Şelaleleri kovalamaya ne gerek var?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Rachelle Romaguera
Puan: 4.9/5(11 oy)

'Şelaleleri Kovalamak' TLC'dir insanların sonuçlarını düşünmeden nasıl soyut hayallerin peşinden koştuğunu ifade etmenin yolu . ... 'Şelalelerin' (uyuşturucu satarak para ve saygı) peşinde koşuyor ama annesi bunun iyi bitmeyeceğini biliyor. İkinci ayet, bir erkeğin bir kadınla ilişkisini ele alır.

Şelaleleri kovalamamanın anlamı nedir?

TLC'nin Şelaleleri, kendi kendini yok etme hırslarının peşinden giden insanlara dayanmaktadır. Ve bu tehlikeli arzulara şelaleler denir. Başka bir deyişle, TLC şelaleleri kovalamayın dediğinde bu şu şekilde yorumlanabilir: kendine zarar veren hırsların peşinde koşmayın .

Neden şelaleleri kovalamamalısınız?

Şelalelerin peşinden gitmeyin' ifadeleri TLC melodisinden uyarı . İnsanın nasıl gelişigüzel, çılgınca ve dikkatsizce rüyalar peşinde koşmaması gerektiğini açıklıyor. İlk önce işlerin nasıl biteceğini düşünmeden bir zorlukla yüzleşmeyin. Melodinin ifadeleri, bir fantezinin peşinden gitmek için tatlı bir melodik tanımadır.Şelale resmine ne yazarsın?

? Instagram için En İyi Şelale Altyazıları

 • Sadece çoğunluğa uy.
 • Üzgünüm, TLC. Şelaleyi kovaladım.
 • Tamam Tabiat Ana, esnediğini görüyorum.
 • son damlasına kadar iyi.
 • Suda yaşa, ayda sev.
 • Canlı yayın. Kelimenin tam anlamıyla.
 • Her cennet tropikal değildir.
 • Her zaman manzaralı yolu kullanın.

Şelalelerin manevi anlamı nedir?

Özellikle şelale sembolü şu anlama gelebilir: ciddi hayal kırıklığı olacak seni daha akıllı yap. ... Şelaleler genellikle büyük bir duygu salınımı, gençleşme ve ruhun yenilenmesi ile ilgilidir.

TLC - Şelaleler (Resmi HD Video)

16 ilgili soru bulundu

Kaldırımları kovalamaya devam etmeli miyim?

Adele, 18 Ocak 2008'de Sun gazetesine 'Chasing Pavements'ın eski sevgilisinden ayrılıp ilk kez kalbinin kırılmasıyla ilgili olduğunu açıkladı: O şarkı pes mi etmeliyim yoksa hiçbir şey yokken peşinden koşmaya devam mı edeyim?

su peşinde koşmak ne demek?

Zaman insan çok aç kusmayı durduramazlar ve her su içtiklerinde su bir şelale gibi ağızlarından geri gelir, çünkü su onların ağzından uzaklaşıyor, sanki onu kovalıyorlarmış gibi.

Şelaleler nasıl oluşur?

Şelaleler. Şelaleler genellikle farklı kaya bantları üzerinden aktığı bir nehrin üst aşamalarında oluşur. Yumuşak kayayı sert kayaya göre daha hızlı aşındırır ve bu bir şelalenin oluşmasına yol açabilir. Yumuşak kaya, sert kayayı alttan keserek daha hızlı aşınır.

Şelaleleri kovalamak nerede çekildi?

Film Seattle'ın panoramik çekimleriyle başlasa da, Chasing Waterfalls Britanya Kolombiyası . Bu Hallmarkie, sizi efsanevi (ve kurgusal) Redwood Falls'u arayan Explorer Global dergisi muhabiri Amy Atwater'ı takip etmeye davet ediyor.


TLC'nin açılımı nedir?

TLC, ' için bir kısaltmadır şefkatli sevgi dolu bakım .' [gayri resmi] Bir meslektaşı, 'Biraz TLC'ye çok ihtiyacı var' dedi.

Bir fotoğrafa ne başlık koymalıyım?

Sevimli Selfie Altyazıları

 • Bir işaret arıyorsanız, işte burada.
 • Mutluluğun bir varış noktası değil, bir seyahat yolu olduğunu unutmayın.
 • Uyanık olman rüya görmeyi bırakman gerektiği anlamına gelmez.
 • Kendin ol senden daha iyi kimse yok.
 • Daha az stres ve en iyisinin tadını çıkarın.
 • Her an sihri arayın.

Şelale gördüğünüzde ne hissediyorsunuz?

Bazıları, bir şelale tarafından salınan negatif iyonlar nedeniyle, kendinizi hissetmeden edemeyeceğinizi söylüyor. mutlu birine yakın olduğunuzda. Bilim, negatif iyonlar kan dolaşımımıza girdiğinde mutlu kimyasal olan serotonin üretimini artırdığını söylüyor.

Şelaleleri seven kişiye ne denir?

kelimeyi paraya çevirebilirsin kataraktofil [Latince cataracta veya Yunanca καταρράκτης (katarakt) şelalesi + Latin -phila, Antik Yunanca φίλος sevgi dolu, canım]


Şelale bahçesi nasıl yapılır?

Talimatlar

 1. Göleti Kazın. Astarınızın yerleştirileceği deliği kazın. ...
 2. Şelaleyi inşa et. Gölet tamamlandığında, bu, iki yapınızdan birinin yoldan çıktığı anlamına gelir. ...
 3. Kayaları Yerleştirin ve Borularla Çalışın. Saksıyı ters çevirin ve borunuzu altındaki delikten geçirin. ...
 4. Göleti doldurun.

Şelaleler nasıl çalışır?

Genellikle şelaleler oluşur akarsular yumuşak kayadan sert kayaya akarken . Bu, hem yanal olarak (bir akarsu yeryüzü boyunca akarken) hem de dikey olarak (akarsu bir şelaleye düşerken) gerçekleşir. Her iki durumda da yumuşak kaya aşınır ve üzerinden derenin döküldüğü sert bir çıkıntı bırakır. ... Akarsu akarken tortu taşır.

Hangi filmlerde şelale var?

TLC, Jennifer Aniston-Jason Sudeikis komedisine dahil edilmesi sayesinde en büyük hitleri Waterfalls'ın yeniden canlanmasının keyfini çıkarıyor. Biz Milleriz . Watkins ve Thomas şarkılarının filmde kullanılma şekli hakkında ne hissettiler? İçeri girdi!

Şelaleleri kovalarken ayın üzerinde kim şarkı söyledi?

DÜZELTME: Sheila adlı bir Hallmarkie arkadaşımdan, Mark'ın açık mikrofon gecesinde söylediği Over the Moon (bağlı kuruluş bağlantısı) şarkısının aslında onun tarafından yapıldığını öğrendim. Julian Taylor , Kanadalı şarkıcı-söz yazarı.