yukarda kelimesinin anlamı nedir?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Carli Hermiston
Puan: 4.9/5(25 oy)

Havada veya gerçekten yüksek bir şey havada. Aloft'un yumuşak, dalgalı bir sesi var ve uçan kuşlar, havada uçan bale dansçıları ve süzülen tükürük topları hakkında konuşmak için harika bir kelime. Yukarıda veya yukarıda olan şeyler havadadır ve serbestçe uçabilirler veya yukarı kaldırılabilirler.

İngilizce'de Yükseklik ne demek?

(Entry 1 of 2) 1 : havadaki rüzgarları ölçerek çok yüksekte veya yüksekte. 2 : özellikle havada : uçuşta (uçakta olduğu gibi) yemekler havada servis edilir. 3 : yelkenleri açmak için direğe veya direğe veya daha yüksek teçhizata doğru yükseldi.

Yüksek insan nedir?

1 yüksek veya daha yüksek bir yerde veya içine ; yukarı. 2 (Denizcilik) bir geminin donanımına veya içine. (C12: Eski İskandinav dilinden havada bir lopt; bkz. lift1, loft) aloof, Alost, alf, allot. Yancı.Okumada aloft ne anlama geliyor?

Havada olan bir şey havada mı yoksa yerden mi . [edebiyat] Kupayı gururla havaya kaldırdı.

Bir şeyi yüksekte tutmak ne anlama geliyor?

1. Kelimenin tam anlamıyla, birini veya bir şeyi havada veya daha yükseğe kaldırılmış, desteklenmiş veya askıda tutmak için yer.

Alof ne anlama geliyor?

30 ilgili soru bulundu

havadar kelimesinin Eş anlamı nedir?

1'Kupayı havaya kaldırdı', yukarı, yüksek, havaya, gökyüzüne , göğe doğru, yüksekte, göğe doğru.

aloft'ta ücretsiz kahvaltı var mı?

Alof otelleri temelde makul bir fiyata ihtiyacımız olan her şeye sahiptir. ücretsiz kahvaltı hariç . Daha önce kaldığımız tüm Aloft otellerinde satın almak için Re:fuel al ve git atıştırmalıkları, içecekler ve hafif yemekler şeklinde kahvaltı var. Hiçbiri ücretsiz kahvaltı teklif etmedi.

Aloft cümle içinde nasıl kullanılır?

Alof cümle örneği

  1. Dean, Fred'in görmesi için onu havaya kaldırdı. ...
  2. Ayrıca çarpmanın etkisiyle havadaki su buharı bir süre havada kalır. ...
  3. Büyük bir gri kuş, bir martı ya da kıvırcık, mavi cennette süzüldü. ...
  4. Döndü ve ona kocaman sarıldı, ıslak eller havada tutuldu.

akrobatik anlamı nedir?

1 : bir akrobat sanatı, performansı veya etkinliği . 2: büyük çeviklik veya karmaşıklık içeren muhteşem, gösterişli veya şaşırtıcı bir performans veya gösteri.


makaralamak ne demek?

1 : etrafında dönmek veya dönmek . 2: kafası karışmış veya başı dönmüş bir durumda olmak Başımız heyecanla dönüyordu. 3: aniden geri düşmek (darbeye maruz kaldıktan sonra olduğu gibi) 4: dengesiz yürümek veya hareket etmek: sendelemek.

Havada bir Scrabble kelimesi mi?

Evet , aloft scrabble sözlüğünde.

Sabır bir kelime midir?

Perseverant'ın tanımı şudur: ısrarcı olmak ve denemeye devam etmek . Azim örneği, birkaç reddedildikten sonra bile tıp fakültelerine başvurmaya devam eden bir kişidir.

Avcılık neyi ifade eder?

1 : özellikle gezinerek veya otlayarak alındığında hayvanlar için yiyecek çiftlik hayvanları için yem görevi görür. 2 [yem girişi 2] : yiyecek arama eylemi : yiyecek arama Yiyecek bulmak için yem yaptılar. yem. fiil. yiyecek aramak; yiyecek arama.


Bir şey doğurmak ne anlama geliyor?

Borne, tıpkı doğmak , (diğer şeylerin yanı sıra) 'içermek' veya 'doğurmak' anlamına gelebilen ayı fiilinin geçmiş zaman ortacı. İlk başta, doğmak ve doğmak aynı sıfatın farklı yazılışlarıydı.

Akrobatik olarak bir kelime mi?

Bir koşullara cevaben kişinin bakış açısını kısa sürede değiştiren kişi. [Fransız akrobat, Yunanca akrobatēs'den: akros, yüksek; bkz. acro- + bainein, bat-, yürümek; bkz. giçindeā- Hint-Avrupa köklerinde.] ac'ro·bat'ic adj. ac'ro·bat'i·cal·ly adv.

Akrobasi yapan kişiye ne denir?

Akrobasi yapan kişiye denir. bir akrobat .

Konuşmanın hangi kısmı havada?

yukarıda, tepede, yüksek bir yerde. tepede, direğin başında veya daha yüksek avlularda veya teçhizatta.


Bulaşıcı cümle içinde nasıl kullanılır?

bu bulaşıcı gülmenin başlama yaşı Bilinmeyen. Sesinde bulaşıcı bir coşku var. Bulaşıcı davranış, 'diğerleri kaçıyorsa, siz de kaçın' gibi bir kuralla örneklendirilir. İnsanların tutumlarının veya bazılarının bulaşıcı olduğunu savundu.

zeki olmak ne demek?

akıllı; akıllı; akıllılar. Smart tanımı (Giriş 2/4) geçişsiz fiil. 1 : keskin bir batmanın nedeni veya nedeni olmak ağrı da : böyle bir acıyı hissetmek veya sahip olmak. 2a: yaralı kibirden kaynaklanan sıkıntı, pişmanlık veya utancı hissetmek veya bunlara katlanmak - W. L. Shirer.

aloft'ta küvet var mı?

Belli ki bir yetişkinim ve banyo yapmak yerine duş almakta iyiyim, aslında bunu tercih ederim ama yine de Aloft duşlarını sevmiyorum. ... Tabii ki, bunların mülklerde büyük ölçüde küvet yoktur ayrıca banyo yapmaya alışmış küçük çocukları banyo yaparken yaratıcı olmanız gerektiği anlamına gelir.

aloft ne tür bir yatak kullanır?

Aloft Otelleri aslında bir Simmons Beautyrest yatak .


aloft'ta akıllı tv var mı?

RoomCast, konukların favori içeriklerini güvenli ve güvenli bir şekilde akıllı cihazlarını doğrudan misafir odası televizyonlarına . ...

uçmak kelimesinin Eş anlamı nedir?

Bu sayfada vurgulu için 29 eş anlamlı, zıt, deyimsel ifade ve ilgili kelimeleri keşfedebilirsiniz, örneğin: oyalanmak , uç, süzül, salla, as, havaya kaldır, çırpın, dinlen, askıya al, uç ve yerleş.