Bir kürek bağlantısının uyanışı satın aldınız mı?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Letitia Lowe
Puan: 4.3/5(8 oy)

Kürek satın alınabilir Mabe Köyü'ndeki Town Tool Shop'tan Link'in Uyanışında 200 Rupi için. Çukur Alanının sonundaki Slime Key'i bulmak için kullanılır. Ayrıca Koholint Adası'na dağılmış bazı Gizli Deniz Kabuklarını bulmak için de kullanılabilir.

Link's Awakening'de küreği satın almalı mısınız?

Legend of Zelda: Link's Awakening, birçok sır ve beceriksizce yerleştirilmiş görev öğeleri içeriyor. Richard'a rastladığınızda, şatoda beş altın yaprak bulmanızı istiyor ve bunu yaparsanız, sizin için bir ödülü olduğunu söylüyor. Ancak, ihtiyacınız olacak eğer almak istiyorsan bir kürek o ödül.

Link's Awakening'deki küreği geri alabilir misin?

Açmak için bir Bomba kullanın. İçeri girdikten sonra, bir zamanlar görünmez olan Moblin, Boomerang'ı başka bir eşyayla takas edecek. Ona Deluxe Kürekimizi verdik ve daha sonra 300 Rupi'ye geri aldık.Link's Awakening'de küreği nasıl bedavaya alırsınız?

Kendinizi bu kadar rupi almakta zorlanıyorsanız, dükkanın önündeki büyük çim sahayı doyana kadar kesmeniz yeterli ya da Trendy Game'e gidebilir ve vinç oyunu oynayarak rupi kazanmaya çalışabilirsiniz. Özetlemek gerekirse: Mabe Village'daki Town Tool Shop'a gidin . Küreği 200 rupiye satın alın.

Link's Awakening'deki kürekle ne yapıyorsunuz?

Link's Awakening'de kürek daha özel bir isme sahip. Deluxe Kürek denir, ancak diğer küreklerle tamamen aynıdır. 200 Rupi'ye Town Tool Shop'ta bulunabilir. Kullanılabilir yerden birçok nesneyi ortaya çıkarmak için ve Çukur Alanında Balçık Anahtarını kazmak için gereklidir.

Kürek Anahtardır! - Zelda Efsanesi: Link'in Uyanış Bölümü. 7

31 ilgili soru bulundu

Bumerang için kürek takas etmeli miyim?

Ticaret için en iyi öğe kürek . Bu, özellikle tüm Gizli Deniz Kabuklarını zaten topladıysanız geçerlidir. Oyunun sonlarında, ilerlemek için artık kürek gerekli değildir. ... Bumerang, Kürek'in olabileceğinden çok daha kullanışlı.

Lüks kürek ne işe yarar?

kürek,(ALttP|bu|Doğu|OoA|ÖSO|PH)Deluxe Kürek olarak da bilinir,(bu)The Legend of Zelda serisinde tekrar eden bir öğedir. Bu hazineleri ve bazen de toprağın altından düşmanları kazmak için kullanılırdı. . Kürek, başka türlü erişilemeyen geçitlere yol açan gizli delikleri ortaya çıkarmak için de kullanılabilir.

Link's Awakening'de 2. seviye kılıcı nasıl elde edersiniz?

2. Seviye Kılıç olarak da bilinen Koholint Kılıcı, Link'in Uyanışındaki bir öğedir. Link'in görevine başladığı kılıcın yükseltilmiş bir versiyonudur. Olabilir Mabe Köyü'nün doğusunda, Ukuku Prairie'deki Deniz Kabuğu Konağı'nda bulundu. .

Lüks kürek nasıl alınır?

Pekala, kürek adı verilen çok özel bir ekipmana ihtiyacınız olacak. Neyse ki, Mabe Köyü'ndeki tüccarda satılık bir tane var . Onun evi, kapısının üzerinde tahta bir tabela, üzerinde bir çömlek resmi olan evdir. Sana Deluxe Kürek'i 200 rupiye satacak.


Link's Awakening'de işleri nasıl kaldırırsınız?

Özetlemek gerekirse, kayaları toplamak için:

  1. İkinci zindan olan Bottle Grotto'ya eriştiğinizde, güç bileziğini bir sandıkta bulacaksınız.
  2. Güç bileziğini kullanmak için kaldırmak istediğiniz öğenin yanına gidip A düğmesine basmanız yeterlidir. Kullanmak için donanımlı olmanıza gerek yok.

Link's Awakening'de yayı ve oku satın almak zorunda mısın?

Yani seçenekleriniz var - Yayı satın alın veya çalın, seçim sizin. Sadece hatırlıyorum, aslında son zindana kadar Link's Awakening'de Bow'a ihtiyacınız yok , bu yüzden onu almak için acele yok. Yine de, sahip olduğunuzda, onu ve Bombaları donatmayı ve ardından özel bir Bomb Arrow saldırısı için her iki düğmeye de basmayı deneyin.

Link's Awakening'de teraziyi kim alıyor?

The Mermaid's Scale, The Legend of Zelda: Link's Awakening'den bir görev eşyasıdır. Büyüteç Merceği için ticaret arayışının bir parçası, şuradan edinilebilir: deniz kızı Martha Kolyesini geri getirene kuyruğundan pul vaat eden.

Bumerang Link'in Uyanışına ihtiyacınız var mı?

Ocarina gibi, diğer Zelda oyunlarında ticaret dizileri var, ancak Link's Awakening dizisi toplam 13 takasla en uzun dizi. Bunu tamamlamak tek yoldur Büyüteç Lensi almak için , son zindanda gezinmeye yardımcı olur ve bumerang almak için gereklidir.


Bağlantı uyanışında nasıl yüzüyorsunuz?

Link'in Uyanışında Nasıl Yüzersiniz?

  1. Oyundaki dördüncü zindan olan Angler's Tunnel, paletler, mini patron Cueball ile savaştıktan sonra bir sandıkta bulunacak.
  2. Paletleri otomatik olarak donatıldığı için donatmak zorunda kalmayacaksınız.
  3. Suya dalmak için B'ye, daha hızlı yüzmek için A'ya basın.

Uçan Horoz ile ne yapabilirim?

Link, Uçan Horoz'u Tal Tal Sıradağlarına götürebilir. Birçok mağaradan birinde, ancak Uçan Horoz'un yardımıyla geçilebilecek bir uçurum bulacak. Bunu geçtikten sonra, Kuş Anahtarını al . Anahtar, bir sonraki zindan olan Eagle's Tower'ı açacak.

Zelda Phantom Kum Saati'nde kürek nasıl bulunur?

Odanın sağ üst köşesinde , oyunda çok faydalı olacak bir eşya içeren bir sandık var - bir Kürek. Şimdi odadan çıkın ve bizi mağaradan çıkaracak merdivenlere doğru sola gidin.

Link's Awakening'deki gizli sona nasıl ulaşırsınız?

Vadesi geldiği yerde krediler. The Legend of Zelda'yı tamamlayın: Kayıt dosyanıza kaydedilen tek bir ölüm olmadan Bağlantının Uyanışı ve oyunun kredilerinden sonra biten bir sırrın kilidini açacaksınız.


Kaç tane gizli deniz kabuğuna ihtiyacın var?

Share Tüm paylaşım seçenekleri: Link's Awakening Secret Seashell haritaları ve konumları. Var 50 Gizli Deniz Kabuğu Link's Awakening'de Koholint Adası'nda gizli. Aşağıda, her Gizli Deniz Kabuğunun konumu için haritalar ve ekran görüntüleri bulacaksınız. Bunları nereden paraya çevireceğinizi ve karşılığında ne alacağınızı size göstereceğiz.

Uçan Horoz nasıl geri alınır?

Uçan Horoz, başlangıçta Mabe Köyü'nün Rüzgar Gülü'nün altında duran ölü bir cesettir. Link, yanında 'Frog's Song of Soul' çalarak onu diriltebilir . Uçan Horoz daha sonra Link'i Overworld'de takip edecek.

Koholint kılıcı kırmızı postayla yığılıyor mu?

Evet , hem kırmızı tunik hem de kılıç yükseltme yığını yeniden yapılmış ve orijinal.

Link's Awakening'deki en iyi kılıç hangisidir?

Koholint Kılıcı The Legend of Zelda: Link's Awakening for Switch'teki en iyi kılıçtır. Bu kılıç Link'in orijinal kılıcının yerini alır ve daha fazla hasar verir. Link'in sağlığı dolduğunda, bu kılıç sihirli ışınlar fırlatır.


Link's Awakening'de Usta Kılıcı alabilir misin?

Oyunu daha önce oynamış olanlar için bu sürpriz olmamalı, ancak Master Sword, Link's Awakening'de yer almıyor . Link gizemli Koholint Adası'nda uyandığından, oyunun tamamı serinin geri kalanına göre biraz gizemli ve farklı bir havaya sahip.

Goponga bataklığını nasıl geçersiniz?

Onları yenmenin en iyi yolu bir dönüş saldırısı şarj etmek ve sonra hareket etmek için onların arkasında olmak . Buradan ulaşamayacağımız bir alana bir anahtar bırakmak için ikisini de öldür. İlk kristalle odaya geri dönün ve ardından Doğu'ya gidin; bu, anahtarın düştüğü noktaya götürür.

Çukur alanına nasıl girerim?

Pothole Field, The Legend of Zelda: Link's Awakening'den bir konumdur. Koholint Adası'nda bir bölge, güneyde yer alır. Link, Richard'ın Beş Altın Yaprağı'nı Kanalet Kalesi'nden aldıktan sonra , Link'in villasının arkasındaki Çukur Alanına girmesine izin verir.