w/o yerine c/o kullanabilir miyiz?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Bay Broderick Kozey Jr.
Puan: 4.5/5(55 oy)

Seçebilirsiniz C/o (bakımı) , D/o (kızı), S/o (oğlu), W/o (karısı) veya H/o (kocası), bir ebeveyn, vasi veya eşin adını eklemek istiyorsanız , adresinizle birlikte.

Aadhar kartında bunun yerine ortak olması uygun mudur?

Bu daha önce S/o D/o veya W/o olarak belirtilmişti. Şimdi bunu C/o olarak standartlaştırdık . Bunu doldurmak isteğe bağlıdır. Aadhaar'ınızdaki adresi güncelleyebilir ve babanızın adını C/o alanına vermeyi veya hatta boş bırakmayı seçebilirsiniz.

Aadhar kartında CO ile ne kastedilmektedir?

İlişki ayrıntıları, Aadhaar'daki adres alanının bir parçasıdır. Bu, C/o ( Bakımı ). Bunu doldurmak isteğe bağlıdır.Bir ortak sütuna ne yazıyorsunuz?

Posta gönderirken bir c/o adresi kullanmak için muhatabın adını yazın ve ardından 'c/o' yazın ve ayrıldığınız kişinin adını ve adresini yazın. mektup veya paket bakımda.

Aadhar kartımı wo olarak nasıl değiştirebilirim?

Aadhar Kart Güncellemesi için aşağıda belirtilen adımları izleyin: 1. Adım: UIDAI'nin resmi web portalını ziyaret edin . Adım 3: Mevcut aadhar kartınızda değiştirmek istediğiniz tüm gerekli bilgileri doldurun. Adım 4: Formda yapılması istenen değişiklikleri doğrulayacak tüm belgelerin fotokopisini alınız.

Aadhaar Kartında C/O | Aadhaar Kartına Çevrimiçi S/O,W/O,D/O Nasıl Eklenir |Aadhaar Kartında C/O Sorunu

44 ilgili soru bulundu

Aadhar kartında CO ve S o arasındaki fark nedir?

Seçebilirsiniz C/o (bakımı) , D/o (kızı), S/o (oğlu), W/o (karısı) veya H/o (kocası), bir ebeveyn, vasi veya eşin adını eklemek istiyorsanız , adresinizle birlikte. İsim alanında olduğu gibi, çekirdek adres sağladığınız kanıtla aynı olduğu sürece küçük değişiklikler yapabilirsiniz.

Aadhar kartındaki adımı kanıt olmadan nasıl değiştirebilirim?

Adres kanıtı olmadan adreslerini güncellemek için bu adımları izleyin.

 1. Talebi başlatma: Aadhar numaralarını ve captcha'larını kullanarak Aadhar'ın web sitesinde oturum açın. ...
 2. Doğrulayıcının onayını alma:'Adres Doğrulama Mektubu Talebi'ni tıkladıktan sonra, doğrulayıcının Aadhar numarasını doldurmanız gerekir.

C O tam formu nedir?

c/o, ' ifadesinin kısaltmasıdır ilgilenmek '. ...

Adresteki tam CO formu nedir?

' Bakımı ' basitçe birisi aracılığıyla, biri aracılığıyla veya başka bir tarafın 'bakması' anlamına gelir. Çoğu zaman, C/O olarak kısaltılmış olarak bulabilirsiniz. İnsanlar genellikle bu ifadeyi, adresi olmayan birine posta göndermek veya kendilerine posta göndermek için kullanır.


Aadhar kartında koca adı zorunlu mu?

Aadhaar, Hindistan'ın Benzersiz Kimlik Kurumu (UIDAI) tarafından tüm Hint sakinlerine verilen 12 haneli benzersiz bir kimlik (UID) numarasıdır. Aadhar, şu an itibariyle sadece kadın başvuranın babasının veya kocasının adı ve her ikisi birden değil .

Aadhar kartında baba adı geçiyor mu?

Aadhar kartları artık babanın adı veya kocanın adı olmadan verilecek , ancak c/o adresi ile. ... Örneğin, dul bir kadın, dul aylığı alabilmek için kocasının ayrıntılarını belirtmek zorundadır.

Aadhar kartında evlilikten sonra soyadı değiştirmek zorunlu mu?

Yine de evlilikten sonra isim değişikliği zorunlu bir yasal gereklilik değildir , Hindistan'da yaygın olarak gördüğünüz bir şey. Hindistan'daki birçok kadın, çeşitli önemli belge ve kayıtlarında isim değişikliği için başvuruda bulunur. Buna PAN kartı, Banka hesabı, aadhaar kartı ve pasaport vb.

Aadhar kartında adresi kaç kez değiştirebiliriz?

Değişiklikler kaç kez yapılabilir? UIDAI web sitesi, kullanıcıların adlarını değiştirebileceğini gösteriyor hayatında iki kez .


CO ne için kullanılır?

Bir mektup yazarken, c/o basitçe şu anlama gelir: 'eliyle, nezaretinde, bakımında .' Bir mektup alan bir kişi normalde bu adrese posta almadığında kullanılır. İnsanlar bunu genellikle kendilerine normalden farklı bir adrese posta göndermek veya adresi olmayan biriyle iletişime geçmek için kullanırlar.

C O adı ne anlama geliyor?

Bunun anlamı ne? Genellikle c/o olarak kısaltılır, ilgilenmek biri aracılığıyla veya biri aracılığıyla anlamına gelir. Bu ifade, normalde yazışma almadıkları bir alıcıya bir şeyin teslim edileceğini belirtir.

Instagram'da C O ne anlama geliyor?

'[kişinin] bakımı ' Snapchat, WhatsApp, Facebook, Twitter, Instagram ve TikTok'ta C/O için en yaygın tanımdır.

SDM'nin tam formu nedir?

Alt Tümen Hakim - Vikipedi.


Bir şirkette Co nedir?

'Co' sadece bir kısaltmadır 'şirket' kelimesi için .' Şirket, ticari bir işte çalışan kişilerin oluşturduğu bir dernektir. Bu bir limited şirket, şahıs şirketi veya başka bir yapı olabilir. 'Şirket'i 'co' olarak kısaltmak, bir işletmenin yasal yapısıyla ilgili belirli bir anlam taşımaz.

DSP'nin tam formu nedir?

Polis müfettiş yardımcısı (DSP), İngiliz Milletler Topluluğu'nda ve daha önce Britanya İmparatorluğu'nda çeşitli polis güçleri tarafından kullanılan bir rütbedir. Rütbe genellikle müfettiş yardımcısının üstünde ve müfettişin altındadır.

Aadhar kartında isim değişikliği için gerekli belgeler nelerdir?

Aşağıdaki listeye bakın:

 • Pasaport.
 • Seçmen kimliği.
 • PAN Kartı.
 • Sürücü ehliyeti.
 • Rasyon veya PDS Fotoğraf Kartı.
 • PSU tarafından verilen Fotoğraflı Devlet Kimlik Kartları veya Hizmet fotoğraflı kimlik kartı.
 • NREGS İş Kartı.
 • Tanınmış Eğitim Kurumu tarafından verilen fotoğraflı kimlik.

Aadhar kartındaki ismi değiştirebilir miyiz?

Hindistan'ın Benzersiz Kimlik Kurumu (UIDAI) web sitesi aracılığıyla, Aadhaar kart sahipleri ad, cinsiyet, doğum tarihi ve adresi çevrimiçi olarak güncelleyebilir . ... Cep telefonu numarası kayıtlı değilse, Aadhaar Seva Kendra'yı veya Kayıt/Güncelleme Merkezini ziyaret etmeniz gerekecektir.


Aadhar kartında isim değiştirmek kaç gün sürer?

Alır 90 güne kadar istekten sonra Aadhaar'da güncelleme için.

w o ne demek?

W/O ' Olmadan .' W/O kısaltması, herhangi bir bağlamda 'olmadan' kelimesinin yerini almak için kullanılır. ... Unutulmamalıdır ki, W/O kısaltması İş Emri anlamına da gelebilir.

Adresteki W O'nun anlamı nedir?

'w/o' tanımı

iki. silindi .

Aadhar kartında çevrimiçi adres değişikliği için gerekli belgeler nelerdir?

Aadhaar Kartında Adres Değiştirmek İçin Gerekli Belgeler

 • Karne.
 • Seçmen kimliği.
 • Sürücü ehliyeti.
 • Pasaport.
 • Banka ekstresi/hesap cüzdanı.
 • Postane hesap ekstresi/hesap cüzdanı.
 • Devlet fotoğraflı kimlik kartları.
 • Elektrik faturası (3 aydan eski olmamalıdır)