Yanıklıklar nerede alınır?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Dr. Roslyn Torphy
Puan: 4.6/5(8 oy)

Sadece varlıklarının acılarından biri.' Yanık (Alınan Yanık olarak da adlandırılır), Alınan tarafından yayılan steril nötrinoların yayılan bir maddesidir. yanık Alınanlar yakında olduğunda görünür . Oluşturulduğunda ya bir alanı kaplayan bir sis ya da sabit Karanlık küreleri şeklini alır.

Alınan yanıklık kamu olayı nerede?

Bir Taken Blight herkese açık etkinliği, herkes için ücretsiz bir Taken-çekimidir. Sırasında üç dalga, güç alanlarıyla çevrili sütunlar görünecek . Sütunları çevreleyen güç alanlarından geçin. Çıktığınızda, Blight Receding adlı bir buff'ınız olacak. (Ekranınızın sol alt kısmında görebilirsiniz.)

Nasıl yanık alınır?

alınan yanıklık

Güç alanlarına adım atın Blight Receding statüsü kazanmak için. Blight blob'u yok etmek için, alanın dışına çıkın, buff kaybolana kadar hızla küreyi vurun. Blight, yalnızca bu buff'a sahip olduğunuzda hasar alabilir. Durulayın ve olayı Heroic'e dönüştürmek için blob yenilene kadar tekrarlayın.Kahramanca halka açık olaylar nasıl alınır?

Fallen Brigs genel etkinliğini Heroic'e dönüştürmek için, Oyuncular, Karanlığın Piramidi parçalarının etrafında uçan tarayıcıları yok etmelidir. . Bu dronlardan birkaçı her yeni Piramit parçasıyla ortaya çıkıyor. Üçüncü parçanın dronları yok edildikten sonra, dev bir Fallen Commodore'un düştüğü Heroic versiyonu başlayacak.

Destiny 2 kulesinde neden karanlık var?

Yüce geçen bahar çarptığında, Zavala her zamanki yerinde duruyordu, ama geri kalanımızla birlikte gökyüzüne bakıyordu. Karanlık tüm Kuleyi kaplar ve hikayede neler olup bittiğine dair sürekli bir hatırlatma görevi görür .

KULEDE GERÇEKTEN ALINMIŞ KORKULAR VAR...

21 ilgili soru bulundu

Traveler Destiny 2'ye ne oldu?

Gezgin Altın Çağın Çöküşü sırasında insanlığın hayatta kalmasıyla alakalı . Gezgin insanlığı kurtarmak için kendini feda ettikten sonra, Dünya yüzeyinden çok uzakta olmayan bir yerde yüzmeye devam etti ve sessiz ve uykuda kaldı.

Kule kaderindeki mavi ışıklar neler?

Kulede soluk, mavi bir ışık görebilirsiniz. Gezgin çevresinde - 2017'deki Kızıl Savaş harekatı sırasında kendisine zarar veren. Yörüngesinde yüzen parçalanmış parçalar içeriye geri dönüyor gibi görünüyor ve muhtemelen önümüzdeki birkaç saat boyunca da öyle olmaya devam edecek.

Kahramanca bir olayı nasıl tetiklersiniz?

Yer: EDZ, Nessus

Bir Cabal Harmancı uçup gelene kadar bölgeyi yüzde 30'a kadar ele geçirin. gemiyi yok et kahramanca olayı başlatmak için. Binbaşı da dahil olmak üzere ortaya çıkan tüm ekstra Kabalları yenin ve aktiviteyi bitirin. Süresi boyunca Cabal düşürme bölmelerinden ve diğer hava saldırılarından kaçının.

Kamusal olaylar kaderde ne kadar sürer?

Zamanlayıcı geri saydıkça, daha güçlü ve daha çok sayıda düşman ortaya çıkacaktır. oyuncular verilir dört ila beş dakika arasında Bu görevi tamamlamak için. Bu olay aşağıdaki konumlarda meydana gelebilir: Kale.


Europa'nın kahramanca halka açık olaylarını nasıl tetiklersiniz?

Europa genel etkinliğini kahramanca yapmak için tek yapmanız gereken Brig'i öldürmeden önce, karanlık gemiyi ele geçirme noktalarının üzerinde toplayan tüm dronları öldürmek . İlk dron grubu nispeten sabitken, son yakalama noktasının üzerinde uçan dronları tespit etmek çok zor olabilir.

Alınan yanıklıklar nelerdir?

Yanık (Alınan Yanık da denir) Alınan tarafından yayılan steril nötrinoların yayılan bir maddesi . Alınanlar yakında olduğunda yanıklık belirir. Oluşturulduğunda ya bir alanı kaplayan bir sis ya da sabit Karanlık küreleri şeklini alır.

Heroic Warsat'ı nasıl çökertebilirim?

Warsat Down Kahramanlık Etkinlik Rehberi

Turuncu sağlık çubuğu olan bir minyonu her öldürdüğünüzde, kapalı Shreiker'lardan biri açılacaktır. şimdi ihtiyacın var Shreiker'ı yok et bu sadece mümkün olduğunca çabuk açıldı. Üç Shreiker'ı da öldürün ve Warsat Public Event'in Heroic versiyonunun kilidini açın.

Düşen parıltı ekstraksiyonu nerede?

Destiny 2 Glimmer Extraction Public Event, oyuncunun bölgede parıldayan Düşmüş düşmanların peşinden gitmesini içerir. Genel Etkinliğe şuradan erişilebilir: EDZ (Trostland, The Sludge, The Gulch, Firebase Hades) ve Nessus (The Tangle, The Cistern, Glade of Echoes) .


Keder sunakları halka açık bir olay olarak sayılır mı?

Hakkında: Altar of Sorrow, gardiyan tarafından başlatılan bir etkinliktir. Sorrow's Harbor'da bir Halka Açık Etkinlik olarak tetiklenebilir Bir Muhafız ekibinin Hive ve Nightmares dalgalarını öldürmesi gereken Escalation Protocol ve Blind Well'e benzer.

İnşaatta Vex'i nasıl kahraman yaparsınız?

Disrupt Vex Construction genel etkinliğinin Heroic versiyonunu tetiklemek için, yapmanız gerekenler Vex'in kendilerini feda ettiği yapıya bakın . Ondan yayılan ve durup yakalayabileceğiniz noktalara ulaşan ışık akışlarını fark edeceksiniz. Tüm bu noktaları yakalayın. Bu kadar.

Ay'da kovan ritüelini kahramanca nasıl elde edersiniz?

Destiny 2 Moon Heroic Public Events

  1. Warsat'ın savunmasını başlatın.
  2. İki Hive Wizards setini yenin.
  3. Her bir Sihirbaz çiftiyle birlikte görünen Shrieker'ı yen.
  4. Her Hive Knight düşmanını sarı bir sağlık çubuğuyla yen.
  5. Halka Açık Destansı Etkinliği tamamlamak için Ogre'yi yen.

Destiny 2'deki mor top ne işe yarıyor?

Orijinal Destiny hayranları, oynayabileceğiniz Mor Topu bir festivaldeki plaj topu gibi havada tutarak hatırlayabilir. Destiny 2's Tower'da geri dönüyor ve farklı renk topları ve sonunda dev bir Kule tarzı Top oluşturmanıza izin veren bir mini oyunun ilk adımı .


Zavala'nın kasasına nasıl girersin?

Zavala'nın Kasasına Nasıl Gidilir. Artık Zavala'nın ofisini başarıyla bulduğuna göre, onun silah kasasına erişmen gerekecek. Masasının sağındaki kapıyı alın ve açamayacağınız cam kapısı olan bir odaya ulaşana kadar merdivenleri takip edin. Arkanı dön ve az önce kullandığın merdivenlerin altında çömel .

Ay'daki mor topla ne yaparsın?

Ay'daki Mor Top

Doğru sırayla doğru olanlarla etkileşime geçin ve bir düğmeye giden bir köprü oluştur . Düğmeye basmak için 5000 parıltı ödemeniz gerekecek. Bunu yaptığınızda, mor top Eris'in tepesinin dibinde ortaya çıkacak.

Gezgin öldü mü?

İstilanın sona ermesi ve şehrin geri alınmasıyla, Gezgin artık ölü ilan edildi ama bir kez daha yaşamak. Uyanmış olmasına rağmen, Gezgin hala Son Şehir'in üzerinde gezinmeye devam etti ve doğrudan herhangi bir eylemde bulunmadı.