amaysim iyi mi

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Haylie Champlin I
Puan: 4.6/5(40 oy)

Amaysim ayrıca sağlar kolay hesap izleme ve müşteri uygulaması aracılığıyla veri kullanım kayıtları ve sürekli olarak yüksek düzeyde müşteri hizmeti ve desteği sunduğu biliniyor. Genel olarak, uygun fiyatlı bir SIM planı arıyorsanız, Amaysim kesinlikle denemeye değer.

amaysim hangi operatörü kullanıyor?

Tüm amaysim mobil ve yalnızca veri planları, aşağıdakiler tarafından desteklenmektedir: süper hızlı Optus 4G Plus ağı . Optus Ağı, Avustralya'nın %98,5'ini kapsar.

Amaysim Optus'a mı ait?

Amaysim, Avustralya'nın dördüncü en büyük mobil sağlayıcısı olmaya devam edecek Optus'un mülkiyetinde bağımsız bir marka ve amaysim müşterileri, Optus'un ülke çapındaki premium ağından yararlanmaya devam edecek.amaysim'e ne oluyor?

Şubat ayı sonlarında, Amaysim, işinin geri kalanının WAM Capital tarafından devralındığını duyurdu . Bu, Amaysim'in daha önce enerji işini AGL Energy Limited'e (ASX: AGL) ve mobil işini Optus Mobile'a satmasının ardından geldi. Daha önce WAM Capital, her Amaysim hissesi için nakit olarak 70 sent teklif ediyordu.

amaysim Çinlilere ait mi?

2010 yılında bir grup tarafından kuruldu. Avustralyalılar , Amaysim, Avrupa MVNO 'Simyo' ile katıldı. Mart 2015'te ilk kez 4G verisi sundu ve şimdi Optus 4G Ağındaki rekabetçi bir dizi ön ödemeli cep telefonu ve veri planı ile en popüler MVNO'lardan biri olarak başarının tadını çıkarıyor.

Amaysim İnceleme - VERİ için EN UCUZ Avustralya SIM Kartı? (En hızlı) - Optus MVNO

34 ilgili soru bulundu

Amaysim'de 5G olacak mı?

Bu biz anlamına gelirken' Amaysim ile 5G bağlantısı görme olasılığı düşük Yakın gelecekte, uygun veri içerme, kilitleme sözleşmeleri ve yeni ve mevcut müşteriler için ara sıra promosyonlar ile uygun fiyatlı yalnızca SIM seçenekleri sunmaya devam etmesini bekliyoruz.

amaysim neden çalışmıyor?

Hizmetinizi kullanamamanızın birkaç nedeni olabilir, ancak en yaygın neden şudur: yeterli krediye sahip olmamak ve amaysim uygulamasını kullanarak, My amaysim'i kullanarak veya BAL'ı 568'e mesaj atarak bakiyenizi kontrol edebilirsiniz.

Neden aramaları alamıyorum amaysim?

Hızlı cevap

Cep telefonunuzdan arama yapamıyorsanız, önce hesabınızda yeterli kredi olup olmadığını kontrol edin . Bakiyenizi kontrol ettikten sonra hala sorun yaşıyorsanız, lütfen cihazınızı en az bir dakika kapatın ve bunun sorunları çözüp çözmediğini görmek için tekrar açın.

amaysim Avustralyalı mı?

amaysim Avustralya'nın ilk düşük maliyetli mobil servis sağlayıcısı müşteri odaklı mobil hizmetleri ve düşük maliyet garantisi ile mobil tüketicilere sadelik, adalet ve düşük fiyatlar sunmaya kendini adamıştır.


amaysim bir Avustralya şirketi mi?

amaysim Australia Limited, yerel olarak sahip olunan halka açık bir şirket , mobil telekomünikasyon ve perakende enerji hizmetleri sağlayıcısı olarak faaliyetlerinden gelir elde ediyor. Şirket yaklaşık 670 kişiyi istihdam ediyor, Avustralya ve Filipinler'de faaliyet gösteriyor ve Sidney'deki merkez ofisi tarafından yönetiliyor.

amaysim verileri rollover yapar mı?

Buradan, amaysim uygulaması veya My amaysim aracılığıyla SINIRSIZ planınızı yeniden eklemeniz gerekecek. 22. Kullanılmayan verilerime ne olur? 28 günlük sürenin sonunda kullanılmayan veriler bir sonraki faturalandırma döngünüze devredilmez.

Apple Watch'um amaysim ile çalışır mı?

Soru: S: amaysim seri 3 hücresel ile kullanılabilir

Optus'a ait olduğundan eminim. Yerleşik hücresel özellikler, iPhone'unuz için özel olarak aşağıdakileri içeren bir operatör planı gerektirir: Apple Watch için destek , planda cihazı etkinleştiren taşıyıcı dahil.

Kim lebara sırtını sıvazlıyor?

ASDA Mobile, Lebara Mobile, Talkmobile, Virgin Mobile ve VOXI bindirme gibi ağlar Vodafone'un İngiltere'de kapsama alanı. İngiltere'de Vodafone, 2G, 3G ve 4G ağlarında %99 nüfus kapsama alanı sunar.


Dodo hangi ağı kullanıyor?

Dodo Mobil tarafından desteklenmektedir Optus ağı Avustralya nüfusunun %98,5'ini kapsıyor - başkentlerden bölgesel ve kırsal kasabalara.

İnternette amaysim var mı?

Amaysim'in mobil genişbant tarifeleri 28 günlük bir süre boyunca 15 ABD Doları karşılığında 7 GB veri ve 60 ABD Doları karşılığında 90 GB'a kadar çıkın. Bu planlar, veri ihtiyaçları açısından çeşitlilik sunar ve bir dizi farklı yaşam tarzını ve iş yükünü kapsar.

Amaysim'in aktif hale gelmesi ne kadar sürer?

Aktivasyon yardımı

SIM'inizin ayrıntılarını girdikten sonra SIM'iniz aktif hale gelmelidir. 4 saat içinde (Çoğu durumda hizmet anında bağlanır ve SIM'i cihazınıza takmanız yeterlidir).

ALDImobile hangi ağda?

parçalarını kullanıyoruz Telstra 3G ve 4G ağı ALDImobile kapsama alanını 23 milyondan fazla Avustralyalıya ulaştırmak.


amaysim Telstra ağını kullanıyor mu?

Amaysim'de çalışıyor Optus 3G ve 4G ağı Boost Mobile, Telstra 3G ve 4G ağında çalışır. ... Amaysim, bir dizi mobil genişbant planının yanı sıra enerji planları da sunmaktadır.

Aldi Mobil 5G mi?

ALDI Mobile, Avustralya nüfusunun %98,8'ini kapsayan Telstra 4G toptan satış ağı tarafından desteklenmektedir. ... ALDI Mobile'ın henüz Telstra'nın 5G kapsama alanına erişimi yok .

Avustralya'da kimin 5G'si var?

Telstra, Vodafone ve Optus 5G'yi sınırlı alanlarda açtılar ve şu anda Avustralya genelinde 5G ağlarını genişletiyorlar. 5G'ye erişmek için, Apple, Samsung, OPPO, Google, Nokia ve daha fazlasından edinilebilen 5G akıllı telefonlara sahip 5G özellikli bir akıllı telefona veya cihaza ihtiyacınız olacak.

Kogan hangi ağı kullanıyor?

Tarafından desteklenmektedir Vodafone 4G ağı , Kogan Mobile size kapsamlı, güvenilir kapsama alanı sağlar. Aşağıdaki bölgenizdeki kapsama alanını kontrol edin. 4G Ağı ve 4G Veri Hızlarına erişim hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayın. 4G, aktif ön ödemeli şarj ve 4G cihazı ile Avustralya'nın seçili bölgelerinde mevcuttur.


Amaysim'i Optus kilitli telefonda kullanabilir misiniz?

bir amaysim SIM kullanmak için, cihazın kilidinin açılması gerekecek . Mevcut sağlayıcınızla iletişime geçerek cihazınızın kilit durumunu kontrol edebilirsiniz. Genellikle yalnızca özel paket anlaşmalarının veya cep telefonu sözleşmelerinin bir parçası olarak satın alınan cihazların kilidinin açılması gerekir, ancak bu, sağlayıcınıza bağlı olacaktır.

Optus, Vaya'nın sahibi mi?

2021'den beri, Vaya, Optus şemsiyesinin altına düşüyor Amaysim, telekom devi tarafından satın alındı. ... Optus ağındaki bir mobil sanal ağ operatörü (MVNO) olarak Vaya, yeni bir cep telefonu planı seçerken dikkate almaya değer olabilecek bir dizi kendi telefonunu getir planına sahiptir.