acer aspire dizüstü bilgisayarlar iyi mi?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Gladys Schimmel
Puan: 4.9/5(46 oy)

Acer Aspire, özellikleri sayesinde birçok kullanıcı arasında en iyi seçim olmaya devam ediyor. uzun pil ömrü ve iyi performans . Diğer bir üst bütçe dizüstü bilgisayar, ince alüminyum kasası ve geniş bağlantı noktası yelpazesiyle Swift 1'dir. Acer Spin 3 gibi ana akım dizüstü bilgisayarlar, 2'si 1 arada tasarımda güçlü bir Core i5 CPU'ya sahiptir.

Acer en kötü dizüstü bilgisayar mı?

TechRepublic kısa süre önce, hangi satıcıların en iyi ve en kötü dizüstü bilgisayarları ürettiği konusunda BT uzmanlarına yönelik bir anket yaptı. Bir şey neredeyse aynıydı: Acer en kötüsünü yapıyor. ... TechRepublic kısa süre önce, hangi satıcıların en iyi ve en kötü dizüstü bilgisayarları ürettiği konusunda BT uzmanlarına yönelik bir anket yaptı.

Acer dizüstü bilgisayar almalı mıyım?

Acer kesinlikle yüksek puan alan bir dizüstü bilgisayar markasıdır ancak daha iyisini yapabilirdi . ... Birçok kullanıcı Acer'ın premium dizüstü bilgisayarlarını ve uygun fiyatlı dizüstü bilgisayarlarını beğeniyor. Acer'ın dizüstü bilgisayarlarının çoğu, olağanüstü değilse de iyidir. Ancak, Acer'ın dizüstü bilgisayarlarından bazıları tamamen korkunç ve markayı aşağı çekiyorlar.Acer gerçekten o kadar kötü mü?

Doğru cevap, Acer'ın piyasadaki en iyi marka olmadığı, ancak o da özellikle kötü değil . Apple veya Dell gibi daha premium markalar kadar iyi değil, ancak son birkaç yılda piyasaya sürülen bazı harika Acer dizüstü bilgisayar modelleri hala var.

Acer dizüstü bilgisayar Asus'tan daha mı iyi?

olduğu tek alan Acer, ASUS'un fiyatından daha iyi – müşteri desteği, tasarım ve performans gibi diğer her şey, ASUS ikisi arasında daha iyi bir seçenektir. Ayrıca, oyun dizüstü bilgisayarı arayanlar için ASUS'un seçebileceği çok daha fazla seçenek var. ... Ancak Acer ve ASUS modellerinin çoğunda bunu yapabilirsiniz.

En İyi ve En Kötü Dizüstü Bilgisayar Markaları: Acer

22 ilgili soru bulundu

Dell, Acer'dan daha mı iyi?

Sonuç olarak. Her iki markanın da piyasada iyi bir itibarı ve etkileyici bir varlığı var, ancak Dell'in diğer markalara göre üstünlüğü var Acer dahil. Bazı benzersiz modeller, destek özellikleri ve marka imajı nedeniyle iyi bir isme sahiptirler.

Acer Çin'de mi üretiliyor?

Sıkça Sorulan Sorular. dizüstü bilgisayarlar var mı Çin'de yapılmadı ? Asus, Hp, Coconics, Dell, Acer, LG, Apple, Samsung, Micromax, Sony, iBall çin'de üretilmiyor.

Acer Aspire 5 İYİ mi?

Elbette, Acer Aspire 5'in göze biraz daha kolay gelmesini diliyoruz. Ancak harika özelliklere sahip bir dizüstü bilgisayar arıyorsanız, güçlü performans , iyi bir ekran ve uygun tüm gün pil ömrü, dördü de 500 £ civarında, Aspire 5 kesinlikle sunar.

HP dizüstü bilgisayar Acer'dan daha mı iyi?

Acer ve HP arasındaki fark genellikle bütçenize bağlıdır. Ucuz bir dizüstü bilgisayar istiyorsanız, bir Acer dizüstü bilgisayarı seçin. Daha kaliteli malzemeden yapılmış ancak daha pahalı bir dizüstü bilgisayar istiyorsanız, o zaman bir HP dizüstü bilgisayar daha iyi bir seçimdir .

En güvenilir laptop markası hangisidir?

Oldukça basit, Elma bugün mevcut olan en güvenilir dizüstü bilgisayar markasıdır. Aslında, bu konuda herhangi bir tartışma yok. Apple, bulabileceğiniz en güvenilir dizüstü bilgisayarları ve bilgisayarları yapar.

Acer dizüstü bilgisayar neden bu kadar yavaş?

Virüs veya kötü amaçlı yazılımınız var

Windows PC'lere virüs veya kötü amaçlı yazılım (Kötü Amaçlı Yazılım olarak da adlandırılır) bulaşmaya eğilimlidir. Acer dizüstü bilgisayarınız aşırı yavaş çalıştığında, arka planda çalışan kötü amaçlı yazılımlardan kaynaklanıyor olabilir — çok fazla sistem kaynağı tüketmek (CPU, bellek vb.).

Hangi dizüstü bilgisayarı satın almak daha iyidir?

En İyi Dizüstü Bilgisayarlar 2021

 1. MacBook Air (2020 sonu) 2021'in en iyi dizüstü bilgisayarı. ...
 2. HP Spectre x360 14. En iyi Windows dizüstü bilgisayar. ...
 3. Asus ROG Zephyrus G15. 2021'deki en iyi oyun dizüstü bilgisayarı. ...
 4. LG Gram 17 (2021) 2021'de büyük ekran hayranları için en iyi dizüstü bilgisayar. ...
 5. HP Envy x360 (2020) ...
 6. MacBook Pro 13 (2020 sonu) ...
 7. Dell XPS 13 2'si 1 arada. ...
 8. Dell XPS 13 (2020 sonu)

Hangisi daha iyi Acer veya Lenovo?

Lenovo, Acer'dan çok daha iyi dizüstü bilgisayarlar yapıyor . Uzun süre dayanacak daha iyi performansa sahip bir dizüstü bilgisayar arıyorsanız, o zaman Acer yerine Lenovo'yu tercih etmeniz gerekir. ... Ancak her iki markanın piyasaya sürdüğü tüm modellerde, genellikle Lenovo daha güvenilir ve daha iyi performans gösteren modeller sunar.

Asus dizüstü bilgisayarlar HP'den daha mı iyi?

Etraflı, ASUS dizüstü bilgisayarlar genellikle HP dizüstü bilgisayarlardan daha ucuzdur . HP dizüstü bilgisayarlarla aynı veya daha iyi özelliklere sahip ASUS dizüstü bilgisayarları daha ucuza bulabilirsiniz. Ancak, performans ve uzun ömür söz konusu olduğunda HP genellikle daha iyi kalite puanlarına sahiptir.

En iyi Acer dizüstü bilgisayar hangisi?

İşte bugün satın alabileceğiniz 2021'in en iyi Acer dizüstü bilgisayarları

 • Acer Chromebook C933T. ...
 • Acer Predator Triton 300 SE (2021) ...
 • Acer Swift 3x (2021) ...
 • Acer Nitro 5 (AMD, 2020) ...
 • Acer Spin 5 (2020) ...
 • Acer Chromebook 714. ...
 • Acer Swift 5 (Intel 11. Nesil, 2020) ...
 • Acer ConceptD 3 Ezel (2021) Piyasadaki en iyi içerik oluşturma dizüstü bilgisayarlarından biri.

Acer Aspire 5, GTA 5'i çalıştırabilir mi?

Bu Acer dizüstü bilgisayarda bir NVIDIA GeForce MX150 grafik kartı, bir Intel Core i5-8250U CPU ve 8 GB RAM bulunur. ... Ne yazık ki, bu dizüstü bilgisayar Fortnite gibi oyunları çalıştırmaz , Apex Legends, Minecraft, PUBG ve GTA V.

Acer ASUS'a mı ait?

Acer, Tayvanlı bir bilgisayar markasıdır. Asus Tayvan merkezli ancak Çin'e ait . Acer o zamandan beri akıllı telefonlar, PDA'lar vb. gibi diğer alanlara da yayıldı. Dizüstü bilgisayar pazarında hala çok fazla yer alıyorlar ve Acer Aspire dizüstü bilgisayar serisi dünya çapında sadık bir takipçi kitlesine sahip.

Çin dizüstü bilgisayarları güvenli mi?

Alternatif Seçenekler. Çin interneti en çok Truva atları ve bilgisayar virüsleri için popülerdir. Dikkatli olmazsanız, kişisel ve finansal verilerinizi bilgisayar korsanlarına kolayca kaybedersiniz. Çocukların çevrimiçi dersler için dizüstü bilgisayar kullanması yaygın olduğundan, sizin de güvenli değil engellemede dikkatli iş ilanları.

Dell Çinli bir şirket mi?

Dell (ABD)

Dell bir Amerikan bilgisayar teknolojisinde saygın bir marka. ... Dell, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli dizüstü bilgisayarlar üretir.

Öğrenciler için en iyi dizüstü bilgisayar hangisidir?

En iyi üniversite dizüstü bilgisayarı nedir?

 1. HP Envy 13 (2021) Genel olarak en iyi dizüstü bilgisayar. ...
 2. MacBook Air (M1, 2020 Sonu) Öğrenciler için en iyi Mac. ...
 3. Dell XPS 13 (2020 Sonu) ...
 4. HP Envy x360 13 (2020) ...
 5. Apple MacBook Pro (13 inç, M1, 2020) ...
 6. HP Spectre x360 14. ...
 7. Acer Swift 3 (2020, AMD Ryzen) ...
 8. Lenovo ThinkPad X1 Karbon (Gen 9)

Acer nerede yapılır?

Acer'ın ayrıca Almanya'da Ahrensburg ve Hamburg'da IMS adı altında tesisleri vardı. Acer bilgisayarlar ayrıca Mingeçevir, Azerbaycan .

Lenovo mu daha iyi yoksa HP mi?

Lenovo daha iyi bir seçimdir paranızın karşılığını en iyi şekilde alan seçeneği arıyorsanız bu iki marka iş ve iş dizüstü bilgisayarları pazarına hakimdir. Bununla birlikte, HP dizüstü bilgisayarlar tipik olarak daha kaliteli bileşenlere sahiptir, ancak Lenovo eşdeğerinden daha pahalıya mal olurlar.

Hangisi daha iyi dizüstü bilgisayar Asus veya Lenovo?

Rağmen ASUS alır dizüstü bilgisayarlarda taç, Lenovo ürünleri hala mükemmel, iyi bir değere sahip ve mükemmel müşteri desteği ile geliyor. Aslında Lenovo, Lenovo Sunum Araçları ve Öğretim Araçları gibi ASUS'un rekabet edemeyeceği daha iyi yazılım araçlarına sahiptir.