için Beklet seçeneğini seçin ve alıcılar paketlerini yerel Postanelerinden alabilirler. Bir paket bekliyorsanız, usps.com'da Takip Et ve Yönet altında Paketi Durdur'u kullanarak Paket Alımı için Beklet'i seçerek paketi yerel Postanenize yönlendirebilirsiniz.

Amazon'da gönderim yöntemini seçebilir miyim?

Bir Amazon Business müşterisi olarak, teslimat deneyiminizi aşağıdakileri kullanarak özelleştirebilirsiniz: Teslimat tercihleri ​​özelliği . Teslimat tercihleri, işletmenizin açılış saatlerini, teslimat talimatlarını ve daha fazlasını belirtmenize olanak tanır. Teslimat tercihleriniz, Amazon Lojistik tarafından gönderilen ürünler için geçerlidir.

Canada Post, posta kutularına teslimat yapıyor mu?

Yani sadece hatırla - bir P.O.'ya gönderebilirsiniz. kutu ne zaman Canada Post veya federal bir posta servisi kullanarak.

Posta Kutusundan fiziksel bir adres alabilir miyim?

Genel halkın kolayca erişebileceği bir şey olmasa da, bir Posta Kutusunun fiziksel adresini almak, işlem sunucuları için biraz daha kolaydır. kolayca yapabilirsiniz Posta Kutusu sahibinin doğrulanmış adresini isteyin , ancak doğru form kullanılarak yazılı olarak yapılmalıdır. Form, USPS web sitesinde çevrimiçi olarak mevcuttur.


UPS ve FedEx, Posta Kutusuna teslimat yapabilir mi?

P.O.'ya teslim etmiyoruz. kutular . Göndericinin bir P.O. Kutu adresi, alıcının telefon numarası etikette yer almalıdır.

Posta Kutusuna nasıl bir şeyler gönderirsiniz?

Paketleri Adresleyin

Bir P.O.'ya bir paket gönderdiğinizde. kutusunda, alıcı size söylemediği sürece posta adresine açık adres numarası da eklemeyin. Basitçe kullanın müşterinin adı , PO kutu numarası, şehir ve posta veya posta kodu.

DHL, posta kutularına teslimat yapıyor mu?

hizmet, güvenli, uygun maliyetli bir gönderi çözümü isteyen işletmeler arası göndericiler için tasarlanmıştır. Gönderiler DHL tarafından alınır ve müşterilere evlerinde son kilometreyi teslim etti Parsel Seçimini kullanarak yerel Postane tarafından , iş veya Posta Kutusu.

Amazon'da yarım adresi nasıl girersiniz?

Satın almak istediğiniz ürünleri Alışveriş Sepetinize ekleyin. Ödemeye Devam Et'i seçin. Bir Seçin'de teslimat adresi sayfasında, Birden çok adrese teslim et bağlantısını seçin. Ekrandaki yönergeleri takip edin.


Amazon, Canada Post ile mi gönderiyor?

Gönderim hedefi olarak bir Canada Post perakende satış yeri seçebilirsiniz amazon.ca siparişleriniz için. Ev veya iş adresinize bir paketin teslim edilmesi yerine, bir Kanada Posta Alım Noktası konumu seçebilirsiniz.

Çevrimiçi sipariş verirken bir Posta Kutusu adresini nasıl yazarsınız?

Posta kutuları için bir paketin adreslenmesi ile normal olanlar arasındaki temel fark şudur: alıcı adından sonra, alıcının açık adresi yerine Posta Kutusu numarasını yazmanız gerekir. . Bundan sonra normal kargo detaylarında yaptığınız gibi şehir, eyalet ve posta/posta kodunu yazabilirsiniz.

Ev olmadan nasıl adres alabilirim?

Fiziksel adresiniz için alternatifler

 1. Bir P.O. kiralayın Kutu. Yerel postanenize gidin ve bir posta kutusu kiralayın. ...
 2. İş adresinizi kullanın. Bir ofiste günlük bir işiniz varsa, işvereninizle ofis adresinin kullanılması hakkında konuşun. ...
 3. Bir işi olan bir arkadaşınıza sorun. ...
 4. Bir UPS Mağazasına gidin. ...
 5. Ortak çalışma alanınızı deneyin.

Fiziksel adresimi nasıl bulabilirim?

Bir PC'de MAC/Fiziksel Adres/Ethernet Kimliğini bulmak için:

 1. Windows görev çubuğundaki Başlat menüsü düğmesini tıklayın.
 2. Görüntülenen metin kutusuna 'cmd' yazın ve ardından Enter'a basın. Masaüstünde siyah bir 'komut istemi' penceresi açılır.
 3. Bu komut penceresinde ipconfig /all yazın ve Enter'a basın.
 4. Fiziksel Adresi arayın.


Birinin posta adresini nasıl öğrenebilirsiniz?

Çevrimiçi arama. Adını ve durumunu biliyorsanız, birinin posta adresini bir telefon aracılığıyla bulma şansınız olabilir. 411.com gibi site veya whitepages.com. Hatta Google'da isimlerini görebilir ve ne olduğunu görebilirsiniz.

Posta kutularına kimler gönderim yapabilir?

Yurtiçi P.O.'ya teslim etmenin tek yolu. kutuları seçmek içindir FedEx Akıllı Posta teslimatın son ayağında USPS sistemini kullanan . P.O.'ya göndermek mümkündür.

Posta kutusuna gönderim nasıl çalışır?

Büyük Paketler

Çoğu durumda, paket P.O.'ya gönderildiği sürece. ABD Posta Servisi aracılığıyla kutu adresi, paket üzerinde kalacaktır bina alıcının şahsen alması için o postaneden. Genellikle alıcının kutusuna paketin tutulduğunu gösteren bir fiş yerleştirilir.

Amazon'da gönderim yöntemini nasıl değiştiririm?

Sipariş Bilgilerinizi Değiştirin

 1. Siparişlerinize gidin.
 2. Değiştirmek istediğiniz sipariş için Sipariş Detayları bağlantısını seçiniz. Amazon tarafından gönderilen siparişleri düzenlemek için, değiştirmek istediğiniz ayrıntıların (gönderim adresi, ödeme yöntemi, hediye seçenekleri vb.) yanındaki Değiştir'i seçin.
 3. İstenen bilgileri değiştirmek için ekrandaki talimatları izleyin.


Amazon'da teslimat yöntemini nasıl değiştiririm?

Aboneliğinizi Değiştirin ve Teslimat Gününü Kaydedin

 1. Abone Ol ve Kaydet'e gidin.
 2. Ayarlar sekmesini seçin. Aylık teslimat tarihinizin altındaki Teslimat tarihini değiştir'i seçin.
 3. Yeni teslimat gününüzü seçmek için takvimi kullanın.
 4. Onayla'yı seçin.

Farklı nakliye yöntemleri nelerdir?

Bir nakliye yöntemi seçmek, en önemlisi ağırlık, sınıf ve varış yeri olmak üzere çeşitli faktörlere bağlıdır.

 • Hava. Bir uçak genellikle LTL ile gönderilebilecek her şeyi gönderebilir. ...
 • Tren. Genellikle tarihli kabul edilse de, tren veya demiryolu taşımacılığı, yük taşımacılığı için hala geçerli ve ekonomik bir yoldur. ...
 • Kamyon yükü. ...
 • LTL. ...
 • Okyanus.

Postaneyi adresim olarak koyabilir miyim?

Genel olarak, sokak adresi yerine posta kutusu kullanılabilir insanların posta göndermesi için bir yer kurarken, ancak birinin kendisini hükümete tanıtması gerektiğinde değil. ... Bu ödemeleri yapabilmek için her çalışanı isim, sosyal güvenlik numarası ve adres ile tanımlamaları gerekir.

Kanada Postanesine kargo gönderebilir miyim?

Postaneye Teslim, Kanada nakliye hizmetlerimizden 2 tanesi için mevcuttur – XpresspostÇB ve Hızlandırılmış ParselÇB. ... Müşteriler satın alımlarını postaneye kadar takip edebilir ve paketleri teslim alınmaya hazır olduğunda bir e-posta bildirimi alabilir. Paketlerini almak için 15 güne kadar süreleri var.