Alioth bir loki mi?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Salma Stokes
Puan: 4.5/5(45 oy)

Marvel Comics'te, canavar Loki ve Sylvie'nin yüzü Gaspçı Alioth olarak adlandırılır. Trans-zamansal varlık ilk olarak 1993 çizgi romanı Avengers: Terminatrix Objective #1'de ortaya çıktı. Marvel'a göre Alioth, tüm farklı gerçekliklerde var olan yıkıcı bir buluttur.

Alioth bir Loki çeşidi midir?

Yaşlı Loki, Kid Loki, Timsah Loki ve elinde çekiç olan başka bir Loki ile tanışır. Neredeyse hemen, Loki ve ekip, gezegeni döven devasa bir canavar görür. Yaşlı Adam Loki ve Kid Loki, yaratığın Alioth olduğunu ortaya koyuyor. canavarca yaratık varyantları yer ve onları unutulmaya gönderir.

Alioth hangi yaratıktır?

Bir yaratık... ikiniz de biliyorsunuz.' Alioth Void'in koruyucusu olarak hizmet eden bir trans-zamansal varlık . Alioth, Nathaniel Richards'ın gücünden yararlandığı ve üzerinde deneyler yaptığı ve efendisi olduğu Çok Yönlü Savaş sırasında yaratıldı.Alioth'un arkasında kim var?

5. Bölüm Loki Alioth'u doğrudan çizgi romandan aldı. 1993'te Avengers: The Terminatrix Objective #1'de tanıtılan Alioth, zamanın sınırlarını aşan ilk varlıktır.

Alioth Loki ne kadar güçlü?

'Aliot oldu hepsini yok edebilir ,' diye devam ediyor. Alioth, var olan bilinen her evrendeki herkesi ve her şeyi yok ederek çoklu evreni ortadan kaldırmayı başardı. Bu, Marvel Sinematik Evreninin tamamını sonsuz sayıda yok etmekle eşdeğerdir.'

kang fatih sahne paketi 1x06 | tüm kang / o kalan sahneler

33 ilgili soru bulundu

Loki'de alioth neydi?

Loki 5. bölüm Alioth adlı canavarca bir yaratığı tanıttı - çizgi romanlardan çizilen bir varlık, nerede olduğu Fatih Kang'ın en büyük düşmanı . Loki kendini düzenbaz tanrı olarak görebilir, ancak Zaman Değişkenliği Otoritesi'nin sırları, beklediğinin bile ötesinde çarpıtılmıştır.

Loki'de Alioth'un arkasında ne var?

Gösteride, Alioth Void'e düşen her şeyi yutmaya ve öldürmeye niyetli, gezici ve gürleyen dev bir zaman-ötesi varlık . Övünen Loki'nin açıkladığı gibi, 'Maddeyi ve enerjiyi tüketen canlı bir fırtınadır' ve 'bütün dallanmış gerçeklikleri bir anda yutabilir'.

Alioth Marvel'i kim kontrol ediyor?

10 Aliot. Alioth, İçinde Kalan Kişiye hizmet eder Loki , ve aslında The Void'in bekçi köpeğidir. İlişkileri çizgi romanlarda çok farklı. Alioth dev bir mor enerji bulutu olmaya devam ediyor ve kendi başına geçici bir imparatorluğa hükmediyor.

Loki'deki boşluğun arkasında kim var?

Çizgi romanlarda, Boşluk, karanlık enerjiye ayrılmaz bir şekilde bağlı olan bir karanlık enerji varlığıdır. Nöbetçi 'Bin patlayan güneşin gücüne' sahip, eşit derecede güçlü, zıt, kötü bir kişiliğe sahip bir süper kahraman - yani The Void. Sentry'nin tuhaf bir Marvel Comics geçmişi var.


Alioth'a ne oldu?

2018'de Alioth'un yerine salsa.debian.org'da barındırılan GitLab tabanlı bir çözüm . Alioth nihayet Haziran 2018'de kapatıldı. Alioth yöneticileri Raphaël Hertzog ve Roland Mas'ı dahil etti.

Loki'deki duman canavarı nedir?

Lost'taki duman canavarı olarak da biliniyordu. Siyahlı Adam . Bir zamanlar insan olmasına rağmen, Adanın Kalbi onu yaşayan bir kara enerji bulutuna dönüştürdü. Ölen bireylerin şeklini alabilir ve onları mükemmel bir şekilde taklit edebilirdi.

Kang, Thanos'tan daha mı güçlü?

Doğrudan dövüşte Thanos, Kang'ı her şeyini vermek zorunda kalmadan yok ederdi. Kang'dan çok daha güçlü ve hızlı zaman yolculuğu yapan kötü adamın kaçmak dışında dövüşe nasıl yaklaşacağını bile bilmediğini.

Mobius bir Loki çeşidi mi?

Yaşadığı onca şeyden sonra Mobius artık bir Loki'nin tüm özelliklerine sahip. ... Bu aynı zamanda Loki'de de önemli bir tema ve Yaramazlık Tanrısının başka bir çeşidi sayısız ihanete rağmen neden hala küçük bir sebep olmasa da işaretine inandığını bildirebilir.


Loki, Sylvie'yi seviyor mu?

Sezon finalinde Loki ve Sylvie'nin öpüştüğü iki zirve arasındaki romantizm ve Sylvie ona ihanet etse de, Loki'ye olan sevgisinin gerçek olduğu doğrulandı . Ancak, romantizmlerine tepkiler karışık.

Loki'de TVA'yı kim yönetiyor?

mefisto TVA'yı çalıştırıyor

Bunu destekleyecek gerçek bir kanıt yok, ancak Mephisto temelde şeytanın kendisi, bir yalanlar prensi, bu yüzden Marvel'in elinde ne olabileceğini asla bilemezsiniz.

Loki'deki son kötü adam kim?

Loki Finale MCU Kötü Adamını Tanıttı Fatih Kang | Zaman.

Boşlukta Loki'ye ne oldu?

İllüzyona devam edemeyen Klasik Loki, Alioth'u durdurmak için son bir çabayla, öldürüldü . Alioth dikkatini Loki ve Sylvie'ye çevirdi ve onları yemeye çalıştı ama büyü Alioth'u ele geçirdi.


Kang alioth'u nasıl kontrol etti?

Bu yüzden Kang askere gitti Alioth içindeki zamansal enerjileri çalmak için Avengers'ın yardımı . Kang ayrıca Avengers'ı hizmetkarı Tempus'u serbest bırakmaları için kandırdı. Tempus, Alioth'un zamansal enerjilerini emdi ama sonuç olarak sonsuz bir çatışmaya kilitlendi.

Alioth Marvel'ı ne koruyor?

Ancak, Loki Bölüm 5 sonunda ortaya çıktığı gibi, Alioth'un The Void'deki rolü, oraya gönderilecek kadar şanssız tüm varyantlara korku aşılamak değildir. O da olarak hareket eder bekçi köpeği TVA'nın gizemli liderinin muhtemelen ikamet ettiği kozmik bir konağın girişini koruyor ve koruyor.

Loki'de neden bir Thanos helikopteri vardı?

Mad Titan, Thanos Helikopterini şu şekilde kullandı: elde etme planının bir parçası Hellcat ve Spider-Man'in onu durdurmak için birlikte çalışması nedeniyle başarısız olan Kozmik Küp. ... Ne yazık ki, Sylvie ve Loki tarafından Loki'nin finalinde Void'den kaçmak için kullanılmadığı sürece Thanos Copter'ın MCU'da uçtuğunu asla göremeyeceğiz.

Loki'deki Thanos helikopteri neydi?

Örümcek Süper Hikayeler #39'da (1979) görünen Thanos Copter tam olarak göründüğü gibi: a sarı helikopter Mad Titan'ın sahibi olduğu ve işlettiği.


Mobius Loki'ye aşık mı?

Yine de romantik aşk yok , Loki ve Mobius'un açıkça derin bir bağı var. En azından ikilinin güçlü bir dostluğu var.

Mobius, Howard Stark'ın bir çeşidi mi?

EVET ! Mobius, Howard'ın bir çeşididir...

Mobius neden Loki'yi tanımıyor?

Onun çünkü TVA'dan önce hiç hatırlamadığı bir hayatı vardı. . Mobius, Loki ve Sylvie'nin (Sophia Di Martino) Kalanları (Jonathan Majors) bulma arayışında esastır. Ve Loki'nin birine güvenebileceği ve karşılığında birisinin gerçekten Loki'ye güvenebileceği gerçeği, Loki'ye yeni bir amaç verir.