Amanda plummer ve christopher plummer akraba mı?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Kirsten Hills V
Puan: 4.1/5(34 oy)

Plummer, 23 Mart 1957'de New York'ta Kanadalı bir ailenin tek çocuğu olarak dünyaya geldi. aktör Christopher Plummer ve Amerikalı aktris Tammy Grimes . Christopher Plummer, kendisinin ve Grimes'ın kızlarına Private Lives oyunundan bir karakter olan Amanda Coward ve aktris Michael Learned'den sonra Amanda Michael adını verdiklerini söyledi.

Amanda ve Christopher Plummer akraba mı?

bu Kanadalı aktör Christopher Plummer ve Amerikalı aktris Tammy Grimes'ın kızı Amanda Plummer, 23 Mart 1957'de New York'ta doğdu. Çığır açan rolü, The Fisher King'de (1991) Robin Williams'la oynadığı zaman geldi.

Christopher Plummer ve Amanda Plummer iyi anlaştılar mı?

Oyuncu Tammy Grimes ile dört yıllık evliliğinin sona ermesinin ardından, az erişime izin verildi kızları Amanda Plummer'a - daha sonra Pulp Fiction ve The Fisher King'de beğenilen performanslar vermek üzere - ancak on yıllar sonra dostane ilişkiler kurdular.Christopher Plummer gerçekten Edelweiss mı söyledi?

Christopher Plummer aslında 'Edelweiss' şarkısını söylemedi Rahmetli aktör NPR'ye verdiği demeçte, 'Müziğin Sesi'nde Uzun pasajlar için yaptıklarını söyledi. Çok iyiydi. Şarkıların giriş ve çıkışları benim sesimdi ve sonra doldurdular – o günlerde müzikallerdeki sesleri eşleştirme konusunda çok titizlerdi.

Christopher Plummer hiç evlendi mi?

Plummer üç kez evlendi. İlk karısı aktris Tammy Grimes'dı. , o 1956 yılında evlendi. Evlilikleri dört yıl sürdü ve birlikte bir kızları oldu, aktris Amanda Plummer (1957 doğumlu). Plummer, 4 Mayıs 1962'den 1967'deki boşanmalarına kadar gazeteci Patricia Lewis ile evlendi.

Christopher Plummer'ın çocukları ve karısı - Efsanevi oyuncunun Ailesi hakkında her şey

19 ilgili soru bulundu

Amanda ve Christopher Plummer kapandı mı?

Christopher birkaç yaşındayken ayrıldıktan sonra, o ve Amanda bir ilişki sürdürmedi . Aksine, sadece annesi tarafından büyütüldü.

Plummer ne demek

lider bir işçi için meslek adı , özellikle kurşun boru ve kanal üreticisi, Anglo-Norman Fransız plom(m)er, plum(m)er 'tesisatçı', plom(b)'den, plum(b) 'kurşun' (Latin plumbum).

Christopher Plummer neden müziğin sesinden nefret ediyordu?

Christopher Plummer, 'The Sound of Music' filmini çekmekten nefret etti

2010'da Boston Globe'a şunları söyledi: Kaptan von Trapp karakterinden biraz sıkılmıştı ve filmin [onun] fincan çayı olmadığını. Insider'a göre daha sonra hikayenin çok korkunç, duygusal ve aşırı duygusal olduğunu ekledi.

Inside Daisy Clover gerçek bir hikayeye mi dayanıyor?

İçinde Daisy Clover'ın dayandığını iddia edenler olacaktır. parlayan sarışın yıldızlığa yükselen bir aktrisin gerçek hayat hikayesi . Alan J. Pakula ve Robert Mulligan, 1930'ların Hollywood yıldızı haline gelen genç bir kumsal oyununa odaklanıyorlar.

Christopher Plummer öldüğünde kiminle evliydi?

Plummer, 50 yıllık eşiyle Connecticut'taki evinde öldü. Elaine Taylor , onun yanında, uzun zamandır arkadaşı ve 46 yıllık menajeri Lou Pitt dedi.

Christopher Plummer için kim şarkı söyledi?

- Filmde Plummer'ın şarkı söyleyen sesine dublaj yapıldı. Öyleydi şarkıcı Bill Lee Kaptan von Trapp için şarkı söyleyen sesi kim yaptı.

Christopher Plummer şövalye mi oldu?

Onun neden Sir Christopher Plummer olmadığını anlamak zor - çok daha az önemli aktörler şövalye oldu -Ta ki onun bir İngiliz değil, bir Kanadalı olduğunu hatırlayana kadar, Atlantik'in ortasında bir yerlerde uçuşan bir aksanı ve hücumu var.

Von Trapp'lerden hala hayatta olan var mı?

Grubun iki üyesi, grup hala aktifken öldü, Georg 1947'de 67 yaşında ve Martina 1952'de 30 yaşında doğum sırasında öldü. daha sonra iki çocuk, Eleonore ve Johannes, Haziran 2021 itibariyle hala hayatta .