Red Rock amfi tiyatrosunu ziyaret edebilir misin?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Parker D'Amore
Puan: 4.2/5(26 oy)

Red Rocks Amfitiyatrosu, Amerika Birleşik Devletleri'nin batısında, Morrison, Colorado yakınlarında, Denver'ın on mil batısında bir kaya yapısına inşa edilmiş bir açık hava amfi tiyatrosudur.

Red Rocks amfi tiyatrosu halka açık mı?

Nisan – Ekim 09:00 – 19:00 Kasım – Mart 9:00 – 16:00 Red Rocks Park ve parkurları, gösteri olmayan günlerde gün doğumundan bir saat önce açılır ve gün batımından bir saat sonra kapanır. Red Rocks Park, Amphitheatre, Visitor Center, Trading Post ve Colorado Music Hall of Fame'i ziyaret etmek ücretsizdir.

Red Rocks amfi tiyatrosunda dolaşabilir misin?

Evet , gün içinde yürüyüş yapabilir ve manzaraları görebilirsiniz. Mekan, hazırlık için konserden birkaç saat önce kapanıyor, ancak yine de park yerlerine ve parkurlara erişebilirsiniz. bir yıldan fazla bir süre önce. Amfitiyatroyu konser günü saat 14:00 civarında kapatıyorlar.



Red Rocks amfitiyatrosu görülmeye değer mi?

Red Rock, Denver'dan uzaklaşmadan hızlı bir yürüyüş yapmak için harika bir yerdir. Parkurlar doğal, ancak yeterince güvenli. amfi tiyatro baktı bir konser için harika bir yer gibi , ancak biz oradayken her türden egzersiz meraklısı tarafından ele geçirildi.

Red Rocks'ı gezebilir miyim?

Ziyaret edebilirsin Kırmızı Kayalar her zaman ve mekan ve amfitiyatroda dolaşın ve kendi rehberliğinizde bir tur atın.

Red Rocks'a gidecekseniz bilmeniz gereken tuhaf kurallar

26 ilgili soru bulundu

Red Rocks'a nasıl alkol gizlice girersin?

Bir Müzik Festivaline (veya Herhangi Bir Yere) Gizlice Alkol Almanın 15 Yolu

  1. Güneş Koruyucu ve Losyon Şişeleri – Kan dolaşımına bol miktarda uygulayın. ...
  2. Su Şişeleri – Klasik switcheroo.
  3. Futbol Kazayla Çitin Üzerinden Atıldı. ...
  4. Puro Şişesi - İçkinizi VE purolarınızı gizlice içine atın. ...
  5. Sakızlı Ayılar - Sakızlar onları aptal bırakacak.

Red Rocks'ta alkol satıyorlar mı?

Red Rocks Amfitiyatrosu'nda birçok çeşit alkol şişesi mevcuttur: Votka (Gri Kaz), Viski (Jameson), Tekila (Patron), Cin, Rom , yanı sıra çeşitli şampanya türleri.

Red Rocks'a ne kadar erken gitmeliyim?

Genel giriş biletiniz varsa ve sahneye mümkün olduğunca yakın olmayı tercih ediyorsanız, mekana gelmenizi öneririz. kapılar açılmadan 2-3 saat önce .

Red Rocks'a Uber Yapabilir misin?

Uber veya Lyft sizi üçünden birinde bırakacak belirlenmiş Ride Share park yerleri Red Rocks'ta: Trading Post (tercih edilen yer), Top Circle Lot (37 - 70 sıralar için erişilebilir bırakma noktası) ve Upper South Lot (1 - 36. sıralar için erişilebilir bırakma noktası)


Red Rocks konserlerinde yemek var mı?

Doğrudan web sayfalarından: Her ne kadar biz çok çeşitli yiyecek ve içecek seçeneklerine sahip olmak Red Rocks'ta, yumuşak kenarlı soğutucunuz veya bez çantanız koltuğunuzun altına sığdığı sürece kendi yemeğinizi getirebilirsiniz. ... Maksimum torba boyutu bir galon (11 x 11) Meyve, sebze dilimlenmiş olmalıdır.

Red Rocks'ın maliyeti var mı?

Red Rocks için kiralama ücreti en az 7.500 dolar ve bir konserle ilgili maliyetler - ses, ışıklar ve güvenlik dahil - 100.000 ABD Doları'na kadar çıkıyor.

Red Rocks'a su getirebilir misin?

Red Rocks Amfitiyatrosuna Getirin:

Fabrikada mühürlenmiş plastik kaplarda alkolsüz içecekler (32 oz. veya daha az), gösteri tarafından yasaklanmadığı sürece; bazı gösteriler, Amfi Tiyatro'ya girerken kapakların çıkarılmasını gerektirebilir. Boş, yeniden kullanılabilir su şişeleri, örneğin Nalgene şişeleri, Camelbak'lar, alüminyum şişeler (32 oz. veya daha az)

Red Rocks'ta otopark ücretsiz mi?

Red Rocks Amfitiyatrosu Otopark

Bilet satın aldığınızda otopark ücretsizdir , ve partiler etkinlik başlama saatinden iki saat önce açılır. Konser gecelerinde trafik hızlı bir şekilde birikme eğilimindedir, bu nedenle yakın bir noktaya takılmak için erken gelmenizi öneririz.


Red Rocks tam kapasitede mi?

Empower Field at Mile High, Coors Field ve Red Rocks Amphitheatre dahil Denver'da bulunan veya şehir tarafından işletilen büyük açık hava mekanları, artık yerel sağlık yetkililerinden onay almadan tam kapasite ile çalışabilecek Denver Halk Sağlığı ve Çevre Departmanı tarafından yayınlanan yeni bir halk sağlığı emrine göre.

Phish neden Red Rocks'tan yasaklandı?

Phish, 1996'da Bugün, Rezil Bir Red Rocks Koşusunu Başlattı [Video/Tam Gösteri Ses] ... Resmi bir Phish yasağı olmamasına rağmen, çoğu kişinin tahmin ettiği gibi, hayran kitlesi ve yerel polis arasındaki bir tartışma, esasen Phish ve Morrison, CO mekanı arasında oluşan iyi niyeti gölgeledi .

Red Rocks konserinde ne giyersin?

Uzun kollu gömlek veya kapşonlu : Güneş bu kayaların arkasından battığında, sıcaklık önemli ölçüde düşebilir. Sadece dışarı çıkmak için bile olsa uzun kollu bir ceket isteyeceksiniz. Nakit: Sırada beklemek zorunda kalmaktansa, koltuğunuzun yanında yürüyen satıcılardan bir bira almak çok daha kolay, bu yüzden nakit getirin!

Red Rocks'ta kötü koltuklar var mı?

Red Rocks'taki eski atasözü şudur: evde kötü koltuk yok . Ne yazık ki, 11 Temmuz'da o kötü koltuğu buldum. Şimdi, yorumlar bölümünde fazla ısınmadan önce, bu, mekanın her santimetre karesinden gösterileri deneyimleyen ve hiç şikayeti olmayan birinden geliyor.


Red Rocks'ta atanmış koltuklar var mı?

Evet , Red Rocks Amfitiyatrosu koltuk tahsis etti.

Red Rocks'a shuttle hizmeti veren oteller var mı?

Red Rocks Amfitiyatrosu'nun resmi oteli Origin Red Rocks, a Wyndham Hotel, müzik mekanına 5,2 km uzaklıktadır. için servis hizmetleri ve çekicilikten.

Red Rocks gösterileri tükendi mi?

İnsanlar bir 2021 şovu için bilet bulamayabilir, çünkü pek çok kişi sınırlı kapasiteli gösteriler hızla tükendi veya neredeyse tükendi . Ayrıca, talep nedeniyle fiyatlar eskisinden daha fazla yükseliyor. ... Yani, bu yıl Red Rocks'ta bir gösteri izlemek istiyorsanız, Kitts bir an önce bilet almanızı öneriyor.

Red Rocks metal dedektörleri kullanıyor mu?

Metal dedektörleri: Evet, her durumda geçişli manyetometreler . Çanta politikası: Yumuşak taraflı, kişisel boyutlu çantalara izin verilir ve aramaya tabidir.


Red Rocks'ta sigara içebilir misin?

Red Rocks'a gidecekseniz şiddetle tavsiye ederim. gitmeden önce sativa baskın hibrit Flo'yu tüttürmek . ... Red Rocks mekanına teknik olarak marihuana ve çeşitli başka şeyler getirmenize izin verilmese de, mekanın etrafındaki çok sayıda park yerinde her zaman ciddi bir kuyruk kapısı partisi vardır.

Battaniyeleri Red Rocks'a getirebilir misin?

Battaniye. Red Rocks'ta muşamba yasaktır, ancak o gece tüm zamanların en sevdiğiniz grubu için oradaysanız ve önde ve ortada yer almak için erken sıradaysanız, o zaman bir battaniye getirin! Battaniyelere izin verilir , ve çoğu konserde çoğu insan battaniyenizin sizin yeriniz olduğu anlamına geldiğine saygı duyacaktır.

Ebeveynler yakalanmadan nasıl alkol çalar?

Yakalanmamak için dikkatli iç.

  1. Alkolü gizlemek için bir şişe kullanıyorsanız, başkaları yokken için. Bir içki çalmak için gizlice özel bir yere gidin. ...
  2. Alkolü sakladığınız kabı diğerlerinden uzak tutun. Bir yudum alırlarsa veya alkolün kokusunu alırlarsa, sonunda yakalanırsınız.

Alkolü vücudumda nasıl gizleyebilirim?

Stratejik Olarak Yerleştirilmiş Uçak Şişelerinde

Vücudunda küçük içki şişelerini saklayabileceğin birçok yer var. Örneğin, bir uçak şişesini ters çevirin ve ayak bileğinizdeki doğal oluğun yakınında, çorabınızın içine sokun. Veya birkaçını geniş göbeğinizin kıvrımlarına saklayın .