Aden ve Jenna hala birlikteler mi?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Prof. Nia Crist I
Puan: 4.1/5(13 oy)

Aden ve Jenna hala mutlu bir ilişki içindeler. . Çift, kısa süre önce bir ev aldı ve Jenna'nın babasının evinden taşındı, Aden'in maaşının evlerini sorunsuz bir şekilde ödediği düşünülüyordu.

Aden ve Jenna ve hala birlikteler beklenmedik mi?

Gösterideki diğer bazı çiftlerin aksine, Jenna ve Aden hala birlikteler .

Ethan'ın beklenmedik ebeveynleri hala birlikte mi?

Ethan ve Myrka hala birlikteler. ve yeni doğan bebekleriyle mutlu bir hayat sürmek. Myrka ve Ethan, TV ekranlarımızdan veda ettikten sonra, çift, Ethan'ın annesi Michelle Ybarra'nın bebekleriyle birlikte çifti evden ayrılmaya zorladığını iddia eden şok edici ve şaşırtıcı bir haber paylaştı.Tyra ve Alex hala birlikteler mi?

Maalesef çiftin hayranları için, Alex ve Tyra sonunda ayrıldı . Ayrılmaları başlangıçta oldukça barışçıl bir eş-ebeveynlik ilişkisine dönüşecek gibi görünüyordu, ancak bunların hepsi son bir ay içinde potaya girdi.

Lawrence ve Lily hala birlikteler mi?

Çifti destekleyen izleyiciler bunu öğrenmekten mutlu olacaklar. ikisi hala birlikte . Lilly, 2021 yılının Mart ayı sonlarında Lawrence ve iki çocuğuyla bir aile fotoğrafı yayınladı ve sadece birkaç hafta önce bir başlıkta ondan 'hayatının aşkı' olarak bahsetti.

bez bebek bezine geçmeli misiniz? | GENÇ ANNE

38 ilgili soru bulundu

James, Lily'nin bebeğinin babası mı?

Beklenmedik 1. sezon yıldızı James Kennedy, eski kız arkadaşı Lilly Bennett ile bir kızı paylaşıyor. Genç ebeveynliğin baskıları karşısında bunalmıştı. ... O zaman baba oldu o sadece bir gençti.

Lawrence, Lily'nin bebeğinin babası mı?

Unexpected'in 4. Sezonu TLC'de ilk kez yayınlandığında, izleyiciler bazı yeni genç ebeveynlerle tanıştırıldı, ancak dizinin OG'si Lilly Bennett başka bir hamilelik ve başka bir bebek babasıyla geri döndü. ... Lilly şu anda ikinci çocuğunun babasıyla birlikte, Lawrence Charles Piskoposu III , ve onlar güçlü gidiyor gibi görünüyor.

Reanna neden beklenmedik bir şekilde kovuldu?

Reanna'nın NDA'sını ihlal ettiği ve bunu sızdırdığına dair spekülasyonlar var. Taron doğum yaptığında odada değildi. , kovulmalarına neden oluyor. Ayrılmalarının arkasındaki gerçek sebep hiçbir zaman kamuoyuna açıklanmadı. Hatta Taron bile arkadaşına neden kaldırıldıklarını bilmediğini söyledi.

McKayla ve Caelan 2021 yılında hala birlikteler mi?

Hikayenin benim tarafım. Bugün, Caelan'dan tamamen uzaklaşmış görünüyor. McKayla'nın Instagram hesabına göre, o şimdi erkek arkadaşı Ethan ile nişanlı , çiftin Nisan ayındaki bir yıllık yıldönümünden kısa bir süre sonra eski TLC realite yıldızına evlenme teklif etti.


Tyler'ın beklenmedik bir şekilde saçının nesi var?

Unexpected'i izlediyseniz, Tylor'ın birden fazla kafaya sahip olan kafasının arkasını kesinlikle fark etmişsinizdir. kel yamalar . ... Tylor, Kafamın arkasını tamamen kaplayan bir bendi, dedi. Muhtemelen kansere dönüşebilirdi, bu yüzden kaldırıldı.

Ethan'ın ebeveynlerine beklenmedik bir anda ne oldu?

Ethan'ın Ebeveynlerin ayrıldığı bildirildi .

O zamandan beri Michelle'in Ekim 2020'de bir ara evinden ayrılmalarını istediğini söylediler. Myrka, vaftiz annesi ve büyükannesi bir trafik kazasında yeni vefat ettiği için o sırada çok uğraştığını söyledi.

Ethan'ın ailesi neden beklenmedik bir şekilde ayrıldı?

Bir yönetici, Myrka ve Ethan'ın oyundan atıldığını ortaya çıkaran bir gönderi paylaştıktan sonra, bir yorumcu şunları iddia etti: Ethan'ın annesi çok parti vererek bekar hayatının tadını çıkarıyordu. . Ethan'ın annesinin parti yapma şekillerinden pek memnun olmadığı bildirildi ve bu, Myrka ile onun kovulmasına neden olan şeyin bir parçasıydı.

Ethans ebeveynleri beklenmedik bir şekilde neden ayrıldı?

Beklenmedik ebeveynler Myrka Cantu ve Ethan Ybarra'nın aileleri arasında halka açık kan davası devam ediyor. Daha önce bildirdiğimiz gibi, Myrka, Ethan ve kızları Attalie Michelle (Ethan'ın annesi) ve Myrka arasında bildirilen bir tartışmanın ardından Ethan'ın annesinin evinden kovuldu .


Chloe ve Max 2021 yılında hala birlikteler mi?

Bunun daha fazla kanıtı var Chloe ve Max gerçekten tekrar birlikteler . Max'in 9 Ekim'de çektiği bir özçekimde, bir Instagram kullanıcısı Chloe ile hâlâ birlikte olup olmadıklarını sordu ve o, 'Evet' yanıtını verdi.

Reanna beklenmedik bir şekilde mi atıldı?

TLC'nin Unexpected dizisinin hayranları, TLC dizisi Reanna Cline ve Taron Ward'ın sezon ortasında şovdan çıkarılmasının ardından askıda kaldı. açıklama yok .

Beklenmeyen neden artık açık değil?

'Unexpected' yayınını neden durdurdu? Beklenmedik bir şekilde sezon ortasında ara vermek zorunda kaldı ve izleyicileri sezonun son birkaç bölümü için askıda bıraktı. açıklanamayan gecikme .

Lily'nin beklenmedik ilk bebek babası kim?

TLC'nin Beklenmedik programında, hayranlar Lilly Bennett ve bebek babasını tanıdı, Lawrence . Çiftin Lawrence Jr. adında bir oğlu var ve Lilly'nin Aaliyah adında bir kızı var.


Lilly hamile mi?

Lilly şu anda onunla Unexpected'in son sezonunda. yeni erkek arkadaş Lawrence ve erkek bebeklerini bekliyor. Bebek Kasım 2020'de doğdu. Hamileliği boyunca, o ve eşi, bebeğin sünnet edilmesi gibi pek çok konuda anlaşamadılar, ancak Lawrence hala onun kayasıydı.

Lily bebeğini beklenmedik bir şekilde doğurdu mu?

Ama Lilly gerçekten sevimli iki çocuk yapmayı başardı. Onlardan biri, Aaliyah , James Kennedy ile olan ilişkisinin ürünüydü. İkinci çocuk, Lawrence Charles Bishop IV geçen yıl Kasım ayında geldi. Babası Lawrence Bishop, hayranların TLC şovunun son sezonunda gördüğü adam.

Beklenmedik bir şekilde Lexus'un başka bir bebeği mi oldu?

Sevgililer Günü'nde Lexus Scheller heyecan verici bir duyuru paylaştı. TLC'nin Beklenmedik dizisinin eski yıldızı başka bir bebeği oluyor . Şovda, o ve erkek arkadaşı Shayden Massey'nin bir kız çocuğu vardı, Scarlett.

Lily James adını neden değiştirdi?

Lily'nin babası James Thomson, 2008 yılında kanserden öldü. babanın Lily Thomson adında bir aktrisin olduğunu öğrendiğinde sahne adı olarak ilk adını aldı.


Lexus neden beklenmedik bir şekilde ayrıldı?

Gösteriden sonra, o ve Shayden ayrıldı. Shayden suçlandı Lexus onu en iyi arkadaşıyla aldatıyor . Sonuçta, genç ebeveyn olmanın baskılarını kaldıramayacak kadar gençtiler ve ayrıldılar. Ancak Lexus uzun süre bekar kalmadı.

Tyler'ın beklenmedik bir şekilde neden kel noktaları var?

Tylor, bir dizi tweet'te kel yamalar olduğunu açıkladı. çocukken bir sağlık sorununun sonucu . Kafamın tüm arkasını kaplayan bir bendi, diye açıklıyor. Kansere dönüşmüş olması muhtemeldi, bu yüzden kaldırıldı.

Emily ve Diego'ya beklenmedik bir anda ne oldu?

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, o ve Emily birlikte kalmadılar. O zamandan beri, Diego askere gitti . Genç baba, Ocak 2020'de orduya katıldı. Fort Sill Askeri Üssü'nde temel eğitimden geçti.

Beklenmeyen oyuncu kadrosu para alıyor mu?

Tam olarak ne kadar kazandıklarını bilmek kolay değil, Beklenmeyen oyuncuların maaşları kamuya açık değil . Çeşitli TLC yıldızlarının yaptıklarının rapor edilmiş bir incelemesi, iyi bir tahmin sağlar. Maaşları, 90 Day Fiance gibi bölüm başına 1.000 dolardan OutDaughtered'daki Busbys gibi on binlerce dolara kadar değişebilir.