Diablo 3'teki alçak nerede?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Theron Stracke
Puan: 4.7/5(68 oy)

alçak. Scoundrel şurada bulunur: I. Perdedeki Sefalet Alanları . Alçak, The Broken Blade görevi sırasında düşkündür. Görevinizde, Boğulmuş Tapınağa gitmek için Tarlalarda Leah size eşlik edecek.

Alçak, Diablo 3'te hangi silahları kullanabilir?

Scoundrel sadece iki silah kullanır: Ağır Arbalet ve standart Uzun Yay . Elinde olmayan Quiver'ı da kullanamaz. Keşiş ve Şeytan Avcısı gibi, El Becerisini artıran eşyalara odaklanın. Oyuncu Wizard ve Witch Doctor'dan farklı büyülere sahip bir destek büyücüsü.

Alçak tokenler Diablo 3 nedir?

Alçakgönüllü Jetonlar Diablo III'te Lyndon için özel eşyalar . Oyuncu veya diğer takipçiler tarafından donatılamazlar. Jetonlar, bir hırsızın amacının sembolik temsilleridir - yüklü zarlar, kilitler, kaybolan tozla dolu çantalar ve dekore edilmiş savaş dışı hançerler.Diablo 3'te nereden takipçi kiralayabilirim?

Takipçilerinizi şuradan işe alın: kamp . Takipçiler otomatik olarak sizin için savaşır, ancak onlar için savaştaki davranışlarını etkileyen becerileri seçebilirsiniz.

Diablo 3'te kaç takipçiniz olabilir?

Sadece bir takipçi eşlik edebilir Bir seferde oyuncu karakteri, sizi neye en uygun olduğunu düşünmeye zorlar. Blizzard, 'Takipçiler Diablo III'te güçlü müttefiklerdir' diye ekledi.

Diablo 3 Komple Takipçi Kılavuzu Tüm Oyun Modları

19 ilgili soru bulundu

Efsanevi taşlar takipçilerde işe yarar mı?

Takipçiler, donatılmış Efsanevi Taşlardan faydalanmaz Ezoterik Değişiklik ve Yaralama Koruması hariç. Bu, hızlı içerikte hayatta kalmalarına ve Follower'a tüm becerileri veren veya Bekleme Sürelerini yarıya indiren bir jeton kullanmalarına yardımcı olmak için son derece yararlıdır. Donanıma sahipseniz, Enforcer'dan faydalanırlar.

Diablo 3'teki Templar kalıntılarıyla ne yaparsınız?

Templar Kalıntıları, Diablo III takipçisi Templar sınıfına özgü, tılsım benzeri özel öğelerdir. Bu kalıntılar Kormac the Templar'ın yeteneklerini ve özelliklerini artır . Templar Relic, bir oyuncuya veya diğer takipçi sınıflarına donatılamaz.

Takipçi ürünleri Diablo 3 satın alabilir misiniz?

Teşekkürler! Karakter menüsü bölmesine gidin . 'Takipçi' yazan yere sağ tampon. Donanım takın (istatistikleri ölçeklendiğinden, ihtiyacınız olmayan gerçekten iyi donanım tercih edilir).

Enchantress'te elden ne gidebilir?

Enchantress donatabilir iki elli değnekler, iki elli kılıçlar, iki elli gürzler veya iki elle kullanılan baltalar, iki yüzük, bir muska ve Enchantress'e özel 18. seviyede Enchantress Focuses adlı bir eşya.


Templar Diablo 3'te hangi silahları kullanabilir?

Templar kalkanları donatabilir, tek elli baltalar, hançer, tek elli gürzler, tek elli mızraklar, tek elli kılıçlar , iki yüzük, bir muska ve 18. seviyede Templar Relics adlı Templar'a özel bir eşya.

Bir Cluckeye nasıl edinilir?

Cluckeye, Diablo 3 ve Reaper of Souls'da bulunabilen efsanevi bir yaydır. Bu öğe yalnızca şunlarla donatılabilir: İblis Avcısı , ve nadiren başka bir sınıf için düşer. Akıllı Düşürme sistemi, bu silahın hangi sınıf tarafından bulunursa bulunsun, ana silah olarak her zaman maharetle yuvarlanmasını sağlar.

Diablo 3'te bir takipçiyi nasıl reddederim?

Evet, menü ekranınıza gidin ve takipçiye gidin. Üçgen basmak onları görevden almanıza izin vermelidir.

Macera modunda nasıl takipçi kazanırsınız?

macera modundaki herhangi bir karakter için takipçiler hazır. hangi merkezde olduğunuza bağlı olarak farklı yerlerde bulunurlar. I. Perde için, onlar yol noktasının aşağısında ve solunda bulunur . II. Perde onlar aşağıda ve wp'nin sağındalar.


Diablo 3'te nasıl büyüleyici bir iyilik elde edersiniz?

Wiki Hedefli (Oyunlar)

Enchanting Favor, Diablo III'teki efsanevi bir Templar Yadigarıdır. Sadece karakter seviyesi 61 veya daha sonra düşer , ve sadece Torment zorluğunda. Templar'da kuşanıldığında ölemez.

Diablo 3 öğeleri ne yapar?

Öğeler karakterlerin envanterinde taşıyabilecekleri oyun içi nesneler . Ekipman, iksir, işçilik malzemeleri ve daha fazlasını içerir. Diablo serisindeki önceki oyunların aksine, görev öğeleri oyuncu envanterinde taşınmaz ve oyuncu tarafından erişilemez.

Diablo 3'teki en yüksek efsanevi mücevher seviyesi nedir?

Bu sözde donanım geliştirmesi, Diablo III'ün son oyununun hayati bir parçasıdır. Her bir dişli parçasını artırabilirsiniz. Efsanevi mücevherin her seviyesi için size +5 ana statü verir. 13 adet dişli olduğundan ve bir mücevherin en üst seviyesi 150 , 13*150*5 = 9.750 ana stat eklemek mümkün!

Efsanevi mücevherlerin seviye sınırı var mı?

2.4 yaması itibariyle. 0, bir mücevherin Rütbesi envanterde veya bunlara bağlı herhangi bir arayüz panelinde görünür. Mücevherler yalnızca 70 karakter seviyesinde düşecek, ancak seviye şartı yok ve bu hesaptaki herhangi bir karakter tarafından kullanılabilir. Efsanevi Taşlar bir takipçi tarafından kuşanılabilir, ancak hiçbir etkisi yoktur.


Diablo 3'te bir takipçi öldüğünde ne olur?

Takipçi Ölümü

Takipçiler 'ölmez' - eğer sağlıkları sıfıra iner, kısa bir süre dinlenirler ve sağlıkları geri geldiğinde otomatik olarak yanınıza dönerler. .

Demon Hunter için en iyi takipçi hangisi?

Demon Hunter'ınız için seçebileceğiniz en iyi arkadaş, alçak . Bu sinsi dövüşçünün Dexterity istatistiğine güvendiği göz önüne alındığında, ekipmanın kalitesini artırmakta sorun yaşamamalısınız, çünkü atışlarınız hızla onun en yeni ve en büyük yeni teçhizatı haline gelir.

Set öğeleri takipçiler üzerinde çalışır mı?

Takipçileriniz aynı setten birden fazla eşya giyerken Set Bonusu olan eşyaları kuşanabilirken, bonuslar takipçinizde çalışmayacak . Takipçiniz, öğedeki gerçek istatistiklerden yararlanmaya devam edebilir.