Warzone'da öncü etkinliği ne zaman?

Bu, uzmanlarımızın zaman zaman aldığı bir sorudur. Şimdi, ilgilenen herkes için eksiksiz bir ayrıntılı açıklama ve cevabımız var!

Sordu: Lorenza Bergnaum
Puan: 4.8/5(50 oy)

Call of Duty: Vanguard etkinlik zamanı 19 Ağustos, 10:30 PT / 1:30pm ET / 18:30pm GMT . Warzone'da canlı olarak gerçekleşecek, bu yüzden oyunu önceden güncellediğinizden ve oynamaya hazır olduğunuzdan emin olun.

Morina öncüsü etkinliği ne zaman?

Buradan başlayarak öğleden sonra 12:30. Doğu 19 Ağustos'ta Double XP, Double Weapon XP ve Double Battle Pass XP kazanmak için gösterimden bir saat önce Warzone'a girebileceksiniz. Ancak bununla birlikte Activision, Vanguard etkinliği için temel bir taslak hazırladı: Geleni hedefle. Ağır zırhlı bir tren Verdansk yolunda.

Warzone'daki öncü olay nedir?

Vanguard etkinliği tamamen işbirlikçiydi ve hepsi aynı amaç için çalışan 32 oyuncunun lobilerini içeriyordu: Zırhlı treni yok et . Böyle büyük ölçekli bir işbirliği oyununu görmek Warzone için bir ilkti ve her zamankinden daha fazla birlik hissi uyandırdı. Uzman bir oyuncu tarafından sürekli öldürülmenin hiçbir sıkıntısı yoktu.Morina Vanguard'ın Warzone'u olacak mı?

Call of Duty 2021'de yine motorları atlıyor. Seriyi 2. Dünya Savaşı'na geri götüren Balyoz'un Call of Duty: Vanguard, aynı motor Call of Duty: Warzone'a güç veren budur.

Warzone etkinliği BST saat kaçta?

İngiltere: Öğleden sonra 6.30 (BST) Avrupa: 19:30 (CEST) Doğu Kıyısı ABD: 13:30 (EDT)

WARZONE CANLI ETKİNLİK! COD VANGUARD AÇIKLAMASI!

39 ilgili soru bulundu

Vanguard'ın zombileri olacak mı?

Perşembe günkü Call of Duty: Vanguard duyuru akışı sırasında Activision, Sledgehammer tarafından geliştirilen oyunun Treyarch tarafından yapılan bir Zombies modunu içereceğini açıkladı. Treyarch'ın en son Zombie içeriği, kendi geliştirdiği Black Ops Cold War içindi. ... Call of Duty: Vanguard piyasaya sürülecek Kasım

Vanguard İngiltere'yi ne zaman açıklayacak?

Call of Duty Vanguard çok oyunculu oynanış gösterimi 7 Eylül'de gerçekleşecek. Versus oyunu şu adreste YouTube'da canlı yayınlanacak. 18:00 BST İngiltere saati . Hayranlar, aşağıdaki gömülü YouTube'da oynat düğmesine basarak aksiyonu canlı olarak izleyebilir.

CoD Vanguard'ın ortaya çıkışını nasıl izlerim?

Vanguard'ın açıklayan canlı akışı 7 Eylül 2021'de 10:00 PST / 1PM EST'de ayarlandı ve şuradan izlenebilir: yukarıdaki YouTube bağlantısı veya Call of Duty Twitch kanalında.

Yeni öncü CoD nedir?

KAMPANYA. Ödüllü Call of Duty serisi, oyuncuların deneyimleyeceği Call of Duty: Vanguard ile geri dönüyor. İkinci Dünya Savaşı'nın etkili savaşları Avrupa'nın Doğu ve Batı Cepheleri, Pasifik ve Kuzey Afrika'da zafer için savaşırken.


Call of Duty: Vanguard ne kadar zamanda ortaya çıkıyor?

Sayfayı yenilemeyi deneyin. Call of Duty: Vanguard, Activision'ın uzun süredir devam eden nişancı serisine bu yılki girişi. Sledgehammer Games tarafından geliştirilen yeni II. 24 saatten az .

Call of Duty: Vanguard ww2 mi?

Call of Duty: Vanguard video oyunu oyuncuları İkinci Dünya Savaşı'na geri götürecek ve özel kuvvetlerin doğuşu. Call of Duty, İkinci Dünya Savaşı'na paraşütle geri dönüyor.

CoD Vanguard neye dayanıyor?

Call of Duty: Vanguard Campaign ayarı ve ayrıntıları

Arthur Kingsley, LT. Polina Petrova, Kaptan Wade Jackson ve 2. Lt. Lucas Riggs, kampanyanın ana karakterleridir ve hepsi hikayeye dayanmaktadır. İkinci Dünya Savaşı'nda savaşan gerçek hayattaki kahramanlar .

Bir sonraki Call of Duty 2021 ne olacak?

Bu resmi, Görev Çağrısı: Öncü bu yılın COD'si ve Kasım 2021'de geliyor. Call of Duty oyunlarının değişmez yıllık yayın planı göz önüne alındığında, bu pek şaşırtıcı değil. Ancak hoş bir şekilde şaşırdığımız şey, dizinin 2. Dünya Savaşı ortamına geri dönmesi.


CoD öncünün maliyeti nedir?

Ön Sipariş Call of Duty: Vanguard

Şu anda mevcut olan üç benzersiz ön sipariş dijital baskı var – Standart (MSRP 59,99 ABD Doları) , Genler Arası Paket (MSRP: 69,99 $) ve Ultimate (MSRP: 99,99 $).

CoD soğuk savaş buna değer mi?

Kara Operasyonlar Cold War's Zombies modu 2021'de kesinlikle buna değer ! Zombies, piyasaya çıktığından beri Black Ops Cold War'un en önemli özelliği oldu. Bazı teknik sorunlar yaşadı ve piyasaya sürüldüğünde acı verici bir zorluk dengesi yaşadı, ancak onu BOCW'nin mutlak vurgusu yapmak için ütülendi ve ince ayar yapıldı.

Call of Duty Vanguard hangi savaş?

Call of Duty: Vanguard sadece bununla ilgili değil Dünya Savaşı II - bildiğimiz gibi dünya ondan sonra yok olabilirdi. Call of Duty'nin mirası, birçok oyunu aracılığıyla II. Dünya Savaşı'na yerleşmiştir.

Salgın öncü olacak mı?

Salgın, oyuncuların sadece hayatta kalmak yerine bir dizi hedefi yendiğini gören bir Zombies modudur. Salgın ve ayrıca Onslaught'a benziyor, Vanguard'da geri dönecek .


Morina Vanguard'ın savaş modu olacak mı?

Bazıları yeni, bazıları eski, hepsi eğlenceli. Call of Duty: Vanguard mücadeleyi zamanda geri alarak İkinci Dünya Savaşı'na , savaşın tüm yerlerini, operatörlerini, silahlarını ve daha fazlasını içerir.

2022'de hangi Call of Duty çıkacak?

Önde gelen bir Call Of Duty uzmanından gelen yeni bir rapor, bu şeyleri takip eden hemen hemen herkesin zaten bildiğini doğruluyor: Serideki bir sonraki oyun şu olacak: Call of Duty: Modern Warfare II , 2019 oyununun doğrudan devamı.

Call of Duty 2021'i kim yapıyor?

Aylarca süren söylentilerden sonra oyunun Call of Duty: Vanguard olarak adlandırıldığı ve tarafından geliştirildiği doğrulandı. Balyoz Oyunları , Advanced Warfare ve CoD: WWII geliştiricileri. Vanguard, II. Dünya Savaşı sırasında belirlenir ve savaşın dört cephesinde de dört ana karaktere sahiptir.

2023'te hangi Call of Duty çıkacak?

' Görev Çağrısı: Öncü ' bu yılki seri' taksit, hala birkaç ay uzakta, ancak 'Call of Duty 2023' ile ilgili yeni bir dizi ayrıntı zaten çevrimiçi olarak ortaya çıktı. Güvenilir endüstri uzmanı Tom Henderson, 'Call of Duty' adlı Activision ile ilgili sözde ayrıntıların 2023'te yayınlanmasının planlandığını paylaştı.


En yeni CoD nedir?

En son başlık, Call of Duty: Black Ops Soğuk Savaş , 13 Kasım 2020'de piyasaya sürüldü. Bir sonraki oyun olan Call of Duty: Vanguard, 5 Kasım 2021'de piyasaya sürülecek.

CoD Vanguard hangi yılda geçiyor?

Vanguard'ın kampanyasındaki olayların ne zaman ortaya çıkacağına dair kesin bir zaman dilimine sahip olmasak da, oyunun İkinci Dünya Savaşı döneminde geçtiğini biliyoruz. Bu onu bir yere yerleştirir 1 Eylül 1939 ve 2 Eylül 1945 arasında .