Kraterden mi yoksa temelden mi yanayım?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Rey Huels
Puan: 4.1/5(58 oy)

Vault 79 Quest İçin Kimin Yanında Olmalısınız? Genel cevap, av tüfeği seviyorsanız, Foundation ile gidin, ağır silahlar istiyorsan kraterle git . Her iki durumda da, hangi seçeneğe karar verirseniz verin, her iki gruptan da her iki ödülü de alabilirsiniz.

Krater ve temel ile müttefik olabilir misiniz?

Fallout 76'nın insanlara yönelik yeni odağına uygun olarak, en yeni özelliklerden biri bir çift NPC Fraksiyonu, Vakıftaki Yerleşimciler ve her ikisi de iyi ödüller için müttefik olabileceğiniz Raiders of The Crater.

Fallout 76'da kimin tarafında olmalısınız?

Çoğu oyuncu, Çin Gizli Zırhına erişene kadar Yerleşimcilere bağlı kalmayı tercih ediyor gibi görünüyor. Bundan sonra - ve özellikle oyunun sonuna doğru - taraf olacaklar. Baskıncılar , Raider itibarını en üst düzeye çıkarmak, Gauss Minigun'un yanı sıra ArmCo Mühimmat İnşaat Aleti'ni de açar.Hem Raiders hem de yerleşimcilerin tarafını tutabilir misin?

Settler veya Raider Seçmek

Bir çok insanın anlamadığı şey şu ki aslında ikisini de seçebilirsin , çoğu kısım için. HER İKİ tarafta da oyuncular tarafından oldukça aranan ödüller var ve seçimle karşı karşıya kaldıklarında sadece birini seçebileceklerine inanıyorlar.

Vault 79 hakkında kiminle konuşmalısınız?

Gözetmenle konuş Vault 79'un olanakları hakkında. Bundan sonra, Meg ile Raiders'dan ya da Settlers'tan Paige ile konuşabilirsiniz. Tüm görevlerini yapabilirsiniz, ancak Overseer, Overseen'den sonraki görevi tamamlamak için bu ikisinden birini seçmeniz yeterlidir.

Fallout 76 Wastelanders - Tüm Raider & Settler Ödülleri - Kimin Yanında?

18 ilgili soru bulundu

Hem hile ölümünü hem de ticari sırları yapabilir misin?

Evet . 'Siding with...' başlıklı görevlere ulaşana kadar her iki görevi de yapabilirsiniz.

Vault 79'dan ne alırsınız?

Kasa 79 tesis yönetimi anahtar kartı - Anahtar kartı , Buried Treasure sırasında elde edildi. Kimlik kartı okuyucusuna erişir. 1000 külçe altın - Reaktörün batısındaki altın işleme odasında. Potansiyel dergi - Kışlada sağ masada.

Akıncılarla mı yoksa yerleşimcilerle mi taraf olmak daha iyi?

gauss minigununu ele geçirmek istersen akıncılar için gitmeli Gauss pompalı tüfek veya endüstriyel el kullanmak istiyorsanız yerleşimcileri seçmelisiniz. Sonunda her iki fraksiyonla da maksimum itibar kazanabileceğiniz için herhangi bir ödülden mahrum kalmazsınız.

Akıncılar ve yerleşimciler ile maksimum itibar elde edebilir misiniz?

Belirli seviye eşiklerine ulaşarak harika şeyler elde edeceksiniz. Ve evet, her iki fraksiyonla da maksimum itibara ulaşmak mümkün .


Fallout 76'ya katılmak için en iyi fraksiyon hangisidir?

Bu görevi bitirdikten sonra bunu yapmak çok daha zor - özellikle de tüm külçeyi elinizde tutmaya karar verirseniz. İki büyük grup Vakıf ve Krater'de bulunur - Yerleşimciler ve Baskıncılar . Yerleşimciler 'iyi' gruptur ve Raiders 'kötü' gruptur.

Fallout 76'da BOS'a katılabilir misiniz?

Fallout 4'teyken, Fallout 76'da Minutemen, Brotherhood of Steel, Railroad veya Enstitü'nün yanında yer almaya karar verdiniz. aslında mevcut tüm fraksiyonlara katılabilirsin – sonuçta, ihanetleriniz için sizi arayacak kimse yok.

Kraterle nasıl müttefiksin?

Rocksy ile ayrılan ve öldürülmesi gereken bir Raider hakkında konuşmakla görevlendirildin. Rocksy ile konuştuktan sonra akıncı ile yüz yüze gelmek isteyeceksiniz ve akıncı ile konuşurken [SALDIRI] seçeneğini seçeceksiniz. Akıncıyı öldürdükten sonra, Rocksy ile konuşmak için The Crater'a geri dönmek isteyeceksiniz.

Krater fo76 nerede?

Krater, içinde bir konumdur. Appalachia'nın Zehirli Vadi bölgesi . 2103'ten önce, konum çöken uzay istasyonu olarak biliniyordu.


Akıncıların tarafını tutarsan Gauss av tüfeği alabilir misin?

Bununla birlikte, planı satın almadan önce maksimum hizip temsilcisine ve yerleşimcilerle müttefik statüsüne sahip olmanız gerekir. Yani, çorak topraklıların hikayesinde diğer grupla, akıncılarla birlikte gittiyseniz, olmayacak planları Samuel'den satın alabilmek.

Vault 79'dan ne kadar altın alıyorsunuz?

genel bir toplam elde ederiz 710 MİLYAR DOLARLIK ALTIN . Bu kasayı ilk gördüğümden beri altın hummasına şaşmamalı. TLDR: Toplam değeri 710 MİLYAR USD'nin üzerinde olan 1.043.204 bara kadar toplam 1762 kasa.

Raiders, Fallout 76'da size ne veriyor?

Appalachia'nın Baskıncıları ve Yerleşimcileri, her ikisi de karşılığında plan satarlar. Külçe altın , Fallout 76'da bir tür para birimi. İtibar seviyeniz Cautious'tan Müttefik'e belirli bir Fraksiyonla yükseldikçe daha fazla plan kullanılabilir hale gelir.

Vault 76 bir Kontrol Kasası mıydı?

Bombalardan sonra yeniden inşa etmek için Amerika'nın 'en iyi ve en parlak'ını barındırması amaçlanmamıştı.


Hornwright güvenli odasının anahtarını nasıl buldunuz?

Güvenli oda Hornwright Malikanesi'nde, ancak asansör oraya kadar inerken, giriş bir lazer ızgarası tarafından engelleniyor. Oyuncu karakterinin Mega-Köşk'ün tepesine kadar gitmesi ve konağın batı ucundaki odasında Penelope Hornwright'ın bilgisayarını kullan Bir anahtar kartı yazdırmak için

Hornwright güvenli oda anahtarı nerede?

Hornwright Estate erişim anahtar kartının bulunduğu yer Hornwright Sanayi Genel Merkezi'nin en üst katında yönetici seviyesinde . Bir tanesi Hornwright yazlık villasının içinde, bodrum katındaki bir arabada bulunabilir.

Eyebot sensör modülü nerede?

Konumlar. Ticari Sırlar görevi sırasında, tek bir Eyebot sensör modülü alınabilir. yok edilen herhangi bir Eyebot'tan . Özellikle bir Eyebot'a Penelope Hornwright ile bir Charisma 4+ kontrolünü geçerek bir harita işaretçisi verilir; Hornwright Malikanesi'ndeki atölyede tahrip olmuş bir Eyebot.