Şerif Forbes 6. sezonda ölecek mi?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Imani Ledner IV
Puan: 5/5(45 oy)

Mystic Falls'un şerifi ve dağılmadan önce Belediye Meclisi üyesiydi. Doğaüstü gruba müttefik oldu ve elinden geldiğince onlara yardım etti. O daha sonra kansere yakalandı ve hastanede öldü .

Caroline'ın annesi 6. sezonda ölüyor mu?

Elizabeth 'Liz' Forbes, The Vampire Diaries'in ana karakterlerinden biriydi. Sezon Altı onun ölümü . Mystic Falls'un şerifi ve Kurucular Konseyi'nin bir üyesi, eşcinsel olduğu ortaya çıkan Kurucular Konseyi üyesi Bill Forbes'un eski karısı ve Caroline'ın annesiydi.

6. sezonda Şerif Forbes'a ne oldu?

Altı sezondan fazla, The Vampire Diaries sayısız karakteri öldürdü, ancak Perşembe günkü bölüm Stay sırasında, dizi Şerif Forbes (Marguerite MacIntyre) olarak en temelli (ve yürek burkan) vedalarından birini ele aldı. kanserine yenik düştü .Sheriff Forbes 6. sezonun hangi bölümünde ölüyor?

'Vampir Günlükleri': Şerif Forbes Ölüyor — 6. Sezon 10. Bölüm Özet | TV Hattı.

Liz Forbes hayata geri mi dönüyor?

'Vampire Diaries' 8. Sezon 3. Bölüm: Liz Forbes Comes Geri The Dead'den.

Vampire Diaries- 6x14- Liz ölür, Caroline 'Bırakma, hazır değilim'

33 ilgili soru bulundu

Damon, Stefan'dan ne kadar büyük?

Damon 7 yaş büyük Stefan'dan daha..

Liz Forbes vampir mi oluyor?

Elizabeth 'Liz' Forbes, The Vampire Diaries'in ana karakterlerinden biridir. Altıncı Sezonda bir vampire dönüşüyordu .

Elena 7. sezonda orada mı?

Sezon 7. Elena görünmüyor ama Cephanelik kasasını ziyaret ettiğinde Damon'ın adını çağırdığı duyulur.

Liz Forbes nasıl öldü?

The Vampire Diaries'in dün geceki (12 Şubat) bölümünde, Liz Forbes kanserine yenik düştü ve Caroline'ın kalbi bir anda bin parçaya ayrıldı. Candice Accola'nın yüzünün parçalandığını kaç kez görsek de, hiç kolay olmuyor.


Şerif Forbes neden öldü?

Elizabeth 'Liz' Forbes, Caroline Forbes'un annesi ve Bill Forbes'un eski karısıydı. Mystic Falls'un şerifi ve dağılmadan önce Belediye Meclisi üyesiydi. Doğaüstü gruba müttefik oldu ve elinden geldiğince onlara yardım etti. O daha sonra kanser teşhisi kondu ve hastanede öldü.

Damon insan mı oluyor?

Damon, 178 yaşında bir vampirdi ve Silas'ın uzaktan soyundan geliyordu. Küçük kardeşi Stefan Salvatore ona Tedaviyi enjekte ettiğinden beri, o artık insan .

Caroline'in annesi onun bir vampir olduğunu biliyor mu?

Liz Forbes, Caroline Forbes'un annesi ve Bill Forbes'un eski karısıdır. Liz, ikinci sezonda Damon'ın (Stefan Salvatore ile birlikte) bir vampir olduğunu öğrendiğinde şok olur ve incinir. ... Neredeyse onları öldürüyor, ama onu daha da şok eden bir şeyle kesintiye uğradı: Caroline, onun bir vampir olduğunu açıklıyor.

Caroline ölür mü?

Vampir olduktan sonra Stefan Salvatore ile en iyi arkadaş oldu ve onun akıl hocası oldu. ... Daha sonra, Caroline'in sağlığı düzeldikten sonra, Caroline hastanede Katherine Pierce tarafından boğularak öldürüldü. Damon'ın Caroline'ı iyileştirdiğinin farkında olan, bu nedenle onu bilerek bir vampire dönüştürdü.


Caroline hangi bölümde hamile kalıyor?

Bir bölümün şok edici sonunda 'En İyi Servis Soğuk ' üniversite öğrencisi için gerçekten hayat değiştiren bir şey keşfettik (evet, geçen hafta bize hatırlatıldığı gibi, o hala okulda!). Caroline Forbes hamile!

Elena'nın erkek kardeşi dönüyor mu?

Klaus onun nerede olduğunu öğrendiğinde Elena ve Damon onu almaya gittikten sonra Mystic Falls'a döndü. o döndü bir vampir avcısına ve The Five üyesi oldu. Shane'in Silas'ı serbest bırakmasına yardım ettikten sonra, Katherine Pierce tarafından ölümsüzü diriltmeye zorlandı, sonra onun kanını emdi ve boynunu kırdı.

Jeremy Gilbert'ı kim öldürür?

Jeremy tarafından vuruldu Şerif Forbes As I Lay Dying'de Damon kurşunu atlattıktan ve bir cadı olan ve o sırada cadı mezarlığında katledilmiş yüzden fazla cadının gücünü kanalize eden Bonnie tarafından canlandırıldıktan sonra.

Jeremy Gilbert mirasta mı?

Jeremy Gilbert, The Vampire Diaries'in altı sezonunda ana karakter olarak göründü. ... Bir noktada, Jeremy muhtemelen vampir avlamaya devam etmek için Mystic Falls'tan ayrıldı, ancak Legacies 1. sezon 3. bölüm , 'Sindiriliyoruz Pedro.' Jeremy, Landon Kirby ve Rafael Waithe'yi bir kurt adam avcısından kurtardı.


Elena Sezon 8'i kim oynuyor?

Döküm. 26 Ocak 2017'de açıklandı. Nina Dobrev dizi finalinde Elena Gilbert olarak dönecekti.

Nina Dobrev 2020 kiminle flört ediyor?

Nina Dobrev ve Shaun White'ın kasırga romantizmi çok hızlı bir şekilde çok ciddileşti. Vampire Diaries mezunu ve profesyonel snowboardcu, Şubat 2020'de hayranların Güney Afrika gezisinden benzer fotoğraflar paylaştıklarını fark etmesiyle flört söylentilerini ateşledi.

Vampire Diaries'de Elena'nın yerini kim alıyor?

'Vampir Günlükleri ': Nikki Reed Elena Olarak Nina Dobrev'in Yerini Alacak mı? Vampire Diaries 8. sezon şu anda yapım aşamasında ve doğaüstü dizinin hayranları, Nina Dobrev'in ayrıldıktan sonra gösteriye geri dönmesini sabırsızlıkla bekliyor.

Jo, Kai'yi yener mi?

Hep Seni Düşünüyorum'da, bu Jo'nun Kai tarafından öldürüldüğünü doğruladı , onunla aile ilişkisini etkili bir şekilde sonlandırıyor.


Marguerite MacIntyre, The Vampire Diaries'den neden ayrıldı?

The Vampire Diaries'de bir sezon kala koleksiyon yapmaya başlama zamanının geldiğine karar verdik. herkesin son günlüğü girdileri. ... 1. veya 2. sezonda ölseydi, hayattan istediklerinin çoğunu gerçekten alamamış, kayıp bir ruhun ölmesi gibi hissedecekti.