Portly şişman demek mi?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Joyce Mraz I
Puan: 4.7/5(24 oy)

sıfat, port·li·er, port·li·est. oldukça ağır veya şişman; sağlam ; şişman.

Portly örneği nedir?

Portly'nin tanımı, şişman veya büyük, ağır bir vücuda sahip olan kişidir. Yaklaşık 20 kilo fazla kilolu bir adam şişman olarak tanımlanacak birine bir örnektir.

Argoda stout ne anlama geliyor?

Stout anlatıyor şişman, güvenilir veya sağlam bir şey . Biri size şişman diyorsa, gözyaşlarına boğulmadan ve akşam yemeğini atlamadan önce onlara tam olarak ne anlama geldiğini sorun. Bir iltifat olabilir!iri adam ne demek?

/ˈpɔːt.li/ (özellikle orta yaşlı veya yaşlı erkekler için) şişman ve yuvarlak : Dar bir ceket ve papyon içinde iri yapılı bir figürdü. Eş anlamlı.

Porsuk kelimesi nereden geldi?

Kelime Tarihi: Portly bize geliyor Fransız kapıcıdan 'taşımak, ayı, giymek', Latince portare'den miras kalan bir kelime 'taşımak' . Bu Fransızca kökü ödünç alınan birçok İngilizce kelimede görebiliriz: bagaj taşıyan hamal, liman, gemilerin bir şeyler getirdiği ve ithal etmek için ithal ettiği yer.

Porter ve Stout: Fark nedir? | Craft Bira Kanalı

31 ilgili soru bulundu

Portly şişman anlamına mı geliyor?

sıfat, port·li·er, port·li·est. oldukça ağır veya şişman ; sağlam; şişman.

Kalın vücut tipi nedir?

Stout anlatıyor ağır yapılı ama genellikle güçlü ve sağlıklı bir vücut : yakışıklı, şişman bir bayan. Hoş olmayan çağrışımlara sahip gayri resmi bir kelime olan yağ, yakışıksız bir etli yiğitliği akla getirir; bununla birlikte, eğlenceyi seven, doyurucu bir tip şişman insan için de geçerli olabilir: şişman yaşlı bir adam; şişman ve neşeli.

portekizce kelimesinin anlamı ne demek?

1 : onurlu, görkemli . 2: ağır veya yuvarlak gövde: kalın. portly'den Diğer Kelimeler Eşanlamlı ve Zıt Anlamlı Örnek Cümleler portly Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinin.

koyun gibi kelimesi nedir?

1 : koyun gibi (uysal veya utangaç olmak gibi) 2: özellikle yanlış veya aptalca bir şey yaptığının keşfedilmesi üzerine mahcubiyet hissetmek veya göstermek, mahcup bir bakış. Koyun dilinden başka kelimeler. aptalca zarf.

İngilizce'de Punchy ne demek?

sıfat, paunch·i·er, paunch·i·est. büyük ve çıkıntılı bir göbeğe sahip olmak; göbekli : göbekli orta yaşlı bir adam.

Kalın sağlıklı mı?

Stout antioksidanlar içerir !

Evet bu doğru! Ve tüm biralarda bulunmalarına rağmen, stout, açık renkli biralarda bulunan antioksidan miktarının neredeyse iki katı kadar içerir. Stout, meyve ve sebzelere koyu renk veren antioksidanlar olan flavonoidlerle doludur.

kalın insan ne demek?

a : cesur, cesur . b : sağlam, ayrıca kararlı: inatçı, tavizsiz. 2: fiziksel veya maddi olarak güçlü: a: sağlam, güçlü. b: dayanıklı, dayanıklı.

Stout biradan daha mı güçlü?

Stouts, hamalların daha güçlü, daha dolgun gövdeli versiyonları olarak, yani şişman hamallar olarak geldi. Bir pub hem şişman hem de hamal teklif ettiğinde, stout her zaman daha güçlü biraydı . Hamallar ve şişmanlar, onlara klasik siyah veya siyaha yakın renklerini veren koyu maltları paylaşırlar.

Sinyor anlamı nedir?

Signor tanımları. olarak kullanılır italyanca nezaket ünvanı ; ismin önüne eklenebilir veya ayrı olarak kullanılabilir. eşanlamlılar: işaretçi. türü: yetişkin erkek, erkek. erkek olan yetişkin bir kişi (bir kadının aksine)

Cümle içinde portekiz nedir?

Portly cümle örneği

Anisya Fedorovna içeri girdi ve iri cüssesini kapı direğine dayadı. Kısa, şişman bir muz, uzun ve ince bir muzdan farklı bir kişiliğe sahip olacaktır. Bir İngiliz'di, Malcolm Sayer, rulo sigara içen oldukça şişman bir adamdı.

Buruk bir şekilde gülümsemek ne anlama geliyor?

Koyun olduğunuzda, koyun gibisiniz - utanmış ve kendine güveni olmayan. ... Koyu bir sırıtış takarsan, utanıyorsun . Benzer şekilde, kendinizi biraz mahcup hissediyorsanız, muhtemelen dünyadan saklanmak istiyorsunuzdur.

Aptalca üç zıt anlamlı nedir?

Princeton'ın WordNet'i

  • koyun benzeri, koyun gibi sıfat. uysallık ya da aptallık ya da uysallık ya da çekingenlikte bir koyun gibi ya da onu düşündürür. Zıtlıklar: utanmaz, inatçı, inatçı, yenilenmemiş. Eş anlamlı: ...
  • utangaç, utangaç sıfat. utanma duygusu gösteriyor. Zıt anlamlı sözcükler: inatçı, utanmaz, yenilenmeyen, inatçı. Eş anlamlı:

ne anlama geliyor?

İngilizce Dil Öğrenenler parched'un tanımı

: özellikle sıcak hava ve yağmur olmaması nedeniyle çok kuru . : çok susamış.

iri beyefendi ne demek?

Amcanızın vücut şekli daha yuvarlaksa , kendine iri yarı bir beyefendi diyebilir. Portly kelimesinin eş anlamlıları stout ve heavy içerir. Bazı opera sanatçıları şişmandır, ancak tüm bu çevre sağlam bir ses çıkarmalarını kolaylaştırır. İri yapılı tombul gibi görünse de, biraz daha ağırbaşlı.

mercurial adam ne demek?

Mercurial olan birini tanımlar ruh hali veya davranış değişken ve tahmin edilemez ya da zeki, canlı ve hızlı biri.

Birlik içinde uni ne anlama geliyor?

Bir şey aynı anda söylendiğinde, iki veya daha fazla ses bir gibi geliyor. Unison, 'bir' anlamına gelen Latince uni ve 'ses' anlamına gelen sonous kök sözcüklerinden gelir. Yani birlik tam anlamıyla bir ses ve müzikte hala bu anlamı koruyor.

Yürekli yürekli anlamı nedir?

: sağlam bir kalbe veya ruha sahip olmak: a : cesur . b: inatçı.

Kalın Urduca'nın anlamı nedir?

1) kalın. Sağlam fiziksel güce sahip olmak ; yorgunluğa veya zorluklara alışmış. Sağlam çocuk. John cena'nın annesi cesur oğluyla gurur duyuyor.

Kiloluyum nasıl giyinmeliyim?

Vücudunuzun bir kısmını küçültmek için tamamen koyu rengi tercih edin veya koyu bir renk giyin.

  1. Örneğin, iş yerinde daha ince bir profil oluşturmak için koyu renk bir takım elbise veya kılıf elbise giyebilirsiniz.
  2. Alternatif olarak, alt bedeninizi küçültmek istiyorsanız koyu renk pantolon veya üst bedeninizi inceltmek istiyorsanız koyu renk bir üst giyin.