undercut ne demek?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Carmela Glover
Puan: 4.8/5(19 oy)

Alttan kesim, 1910'lardan 1940'lara kadar ağırlıklı olarak erkekler arasında moda olan ve 2010'larda tamamen moda olmadan önce 1980'lerde giderek artan bir canlanma gören bir saç modelidir.

Bir kızın alttan kesilmesi ne anlama gelir?

Bir kadın alt kesimi arkadaki ve yanlardaki saçlar üstteki uzun saçların altında tıraş edildiğinde . Bu genellikle gizli bir alttan kesilmiş kadın stili olarak adlandırılır. Hala daha düzenli bir stil sürdürmek isteyen kadınlar için biraz sinirli bir saç modeli.

Alttan kesme neyi sembolize eder?

Tarihsel olarak, alttan kesme, aşağıdakilerle ilişkilendirilmiştir: yoksulluk ve yanlara karışmaya yetecek kadar yetkin bir berberi karşılayamama , kısa bir sırt ve yan saç kesimi gibi. ... Nazi Almanyası'nda, bu saç kesiminin üst kısmı uzun, arkası ve yanları tıraşlı bir versiyonu Wehrmacht subayları arasında popülerdi.İş dünyasında bir undercut nedir?

Perakendede alt kesim

Bir işletme rakiplerinin altını oyduğunda, müşteri çekmek için rakiplerinden daha az ücret alır . Rekabeti sürekli olarak azaltan fiyatlar ile pazar payını arttırır. ... Bir işletme rakiplerinin altını oyduğunda, müşteri çekmek için rakiplerinden daha az ücret alır.

Ette undercut ne anlama geliyor?

alttan kesme - vertebral kolonun her iki tarafındaki bel kasının hassas eti . bonfile . kesmek et parçası, kesilmiş - bir hayvan karkasından kesilmiş bir et parçası.

F1'deki 'Alt Kesim' nedir?

41 ilgili soru bulundu