Ace ailesinin oğullarının adı ne?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Kiara Kuhlman
Puan: 4.3/5(4 oy)

Mutlu çift, son bir YouTube videosunda nihayet oğullarına çok güçlü bir isim verdiklerini açıkladı: Çelik Süpürge . Çift göbek adını açıklamadı. Catherine, ismin aile için çok önemli olduğunu açıkladı.

ACE ailesinin bir oğlu var mıydı?

ACE ailesine en son eklenen, onların oğlu Çelik McBroom , 20 Haziran 2020 doğumlu.

Ace ailesinin çocukları kimlerdir?

Austin McKinley McBroom (doğum: 20 Mayıs 1992 (1992-05-20) [29 yaşında]), Dolores Catherine Johnston McBroom (kızlık soyadı Paiz; 24 Ağustos 1990 (1990-08-24) [31 yaşında]), Elle Lively McBroom (doğum: 28 Mayıs 2016 (2016-05-28) [5 yaşında), Alaia Marie McBroom (doğum: 17 Ekim 2018 (2018-10-17) [2 yaşında]) & Steel McBroom (doğum: 20 Haziran) , ...Ace ailesi nasıl zengin oldu?

ACE ailesi, YouTube kanallarına dayalı olarak yaşam için hazırlanmıştır. Ve parayı miras almadılar - ikisi de zenginlik içinde doğmadı. Aile hak etti YouTube reklam geliri, ürün satışları ve sponsorluk parası yoluyla para , YouTube'un içerik oluşturucu topluluğu için ortak bir yol.

Austin'in bebeği kaç yaşında?

Alaia McBroom, 17 Ekim 2018'de doğdu. Alaia McBroom, 2 yaşında .

BEBEK ADI AÇIKLAMASI!!! **ACE AİLESİNİN ADI DEĞİŞİYOR MU?**

35 ilgili soru bulundu

Catherine'in erkek çocuğu mu olacak?

Merhaba ACE Ailesi! Austin McBroom ve Catherine Paiz, üçüncü çocuklarının doğumunu gösteren bir YouTube videosu yayınladı. YouTube'da 18,7 milyondan fazla abonesi olan McBroom ve Paiz, vardır geçen hafta. Artık ailemiz tamamlandı.

Ace ailesi iptal mi edildi?

Popüler YouTube aile kanalı 'ACE Ailesi', patrik Austin McBroom'un dört yaşındaki kızına şaplak atarken uygunsuz yorumlar yaptığını gösteren bir videonun ortaya çıkmasından sonra ateş altında.

Ace ailesi neden oğullarına çelik dedi?

Austin ve Catherine ismin hala uyduğunu açıkladılar çünkü kendilerini şöyle tanımlıyorlar: 'Aslar ' ve 's' artık Çelik anlamına geliyor. Ace Ailesi için kişisel bir anlamı olmasının yanı sıra, Steel'in adının çok güçlü bir anlamı var. Çelik, elbette, demir ve karbondan yapılmış bir alaşımdır.

Eşsiz bir erkek ismi nedir?

İşte küçük çocuğunuz için seçebileceğiniz 2019'daki 50 modern Hindu erkek bebek ismi seçimimiz.

  • Aakav (şekil)
  • Aakesh (gökyüzünün efendisi)
  • Arav (huzurlu)
  • Advik (benzersiz)
  • Chaitanya (biliş) Ayrıca Okuyun| Çocuğunuz için doğru okulu seçerken göz önünde bulundurmanız gereken en önemli 5 faktör.
  • Chandran (ay)
  • Darsh (görüş)
  • Darpan (ayna)


As isminin anlamı nedir?

İngilizce Bebek İsimleri Anlamı:

İngilizce Bebek İsimlerinde As isminin anlamı: Birlik ; üstün olana verilen lakap; aynı zamanda asil anlamına gelen İngilizce bir soyadı.

Austin, Catherine'e küfretti mi?

İlk olarak 2016 yılında video yayınlamaya başladılar ve hızla internetteki en popüler ailelerden biri haline geldiler. ... Başlangıçta bir klip Austin'in Catherine'e kısaca bağırdığını ve küfrettiğini gösterdi ikisi ve kızları, hareketli tanıtım videolarını çekmeden önce.

Austin ve Catherine hala birlikteler mi?

Daha önce kolejde mükemmel bir basketbolcu olarak tanınan Austin, karısı ve çocuklarını içeren videolarının viral hale gelmesi ve milyonlarca abone kazanmasıyla ün kazandı. ... Austin ve Catherine 2017'de evlendi ve oldukça mutlu bir hayatları olmuştur.

Katherine hamile mi?

Katherine Ryan, hamile olduğunu açıkladıktan sadece iki hafta sonra bebek haberlerini paylaşıyor. K atherine Ryan verdi doğum ikinci çocuğuna hamile olduğunu duyurduktan iki hafta sonra. 37 yaşındaki Kanadalı komedyen ve oyuncu, Instagram'da onu yatakta çocuğu tutarken gösteren bir fotoğraf paylaştı.


Güzel ve Çirkin'de Catherine hamile mi?

1989'daki Güzel ve Çirkin dizisinde Catherine 3. Sezon 1. Bölümde hamile olduğunu öğrendi .

Catherine, Michael'ı neden terk etti?

Hollywood çifti dün 13 yıl sonra 'evliliklerini değerlendirmek ve üzerinde çalışmak' için ayrılacaklarını duyurdu ve Catherine'in ayrılmayı istediği söyleniyor. Michael kanserine HPV virüsünün neden olduğunu açıkladı , oral cinsel temas yoluyla sözleşmeli.

ACE ailesinden Austin hapse mi girdi?

ACE ailesinin Austin McBroom'u hapse girdi

Catherine, gençliğinde pişman olduğu bir şey yapıp yapmadığını sorduğunda, isteksizce hapse girdiğini itiraf etti, ancak nedeni şaşırtıcı olabilir.

Ace ailesi skandalı nedir?

İki dava ile birlikte, ACE Ailesi İddiaya göre toplamda üç dava ile karşı karşıya ve yedi milyon dolarlık evlerinin olası haczi boks olayı için ödeme ile birlikte.


Austin, Catherine'e hangi videoyu bağırıyor?

Geçen hafta ACE Ailesi'nden bir klip, eski NBA oyuncusu Austin McBroom'un çocukların önünde Catherine Paiz'e kendi payına uymadığı için bağırmasıyla viral oldu. başlıklı video Catherine'in Hayatında Bir Gün yanlışlıkla kanalına düzenlenmemiş olarak yüklendi ve çok fazla ısınma oluyor.

Austin Elle'ye ne yaptı?

AUSTIN McBroom, yeniden ortaya çıkan bir video için ateş altında kaldı genç kızının kalçalarına tokat attığını gören . Hayranlar, McBroom'u eski bir videoda dört yaşındaki kızı Elle'nin arkasını tokatlamak ve 'oh, kahretsin' diye bağırmakla eleştirdi. McBroom, uygunsuz davranış nedeniyle bir kereden fazla tepkiyle karşı karşıya kaldı.

As nadir bir isim midir?

As oldu en popüler 199. erkek ismi ve 7897. en popüler kız ismi. 2020'de 1.900 erkek bebek ve Ace adında sadece 13 kız bebek vardı. 2020 yılında doğan her 964 erkek bebekten 1'i ve her 134.696 kız bebekten 1'i Ace olarak adlandırılıyor.

Ace İncil'deki bir isim mi?

As bebek unisex adı esas olarak Hıristiyan dininde popülerdir ve asıl kökeni Latince'dir. As isminin anlamı Bir, bir birimdir.


As ismi kaç yaşında?

Şaşırtıcı bir şekilde Ace, o zamandan beri Amerika Birleşik Devletleri'nde erkeksi bir ad olarak kullanılmıştır. en azından 19. yüzyılın sonlarından 1903'e kadar . Ancak, 20. yüzyıla girerken, Ace sonsuzluk gibi görünen bir süre boyunca çizelgelerden neredeyse kayboldu. Adı nihayet 100 yılı aşkın bir aradan sonra 2006 yılında yeniden ortaya çıktı.