alex ve alyssa hala birlikteler mi?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Hipolito Mertz
Puan: 4.3/5(32 oy)

Alex Kompothecras: AlındıAlex'in Alyssa'yı Juliette ile aldatmasına rağmen, o ve Alyssa hala güçleniyor . Aslında, Haziran 2020'de çift, kızlarının doğumunu memnuniyetle karşıladı.

Alyssa ve Alex 2021 yılında hala birlikteler mi?

Alex ve Alyssa hala birlikteler mi? Evet , 2019 yazından beri birlikte olan ikili hala birlikte. Alyssa ve Alex, Instagram'da birbirlerine Sevgililer Günü haykırışları gönderdiler.

Siesta Key'den Alex şimdi kiminle çıkıyor?

Alex Kompothecras

Siesta Key'in orijinal yıldızı lise boyunca Madisson'la çıktı, ardından gösterinin ilk sezonunda Juliette'e geçti. Ayrıca Kelsey ve Cara Geswelli ile ilişkiye girmeden önce flört etti. Alyssa Salerno . Çift, Haziran 2020'de bir kızı karşıladı.Alissa ve Alex nişanlı mı?

Biz buna inanıyoruz Alex ve Alyssa nişanlı değil . Alex veya Alyssa'nın sosyal medya profillerinde nişan yüzüğü olduğuna dair bir kanıt yok. Sosyal medya, önemli dönüm noktalarını paylaşmak için gidilecek yer haline geldi, bu nedenle bir teklif olsaydı, tüm internet üzerinden olurdu.

Alex Kompo ve Alyssa'nın bebeği mi oldu?

Realite yıldızının sadakatsizliği üzerinde çalışmak zorunda olmalarına rağmen, Alex MTV sonrası günlerini kız arkadaşı Alyssa ve kızlarıyla geçiriyor. Alex ve Alyssa'nın çocuğu Alessi, doğmak 11 Haziran 2020'de, Siesta Key'in popüler olmayan yıldızla yollarını ayırdıklarını açıklamasından sadece birkaç gün önce.

'Beni Levi ile Aldattı' Zach Alex'ten Ayrıldığını Açıklıyor

22 ilgili soru bulundu

Siesta Key'den Alex ve Alyssa ayrıldı mı?

Porter, Siesta Key izleyicilerini, o ve eski başrol oyuncusu Alex Kompothecras'tan sonra realite şovunun dördüncü sezonunda Logan ile tanıştırdı. sonunda bitirdiler tekrar tekrar, tekrar tekrar ilişki. ... Kompothecras ve kız arkadaşı Alyssa Salerno, Haziran 2020'de Alessi adında bir kız bebekleri olan ilk çocukları karşıladı.

2021 ile çıkan Siesta Key'den Amanda kimdir?

tat Amanda Miller'ın yeni adamı ve eski beyzbol oyuncusu. Daha önce St, Leo, Florida'daki Saint Leo Üniversitesi'ne gitti. Oradayken, okulun beyzbol takımında Siesta Key'den dördüncü sezon acemi Will Gray ile oynadı.

Siesta Key'den Alex'in bebeği mi oldu?

Siesta Key yıldızı Alex Kompothecras bir babadır. Pazar günü, 25 yaşındaki MTV kişiliği, kız arkadaşı olduğunu duyurdu. Alyssa Salerno çiftin ilk çocuğunu dünyaya getirdi. geçen perşembe gelen kızı Alessi.

Juliette Porter hala Sam'le mi?

Siesta Key'den Juliette Porter ve Sam Logan kendi yollarına gittiler. Çift, yaklaşık iki yıllık birlikteliğin ardından ayrıldı. , 30 yaşındaki Logan, kısa süre önce eski bir Instagram gönderisinin yorumlar bölümünde doğrulandı.

Sam ve Juliette 2021'den ayrıldı mı?

Genel olarak, Juliette ve Sam ilişkileri ani bir sona ermeden önce 2 yıl çıktı. Açık 17 Ağustos 2021 , Juliette ve Sam'in ayrıldığı haberi geldi.

Sam Logan milyarder mi?

Sam Logan, bir Amerikan realite TV kişiliği ve Instagram Yıldızıdır. Ayrıca Siesta Key yıldızı Juliette Porter'ın erkek arkadaşı olarak da bilinir. Sam, aile şirketi EW Scripps Co.'da %10 hisseye sahiptir. 2021 itibariyle Sam Logan'ın net değerinin 1 milyon doların üzerinde olduğu tahmin ediliyor. .

Siesta Key'de Pauly'ye ne oldu?

Haziran 2018'de, Pauly iki torba marihuana taşımaktan tutuklandı toplu olarak 27.6 gram ağırlığındaydı, bu da bir suç olduğu anlamına geliyordu. Bir yıl sonra, 18 aylık denetimli serbestlik şartlarını ihlal ettikten sonra yeniden tutuklandı ve bu da uzatılmasına yol açtı. 'Siesta Key' 4. Sezon prömiyeri 12 Mayıs'ta MTV'de 8/7c'de.

Chloe neden Siesta Key'den ayrıldı?

Bir Instagram Hikayesi gönderisinde Chloe, üzerinde çalıştıktan sonra ayrılmayı seçtiğini de açıkladı. gösteri 'son derece toksik hale geldi .' Bir hayran hesabından alınan bir ekran görüntüsüne göre, “Son derece toksik hale geldiği için çekimlerden geri adım atmaya karar verdim” diye devam etti.

Siesta Key'den Brandon'ın kiminle bebeği oldu?

Delainey Kendini Adanmış Bir Annedir

Delainey, Quincy'yi 2020 baharında doğurdu, ancak çocuğunun doğumundan sonra sorunlu Siesta Key yıldızı Brandon ile oturması birkaç ay sürdü. Delainey'nin hamileliğini duyduğunda, ilk tepkisi Delainey'i engellemek oldu.

Siesta Key'deki herkes zengin mi?

Ana oyuncular (ve bazıları eski) Pauly Apostolides, Cara Geswelli, Chloe Trautman, Brandon Gomes, Juliette Porter, Robby Hayes, Garrett Miller, Madisson Hausburg, Alex Kompothecras, Amanda Miller ve Kelsey Owens. Ve merak ediyorsanız, evet. onlar hepsi zengin .

Alex Kompos babası yaşamak için ne yapıyor?

Alex'in babası Gary Kompothecras bir kiropraktör ve bir avukat ve tıbbi sevk servisi olan 1-800-ASK-GARY'nin kurucusu (aşağıdaki TV reklamına bakınız). Aynı zamanda Siesta Key'in baş yapımcısıdır. Siesta Key, Pazartesi günleri saat 22.00'de MTV'de yayınlanıyor.

Sam Logan nasıl bu kadar zengin?

Siesta Key yıldızı Juliette Porter, Sam Logan ile çıkıyor. zenginlik ailesinden gelir . ... Sam'in büyük yaşamasının nedeni büyük ihtimalle ailesi. Sam, Siesta Key'deki kamera kameraları aracılığıyla kız arkadaşının hayranları için kendisini sürekli olarak daha erişilebilir hale getirirken, aile geçmişi birçokları için bir sır.

Siesta Key Worth'dan Alex ne kadar?

Alex'in tahmini net değeri var yaklaşık 2 milyon dolar - ama o yalnız değil. Kelsey, şovdaki zamanı ve modelleme kariyeri sayesinde bir ton para biriktirdi ve ayrıca tahmini net değeri 2 milyon dolar.

Max ve Kelsey hala birlikteler mi?

Kelsey Owens

Siesta Key'e taşındığında Kelsey, Garrett Miller ile çıkmaya başladı. İlk sezonda, Juliette ile çıkarken Alex'e aşık oldu. 2020'den beri Max Strong ile çıkıyor. .

Juliette Porter milyarder erkek arkadaşı kimdir?

Juliette Porter'ın milyarder erkek arkadaşı ve 'Siesta Key' yeni katılımcısı Logan'ın kendisi çoğu insanın düşündüğünden daha zengindir. Gösterişli partiler vermek ve lüks tatiller ayarlamak, realite TV yıldızının harcama gücü söz konusu olduğunda buzdağının sadece görünen kısmı.

Alex Kompo'nun bebeği var mı?

Alex Kompo ve Kız Arkadaşı bir kız bebek karşıladı - Detaylar burada. Alex Kompo ve sekiz aylık kız arkadaşı Alyssa Salerno, Aralık 2019'da ilk çocuklarını beklediklerini açıkladılar ve Siesta Key hayranları bundan daha heyecanlı olamazdı.

Siesta Key'de Juliette'e kim vurdu?

30 Haziran bölümünde, Kelsey Owens ve Juliette, Grenadinler'deki özel bir adadayken tartıştı. Juliette, 24 yaşındaki Kelsey'e bir içki fırlattıktan sonra onu tokatladı ve kanlı bir dudak büktü. Bir sonraki bölümde, grubun tatilinden eve gönderildi ve bir sonraki bölümde yer almadı.

Juliette gerçekten Kelsey'i Siesta Key'e tokatladı mı?

MTV'nin Siesta Key 4. Sezon 7. Bölümündeki Tokat duyuldu ama asla gösterilmedi . Juliette gözle görülür bir şekilde Kelsey'e içki fırlatırken, tokat kamera dışında kalıyor. ... Siesta Anahtarı son derece kodlanmıştır. İddiaya girerim ki tokat berbat/sahte görünüyordu, bu yüzden onu düzelttiler.